Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

starp citu,

02.03.2015. 09:49

ja kāds privātais uzņēmējs varētu vienkārši paņemt no investora naudiņu (bez īpašas nepieciešamības to kādreiz arī atdot) un uztaisīt uzņēmumu, tad kaut ko neko da jebkā "padarboties" un beigās pateikt saviem klientiem vai piegādātājiem - ah, ko nu jūs te ņematies, man te sēž valde, kas gan neko prātīgu nedara, bet man tāpat vienalga, ko viņi dara. Man svarīgs vienkārši virsraksts: komerctiesību subjekts, kas izveidots par nodokļu maksātāju naudu, pieder 100% valstij, bet īsti var nedarīt neko, var arī tērēt naudu, kā vien iepatīkas. Retais tiek klāt tai relīzei, ko HIPONIA toreiz uzrakstīja - tur gan ir atklāti pateikts - jā, mēs esam valsts, un jūtamies apdraudēti šķīrējtiesas sprieduma dēļ. Secinājumus katrs lai izdara pats. Cik ilgi mēs to vēl pacietīsim? Būs jāpajautā ES institūcijām, kā tur īsti bija/ir ar to valsts banku un tās reorganizāciju, mūsējie jau neviens neko neizmeklēs.

Atbildēt

Advokado

01.03.2015. 14:56

Biju visās Satversmes tiesas sēdēs par Hiponia pieteikuma skatīšanu - Par Civilprocesa likuma 495. panta pirmās daļas atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 92. panta pirmajam teikumam

http://www.satv.tiesa.gov.lv/?lang=1&mid=19

Hiponia pārstāvji Satversmes tiesas sēdē nebalsī kliedza, ka ir valsts, bet Komercbanku Asociācijas Sķīrējtiesā (HIPONIA iecienītākajā kantorī) tās pārstāvji uzsver, ka tiem ar valsti nav sakara. Kā tad HIPONIA izskaidros, ka rīkojas ar LR Valsts kases naudu, ko gan parasts komersants nevar pat sapņot. Un Kā gan ar EUR 120 000 000 komercķīlu Finanšu Ministrijas labā ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: