Menu
Pilnā versija
Foto

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

Una Griškeviča · 14.02.2019. · Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dr.xy

22.02.2019. 17:45

»

Anna

Cik ilgi turpināsies Ušakova un un co patvaļa!!! Vai nav neviens, kurš reiz pieliktu visam šim vājprātam punktu, jebšu ir tikai pajoliņu depjutāti


Pats galvenais jautajums nav kremla maratonskrejeja noziegumi.Pats gavenais ir, kad beidzot ES Valsts Latvijas institucijas un atseviskas personas,kuras ir atbildigas par LV likumu ieverosanu un izpildisanu saks pildit savus pienakumus.Gadiem ilgi tiek nesoditi izlaupits valsts budzets,tiek spiegots "tuvejo arzemju"uzdevuma,tiek izplatita kremla propaganda un dezinformacija.Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam ir Valsts nodeviba,kura apdraud Latvijas Valsts Neatkaribu.

Atbildēt

Anna

19.02.2019. 11:42

Cik ilgi turpināsies Ušakova un un co patvaļa!!! Vai nav neviens, kurš reiz pieliktu visam šim vājprātam punktu, jebšu ir tikai pajoliņu depjutāti

Atbildēt

Autore

16.02.2019. 19:05

..vaicā, kas vainīgs. Atbildīgo prāts. Godaprāts. Lai Ušakovs paaicina kaimiņzemes vadoni un pavizina pa noplukušās Rīgas drausmīgajām ielām! Vai Ušakovam būtu kauns saimnieka priekšā? Kā domājat?

Atbildēt

nu

15.02.2019. 19:30

»

:-(

Ušakova vēlētājam vienaldzīgas ir gan bedres, gan korupcija - viņiem galvenais, lai Rīgas priekšgalā savējais


latviešu elektorāts iet ļoti cītīgi uz Rīgas pašvaldības vēlēšanām, - bet tikai ar piebildi,- tik, cik Rīgā tie ir palikuši...zinu vismaz 8 LV pilsoņus, rīdziniekus, kuri jau pāri 10 gadiem dzīvo ārzemēs.Mājā, kurā dzīvoju, ir 60 dzīvokļu - no tiem 9 ir latviešu elektorāts.

Atbildēt

Sūda Pietiek atkal nepievieno komentārus

15.02.2019. 03:41

Žīds L. Lapsa atbalsta Saskaņu?

Atbildēt

Halturuna-ahuna

14.02.2019. 23:18

»

vaina

ir asfalta kvalitātē. Nauda iedalīta liela, kuru sadala pa dažu kabatām, bet uz ielas uzklāj ļoti plānu, vislētāko un nekvalitatīvāko asfaltu, uzdodot par dārgāko. Tā notiek ar visu Latvijā. Jau dažus gadus atpakaļ zinātāji gribēja noņemt asfalta proves, lai pierādītu, ka tas nav pareizs. Tad ceļu dienests...


Precīzi teikts.Tā ir tikai viena no daudzajām ķibelēm.To neviens no RD runātājiem neatzīst un izdomā dažādus sekundāros attaisnojumus,arvienvārdsakot-muld acīs skatīdamies.
Un vēl-visvairāk bedru ir tieši tur,kur ieklātais asfalts uzlauzts un aizlāpīts kā agrākajos laikos-kak ņibuģ.Un tajās vietās tas atkal drūp,un met asfaltu atkal caurumos iekšā...Soiģot! Nekādas atbildības,tā Rīgā strādnieki pieradināti it kā strādāt.Gala rezultātā rodas kaut kāds kāpostlapu faktūras,grumbuļains veidojums,kurš plešas arvien apjomīgāks.Visiem dziļš poh...!Kas tāds nav iedomājams,piemēram,Ventspilī,Valmierā..
Un jārēc pilnā balsī,ka attaisnojumu meklē laikaapstākļos utt., nevis pašu domātāju un darītāju galvās un haltūrās.Muļķi būsim,ja tam ticēsim.

Atbildēt

Vietējais

14.02.2019. 21:46

»

Ko nu tirs!

Aizbraucu uz Rīgu, novietoju auto daudzstāvu mājas pagalmā - bedre pie bedres, gājēju trotuāru neatšķirt no braukšanai paredzētā seguma - tieši šajā posmā iebrauc smagie furgoni, piegādājot preces veikalam no pagalma. No rīta mana auto logā Rīgas pašvaldības policijas protokols, ka esmu novietojis automašīnu...


Iztiesājot šos procesus mūsu objektīvā administratīvā tiesa vienmēr aizmirst par tādu teikumu likumos, ka jebkuras šaubas par notikumu ir jāiztiesā par labu sodītajam. Tagad gan visbiežāk ir otrādāk, viss tiek iztiesāts par labu policistam.
Ja vienreiz esi ar šo bardaku saskāries, tad nākošo reiz, ja gadās, nosplaujies un labāk samaksā nekā mēnešiem bojā sev nervus, lai jau sivēniem tiek, ātrāk izaugs par cūkām, kas zin, varbūt ka ātrāk inficēsies ar cūku mēri.

Atbildēt

vaina

14.02.2019. 19:41

ir asfalta kvalitātē. Nauda iedalīta liela, kuru sadala pa dažu kabatām, bet uz ielas uzklāj ļoti plānu, vislētāko un nekvalitatīvāko asfaltu, uzdodot par dārgāko. Tā notiek ar visu Latvijā. Jau dažus gadus atpakaļ zinātāji gribēja noņemt asfalta proves, lai pierādītu, ka tas nav pareizs. Tad ceļu dienests bļāva, ka būs jāmaksā sods par asfalta bojāšanu. Baidās. Jo prove pierādītu drausmīgo asfalta kvalitāti. Tāpēc tas jau pēc 2 gadiem sabrūk. Melošana par laika apstākļu ietekmi ir tikai un vienīgi vainas novelšana no sevis. Asfalts gan labi turās ziemeļos kā dienvidos. Protams, ar vienu noteikumu, kas tas tiešām ir asfalts, nevis asfalta karikatūra kā tas ir Latvijā.

Atbildēt

Iezemietis

14.02.2019. 18:21

»

:-(

Ušakova vēlētājam vienaldzīgas ir gan bedres, gan korupcija - viņiem galvenais, lai Rīgas priekšgalā savējais


Uz vēlēšanām jau var ierasties visi 100%, bet ja vēlēšanu likums ir komunistu pārtaisīts un neatbilst vairs brīvvalsts Satversmei, tad centieni ievēlēt valsts patriotus līdzinās nullei. Tikai muļķis var gvelzt muļķības par varas atgūšanu vēlēšanu kārtībā, te viss jāmaina pašā saknē un jāatbrīvojas no ienaidnieku ietekmes.

Atbildēt

sorosīdi

14.02.2019. 16:37

»

nesaprotu

kā no šarikovu valodas tulko vārdu "soross", visur viņiem 'soross' , bet nesaprotu, kas tas ir


vai sorosīti ir Ventspils kibuca A. Lemberga ievazājums.

Atbildēt

tentiņš

14.02.2019. 16:19

vai vai vai Griškeviča, un kad tad tā Rīga ir bijusi labāka, sakoptāka un izremontēta.... visu mūžu Rīgā dzīvoju, bet neatceros... riebjas divkosība

Atbildēt

nesaprotu

14.02.2019. 16:11

kā no šarikovu valodas tulko vārdu "soross", visur viņiem 'soross' , bet nesaprotu, kas tas ir

Atbildēt

...

14.02.2019. 13:53

»

vila

Divi žīdeļi


Precīzi!

Atbildēt

Aizsaveries!

14.02.2019. 12:32

»

vila

Divi žīdeļi


Trakais muļķi!

Atbildēt

vila

14.02.2019. 12:30

Divi žīdeļi

Atbildēt

Esi aptaisījies?

14.02.2019. 12:24

»

Induli Durka- Šlitke, jobanais žīs!

Atkal rakstu nevar nobalsot ar plusu. Pis iekšā savus superkomentārus par saviem čekas ziņotājiem. Puņķurīma Lapsa pārdevies Saskaņai! Židelis iraid židelis


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilk dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

Tu nezini , kas lauž pagalmus un kas maksā

14.02.2019. 12:19

»

Ko nu tirs!

Aizbraucu uz Rīgu, novietoju auto daudzstāvu mājas pagalmā - bedre pie bedres, gājēju trotuāru neatšķirt no braukšanai paredzētā seguma - tieši šajā posmā iebrauc smagie furgoni, piegādājot preces veikalam no pagalma. No rīta mana auto logā Rīgas pašvaldības policijas protokols, ka esmu novietojis automašīnu...


Piemēram, pie mūsu mājas Ropažu ielā 74 un 76 bija tādas bedres, ka tur tanki vairs nevarētu iebraukkt. Un kas tās bedres "izraka"? Veikala, ka atrodas mūsu mājā, fūras, kas katru dienu piebrauc izkraut preces, bet pajautājie Nilam Ušakovam - kur paliek tā nauda, ko veikali kā telpu īpašņieki (nomnieki) samaksā Rīgas domei? Viņi mājas uzturēšanai neko nemaksā, samaksu prasa no dzīvoļiem. Paskatieties dzīvojamās mājas tāmes - tur ir ienākumi no veikala? Tikai no mums plēš maksu, raksta tāmēs pagalma remontam izdevumus no mājas ienākumiem, bet veikals - tikai dangā mūsu asfaltu un ne tikai maksājam, bet laužam savus auto.

Atbildēt

Patriotiskais gars

14.02.2019. 12:15

Nav ko PIEDŪMOT RĪGU,uz sabiedrisko TRANSPORTU.Sastāda savas automašinas,ka pat tramvaji un troleibusi vairs nevar izbraukt.Ziemā tikai sabiedriskai transports.Man RĪDZNIEKAM no tām izgāzēm vairs elpot nav ko!

Atbildēt

:-(

14.02.2019. 11:35

Ušakova vēlētājam vienaldzīgas ir gan bedres, gan korupcija - viņiem galvenais, lai Rīgas priekšgalā savējais.
Tas tā turpināsies, kamēr latviešu elektorāts vēlēšanu dienā neaizies uz vēlēšanu iecirkni

Atbildēt

Udo Ulbergs

14.02.2019. 11:14

Kārtējā latviešu neliešu nelietība! Rīgā valda un Rīgas zagšanu komandē Rīgas latviešu lielākais zaglis "Misters 20%", kura psiholoģiskajā, morālajā un reālo risinājumu praktiskajā pakļautībā ir smukais krievu puisītis. Latvieši nelietīgi visu vainu uzveļ "krievam", kaut gan paši latvieši Rīgā ir vislielākie mēsli. "Krieva" vaina ir tā, ka viņš paklausīgi izpilda Maskavas prasību būt Latvijā krievu kopienas simboliskajam līderim. Tikai simboliskajam, jo konkrēto stratēģiski konceptuālo, ģeopolitisko, politisko, analītisko darbu veic citi kadri - kadri ar smadzenēm, kuras smukajam puisītim nav bagātīgi attīstītas. Viņš ir tas pats, kas latviešiem Dainītis - skaists skaisti muldošs muldoņa bez liela prāta.

Atbildēt

džins

14.02.2019. 10:54

Sū par bedrēm, mūsu klimatekonomiskajos apstākļos viņas bija ,ir un būs. Bedres pat ir ekonomikas augšupejas virzītājspēks. Katra salāpītā bedre,katra pārsistā riepa,salauztais amortizātors vai šarnīrs ir konkrēts kāposts kādā konkrētā kabatā;)
Jautājiens par ko citu.
Ko tik ātri pazuda Rancāna rakstiņš:)

Atbildēt

andrīc

14.02.2019. 10:50

Tas, ka ceļi ir tādā stāvoklī, un pavasarī kļūst vēl trakāk, jau sen ir zināms, tas nav nekas jauns. Bet vai kaut viens, kurš atkal kā nenormālu jaunumu ir konstatējis šos faktus, varētu arī izteikt kādus saprātīgus un racionālus ierosinājumus problēmas risināšanai?

Atbildēt

Latvis

14.02.2019. 10:50

Raksts trāpīgs! Rīgas ielu bezceļi tiešām atgādina Maskavu un tas ir tikai loģiski, Nils ar kompāniju saimnieko labākajā krievu stilā!!

Atbildēt

A.

14.02.2019. 09:53

Rīga nav bezcerīga. Bezcerīga ir situācija, kurā pilsētā ir sabraukusi 5 kolona, kurai dotas tiesībās piedalīties pašvaldības vēlēšanās un kura balso par Ušakovu. Nu tad mazais cars arī uztur pilsētu krievu garā - bedres un korupcija. Ušakovs vienkārši ņem piemēru no mūsu plašās kaimiņzemes, 1:1 kopē. Ja iepriekšējie Rīgas saimnieki saimniekoja ar labu budžetu un sistemātiski laboja ceļus, tad šim budžets gāžas laukā pa visiem rāmjiem un ceļos tiek ieguldīts nulle kapeikas. Es tik nesaprotu kā citas pašvaldības var salabot ceļus. Vai vēl kādi jautājumi?

Atbildēt

vai varbūt ZA tehnolo'gija

14.02.2019. 09:49

?????????????????????????????

Atbildēt

bedrītes lāpa tā

14.02.2019. 09:47

tagad vāra ūdeni bedrēs, lai tur liktu asfaltu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!laikam LTU tehnoloģija

Atbildēt

maskačku un bolderāju visur

14.02.2019. 09:46

kas nu kuram mājīgi, mana kaimiņine šarikova lauza mājai āra durvis un sita pagraba logus, domāju, ne vienīgā Rīgā .......zem kaķkopības un suņkopības zīmes-lai lopiņi avar brīvi pārvietoties............., bet faktiski , lai ielikti kloķim laitiškām........
tādi viņi ir un būs un paliks mūžam, jo evolūcijas atbirumi: nav man, man nedod, tavu iznīcināšu

Atbildēt

Man šķiet, ka to pagalmu

14.02.2019. 09:35

»

...

Bizness un taisnība nav viens un tas pats,sodi ir ienākums , bedru ,,lāpīšana,, ir izdevumi


sakārtoja no soda naudām, ko netaisnīgi iekasēja 20 gadu garumā. Jo tur bija būvgružu izgāztuve, nevis pagalms. Pašvaldība un tiesa organizēta noziedznieku grupa sodu ieksēšanai. Bandītu taisnības valsts.

Atbildēt

Ko nu tirs!

14.02.2019. 08:58

»

Q

Kārtējais sorosiešu uzbraukums Ušakovam, vispirms sakārtojiet valsts lielceļus , paši savā acī baļķi neredz! Idomājos kādi Rīgā un valstī būtu ceļi, ja pie varas būtu Vienotības zagļi


Aizbraucu uz Rīgu, novietoju auto daudzstāvu mājas pagalmā - bedre pie bedres, gājēju trotuāru neatšķirt no braukšanai paredzētā seguma - tieši šajā posmā iebrauc smagie furgoni, piegādājot preces veikalam no pagalma. No rīta mana auto logā Rīgas pašvaldības policijas protokols, ka esmu novietojis automašīnu uz trotuāra malas.

Protokolu pārsūdzēju pašvaldības vadībai saskaņā ar likumu kā augstākai iestādei. Atbildes nebija, bet protokols pretēji likumiskai kārtībai bija tiesā. Tuesa atstāja uzlikto sodu spēkā. Pārsūdzēju. Apgabaltiesa sodu atstāja spēkā - tautas vārdā sarakstot brīnumus - ka pagalms esot nobruģēts un atšķirība starp braucamo daļu un trotuāru nav nepamanāma.

Pēc četriem gadiem pagalmu sakārtoja. Tai pagalmā regulāri redzēju protokolus automašīnu logos. Jūs varat iedomāties, ko es domāju par Rīgas pašvaldību un tiesu.

Atbildēt

Induli Durka- Šlitke, jobanais žīs!

14.02.2019. 08:46

Atkal rakstu nevar nobalsot ar plusu. Pis iekšā savus superkomentārus par saviem čekas ziņotājiem. Puņķurīma Lapsa pārdevies Saskaņai! Židelis iraid židelis!

Atbildēt

hugo

14.02.2019. 08:40

Aizbrauciet uz Ogri un tad rakstāt pasūtījumrakstus!!!!
Ir jābūt aklam vai arī slimam...lai neredzētu kāds ir ceļu stāvoklis un ko varat pateikt lauku skolnieku autobusu šoferiem par ceļu stāvokli!!!!!!!jo katrs brauciens ir riskants

Atbildēt

Q

14.02.2019. 06:36

Kārtējais sorosiešu uzbraukums Ušakovam, vispirms sakārtojiet valsts lielceļus , paši savā acī baļķi neredz! Idomājos kādi Rīgā un valstī būtu ceļi, ja pie varas būtu Vienotības zagļi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: