Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasītājs

06.12.2022. 17:38

»

anti soross

lai pensi sanem pa 20 euro un tur muti ,ka karina sieva,,gimenes arste,, perk daudzstavu maju Rigas centra par 3 miljoniewm euro bez hipotekara kredita


Nu un! Kurš ta no mūsu premjeriem nepalika bagāts pēc premjerēšanās? Bet nabaga tautai nekā neiedeva!
Ņēma tikai sev! Nabagi priecājas arī par 20 eiro un iebalsoja Kariņu.Bērniem un daudzbērnu ģimenēm arī ko esot iedevis.

Atbildēt

Katrs pats par sevi !

06.12.2022. 17:32

Ievēlējāt - paši vainīgi! Lai tie nabagi un īdēji mokas un sprāgst badā.

Atbildēt

jā jā

06.12.2022. 17:26

Arī ZZS neviens nesteidz ņemt koalīcijā.

Atbildēt

mulku zemes propoganda

06.12.2022. 16:46

televizijas panorama ta melo .ka ka melotajas sak gibt tiesaja etera !

Atbildēt

lauķis

06.12.2022. 15:41

»

jautājums

tu ņirgājies


Bet kā lai neņirgājas par aitām ja tās pašas uzprasās uz to.

Atbildēt

Joanims Baška, seniors

06.12.2022. 15:21

Atgādinājums! Atgādinājums! Astoņus un vairāk gadus pa mūsu “smadzenēm dragā” Krievijas izraisītais hibrīdkarš Krimas okupācijas virzienā, kura cēloņus un sekas mēs, lētticīgie, pat tagad ne tuvu nespējam ieraudzīt un saprast patiesā gaismā.


Ja mums netiek atklāti globālie spēki, kuri stāv aiz 1986. gada kapitālistiskajā Vācijā CIP savervētā VDK KGB štata darbinieka, īstā uzvārdā Vladimirs Šelomovs, kuru visi pazīst kā Vladimiru Putinu, oficiāliem Kremļa kara propagandas mēdiju kanāliem, lai kontrolētu masu apziņu Krievijā, Kremļa varai dabiski bija jārada arī alternatīvie kā TVRain (Doždj), Meduza u.c.

Sākoties karstā kara fāzes mākslīgi radītajai stagnācijai, lai paildzinātu karu kara biznesa kredīta, lendlīzes, interesēs, Kremli pārvaldošie cionistu CIP un Mossad specdienesti kā kara patiesie plāna taktisko uzdevumu izpildītāji, plānojot Krievijas sakāvi un sadali reģionos jau no 1985. gada ar šodien atslepenotiem Harvardas un Hjūstonas projektiem (karš Ukrainā ir Hjūstonas projekta vidējā fāze), bija pēdējais laiks radīt emigrāciju arī ar “alternatīvo mediju” padzīšanu aiz Krievijas robežām, lai globālajā informācijas telpā atstātu pilnīgu ticamību, ka hibrīdkaram “kājas aug tieši Kremlī” un īstais kara vaininieks ir “pilnīgi slimais” Ā. Hitlera dvīņubrālis V. Putins, kura dzīvība jau “daudzus gadus karājas mata galā”. Rietumu mediji ik dienu apcer katru “uz savu paša galu” ejošo V. Putina soli “veselības stāvokļa dēļ”, pat rādot un stāstot par to, kā patiesībā nemaz nav. Tieši, par kuru īsti ir runa no vairākiem šī aktiera Šelomova dublieriem, visticamāk nekad netiks noskaidrots pat iespējamā Hāgas tiesā.Alternatīvie mediji mēļo, ka īstais Putins esot sen likvidēts, bet redzamais medijos ir medicīniski izaudzēts klons (aitas Dollijas radinieks). Visi ar klonēšanu saistie zinātniskie atklājumi ir pilnīgi noslepenoti, kopš aitas Dollijas nākšanas pasaulē. Vācu TV demonsrēja kadrus, kuros visiem demonstrējamais Putins uzvedas kā piecgadīgs bērns, kurš aizmirsis pat vācu valodu. Putina delegāciju ārzemēs pavada neiztrūkstošs personāžs ar parastu čemodānu. Tajā tiek transportēti visi Putina izdalītie ekskrimenti tualetēs viņa ārzemju vizīšu laikā.


Pilnīgai ticamības nostiprināšanai, ka hibrīdkarā vainojams tieši jau par teroristu nodēvētais, visiem demonstrētais V. Putins un neviens cits šai pasaulē, Hjūstonas projektā ar visai ticamu versiju, visai droši varam spriest, ietilpst Kremļa alternatīvo propagandas kanālu inplantācija (ieviešana) centrālajā Baltijas valstī Latvijā.


Operācija tika īstenota saskaņoti ar ASV pilsoņa K. Kariņa svētību un Latvijas ārlietu ministra E. Rinkēviča atbalstu. Valstī tika ielaisti vairāk nekā 200 “krievu hibrīdkara kareivji ar savām ģimenēm”. It kā nodevīgo operāciju sākotnēji “piesedza" kaut kāda paviegla vietējā, “Sorosa bandas” algota žurnālistu organizācija, kuras it kā arī kremliskā bāze jau sen darbojoties lsm.lv un citās redakcijās, par ko laikus it kā ticis informēts VDD.


Daudziem var šķist dīvaini, ka valsts drošības dienests savas šaubas un bažas publiski izteica tikai pēc minētās implantācijas operācijas “izgāšanās”, Kremļa propagandas alternatīvajiem medijiem Latvijas informācijas telpas izplatījumā atklāti un skaidri aicinot atbalstīt ar naudas ziedojumiem un citādā veidā Krievijas “ordas” Ukrainā.


Laikam jau VDD zemākie štata darbinieki nezināja, kā īsti atbildēt uz dažiem nepatīkamiem un provokatīviem NATO kolēģu jautājumiem. Jo ne visu līmeņu NATO un VDD darbinieki ir informēti par hibrīda kara plānotāju un realizētāju stratēģiju un taktiku Pentagona Hjūstonas projektā. Un tas ir tikai pašsaprotami.


Tagad VDD, visticamāk, sev ierastā žanrā ar šo publikāciju ir jāmierina Latvijas “vidējais lētticīgais”, ka daudzās epizodes, kur “augstprātīgie un lecīgie” Doždj krievi regulāri pieļāva dīvainas "kļūdas" un nekorektus politiskus izteikumus, tikai sagadīšanās pēc nesakrīt ar “Jaunās Vienotības” līdera ASV pilsoņa K. Kariņa politiku, esot valdības MK vadītājam.


Ne velti K. Kariņš pat Latvijas ārējā parāda palielinājuma sekas ar strauji pieaugošo dzīves dārdzību Latvijā viņa izveidotās valdības četros gados, par teju septiņiem miljardiem eiro palielinot valsts parādu Latvijas ekonomikai ar pieaugošiem parādprocentiem gadā no 200 miljoniem uz 450 miljoniem, regulāri publiski pieraksta karam Ukrainā.


Kremļa patiesie varas CIP un Mossad cionisti paša Putina ilgstošo kara neveiksmju stratēģisko cēloni raksturo kā nekonsekventu
“mnogohodovočku”.


Muldēšana par Doždj īpašo misiju Krievijā un Latvijā kā par nepieciešamību “skalot smadzenes” nabaga krieviem, kas sapinušies “putina propagandas valgos” un citiem svētiem uzdevumiem - tas tikai kopā ar nojauktajiem okupekļiem Latvijā izgaismo cionistu plānus šķelt un vairot starpnacionālo naidu Latvijā, enerģiski nostiprinot “Mossad iedētā aģenta E. Levita” pozīcijas, etniskā haosa apstākļos kontrolējot valsts pārvaldi visaugstākajā līmenī ar pielaidi visaugstākā līmeņa “valsts noslēpumiem”, aktīvi un enerģiski ietekmējot 14. Saeimas lēmumus un sev tīkamu un paredzamu politiku MK valdības izveidi ar ASV pilsoni K. Kariņu kā jaunās koalīcijas MK valdības veidotāju.Pašlaik lētticīgajiem “esot jāsaskata”, ka notiek izmisīga cīņa kuluāros par “krievu hibrīdkara alternatīvās kara propagandas kareivju vienības saglabāšanu” NATO valstī.


Tas jāpatur prātā katram, Latvijas ekonomikai uzliekot papildus morālo un materiālo slogu “vidējam lētticīgajam latvietim”, “vidējo lētticīgo latvieti” iesaistot kara propagandas karā.Tas jāpatur prātā, ka vēsturei ir tikai viena galvenā rakstura īpašība - tā ir tāda, kādu to apraksta karu uzvarētāji.

Atbildēt

lauķis

06.12.2022. 14:45

»

Saulīte

Laimes lāci!Idiot


Laimes lācis aitām ir tas pats kas burkāns ēzelītim pēc kā skriet un nedabūt.

Atbildēt

Lasītājs

06.12.2022. 14:40

Kariņa valdīšanā pirmo reizi tika paaugstināta minimālā pensija, piemaksas pie pensijas ---saskaņā ar dzīves sadārdzināšanos, sašpricētajiem penšiem trīs mēnešus pa 20 eiro samaksāja. Tāpēc pensionāri balsoja par Kariņi, un tas ir pareizi. Pirmo reizi Latvijas brīvvalsts laikā, kāds premjers ir palīdzējis nabadzīgākajiem tautiešiem!
Viss pārējais rakstā sarakstītais ir otršķirīgs!

Atbildēt

jautājums Imanatm Liepiņam

06.12.2022. 14:38

Un kuru tad Tavuprāt vajadzēja likt par premjeru???? Kurš ir tas ''baltais tēvs'' kas Tevi iecels saulītē???

Atbildēt

Nenovērtētais Kariņš

06.12.2022. 14:36

Kariņš var vēl sliktāk,viss potenciāls vēl nav izsmelts.Par to visi varēs pārliecināties jau tūlīt.
Bija vērts iet un balsot!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: