Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hjk

07.12.2022. 17:28

Uzrakstiet, kas ir līguma deputāts ?
Kas ir deputāts , kas atsēdējis 4 gadus seimā ?
Raksta,ka tas saņem 1 milljonu + piemaksām.
Tad jau visi 100 deputāti ir MiLJONāRI. ļoti ienesīga vieta,tikai podziņu vajag nospiest kā liek un saņem miljonu.Deputātam vēl savi palīgi ir.Kur liela nauda, tur cīņa par krēslu. Ienesīga
vieta - deputāts. Parazīti, miljonāri, nodevēji,

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātus vilto

07.12.2022. 17:27

»

ASV protektorāts Latvija

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, ...


Ja nu Latvijas iedzīvotāji nemaz tā nebalsoja? Māris Bērziņš reiz esot pieteicies darbam vēlēšanu komisijā, lai papētītu procesu no iekšienes. Viņa secinājums: vēlēšanu komisijas visu izdara pareizi un kārtīgi. Nesakritības parādoties pēc datu ievadīšanas datorsistēmā. Tas programmnodrošinājums, kurš "apkopo rezultātus" visticamāk ir viena no visslepenākajām lietām.

Atbildēt

roks

07.12.2022. 17:10

Nekad šhis nelietis nebūs amatā , ja deputāti NEBALSOS . Redzēsim, KURI deputāti balsos. Izskatīs katra deputāta balsojumu.
Vēl jāizskata 13 saimas 62 deputātu balsojums, ka Latvijā nevajag demokrātiju, kuru vadīja
žjiid mūrniece valsts nodevēja. Un tagad neliete grib būt par ministri. arī ašserādens tāds ir.
Redzēsim drīz, kas ir katrs deputāts.

Atbildēt

JZ

07.12.2022. 16:56

»

ASV protektorāts Latvija

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, ...


Latvijā līdzību starp valsti un uzņēmumu traktē kā tiesības šeptēt un izšeptēt, t.i., ekspluatēt privātas peļņas interesēs, bet civilizētās valstīs vismaz teorijā līdzība starp valsti un izņēmumu ir tāda, kādu pieminat jūs, kaut arī nebūt nav tā, ka tūlīt kā uzņēmums cieš zaudējumus, tā tiks atlaisti direktori. Uzņēmējsabiedrību tiesības ir diezgan sarežģīta juridiskā joma, bet galvenā doma ir tāda, ka uzņēmums ir atsevišķa juridiska persona un direktoriem jārīkojas tā interesēs, bet akcionāriem savukārt jāprūpējas, lai statūtos būtu noteiktas pietiekamas tiesības tikt vaļā no direktoriem, kas to nedara. Ikdienas vadība tomēr ir direktoru rokās, un akcionāri principā nevar iejaukties kura katra ikdienas lēmuma pieņemšanā par uzņēmuma darbību. Direktoriem vienmēr ir iespējas apdrošīnāt atbildību, un ja vien viņi spēj pierādīt, ka neveiksmīgu lēmumu pieņēmuši pēc labākās pārliecības par uzņēmuma interesēm, tad var būt grūti no viņiem piedzīt zaudējumus. Domāju, ka analoģija ar Saeimu un valdību būtu pat ļoti vietā.

Atbildēt

HT

07.12.2022. 16:53

Kāda jēga visus procentus uzskaitīt? To visi vien dara, bet nenovērtē K. Kariņa politiku vien kā ar “idiotisku izbrīnu”, ka viss ar Kariņu turpinās.

Neviens K. Kariņu nenovērtē skaidri un nepārprotami - viņš ir Latvijas ekonomikas un tautas slepkava, visi to redz, bet klusējot piekrīt.

Atbildēt

mars

07.12.2022. 16:06

Te raksta,ka vanckariņa sievele par 3 millllj
nopirkusi lielu ēku pilsētas centrā !!!! Kur dabūjusi šhī milzīgu summu, ja ģimenes ārste saņem niecīgus grašus ? Vai nodokļi- nomaksāti ????
Kur vid rēķini ir ??? Tas vecais pensionārs- nožēlojams augstprāt. vecis, ēzzzelis,
Cik naudas mūlis švābs sabāza vanckaram kontos? arī
kanādas šizofr. truddo?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.12.2022. 15:23

Nav šaubu par to, ka Kariņa valdība ir ievedusi Latviju recesijā. Parasti uzņēmuma vadītāju, ja uzņēmums viņa laikā cieš zaudējumus, atlaiž. Es apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Kariņu un viņa bandu! Vienīgais izskaidrojums ir, ka Latvijas iedzīvotāji ir sadomazahisti un viņiem patīk, kad viņus izvaro un piesmej. Tāpat apbrīnoju Latvijas iedzīvotājus, kas balsoja par Rinkēviču. Vai tiešām Latvijā ir tik daudz pidari, kas balso par savējiem! Daudzu valstu vadītāji viņam pat roku paspiest nedos. Tas taču ir apkaunojums Latvijai!

Atbildēt

Hi,Hi

07.12.2022. 14:03

Slava Ukrreiham! Slava Перша Українська дивізія Української національної армії, 14-та гренадерська дивізія Ваффен-СС «Галичина». Vakar Ukrreiha Augstākā tiesa šos pasludināja par Ukrreiha varoņiem! Hip, Hip - Urā! Cenzaram- Latvijā eksistē Satversmes 100.pants!

Atbildēt

tv panoramas meli krit bezsamana tiesaja etera !

07.12.2022. 13:39

»

tauta

Mums te tautai ir problēmas ar nabadzību ar nenormāli saskrūvētām nepanesamām cenām, bet vieņiem TUR jau nav NEKĀDU problēmu. Tautas kalpi tautu māk apzagt labi un aizdzīt visus svešumā


pensi spitigi turpina skatities meligo tv panoramu,par karinu nobalsojusi un rindu 1/2 gadu pie arsta gaidot.ieredni tv panoramu neskatas,tiem nav laika ,jo visas pules javelta zagsanai.

Atbildēt

KUR TAD KARIŅA VAINA????

07.12.2022. 13:16

kā nu 3A zagļi nekauņas lien pie siles, aizrīdamies

Atbildēt

tauta

07.12.2022. 10:36

Mums te tautai ir problēmas ar nabadzību ar nenormāli saskrūvētām nepanesamām cenām, bet vieņiem TUR jau nav NEKĀDU problēmu. Tautas kalpi tautu māk apzagt labi un aizdzīt visus svešumā.

Atbildēt

Rēķinvedis 2x2 5

07.12.2022. 10:35

Tik drudžaini Kariņš rāvās pie varas , jo varbūt baidījās, ka cits premjers varētu atklāt visu tos milzīgos naudas aizņēmumus un to izlietojumu, kurus dāsni izdalīja ar Pavļutu, Citskovski & Co ???

Atbildēt

Edža

07.12.2022. 10:32

»

Зшуешул Тудфыэшеэфоы

Pietiek raksti nekad nav izcēlušies ar intelekta sastāvdaļu, bet šis ir īpaši dumjš


Kur pazuduši 7 miljardi ko aizņēmās kurš ja ne Kariņš novedis valsti līdz bankrotam piekrītot stulbām sankcijām pret krieviju Kurš tam pamuļķim lika sūtīt 200 milj Ukrainai ja pensijas fondā trūkst 180 milj

Atbildēt

Aga

07.12.2022. 10:13

Domāt vajadzēja , kad balsoja par Jenotiem. Tagad ir par vēlu!
Un Krievijas karš nav iemesls cenu kāpumam, bet tikai atruna, cenu kāpums bija ieplānots jau 5 gadus atpakaļ!

Atbildēt

Cik maz mēs zinām!!!

07.12.2022. 09:52

Kariņš ir tāds priecīgais idiots un pilda globālistu uzdevumu Latvijā. “Jaunā Pasaules kārtība” paredzēta uz 2030. gadu nevienam, nekas nepiederēs un visi būšot laimīgi. Tiks nopārdoti pēdējie valsts uzņēmumi par kapeikām, kredīta maksājumiem tiks celtas visu laiku procentu likmes, elektro enerģija cels nepārtraukti cenas, kurš nevarēs samaksāt, tiks ātri konfiscēts privātīpašums un uzdarbosies šakāļi tiesu izpildītāji….

Atbildēt

Kariņu utilizēt

07.12.2022. 09:49

Gloriju par premjeri!

Atbildēt

Зшуешул Тудфыэшеэфоы

07.12.2022. 09:34

Pietiek raksti nekad nav izcēlušies ar intelekta sastāvdaļu, bet šis ir īpaši dumjš.
Kariņš viņam vainīgs pie kovida, kara Ukrainā!

Šitādus stulbumus pat rosļikovs nelaiž gaisā :D

Atbildēt

Novecojusi sabiedrība

07.12.2022. 09:30

»

KinDzaDza

Cik sapratu, Kariņš tikai tagad pa īstam ķersies pie darba. Objektīvi iesāktais patīk vairumam vēlētāju. Respektīvi - tautas griba. Līdz ar to, kāda te kritika


Tie kraniņa vēlētāji lielākoties bija penši. Tā nu bērni mūsu zemē aug, kuru ekonomiski iznīcina vecvecāku ievēlēts klauns.

Atbildēt

VB

07.12.2022. 09:05

»

jautājums

tu ņirgājies


"tu ņirgājies"
Ne tikai. Šovasar tiku slimnīcā uz 10 dienām.
Izrādījās, ka kopš gada sākuma II grupas invalīdam tas ir pilnībā par brīvu, kas ir ļoti labi!

Atbildēt

VB

07.12.2022. 08:58

»

dgh

Nevar būt amatā valsts nodevējs, kas 4 gadus gremdējis to, daudz ļaunuma darījis LV ļaudīm; kuram milzīga mantkārība, izzagt naudu-OIK 1, 2; pioneer nodokļus nemaksāt; covidafēra, zelta gultas, skulte,... .visur piedalījies šēmošhanā...


"Ko prasīt no veca večca pensionāra..."
Tikai un vienīgi: godprātību + atbildību!
PS
Vienulaik vācu arnijā par ģenerāli varēja tikt tikai sasniedzot vismaz 60 g. vecumu. Uzsakatu, pareizi.

Atbildēt

viesis

07.12.2022. 08:15

Njā, daļa cilvēku īpaši neiedziļinās notiekošajos procesos. Tā, savā laikā Vienotības Dombrovskis krīzes laikā uz iedzīvotāju rēķina glāba ārzemju privātbankas, tā Vienotības Kariņa valdība covida laikā ieviesa vienus no muļķīgākajiem un nežēlīgākajiem ierobežojumiem pasaulē, bet daļa cilvēku turpina jūsmot par Kariņu un Vienotību, jo viņi taču "ir tik eiropeiski".......

Atbildēt

dgh

07.12.2022. 05:11

Nevar būt amatā valsts nodevējs, kas 4 gadus gremdējis to, daudz ļaunuma darījis LV ļaudīm; kuram milzīga mantkārība, izzagt naudu-OIK 1, 2; pioneer nodokļus nemaksāt; covidafēra, zelta gultas, skulte,... .visur piedalījies šēmošhanā.
Nav LV patriots,nestrādā Tautas labā. Cilvēku vērtē pēc padarītā darba. Rezultātu nav, jo NAV , nav
inteliģents cilvēks. Ko prasīt no veca večca pensionāra, jo nesaprot, ka amatā jābūt jaunam cilvēkam.

Atbildēt

KinDzaDza

07.12.2022. 01:40

Cik sapratu, Kariņš tikai tagad pa īstam ķersies pie darba. Objektīvi iesāktais patīk vairumam vēlētāju. Respektīvi - tautas griba. Līdz ar to, kāda te kritika?

Atbildēt

pareizais

07.12.2022. 00:48

Roka taču roku mazgā!

Atbildēt

toom

07.12.2022. 00:38

lūdzu pačekojiet vanckariņa runas medijos pirms vēlēšanām, tad dažās runās (arī čjekista levvit) var sadzirdēt,ka paliks amatā. Kā to varēja zināt?
Tad atcerējos, ka to visu var zināt- uz priekšu,ka viss ir sašēmots, tā pat kā slimos ar kovidu :kad lokdauns;kad slimības uzliesmoj. būs uz priekšu - pat datumus zināja!!!!!!? tāpat zināja švāba stipenddiāats, sašhēmots uz priekšu jau bija.
domāju,ka trekni iebaroja,jo uzticamie biedri bija

Atbildēt

Jūsmiņš

06.12.2022. 23:34

»

Lasītājs

Nu un! Kurš ta no mūsu premjeriem nepalika bagāts pēc premjerēšanās? Bet nabaga tautai nekā neiedeva


Par to iebalsošanu nu neesmu tik pārliecināts! Ne jau par velti CVK priekšniece uzrakstīja atlūgumu un bija trīs "nejauši" pārtraukumi IT darbībā.
Un tad, visiem par brīnumu, uzvarējus izrādījās JV. Neticu tādiem brīnumiem, tas ir pavisam kas cits! Tikai žēl, ka nav kas to atšifrē...

Atbildēt

fakts

06.12.2022. 22:52

»

Docents

Ar nekompetenci nav jālielās. Ja nevēlies rakņāties CSP tabulās, tad izlasi vismaz šo: https://jauns.lv/raksts/bizness/483550-ko-nozime-latvijas-pieaugosais-valsts-parads-un-cik-tas-ir-bistami


Nu protams, kompetenci demonstrē piedāvājot kaut kādu dzeltenās preses daiļliteratūru pret oficiālu Latvijas bankas statistiku.

Atbildēt

svens

06.12.2022. 22:52

vai tādam var dot amatu, ja ir psihhs,kas mētā krēslus, klaigā ? skrien no kabinetā ārā, ir kā bērnudārznieks. Un ir vecs pensis ar izzzzskalotāam smadzenēem. Vecs smirdošh pensionārs,kam braukt pie EK urssulas krāpniec.
Laiks amatā likt gudrus, zinošus,jaunus cilvēkus.

Atbildēt

WWW

06.12.2022. 22:49

Vēl jau pensionāri nekaujas par pārtikas atkritumiem, kā tas ir Putina civilizācijas mēslainē. Tā kā, jādomā, tauta vēl tik drīz neatkratīsies no ārzemju tautieša Kariņa.

Atbildēt

jā, bet...

06.12.2022. 22:40

Varētu jau to Kariņu arī nelikt par premjeru, bet, diemžēl, tāda ir brīvās, demokrātiskās vēlēšanās izteiktā tautas griba. Tā, ka nav variantu. Ja vēl arī pēc 'nākamajiem četriem gadiem tauta nobalsos par vienotību, Kriņa premjerēšana tiks vēl uz četriem gadiem pagarināta.

Atbildēt

Docents

06.12.2022. 22:37

»

fakts

Autors irš trakāk kā kremļa propagandoni krievijas TV


Ar nekompetenci nav jālielās. Ja nevēlies rakņāties CSP tabulās, tad izlasi vismaz šo: https://jauns.lv/raksts/bizness/483550-ko-nozime-latvijas-pieaugosais-valsts-parads-un-cik-tas-ir-bistami

Atbildēt

rihard

06.12.2022. 22:12

tas prretigais smirrdošhais stallin-hittler švābs meesls hunttas vadon 4 gados LV ir tikai gremdējis, izzadzis covidafēra, OIK 1 un oik2, 62 tūkstošus cilvēkus mērdējis badā tikai ļaunu darījis Tautai ar Levits+ 62 deputāti balsoja atteicās LV no demokrātijas, cilvēktiesībām + 19 miljardi parāds LV. Kas to atdos, ja LV dzīvo 1,5 miljoni iedzīv.???Vēl tūkstoši-izbrauks,nomirs.Sis necilvēks, nelietis ja paliks amatā,tad LV nebūs, jo valsts ir nozagta-huntas mafffija

Atbildēt

06.12.2022. 21:00


Mēsla karlevita režīms un mēsla krievi , dēļ kuriem tagad viss veikalā tik dārgs

Atbildēt

!

06.12.2022. 21:00

»

Lasītāj!

Jūs esat muļķītis


Nu tu gudrs!

Atbildēt

kopkoris zagžanā

06.12.2022. 20:28

Igaunijas modernie vilcieni un LV PSRS grabazas, esam kriet i atpalikuši pfogresā, Valsts negauzīgā zagšana un korumpētoiestāžu kopkoris ir visa rezultāts LV pēdējāvietā Eiropā.

Atbildēt

Partorgs Augusts

06.12.2022. 20:07

»

jā jā

Arī ZZS neviens nesteidz ņemt koalīcijā


Māri Kučinski paņēma koalīcijā, bet viņš bija lielākais mēsls no mūsējiem.

Atbildēt

Drūmais gribulis...

06.12.2022. 18:56

Kariņš, ir Levita naivā cerība, ka tiks pārvēlēts uz otru termiņu! Tādēļ notiek gumijas stiepšana, ar visādām deklarācijām, Levita, Kariņa skaņošanās. Šie nelgas nesaprot, ka šoreiz Saeimas opozīcijā sēž zēni, kuriem labāk nebāz pirkstu mutē, tie nav gobzema uun kaimiņa klauni, kurus varēja viegli uzpirkt!!!

Atbildēt

nu jāsaprot taču, ka

06.12.2022. 18:21

Kankariņš ir tēvoča Sema norīkots Latvijas gremdētājs! Un pastalas var balsot, nebalsot, ņaudēt un lamāties...Kariņš forever!

Atbildēt

Haralds Kalns

06.12.2022. 18:14

Vai tiešām Levits, nosaucot Kariņu kā premjera kandidātu, nesaprata, ka nekas nemainīsies!?? TĀDĀ GADĪJUMĀ TIEŠI LEVITS IR VEICIS APZINĀTU NOZIEGUMU PRET LATVIJAS VALSTI UN TĀS IEDZĪVOTĀJIEM!!!

Atbildēt

fakts

06.12.2022. 18:06

Autors irš trakāk kā kremļa propagandoni krievijas TV.

NETO ārējais parāds
Valdība - IV 2018 - 7,445 miljardi
III 2022 - 9,230 miljardi
Kopā - IV 2018 - 5,776 miljardi
III 2022 - 3,459 miljardi

https://statdb.bank.lv/lb/Data/126

Atbildēt

!

06.12.2022. 17:40

»

jautājums

tu ņirgājies


Idiot! Tu nekā nezini! Tu pat nesaproti, kas, kā par tevi ņirgājas!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: