Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilgvars>Ojārs

29.12.2017. 14:38

No Ojāriem!

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

07.12.2017. 11:50

»

Žulis

Tas mans rīta murgojums, latviešu deģenerāta ģenialitāte uz poda


Nu re!
Priedīšpapa kārtējais vēmiens zem sveša nika, tradicionāli izpaliekot argumentiem. Jo lai vemtu, argumenti nav vajadzīgi. Pitekantropiski-pitekantropistiskā dabas balss sauc. Pavlova reflekss.

Internacionālisma cēlājs, zinies ...

Atbildēt

muld

07.12.2017. 08:27

VAI UZ SIS BALTU ZEMES DZIVO TIKAI SVESTAUTIESI??????

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

07.12.2017. 08:02

»

Sociālists

Marksisti gan sludina, it kā cilvēki būtu savstarpēji aizvietojamas darbspēka vienības bez savas gribas, tēvijas, tautības un mentālitātes...


Esmu savulaik diezgan daudz lasījis Marksu, un, manuprāt, Markss acīmredzami pāri visam liek proletariāta šķirisko aspektu. Respektīvi, proletariāts kā šķira vispirms (un dialektiski šī šķira kā ražošanas līdzekļu pārvaldītāja ir jaunās formas veidojošā satura pamatā), pārējais pēc tam - jo tieši kā šķira taču visu zemju proletārieši var savienoties.

Tēvija, tautība, mentalitāte? Nez, kā Tu skaidrotu savulaik ieviesto terminu "Padomju tauta" un darbaspēka neierobežoto pludināšanu pāri republiku robežām - nu gluži tāpat kā tagad to sludina Tevis piesauktās "pida...rasu aprindas". Starpības pēc būtības nav nekādas!

Tāpēc mani ļoti interesētu pamatoti argumenti, kāpēc autora apgalvojums ir nepareizs.

Atbildēt

Edge

07.12.2017. 01:21

»

Ojārs

Kas vainas Latvijai? Kāpēc un no kā tā ir jāglābj


Mūsu dzīvei Latvijas pietiks, tāpēc ritvari un sprinģes var droši imitē darbošanos, lai dienišķajai maizītei ar pļāpāšanu nopelnītu. Reāli notiekošo procesu pļāpāji nespēj ietekmēt, tāpēc savas šodienas problēmas atstāj nākamajām paaudzēm.
Vēl jau viena otra saprātīga "saucēja balss tuksnesī" atskan:
"2100.gadā pasaulē būs tikai 300 000 latviešu.(..)..pēc 100 gadiem mūsu mazbērni būs apmēram 10% no Latvijas iedzīvotāju skaita, tāds mazs pulciņš latviešu. Tie tad lūkos no krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes izlūgt mazu estrādīti Dziesmu svētku sarīkošanai." Vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs. (Diena.lv)

Atbildēt

Ojārs

06.12.2017. 23:58

Kas vainas Latvijai? Kāpēc un no kā tā ir jāglābj?!
Vai var izdarīt tā, ka tie glābēji glābj kaut kā savā nodabā to, kas viņuprāt jāglābj, un citus ar savu Latvijas glābšanu netraucē?

Atbildēt

hm

06.12.2017. 22:09

Kāpēc nedzimst bērni kapitālismā? Tāpēc, ka bērnus nav kam dzemdēt. Tāpēc, ka sieviete tiek pielīdzināta vīrietim, tāpēc ka sievietei, tāpat kā vīrietim, jāpelna naudu. Vai sieviete var atļauties dzīvot mājā, būt mājsaimniece (nerunāsim par izņēmumiem), rūpēties par ģimeni, bērniem? Kapitālisms liek ikvienam, tai skaitā sievietei, baidīties par rītdienu. Tikai un vienīgi tā var cilvēkus piespiest strādāt. Radot nedrošības sajūtu.
Ko jūs vēlaties, lai sieviete uztrauktos par savu darbu, par rītdienu, piedevām dzemdētu pulciņu bērnu, rūpētos un trīcētu par atvasēm par viņu rītdienu? Manuprāt. vīrišķīgais egoisms pārmācis veselīgo saprātu!
Kapitālisms pašreizējā stadijā ir cilvēces iznīcības iekārta. Tā nav piemērota ģimenes pastāvēšanai. Jā, seksam, izpriecām, bet ne jau ģimenei, bērnu audzināšanai!

Atbildēt

Edge

06.12.2017. 19:54

»

Ko uzèdies amerikàniem?

Ar to lîguma spèku Godmani ASV piekèra Kiprà uzdzîvojot ar Savicki, kas avulaik kà atklàj TV raidijumà 1:1 Savickis kà VDK darbinieks skaitîjàs izcilàkais Baltijas valstîs. Visie śie mèsli gulàni, maizîśi, borovkovi, bićkovići, àboltiñas, godmani, brigmañi, lembergi, kreituses joprojàm kontrolè varu...


"Paldies" amerikāņiem, "paldies" visiem Rietumniekiem, ka neatstāja pavisam bešā savus sabiedrotos cīņā pret LPSR/PSRS. Gumenam u.c. ziņotājiem jau LV ordeņus tikai par "skaistām acīm" nepiešķīra. Bija darbi, bet par to vajag jautāt bijušajai NATO zinātniskās programmas "Cilvēciskie faktori" Kanādas pārstāvie un priekšsēdētājai, kuras prezidentūras laikā Stūra nama "jautrie zēni" varēja izvērsties uz pilnu klapi. Sk. vairāk:VVF – «trekno gadu» prezidente. Mīti un realitāte
Otto Ozols/ Speciāli TVNET.

Atbildēt

š

06.12.2017. 19:46

Visam piekrītu un aplaudēju, izņemot par pensijām. Viņa paša pieminētajā ASV no tās var ļoti labi iztikt, vēl vairāk, mēs esam divi, kas iztiek no vienas pensijas... pag. nedēļ nopirkām jaunu mašīnu no salona, ne mersi, ne kadillaku, bet jaunu. Un neizskatās, ka te kāds aģitētu par pensiju sistēmas arhaismu, un censtos to izskaust. No malas skatoties, tikai viena suga varētu aģitēt par pensiju likvidāciju - tā, kas piedalījās līdzekļu pārvietošanā no pensiju fonda uz privātajām kabatām.

Atbildēt

Diemžèl visas prognozes

06.12.2017. 19:46

»

Ainārs

Ā, vēl pateicība autoram par rakstu. Priecē, ka veselīgā saprāta vadīti cilvēki vēl ir starp mums. Gan pienāks arī šitā visa liberālmultikulturālisma beigas... Tad zels Tautai jauni laiki, tad mums vajadzēs visiem būt kopā un rīkoties


ir sliktas. Latvieśu tautai var zelt labi laiki tikai nośkirtai no valsts. Pèdèjais laiks par to padomàt. Vai nu zaudèjam moràli un dodamies patèrètàju bezmoràles virzienà ar valsti, vai radam jaunu sabiedrisko formàciju. Alternatîvu valsij, jo valsts neapmierina latvieśu tautas tiesîbas un intereses. Mès sûdzamies par genocîdu. Bet kuru gan tas interesè?

Atbildēt

Sociālists2

06.12.2017. 19:23

Var paskatīties uz rakstu un var - uz autoru. Autors ir īsts radošā un attīstošā kapitālisma darba rūķis. Darba vieta - Centrālā vēlēšanu komisija. Tas ir tur kur jāiespirngst reizi divos gados. Trīs mēnešus. Pirms Saeimas un pašvaldību vēlēšanām. Par to šis darba rūķis tiek dāsni atalgots atbilstoši ieguldījumam - vairāk nekā 2000 eiro mēnesī. Katru mēnesi. Arī tajos gados, kad vispār nekādas vēlēšanas nenotiek.
Pieņemu, ka savus rakstus par sliktajiem Marksiem viņš raksta ārpus darba laika. Jo CVK jau ir tāda slodze, ka jāstrādā neapmaksātas virsstundas.

Atbildēt

Sociālists

06.12.2017. 19:18

Marksisti gan sludina, it kā cilvēki būtu savstarpēji aizvietojamas darbspēka vienības bez savas gribas, tēvijas, tautības un mentālitātes.

Autors gan ir aizmirsis ielikt referenci, kur Markss to būtu teicis vai rakstījis. Jo tas vienkārši ir autora slimās fantāzijas auglis.
Līdz šim par aizvietojamām vienībām skaļi un plaši ir sludinājušaas valdošās pida...rasu aprindas, kuri Latvijā ir ieviesuši Dienvidamerikas kapitālisma modeli. Tiem galvenais - ka tikai lētāk un gan jau darba lopi saspiedīsies vēl ciešāk, lai siles vepri dabū vairāk naudas.

Atbildēt

Karote

06.12.2017. 19:12

Viss smuki, tikai mūsējie pipari ,rādās,vispāāār nedomā kategorijās " nācijas nākotne" ,utml . Šamie ir aizņmeti ar provinciālu čiepšanu, pašlabuma uzostīšanu,atstrādāšanu, izkārtošanu, un gatavību miera stājai, jebkuram lielākam piparam. Kāda tur izpēte, prognozes, analīzes, par ilgtermiņa plāniem nerunājot, kuru tas interesē:)Nodokļu politika to spoži aprāda- pofig kā,un kas pēc tam, vnk vajag kkā ievākt naudiņas. Un plosiņš par to zuteni ir viss cirks, ko sauc par mūsu politiku.:) A strādās, a vienalga kas, uh cik :)

Atbildēt

zose

06.12.2017. 17:58

Vācijas izdevumi migrantiem - 100 miljardi gadā. Jo neviens no viņiem nestrādā, negrib strādāt, grib par brīvu visu to labāko un pilnu veselības aprūpi. Pingvīni, sametieties!

Atbildēt

liberstus

06.12.2017. 16:28

laiks lustrēt ar lateksu

Atbildēt

pa labi vai pa kreisi

06.12.2017. 16:18

Nu jā, nacionālsociālisms tagad ir tabu tēma, jo tas savulaik tika degradēts. Patiesībā tur no sociālisma bija maz (fričiem).

Atbildēt

pa labi vai pa kreisi

06.12.2017. 16:11

Šķiet, šis raksts pauž tādu kā labējo nacionālismu. Sociālisms un marksisms laikam esot lielākais ļaunums. Tad varbūt pakāpties attīstībā vēl tālāk atpakaļ, likvidēt nodokļus, pensijas, izglītību un ārstniecību tikai par maksu?
Man nebija pacietības izlasīt visu Marksa "Kapitālu", es uzšķīru uz labu laimi un palasīju par nabadzīgo bērnu darba izmantošanu 19.gs Anglijā. Šokējoši.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

06.12.2017. 15:45

»

A.P.

tiešām latviešu intelbeņķis nevar iztikt bez stulbiem meliem, bez savas nelietības un zemiskās dvēseles demonstrēšanas: "Marksisti gan sludina, it kā cilvēki būtu savstarpēji aizvietojamas darbspēka vienības bez savas gribas, tēvijas, tautības un mentālitātes, tomēr tā nav". Saprotams, ka tāda atsevišķu...


Priedīšpap, visa cilvēce ļoti iegūtu, ja tu nevis kā pitekantrops te bezjēgā zākātos uz autoru, bet komentāra ietvaros KONKRĒTI norādītu, kāpēc autoram nav taisnība - ar atsaucēm uz Marksa darbiem.

Tukša zākāšanās met "šausmīgu ēnu uz visu" tevi pašu.

Atbildēt

Ainārs

06.12.2017. 15:35

Ā, vēl pateicība autoram par rakstu. Priecē, ka veselīgā saprāta vadīti cilvēki vēl ir starp mums. Gan pienāks arī šitā visa liberālmultikulturālisma beigas... Tad zels Tautai jauni laiki, tad mums vajadzēs visiem būt kopā un rīkoties!

Atbildēt

Ainārs

06.12.2017. 15:26

Spriņģei Soross gadā ap 100000 eiro ieskaita. Tur jau pat aklam skaidrs no kurienes vējš pūš! Žēl tik, ka vidējais Latvietis un jaunatne tik ļoti iegrožota naudas un "sekluma" jūgā, ka procesus ar savu tautu vienkārši neizprot...

Atbildēt

j

06.12.2017. 15:15

»

savadi

Inga ir smuka un gudra.. Citam nav nozīmes


Smuka tās jaunās vidējās dzimtes pārstāve

Atbildēt

Pietiek

06.12.2017. 14:12

Gedroics, Grantiņš, Garda, Priedīties un tagad vēl šis.
Šie autori laikam raksturo šī portāla "augstos žurnālistikas standartus".
Slow-clap

Atbildēt

Ko uzèdies amerikàniem?

06.12.2017. 13:27

»

Edge

Par ASV valsts parāda >20 000 000 000 000 atdošanu ekonomisti galvas nepiepūlē, jo pēc force majeure (3.Pasaules karš) visas nullītes tiks oficiāli dzēstas...


Ar to lîguma spèku Godmani ASV piekèra Kiprà uzdzîvojot ar Savicki, kas avulaik kà atklàj TV raidijumà 1:1 Savickis kà VDK darbinieks skaitîjàs izcilàkais Baltijas valstîs. Visie śie mèsli gulàni, maizîśi, borovkovi, bićkovići, àboltiñas, godmani, brigmañi, lembergi, kreituses joprojàm kontrolè varu Latvijà.

Atbildēt

Edge

06.12.2017. 13:04

»

Aigars

Tieši analīze bija ļoti vāja! Piemēram par algām darbaspēka deficīta laikā. Ja Latvijā algas procentuāli tiek celtas diezgan strauji (zema bāze), tad ASV piemēram visi ekonomikas profesori jau pāris gadus lauza galvu, kāpēc pie ļoti zema bezdarba līmeņa (šobrīd apmēram 4,5%) algas un inflācija nepieaug...


Par ASV valsts parāda >20 000 000 000 000 atdošanu ekonomisti galvas nepiepūlē, jo pēc force majeure (3.Pasaules karš) visas nullītes tiks oficiāli dzēstas.
Visu rangu ritvariem un sprinģēm atļauts sist pie krūtīm, taču pēc 2017.g.16.martā akceptētā līguma "Par Latvijas Republikas valdības un Amerikas Savienoto Valstu valdības līgumu par sadarbību aizsardzības jomā" -, tikai "Drang nach Osten" plāna ietvaros.

Atbildēt

Aigars

06.12.2017. 12:55

»

reptilis

Ļoti labs ..precīzs...analītisks raksts! Paldies ,autoram


Tieši analīze bija ļoti vāja! Piemēram par algām darbaspēka deficīta laikā. Ja Latvijā algas procentuāli tiek celtas diezgan strauji (zema bāze), tad ASV piemēram visi ekonomikas profesori jau pāris gadus lauza galvu, kāpēc pie ļoti zema bezdarba līmeņa (šobrīd apmēram 4,5%) algas un inflācija nepieaug!
Un var jau sev sist pa krūtīm, bet tie ukraiņi, baltkrievi, moldāvi u.t.t. jau brauc, kamēr tūdaliņi bļaustās, ka kontrolētu darbaspēka ievešanu nevajag.

Atbildēt

Edge

06.12.2017. 12:45

Visu rangu ritvari un sprinģes var turpināt bezjēgā pļāpāt, taču esošo procesu tas neietekmē:
"Gan mirstības, gan migrācijas dēļ ikdienu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās par 55 cilvēkiem. Mēnesī tas ir par 1650, bet gadā par 23 tūkstošiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka katru mēnesi mēs paliekam nabagāki par vienu mazpilsētu vai pagastu." Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.(Radio Baltkom, kasjauns, 2017)

Atbildēt

Edge

06.12.2017. 12:41

"Vajag, pirmkārt, atmest sociālismu un, otrkārt, turēt robežas vaļā informācijai, pakalpojumiem un precēm."
===================================================
Ar skaitļiem var visu pierādīt (uz papīra).
Visādu pļāpātāju ritvaru un sprinģu īstenoāso "atmešanas" procesa 27 gados sasniegto spilgti aprakstījis Andrejs Lucāns: Latvju zeme vaļā stāv…
"(..) Sekas: atjaunojusies 1905. gada zemes īpašumtiesiskā struktūra ar to pavadošo politisko, kapitāla un sociālo nevienlīdzību – pieaugošais revolucionārais spiediens tiek novadīts caur latvju zemes atvērtajām durvīm. No 1995. līdz 2014. gadam iedzīvotāju dabīgais samazinājums 262 577 cilvēki. Emigrējuši 236 000 darba spējīgo, lielākoties no laukiem. Par 137 814 samazinājies skolēnu skaits, slēgtas 313 skolas, galvenokārt laukos. No saimniekiem esam pārtapuši par algādžiem ne savā, bet svešās zemēs. Latvijas lauksaimniecība 2015. gadā ražo 70% no 1938. gadā ražotās lauksaimniecības produkcijas. No 27 ES dalībvalstīm Latvija ierindojas pēdējā četriniekā. Notiek latviešu nācijas un Latvijas valsts degradācija. Desmiti tūkstoši pamestu lauku sētu un krāsmatu gaida savus pasaulē kalpu gaitās aizklīdušos mantiniekus, bet visu līmeņu deputāti un valstsvīri neliekas to manām." (LA,27.04.2017.)

Atbildēt

aga

06.12.2017. 11:40

Vispar pašreizējā ES stipri atgādina PSRS mantinieci. Tās pašas Marksa idejas. Nepārtraukti mēģinājumi likvidēt privāto biznesu. Privātīpašumu aplikšana ar nodevām un tā izmantošanas ierobežojumiem. Reāli ož pēc Leņina un Marksa.

Atbildēt

A.P.

06.12.2017. 11:17

tiešām latviešu intelbeņķis nevar iztikt bez stulbiem meliem, bez savas nelietības un zemiskās dvēseles demonstrēšanas: "Marksisti gan sludina, it kā cilvēki būtu savstarpēji aizvietojamas darbspēka vienības bez savas gribas, tēvijas, tautības un mentālitātes, tomēr tā nav". Saprotams, ka tāda atsevišķu pitekantropu muldēšana met šausmīgu ēnu uz visu tautu.

Atbildēt

reptilis

06.12.2017. 11:14

Ļoti labs ..precīzs...analītisks raksts! Paldies ,autoram.

Atbildēt

savadi

06.12.2017. 11:11

Inga ir smuka un gudra.. Citam nav nozīmes!

Atbildēt

???

06.12.2017. 11:10

Labs domu gājiens. Vienkārš un saprotams skaidrojums par it kā sarežģītām lietām, kuru sarežģītību izveido birokrāti, lai pēc tam varētu operēt ar jēdzieniem, par kuriem arī pašiem dažreiz nav sajēgas.

Atbildēt

Vaira3000

06.12.2017. 10:31

Reizulis, Īslande :D viss skaidrs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: