Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Redzot, ka laiks iet, bet lielas daļas rīdzinieku sašutums par nepārdomāto Aleksandra Čaka ielas „velojoslu eksperimentu” nemazinās, jaunā Rīgas dome nolēmusi patērēties šī „eksperimenta” komunicēšanai, izsludinot steidzīgu un acīmredzami fiktīvu cenu aptauju par krīzes komunikāciju un „stratēģijas izstrādi un īstenošanu Čaka ielas pagaidu velo joslu eksperimenta komunikācijai”.

Milzīgā steiga, kādā cenu aptauja izsludināta, un noliktie termiņi skaidri apliecina, ka labākajās Saskaņas un Vienotības tradīcijās vēlamais stratēģijas izstrādātājs un īstenotājs ir zināms jau iepriekš.

Uzsverot, ka ievēro „labas pārvaldības un sabiedrības informēšanas principus” un rīkojas „efektīvai Rīgas pašvaldības piešķirto finanšu līdzekļu izlietošanai”, Rīgas domes Satiksmes departaments informāciju par cenu aptauju ir izsūtījis piektdien, 27. novembrī, īsi pirms darba dienas beigām.

Cenu aptaujas piedāvājumi toties ir jāiesniedz nākamajā darbadienā – 30. novembrī, savukārt „stratēģijas izstrādi un īstenošanu Čaka ielas pagaidu velo joslu eksperimenta komunikācijai” ir paredzēts sākt jau nākamajā dienā – 1. decembrī un turpināt divas nedēļas, līdz 15. decembrim.

„Ņemot vērā, ka jau šobrīd ir novērojama izteikta viedokļu dažādība Rīgas iedzīvotāju vidū, ir nepieciešama pārdomāta komunikācijas stratēģija, orientējoties uz informatīva un izglītojoša satura izveidi un publicitātes veidošanu par pagaidu velojoslām A. Čaka ielā, kā arī krīzes komunikācijas atbalstu un pastāvīgu sociālo mediju monitoringu,” savas vajadzības skaidro Satiksmes departaments.

Fiktīvās cenu aptaujas nolikums rāda, ka līdz ar „komunikācijas stratēģijas izstrādi A. Čaka pagaidu velojoslu komunikācijai” jauno Rīgas domi interesē arī „vismaz trīs informatīvu materiālu izstrāde par kritērijiem, kā tiks monitorēta pagaidu velojoslu efektivitāte A. Čaka ielā (GIF vai dinamiskais baneris)”, „krīzes komunikācijas atbalsts, mediju un sociālo mediju monitorings, kā arī „secinājumi un ieteikumi tālākai komunikācijai”.

Novērtē šo rakstu:

168
16