Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!

Kariņa-Levita režīms ir nolēmis rīkoties. Latvijā ir vakcinēti 43% iedzīvotāji, 57% nav vakcinēti.

Lai panāktu, lai cilvēki vakcinējas, tiks noteikti bargi sodi. Uz 57% iedzīvotāju tiks izdarīts spiediens, cilvēki tiks atlaisti no darba, cilvēkus nelaidīs uz lielveikaliem, teātriem, kinoteātriem, sporta zālēm, kafejnīcām, restorāniem…!

To visu var nosaukt vienā vārda – TERORS! Cilvēki tiks terorizēti, lai viņu dzīve kļūtu nožēlojama, lai cilvēki neizturētu šo spiedienu un salūztu.

Tie, kuri ir dzīvojuši PSRS, atceras, kā tā laika režīms izrīkojās ar cilvēkiem. Cik cilvēku dzīves ir bijušas salauztas, tāpēc ka cilvēki nepiekrita un nepakļāvās PSRS represīvajam režīmam.

2021.gadā daudzus cilvēkus atkal pārņem sajūta, ka režīms nedzird un nesaprot savu tautu. Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs!

Tāpēc šodien tāpat kā PSRS laikos tautai ir jāapvienojas, lai Kariņa-Levita režīms kristu!

Aicinu visus cilvēkus, vakcinētos un nevakcinētos, kuri neatbalsta Kariņa-Levita režīmu, pulcēties pie Brīvības pieminekļa 2.oktobrī plkst.13.00!

Noliksim ziedus pie Brīvības pieminekļa, parādīsim, ka mūsu ir daudz!

Izdarīsim spiedienu uz Kariņa-Levita režīmu, lai viņi redz, ka Latvijas tauta negrib atgriezties PSRS laikos, kur visu noteica BAILES UN TERORS!

Novērtē šo rakstu:

122
17