Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kobra

04.12.2019. 15:23

Demokrātija ir idiotu bars kuru pārvalda neģēļi--- Alfreds Nobelis

Atbildēt

Tektoniskas politikas izmaiņas

01.12.2019. 13:55

»

manupraat

Demokraatija ir kaut kas taads, kaa nemaz nav, kaa piemeeram miraa'za tuksnesii. Un 'sis miraa'zas aizsegaa tad nu tiek straadaatas visneiedomaajaakaas nelietiibas. Bet tautai tiek staastiits, ka tas viss ir demokraatija. Un tauta seko miraa'zai, ticot, ka nekas labaaks nav izdomaatsZeme zem kājām 4. maija valsts varas korporācijai ļodzās pēc 2019. gada 7. novembra 2000 mediķu protestiem. Tie ir tikai tā daļa, kas iznāca protestos pie Saeimas ēkas. Tas nozīmē, ka tendence protestēt ir daudz lielāka! Neviens pēc valdības lēmuma neņemt vērā likumu par mediķu algu palielināšanu, vairs īsti netic varas pozitīvajiem nolūkiem. Jebkura “provokācija” sociālajos tīklos pret čekistu- komunistu 4. maija varas korporāciju Latvijā varas vērtējumā ir Kremļa inspirācija. Saprotams, ka Kremļa troļļi skaitās ikviens, kurš nepiekrīt valsts varas vadlinijām palielināt aizbraukušo skaitu, visos veidos samazinot iedzīvotāju daudzumu. To, kuri LTV un TV24 atainoto patiesību uzskata par reālu, kļūst aizvien mazāk. Vara domā, ka atradīs pēdas uz Kremli, tomēr tie nelieši tā prot noslēpties, ka neviens nav atrodams.

Mediķi gatavo jaunas protestu akcijas 2019. gada 11. decembrī. Jaunatne negrib aizbraukt no Latvijas, bet 4. maijas varas korporācijai ir izdevīgi, ka politiski sociāli aktīvā jaunatne aizbrauс.

Tektoniskas politikas izmaiņas Latvijā tikai sākas. Arī ar esošo tieslietu sistēmu vairs nevarēs samierināties neviens, tajā jāmaina izglītojošie elementi visas sabiedrības izglītošanai. Faktiski būtu jānoskaidro un jāpublicē, cik amatpersonām tieslietu sistēmā ir dubultpilsonība un kāda, cik personām no tieslietu sistēmas ir Latvijā nedeklarēto ofšoru banku kontu un kuras ir tās personas, kuras, izmantojot šos kontus, ir patiesā labuma guvējas.

Atbildēt

kulefāna celīte

01.12.2019. 13:02

Politiķis kā burinieks jūrā ,ķer jebkuru mainīga vēja plūsmu lai tiktu uz priekšu-uz savu mērķi(kāpostu lauku).

Atbildēt

manupraat

01.12.2019. 13:01

Demokraatija ir kaut kas taads, kaa nemaz nav, kaa piemeeram miraa'za tuksnesii. Un 'sis miraa'zas aizsegaa tad nu tiek straadaatas visneiedomaajaakaas nelietiibas. Bet tautai tiek staastiits, ka tas viss ir demokraatija. Un tauta seko miraa'zai, ticot, ka nekas labaaks nav izdomaats.

Atbildēt

gibiti

01.12.2019. 10:31

Labi ka pie kloķiem netiek Zirsis un viņa kompaška....kuri prot tikai pļāpāt,bet nav darītāji

Atbildēt

ojarsBojars

01.12.2019. 01:25

Eiropā politika, Saeimā politika, Rīgā arī. Apnicis. Kad reiz kāds kaut ko reālu izdarīs?

Atbildēt

Tiesnesis

30.11.2019. 23:12

Čerčila pieminēšana tiešām ir vietā, jo Čerčils 1904.gadā pārmetās no konservatīvajiem pie liberāļiem, bet 1925.gadā atpakaļ. Varbūt Druvis Kleins ir Čerčila reinkarnācija?

Atbildēt

Ripa

30.11.2019. 23:12

»

agents

Neveseligs un zoologisks naids pret JKP . Fui


Ļoti daudziem cilvēkiem nepatīk žurkas. Un tur neko nevar mainīt.

Atbildēt

agents

30.11.2019. 22:11

Neveseligs un zoologisks naids pret JKP . Fui !

Atbildēt

Tiesiskums

30.11.2019. 22:00

SASKAŅA FOREVER,otrkārt malači,ka padzināt arī renegātus baranķus un rosļikus.

Atbildēt

Jā, demokrātija pa ceļam pazudusi

30.11.2019. 21:35

»

paardomas

Iemetot biļetenu urnā iegūst rīcības nespējas lapu uz četriem gadiem un savas tiesības atdodot partijām.Partijas realizē savu gribu,nevis elektorāta gribu


Nekas nelietīgāks par demokrātiju nav izdomāts, tā domā daudzi, bet tā nedomā tie, kas nozog valstis ar demokrātijas palīdzību, bet tas ir cits jautājums.

Atbildēt

Suņ Dzi Karamāksla

30.11.2019. 21:31

»

paardomas

Tikai vergs samierinās ar to ka kāds pār viņu valda.Kur paliek indivīda brīvas gribas izpausme


ir obligāts priekšmets Ķīnas idusskolā un daudzu valstu kara akadēijās līdz sīkumiem. Iesaku katram latvietim, lai saprastu situāciju un izprastu sevi. Karamākslas biznesa variantu pasniedz ASV un UK augstākajās mācību iestādēs. LV nemāca. Garāmejot ieskicē. Ūtiskākais un visgrūtākais ir izprast un pielietot deviņu zemju principu likumus. Internetā pieejams izkropļots Karamākslas variants, domāju, ka speciāli izkropļots. Tajā nav minēti arī šie deviņu zemju principu likumi.

Atbildēt

Ja jau tā,

30.11.2019. 21:16

»

paardomas

Tikai vergs samierinās ar to ka kāds pār viņu valda.Kur paliek indivīda brīvas gribas izpausme


tad šaurā nozīmē griba kā politika nav attiecināma uz sabiedriskiem procesiem. Sabiedriskajos pašvaldības, valsts līmeņos elektorāta griba ir deleģēta deputātiem. Personas no tautas politiskā griba tiek realizēta, aizvelkoties lîdz urnai un savu balsi - politisko gribu- deleģējot.

Atbildēt

Nekur nav minèts, ka politika ir varas griba

30.11.2019. 21:02

»

paardomas

Vispār politika ir varas griba,vēlme iegūt varu pār kādu vai pār kaut ko.Šādu mērķu sasniegšanā visi līdzekļi labi


Kāpēc politika nevar būt varas griba? Tàdà gadîjumà politika ir vērtējama šaurā nozīmē. Sabiedrisko procesu, nācijas, valsts politika ir politika plašākā nozīmē, kādā kontekstā tā ir rakstā. Lūk, cilvēks pārstāv zināmas partijas, kopas utt. principus, vērtības, mērķus utt., no kā izriet, ka persona realizē šīs grupas politiku panāt tai un ar to pārstāvētās sabiedrības daļas intereses - vēlamo. Ja veic kompromisus, tā ir nodevība. Var zaudēt kaujā, et jācīnās par uzvaru karā. Kritušos kā nogalinātus neredz, bet tas nemaina kara būtību. Suņ Dzi Karamāksla, pirmoreiz latviski 2011. gadā, internetā ir izkropļots variants bez būtisko deviņu zemju principu likumiem, politikas definīcija “ politika ir māksla panākt vēlamo”, saprotams, ka ne jau pretiniekam.

Atbildēt

Raksts ir bezjēdzīgs un melīgs

30.11.2019. 19:41

Nodod principus, vērtības. Un tā arī ir nodevība.Turklāt nevajag slēpties ai frāzēm un nepatiesības.Nepatiesība ir politiku raksturot kā “kompromisu mākslu”. Politika ir “māksla panākt vēlamo”. Kleins slēpjas aiz zaudējuma, iegūstot labumu. Zaudējums ir nodot savus principus un vērtības sava pašlabuma - amata dēļ. Tas ir dubultzaudèjums. Kas nesaudē kaujā, nevar uzvarèt karà! Cionists Zatlers ievazāja melīgo politikas raksturojumu, aicinot Saskaņu valdībā. Zatlers ir sen politisks līķus. Smirdošs politisks līķis.

Atbildēt

Patiesība

30.11.2019. 18:10

»

Secinājums

Demokrātija ir melu un liekulības tirgus


Demokrātija ir tikai izkārtne žī bodei. Ieejot iekšā valda monarhija un koloniālais feodālisms.

Atbildēt

a411

30.11.2019. 17:55

Lai tik nes vainagu 9.maijā Pardaugavā pie padomju okupantu pieminekļa - viņš to ir pelnījis!

Atbildēt

Secinājums

30.11.2019. 17:44

Demokrātija ir melu un liekulības tirgus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: