Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hgf

14.04.2021. 10:22

»

?

Vai tiešām nevien neatpazīst


Nezinu, vai tas ir viņš, bet vizuāli ļoti līdzīgs bijušajam pieccīņas sportistam un olimpietim Denisam Čerkovskim.

Atbildēt

pirmā dzirdēšana

08.04.2021. 17:38

»

Tu arī čekists?

Dodies tik uz VDD, ar atzīšanās rakstu! Tur tevi pabaros. Nevajadzēs badināties ar pārtikas paciņām no rašas


Līdz šim bija zināms, ka Krievijas vēstniecība dala saviem pakalpiņiem bezakcīzes alkoholu un cigaretes, ko viņi milzīgos daudzumos ieved Latvijā, pamatojoties uz starptautiskiem līgumiem. Par pārtikas paciņām jums ziņotājiem - pederastiem, tas ir kaut kas jauns. Jācer vismaz, kā tā nav Krievijā ražotā pārtika.

Atbildēt

VNO

08.04.2021. 16:43

»

Atis Priedītis

Publicēšu ļoti spēcīgu tekstu, kuru nav iespējams ignorēt


Va vellos, izrādās, ka Priedītis vēl arī pesteļo. Tur viss ir skaidrs.

Atbildēt

.

08.04.2021. 12:21

»

Tu arī čekists?

Nu tu i samuldējies! Psihisko Potapovu, kas desmit reizes skrien apkārt bobikam, kad tiesa šās savaņgoto nav arestējusi, spiegos...


Čekai derēja visi, pat tups krievs, VEPA transportstrādnieks. Gan jau arī tavi senči, krievu alkašu pudeles brāļi, nopūlējās rakstot ziņojumus par latviešiem par iespēju iegādāties lieku pārtikas paciņu uz svētkiem

Atbildēt

Tu arī čekists?

07.04.2021. 13:05

»

nu nē

Augsta ranga GRUšņika meita, Štirlic (Potapova), vēl Maskavā tika gatavota darbam ienaidnieka aizmugurē un kad tā nonāca Latvijā tai izvēlējās piemērotu vīru, čekas savervēto Maiguru Strīķi...


Nu tu i samuldējies! Psihisko Potapovu, kas desmit reizes skrien apkārt bobikam, kad tiesa šās savaņgoto nav arestējusi, spiegos!
Beidz tak izplatīt te dezinformāciju. Latvieši rindā stāv uz aģentiem! Čekisti ņem tik labākos, godīgākos. Pat čekas maisos nav neviena dzērāja, ne trakā! Kur tu esi dzirdējis, ka zīle, dzintars būtu sadzēries, ar kādu sakāvies, vai ko sliktu pateicis?

Atbildēt

nu nē

07.04.2021. 12:53

»

Lasītājs

Šitā aģentūra ir no Krievijas ārlietu ministrijas. Čekisti savus neizdod! Sīki aprakstītajās Kulaginu biogrāfijās trūkst VDK akadēmijas, bez šīs mācību iestādes nevar dienēt VDK...


Augsta ranga GRUšņika meita, Štirlic (Potapova), vēl Maskavā tika gatavota darbam ienaidnieka aizmugurē un kad tā nonāca Latvijā tai izvēlējās piemērotu vīru, čekas savervēto Maiguru Strīķi.
Tas, ka dzērāja Viņķele nederēja, muļķības, čekai der ikviens, kurš var nodarīt skādi Latvijai.

Atbildēt

Lasītājs

07.04.2021. 10:50

Šitā aģentūra ir no Krievijas ārlietu ministrijas. Čekisti savus neizdod! Sīki aprakstītajās Kulaginu biogrāfijās trūkst VDK akadēmijas, bez šīs mācību iestādes nevar dienēt VDK.
Tā kā VDK aģentūra mums nav zināma! Dzērāju Viņķeli ar nervozo pudeles māsu Strīķi, čekisti aģentos nevarēja savervēt, tās pļāpīgas un izlūka darbam nederīgs materiāls.

Atbildēt

ммм

07.04.2021. 09:44

»

Kas gribēs uzzināt par cionistu plāniem, tie uzzinās,

ka 1918. gadā ebreju garīgais kodols Eiropā bija Viļņā, uzzinās, ka žīdi pat īzlaicīgi bija izveidojuši Litbalt valsti - Baltkrievijas un Lietuvas valsti ar līgumu Maskavā, žīdu Maskavā, tas viss ir Maskavas KGB arhīvos un Vašingtonas un Ņujorkas žīdu organizācijas B” nai B” rith arhīvā. Tie arī uzzinās...


Trockis un Ļeņins par PSRS galvaspilsētu izvēlējās Maskavu tāpēc, ka 1917. gadā, uzreiz pēc revolūcijas, boļševiku CK izlaida no cietumiem kriminālnoziegumus un ļāva tiem slepkavot un laupīt visus Pēterburgas iedzīvotājus. Pāris dienu laikā tika noslepkavoti visi Pēterburgas iedzīvotāji, kuri nepaspēja pārģērbties par proletāriešiem un aizmukt no pilsētas. Visa pilsēta vairākus gadus burtiski smirdēja pēc pūstošiem līķiem, jo nebija kas tos aizvāc. Kad smaka kļuva neciešama, boļševiku vadība nolēma steigā pārcelties uz Maskavu. Lūk tāds ir patiesais iemesls.

Atbildēt

smieklīgi

07.04.2021. 05:16

"Viņi jau tieši norādīja, ka kāds krievs Maskavā pārmucis pie amerikāņiem, līdzi paķerdams VDK “snaudošo” aģentu sarakstu"

Tā gadās, kad mūsdienu deģenerātu paaudze mēģina rakstīt par lietām, par kurām tai nav nekāda sajēga. Viņi jau nesajēdz, ka tajā laikā kaut ko "paķert līdzi" nozīmēja izstumt pa parādes izeju pāris tačkas ar dokumentiem vai desmitiem stundu sēdēt un pārfotogrāfēt simtiem dokumentu. Protams bija arī vienkāršāks veids, paķert kādu veidlapu, pašam uzdrukāt "sarakstu", bez vai drīzāk ar priekšniecības ziņu to nodot ienaidniekam.

Atbildēt

Nule

07.04.2021. 05:15

»

Kas gribēs uzzināt par cionistu plāniem, tie uzzinās,

ka 1918. gadā ebreju garīgais kodols Eiropā bija Viļņā, uzzinās, ka žīdi pat īzlaicīgi bija izveidojuši Litbalt valsti - Baltkrievijas un Lietuvas valsti ar līgumu Maskavā, žīdu Maskavā, tas viss ir Maskavas KGB arhīvos un Vašingtonas un Ņujorkas žīdu organizācijas B” nai B” rith arhīvā. Tie arī uzzinās...


beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Pasaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vasaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

Kas gribēs uzzināt par cionistu plāniem, tie uzzinās,

07.04.2021. 05:11

»

WWW

Padomju Savienības likvidācija bija nolemta jau 1984. gadā. Tālāk tika realizēts plans, kā ta laika partijas nomenklatūra un galvenokārt čekisti ar savu aģentu rokam privatizē PSRS mantojumu. Pats par sevi saprotams, ka nomenklatūra un čeka pārņēma kontroli pār visiem "neatkarības" atgūšanas procesiem...


ka 1918. gadā ebreju garīgais kodols Eiropā bija Viļņā, uzzinās, ka žīdi pat īzlaicīgi bija izveidojuši Litbalt valsti - Baltkrievijas un Lietuvas valsti ar līgumu Maskavā, žīdu Maskavā, tas viss ir Maskavas KGB arhīvos un Vašingtonas un Ņujorkas žīdu organizācijas B” nai B” rith arhīvā. Tie arī uzzinās, kāpēc Trockis un Ļeņins par PSRS galvaspilsētu izvēlējās Maskavu, nevis Viļņu

Ja iepazīsies ar visiem materiāliem, uzzinās, kā žīdi izveidoja Lietuvas Republiku, par ASV, Vācijas, Anglijas un Francijas ietekmi uz procesiem un ka PSRS okupācijas armiju tās žīdu vadītāji sagaidīja ar ziediem.

Un vēl - Lietuvas, Latvijas, Igaunijas valstu robežas kartē ievilka ASV prezidents Vinstons, bet ar karti, kurā ir šīs robežas, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā ieradās žīds Trockis.

Šodien Lietuvā cionistu žīdi ir arī LT likumdošanā iekļāvuši kriminālatbildību, ja noliedz LT okupāciju no PSRS.

Cionisti arī Vācijā līdzīgi kā citās valstīs izveidojuši likumdošanu par kriminālatbildību, ja noliedz holokaustu.

Latvijas vēsturniekam, profesoram Ronim tas viss bija zināms. Tāpēc viņu žīdu Mossad slepkavas nogalināja.

Kas bija pamatā lietuviešu tautas atzīšanai? Tas, ka lietuvieši bija strādīga, pakalpīga un godīga tauta, pretēji ebreju spekulācijām un nekrietnumam.

Lietuvā plauka nabadzība, bet Latvijas bagātību 20. gados radīja Ulmaņa valdības ekonomikas ministrs Valdmanis, 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa tēvs, kuru cionisti Kanādā nogalināja, jo viņš atteicās ar tiem sadarboties.

Cionistu rokasgrāmatas citāti 6. Saeimai, ko 6. Saeimā izplatīja I. Kreituse, ir 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Katrs var izlasīt.

Žīdu cionisti Rotšildi ar Vatikāna morālo atbalstu gatavo inkluzīvo kapitālismu - jaunkomunistu bandītu kā LV Levits, Kariņš, Bordāns, Jurašs, Gobzems.. apvērsumu Eiropā Pasaules Bankas naudas aizdevumu neatdošanas gadījumā, ko veido ar “pandēmijas” lokdaunu. Lai īpašumu ekspropriācijas notiktu veiksmīgi, ir jau izveidota likumdošana “senlietu kontekstā” un izveidota Ekonomikas lietu tiesa. Inkluzīvais kapitālisms neparedz īpašumtiesības.

Beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Padaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vadaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

Mx

07.04.2021. 02:41

»

Lolita

Diemžēl, taisnība. Kamēr vēl dzīvi, būtu vērtīgi nointervēt PSRS Augstākās padomes deputātus no Latvijas, kā ar Jeļcinu šņabīti ierāva, kā uz pirts lāvas sēdēja, kā pārliecināja parakstīt ukazus par Baltijas valstu brīvlaišanu un militāristu izvešanu. Lietas izšķīrās Maskavā, Vecrīgā bija tikai notikušā...


Vēl vajadzētu nointervēt čekistu Puguli un komunistu Toļiku, lai pastāsta, ko viņi trīs dienas pirms Augusta puča darīja Baltijas kara apgabala štābā, kad notika apgabala komandējošā sastāva sēde saistība ar gaidāmo puču?

Atbildēt

Lolita

07.04.2021. 00:04

»

Skumjais Bruņinieks

Vispār vēl viens secinājums par tiem, kas nobalsoja par Neatkarību...


Diemžēl, taisnība. Kamēr vēl dzīvi, būtu vērtīgi nointervēt PSRS Augstākās padomes deputātus no Latvijas, kā ar Jeļcinu šņabīti ierāva, kā uz pirts lāvas sēdēja, kā pārliecināja parakstīt ukazus par Baltijas valstu brīvlaišanu un militāristu izvešanu. Lietas izšķīrās Maskavā, Vecrīgā bija tikai notikušā fakta konstatācija un apstiprināšana.

Atbildēt

Edgars A

06.04.2021. 22:52

Andrejam patika smalkas lietas, taisnība ir,
Labprāt ticu šeit autorei. Problēma bija bailīgajā inteliģencē, kura nestājās LNNK.

Atbildēt

Ezītis miglā

06.04.2021. 22:18

»

Skumjais Bruņinieks

Vispār vēl viens secinājums par tiem, kas nobalsoja par Neatkarību...


Tie, kuri sagrāva Krievijas impēriju un izveidoja gan PSRS, gan "neatkarīgo Latviju", pēc tam pārdomāja un iekļāva Latviju PSRS sastāvā, ir tie paši (precīzāk to dēli un mazdēli), kuri, organizēja PSRS sabrukumu. Nav ko lolot ilūzijas. Liels, liels teātris noteiktas cilvēku grupas ideju vārdā. A mēs aitas, kā jau aitas. Aitām labāk, ka tās mazāk zin.

Atbildēt

Bulduru slimnīca

06.04.2021. 22:14

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem, politiķiem nav svarīgi pret ko, bet gan ar Valsts pilnvaru palīdzību kuras viņiem piešķirtas. Piemēram Lemberga lietā politiķis ar milzīgu pieredzi un atbalstu no tautas puses, 10 gadus atpakaļ juraš un Sparāns sāka pret viņu netīru apmelojošu kompāniju, kas paralizēja viņu darbību jo bija jābūt nepārtraukti tiesā un skaidrs ka tādā veidā viņš nevar pildīt mēra pienākumus. Neskatoties uz juraša un sparāna pretestību, Ventspils ir viena no sakārtotākām pilsētām un tas pateicoties Lemberga. Bieži lasītāji redz un dzird, ka juraš kā komunists bet Sparāns ka padomju milicis darbojās pret demokrātiju un eiropeiskā vērtībām un pastrādā noziegumu pret tiem kuri strādā un attīsta Latvijas labklājību.Sparāns, jūraš, bordāns un strīķis atņēma visu īpašumu un nodeva kaut kādām Šveices juristam, kurš visu sāka izmantot savā labā un personīgām intesēs sapērkoties villas un jahtas. Tāpat 2019 gadā juraš ar savu sabiedroto bordāns aizlidoja iz ASV lai apsūdzētos par Ventspils ostām, lai tās iekļautu melnajā saraksta, kas automātiski nozīmē bankas kontu slēgšanu, krēdītu nepieejamību un nodokļu samazinājumu valsts kasē un bezdarba palielināšanas. Visi šie valsts mērogā noziegumu ir nepiedodami.
Nākamā shēma kur jurašu ģimene kopā ar Norvik bankas galveno akcionāru guseļņikovu organizēja tādu shēmu kur viņš aizpludinaja 150 milj no kuriem lielākā daļa bija pensionāru nauda. Jurašu ģimene ne tikai piesedza šādas darbības, bet arī uzrakstīja iesniegumu pret Rimšēviču kurš 20 gadu laikā ārējā padarīt Latvijas bankas sistēmu par vienu vadošajām Austrumeiropā. Šī ģimenīte palīdzēja noskaņot Guseļņikovu pret Latvijas valsti, lūdzot tiesu piedzīt 200milj.Kā norādīts rakstā šis politiskais grupējums sistemātiski izmanto shēmas pret dažādiem biznesiem tā notika ar Olainfarm, kur arī parādījās juraš un alla juraš viņi pilnīgi atklāti izmantoja Uzņēmuma reģistru, ka savu ipašumu un vienkārši pārformēja Olainfarm kapitāla daļas kā viņiem sagribējās. Tāpat notika ar vecrīgas viesnīcām, līdz bordānāna, juraša, Allas un berezin iejaukšanās 2019 gada maija vidum. SIA 966 Freecom kapitāldaļām stāvēja komercķīla par labu Latvijas pilsonim Gulama Gulami, kurš ieguldījis vairākus miljonu Latvijas ekonomika. Bordāns atbalstīja sava partijas biedra juraša un viņa sievas reiderēšanas shemu dodot pavēle Uzņēmumu reģistram noņemt komercķīlu kurš pat bija to uzlicis un divus gadus uzņēmuma reģistrs to aizstāvēja un pierādīja ar likumu citiem juridiskiem pierādījumiem. Bet 2020 gada par spīti likumam un juridiskām normām bordāns palūdza Sandi galveno valsts notāra vietnieku anulēt komercķīlu. Tāda prettiesiska darbība no juraša bordāns un Allas bija desmitiem gadījumu. Viņiem visiem bija ļoti labas attiecības ar bijušo priekšnieku sozīnovs kurš ar Juraša un Allas palīdzību safabriceja kaudzi ar krimināllietām pret tiem kuriem gribēja atņemt biznesu, īpašumu, bet ar jaunā policijas priekšnieka Rukā kunga parādīšanos var cerēt pēc sozīnova un viņa bandas aizrotešanas no RRKP, juraša un alas shēmas cietīs fiasko. Lasītāji augstu novērtē pūces rīcību kad atzinas savos nodarījumos un nolika pilnvaras un neapkaunoja savus vēlētājus un partijas biedrus. Tagad salīdzinot ar mērogu sistemātisku kādus veica bordāns, juras un viņa sieva var vērtēt savus personīgos mērķus vērtēja augstāk nekā likumu un valsts intereses savādāk to nevar vērtēt. Ar prātu Nevar saprast jurašu pēc tam kad viņu apsūdz par valsts noslēpuma izpaušanu iet uz saeimu un vada juridisko komisiju tas nozīmē ka vēlētāju un partijas biedru gods viņam ir vienaldzīgs.

Atbildēt

WWW

06.04.2021. 22:13

»

Skumjais Bruņinieks

Vispār vēl viens secinājums par tiem, kas nobalsoja par Neatkarību...


Padomju Savienības likvidācija bija nolemta jau 1984. gadā. Tālāk tika realizēts plans, kā ta laika partijas nomenklatūra un galvenokārt čekisti ar savu aģentu rokam privatizē PSRS mantojumu. Pats par sevi saprotams, ka nomenklatūra un čeka pārņēma kontroli pār visiem "neatkarības" atgūšanas procesiem.

Atbildēt

Mx

06.04.2021. 22:06

»

Transatlantiskā alianse

Labais cilvēk, manuprāt Jūs neaptverat okupācijas sērgas patiesos apmērus Latvijas Republikā


Ļoti precīzs secinājums. Čekas aģentu arhīvs no 1949. gada līdz 1991. gadam bija 35 tūkstoši aģentu. Tas, ko Latvijā dēvē par "čekas maisiem", ir tikai samazgas. Un, ja kāds domā, ka pēc 1991. gada čekisti un GRU Latvijā nevienu nevervēja, tad tie ir pilnīgi pajoliņi.

Atbildēt

formula

06.04.2021. 21:53

Cik gudrai ,inteliģentai publikai kundze te sacerējusi šo reportāžu.

Atbildēt

Transatlantiskā alianse

06.04.2021. 21:32

»

Nu es

Man vajag brigādi ar divdesmit “mežabrāļiem”. Munīciju un ieročus. Nedēļas laikā Latvija būtu sakārtota. Repše ar 500 000 LVL to neizdarīja


Labais cilvēk, manuprāt Jūs neaptverat okupācijas sērgas patiesos apmērus Latvijas Republikā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.04.2021. 21:16

Vispār vēl viens secinājums par tiem, kas nobalsoja par Neatkarību.
Mums visiem tad likās baigais varoņdarbs un varen drosmīga rīcība - deputātu balsojums par Neatkarību. Visi tagad vēl lielās..Lembergu ieskaitot.
Pats arī tam ticēju...atceros, uztraucies pie Saeimas balsojumu gaidīju..visi gaidīja, arī trimdas latvieši.
Balsis skaitījām trīcēdami.
Tikai tagad saproti, ka viss jau bija nolemts..VDK un KP deva klusējošu atbalstu. Čekisti palaida deputātus brīvsolī..tie to juta un sāka tautai tēlot varoņus.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.04.2021. 21:06

»

sarkanais dzīvsudrabs

ja domājat Gunāra Slavinska ''organizāciju''tad tur ja tāds Bendiks bija,neviens viņu nepamanīja


Es vispār Bendiku pieminēju garām ejot..kad nosaucu precīzi JKF sastāvu.
Doma, kad norādīju uz Skonto un JKF, bija tāda - VDK jau Atmodas laikā bija sagatavojusies uz Latvijas Neatkarības atgūšanu, dibināja firmas ar partijas naudu..un galvenais:
Neatkarības atgūšana un VDK ieņemšana čekistiem nebija nekāds pārsteigums, kā te mums grib iestāstīt..un savu vērtīgāko kapitālu - VDK īsto kartotēku viņi sen bija izveduši.

Atbildēt

juris

06.04.2021. 20:37

»

vecais nīgrais onkulis

A tu pierādi, ka neesi kamielis


Man čekas provokatoriem un troļļiem principā nekas nav jāpierāda.

Atbildēt

sarkanais dzīvsudrabs

06.04.2021. 20:33

»

Skumjais Bruņinieks

Jums, "vecais", jātiek vispirms varbūt ar savu putru galā


ja domājat Gunāra Slavinska ''organizāciju''tad tur ja tāds Bendiks bija,neviens viņu nepamanīja... :)))

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.04.2021. 20:17

»

sarkanais dzīvsudrabs

Tev vecais galīga putra paurī...piem.tas pats Bendiks bija citā ''čekistu''kompānijā(pēc Tavas saprašanas:''čekistu'')B.A.I.B.A-Holding...kur strādāja vairāki desmit ''bijušo''...un nevis tāpēc,ka tā bija čekistu organizācija,bet gan tāpēc,ka Raits viņus algoja,jo citiem nebija tādu zināšu ko izmantot...


Jums, "vecais", jātiek vispirms varbūt ar savu putru galā..
BAIBA ir cits stāsts, pēc tam..Tur Muzikants utt.
Tur ir daudz stāsti,,un viens, ko Jūs acīmredzami neziniet, ir JKF.
Es runāju par Atmodas laiku un nekad neapgalvoju lietas, kuras nezinu.

Atbildēt

Lasītājs

06.04.2021. 20:17

Nevaram izķert "Krastiņa iesaukumu", kur vēl, kāda jaunā "Krastiņa", par kuru nekas vēl nav zināms.
Krievija pat LV vēsturnieku rakstus rediģē pēc savām interesēm, kur vēl valsts vadību!
Domāju, ka mēs vairāk esam KF, kā ES.

Atbildēt

sarkanais dzīvsudrabs

06.04.2021. 19:58

»

Skumjais Bruņinieks

Atmoda ritēja pilnā sparā, kad mūsu valsts VDK darbinieki un komunisti nonāca pie secinājuma - jāpārkārtojās uz kapitālisma sliedēm...


Tev vecais galīga putra paurī...piem.tas pats Bendiks bija citā ''čekistu''kompānijā(pēc Tavas saprašanas:''čekistu'')B.A.I.B.A-Holding...kur strādāja vairāki desmit ''bijušo''...un nevis tāpēc,ka tā bija čekistu organizācija,bet gan tāpēc,ka Raits viņus algoja,jo citiem nebija tādu zināšu ko izmantot sava biznesa attīstībā...arī es izmantoju viena bijušā GRU darbinieka zināšanas lai varētu Krievijā darboties izotopu jomā,bet pats personīgi neesmu bijis pat komjaunietis...

Atbildēt

Sāksies

06.04.2021. 19:15

»

vecais nīgrais onkulis

Par līderi nevar būt cilvēks, kurš nespēj ar spēcīgiem argumentiem atsist jebkāda veida ņirgāšanos


Atbildēt uz ņirgāšanos ir velta laika izšķiešana. Prātīgāk ir "iziet no istabas".

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

06.04.2021. 18:57

»

juris

Paskat tik, šis jau adreses prasa! Vispirms pierādi, ka neesi čekas aģents un provokators


A tu pierādi, ka neesi kamielis.

Tātad nav, un visa minētā retorika ir viena vienīga tukširšana.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

06.04.2021. 18:55

»

Sāksies

Jūs taču labi saprotiet, ka par šiem cilvēkiem uzreiz sāksies pamatīga ņirgāšanās. Ir pietiekoši daudz patiesu Latvijas patriotu, tikai viņi nereklamējas


Par līderi nevar būt cilvēks, kurš nespēj ar spēcīgiem argumentiem atsist jebkāda veida ņirgāšanos.

Atbildēt

?

06.04.2021. 18:31

»

???

Jā, kas ir šis brašais zaldāts blakus Annai-Jutai


Vai tiešām nevien neatpazīst?

Atbildēt

ha-ha

06.04.2021. 17:35

»

Atis Priedītis

Pamazām sākas atklātas publikācijas par mūsu Atmodas laika "dižvaroņiem". Ceru, ka drīzumā sekos arī patiess stāsts par Latvijas vispopulārāko cilvēku R.Paulu. Pavisam nesen Youtubē tika publicēta intervija ar vissaizliegtāko Latvijas komponistu Ivaru Žinduli, kurš bija spiests klusēt gandrīz 50 gadus...


Droši var teikt,ka visi,kuri apmekle,organize šo LPSR nopelniem bagäto koncertus,izstādes ir arï okupantu bijušie atbastïtäji un potenciäli 5.kolonas atbalstïtäji.Kad Briseles govs noraus pienu,tad Maskavas govs jau büs gatava slaukšanai.

Atbildēt

juris

06.04.2021. 17:33

»

vecais nīgrais onkulis

Atliek viens mazītiņš jautājumiņš. Kuri ir īsteni pareizie patrioti un nācijas glābēji. Nu kaut vai vienu adresīti


Paskat tik, šis jau adreses prasa! Vispirms pierādi, ka neesi čekas aģents un provokators.

Atbildēt

Sāksies

06.04.2021. 16:56

»

vecais nīgrais onkulis

Atliek viens mazītiņš jautājumiņš. Kuri ir īsteni pareizie patrioti un nācijas glābēji. Nu kaut vai vienu adresīti


Jūs taču labi saprotiet, ka par šiem cilvēkiem uzreiz sāksies pamatīga ņirgāšanās. Ir pietiekoši daudz patiesu Latvijas patriotu, tikai viņi nereklamējas.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

06.04.2021. 16:42

»

Nu es

Man vajag brigādi ar divdesmit “mežabrāļiem”. Munīciju un ieročus. Nedēļas laikā Latvija būtu sakārtota. Repše ar 500 000 LVL to neizdarīja


Jā, jā. Revolucionāros matrožus esam jau redzējuši. Ar munīciju un ieročiem. Rezultātus arī. Jau Einšteins brīnījās par ļautiņiem, kuri visu laiku dara vienas un tās pašas muļķības, un brīnās, ka rezultāts arī visu laiku viens un tas pats.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

06.04.2021. 16:36

»

WWW

Kā tad! Padomju fašistisko režīmu, kuru radījuši komunisti un čekisti sadisti esot bijis jāpārveido par normālu valsti... Un, kā tad ar Baltijas valstu okupācijas faktu? Masveida iedzīvotāju slepkavībām, sadistisku spīdzināšanu un izsūtīšanu uz civilizācijas mēslaines attālākajām vietām? Kur iebāzīsiet...


Kur iebāzīsiet šos padomju varas un nepilnvērtīgo izdzimteņu pastrādātos faktus?
---------------------------
A kur viņi tavuprāt jābāž? Tie ir apzināti un vadoties no to esamības ir izveidota atjaunotās valsts turpinātības doktrīna, pie kuras mēs stingri turamies. Neviens pie vesela saprāta esošs subjekts taču nevar padomāt, ka ir iepējams iesēsties laika mašīnā un atrasties 1940.gada 16. jūnijā.
Ja tev ļoti gribas par to padiskutēt ieej kādā infoburbulī, kur apgrozās lautiņi, kuri principā nepiekrīt mūsu interpretācijai. Pastrīdies ar viņiem, ja jūti sevī pietiekoši daudz intelekta. Redzēs kā veiksies!

Atbildēt

Nu es

06.04.2021. 16:29

»

vecais nīgrais onkulis

Atliek viens mazītiņš jautājumiņš. Kuri ir īsteni pareizie patrioti un nācijas glābēji. Nu kaut vai vienu adresīti


Man vajag brigādi ar divdesmit “mežabrāļiem”. Munīciju un ieročus. Nedēļas laikā Latvija būtu sakārtota. Repše ar 500 000 LVL to neizdarīja.

Atbildēt

Gints

06.04.2021. 15:21

Nekas jau nemainas Ventspils ostas drošības virsnieks - galdieks, bez juridiskās izglītības, bet pārvaldnieka radinieks.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.04.2021. 15:09

»

ir milzīga starpība

ASV un UK ir mūsu sabiedrotie, bet krievu necilvēki, asinskārie Ordas orki - ienaidnieki


Tad, lai USA un UK palīdz Latvijai atklāti, piemēram, iegulda Latvijas ekonomikā, nevis izveido te savu spiegu un ietekmes aģentu tīklu un korumpē mūsu politiķus. Sabiedrotie tā nerīkojas. Tā rīkojas ar koloniju iedzīvotājiem.

Atbildēt

alkač

06.04.2021. 15:08

Nu jau grafomāniem pietiek kom plašas druvas!!!!
Bargā uz priekšu, vēl jau guglē ko atradīsi!

Atbildēt

Kātad jā jā

06.04.2021. 15:08

»

VNO

Atliek gaidīt jauna līdera parādīšanos (30 - 40 gadīga) un tautas patiesu Atmošanos, kura gan būs ļoti rūgta. Izgaisīs visas skaistās un melīgās ilūzijas par ļoti daudzu tautā populāru cilvēku skaisto un eņģeliski gaišo pagātni. Bet lai Latvija kļūtu patiesi brīva un sāktos ceļš uz augšupeju, citas ...


Vēl labāk būtu 16 gadīgie!!! Tos vēl vieglāk aptīt ap pirkstu, vai ne ienaidniek un vēl sievišķus vismaz 50%, kurām no saimniekošanas un tehniskiem jautājumiem ir tāda pat sajēga kā cūkai no kosmosa. Jums vajadzīgi noderīgie idioti un uz tā balstīta visa okupantu parazītu izdzīvošanas māksla.

Ja atceramies 91.gadu, tad komunisti un komsomoļci arī bija vidēji 30-40 gadīgi, pilni alkatības un nodevības.
Pat uzņēmumos un iestādēs atlaida visus pieredzējušos virs 40, lai nemaisās pa kājām iznīcināt mūs un mūsu valsti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: