Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jaunā laika kādreizējā dibinātāja Einara Repšes publiskais paziņojums, ka viņš esot atgriezies aktīvajā politikā, sakritis ar jaunākajiem datiem par politiķa finansiālo stāvokli, - kā izrādās, gada laikā Repšes jau tā astronomiskie parādi nav mazinājušies un ir 931 tūkstotis latu, bet viņa kopējā finansiālā situācija vēl vairāk pasliktinājusies.

Deklarācijā, kas iesniegta par laiku pēc valsts amatpersonas statusa zaudēšanas un aizpildīta par pēdējo gadu pirms pagājušā gada 3. novembra, Repšem vairs nav jāpublisko savi ienākumi un to avoti. Līdz ar to nekas nav zināms par to, kādā veidā Repše nopelna savu iztiku.

Taču, neraugoties uz deklarēto darījumu - 12 120 latu lielas aizdevuma daļas atmaksu - un arī to, ka Repše pārdevis lielāko daļu sava motorizētā parka (motociklu, Honda CR-V auto un minilidmašīnu, kas pārdoti par attiecīgi 4585 latiem, 6800 eiro un 7000 latu), viņa parādu apjoms nav mazinājies.

Kā rāda Repšes deklarācija, kas atrodama Valsts ieņēmumu dienesta publiskajā datu bāzē, viņa parādsaistības latos nezināmiem aizdevējiem joprojām ir aptuveni 931 tūkstotis latu.

Savukārt oficiāli aizdevis Repše joprojām ir nepilnus 176 tūkstošus eiro un 493 tūkstošus dolāru, bet aizdoto latu summu Repše ir turpinājis „noēst”: pirms gada aizdotais latu apjoms gada laikā bija sarucis par aptuveni 16 tūkstošiem latu - līdz 144 tūkstošiem latu, bet nu tas samazinājies vēl tālāk – līdz nepilniem 132 tūkstošiem latu.

Līdz ar to kopumā Repšes personiskā bilance joprojām ir ar iespaidīgu mīnusa zīmi, un situācija gada laikā vēl pasliktinājusies – viņa parādi aizdevumus pārsniedz nu jau par vairāk nekā 410 tūkstošiem latu.

Ekspolitiķa īpašumā joprojām ir dzīvojamā ēka Ikšķilē, kā arī trīs īpašumi Barkavas un Kaunatas pagastā, motocikls, traktors un vieglā automašīna Škoda, kapitāldaļas AS IPS Global Fondi un neliels ieguldījums Swedbank atklātajā pensiju fondā. Viņam nav nekādu deklarētu uzkrājumu.

Novērtē šo rakstu:

0
0