Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs vēl tikai plāno rīkot savu fotogrāfiju personālizstādi, jau nākamnedēļ klajā nāk humora un satīras žurnāla „LOSIS” pirmais numurs, kas veltīts vienam konkrētam personāžam – valdības selfiju karalim.

Lūk, ieskats dažās no jaunā žurnāla publikācijām:

KĀPĒC TIESLIETAS IR D…Ā?

Kāpēc viss, kas saistīts ar tieslietām, Latvijā ir tik dziļā D…? Tāpēc, ka ministra krēslā sēž sīks blēdītis un āksts - selfiju karalis.

SĪKS ZAGLĒNS

Viņš pārdeva dzīvokli par 80 tūkstošiem eiro, bet vienalga nočiepa valstij vēl 20 eiro, lai pārvestu mēbeles.

LAULĪBU SPECIĀLISTS

Sieva viņu sita ar rabarberiem tā, ka smējās visa Latvija, bet viņš tagad grib visiem uzspiest pirmslaulību kursus.

ZEĶES MINISTRAM

Viņa bijušais partijas biedrs stāsta, kā savulaik noplukušo ministru nācies apģērbt no partijas melnās kases naudas, lai nestaigā bez zeķēm un biksēs līdz potītēm.

SELFIJU KARALIS

Viņš darba laiku izmanto, lai piebāztu savu sociālo tīklu profilu ar smieklīgiem selfijiem un dažādos rakursos izstādītu savus plikumus.

NEKOMPETENTS ĀKSTS

Aizgājis ir tik tālu, ka KNAB ir spiests tieslietu ministram aizrādīt – „līgavaiņa skapja” vešana nav ārkārtas situācija.

VIENĪGAIS NESEKMĪGAIS

Protams, ka tieslietas ir D…Ā un šis ir vienīgais pašreizējās valdības ministrs, kurš, kā rāda Tirdzniecības un rūpniecības kameras aptauja, vērtējams kā nespējīgs un nesekmīgs divnieku karalis.

Jau nākamnedēļ jaunais žurnāls bez maksas nonāks ikviena rīdzinieka pastkastītē. Visi interesenti to tāpat bez maksas var izlasīt un lejuplādēt interneta vietnē www.losis.info.

Savukārt šeit aplūkojami trīs jaunā izdevuma reklāmas klipi – kurš labāk patīk Jums?

http://losis.info/vid/losisvid1.html

http://losis.info/vid/losisvid2.html

http://losis.info/vid/losisvid3.html

Novērtē šo rakstu:

1
0