Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nepareizais

25.01.2018. 16:11

»

pareizais

Šitas briļļainais smerdels arī satiksmes likumā sastrādājis


"Pareizais"stulbenis un ētera piemēslotājs. Ko lai vairāk pasaka?

Atbildēt

Pirmais nozagtais miljons Rīgā

14.01.2018. 08:02

»

tā viš i...

Aksenoka un Birka laikā Jaunais laiks un tēbīši zaga krietni vairāk! piemērs Zelta tilts, kur šamējo laikā izmaksas pieauga astronomiski, un gali ūdenī, jo valdībā bija tie paši


jeb Latvijas Universitātes profesora Purgaiļa lieta:


Zviedru kuģi 1993.gadā atvilka uz Rīgu, lai būvētu atpūtas un biznesa centru, bet, kad kuģis ilgu laiku stāvēja nevajadzīgs un traucēja kuģu satiksmi, to sagrieza metāllūžņos. Zviedru firma "Swembalt" vērsās starptautiskajā arbitrāžas tiesā, un Latvija zaudēja pusotru miljonu latu. Kopenhāgenas Jūras lietu un komerctiesa noraidīja Latvijas prasību neatzīt starptautiskās arbitrāžas tiesas spriedumu un valdība nolēma šo spriedumu nepārsūdzēt, bet, atlīdzinot par metāllūžņos sagriezto kuģi, pārskaitīja zviedru firmai "Swembalt AB" 2,15 miljonus latu.

Vērtējot bijušā Rīgas mēra Purgaiļa rīcību, tiesnesis uzsvēra, ka "apsūdzība ir pavirša un nepamatota". Par pamatu Purgaiļa attaisnošanai tiesnesis uzskatīja apsūdzībā minēto faktu pierādījumu trūkumu.

Atbildēt

kalašnikovs

14.01.2018. 00:50

Briļļainais mēsls.

Atbildēt

Pacans

13.01.2018. 21:48

Papildus iztrūkst vēl Rīgas Brīvostas maksājumi biedrībām.

Atbildēt

Saprati, kur paliek rīdzinieku nauda

13.01.2018. 14:49

Saskaiti kopā, cik daudz Ušakovs velta savā aģitbrigādēm - sabiedriskām organizācijām un redzēsi, kur paliek tava nauda.

Un te nav DĀVANAS no māju apsaimniekotāja "arodbiedrībai" LABA,liekas, pat vairāki miljoni, kas tieši visur organizē autobusus, plakātus un citus materiālus par Saskaņu.

Kur KNABS? Kādēl šo naudu neieskaita parrtijas Saskaņa aģitācujas kontā>

Kur Valsts kontrole - cik likumīgi tas tiek darīts, uz kāda likuma pamata?

Naudu izsaimnieko, tādēļ iekšpagalmus remontē nevis ni īpa';suma nodokļa maksājumiem, brt dubultā,uz tavas kabatas rēķina, kur Rīgas namu pārvaldnieks raksta TĀMES māju apsaimniekošanai - mājai 15 - 20 000 par 50 metru bedrīšu ceļa lāpīšanau?!

Blin! Valsts valstī, tērē mūsu naudu kur patīk un gailis pakaļ nedzied.

Atbildēt

tā viš i...

12.01.2018. 22:30

»

Ivans

Neredzu nekādu iemeslu nebalsot par viņu. Ielas tiek saremontēts, skola arī. Ja zog tad tā pat kā citi


Aksenoka un Birka laikā Jaunais laiks un tēbīši zaga krietni vairāk! piemērs Zelta tilts, kur šamējo laikā izmaksas pieauga astronomiski, un gali ūdenī, jo valdībā bija tie paši.

Atbildēt

Ivans

12.01.2018. 11:05

Neredzu nekādu iemeslu nebalsot par viņu. Ielas tiek saremontēts, skola arī. Ja zog tad tā pat kā citi

Atbildēt

pareizais

12.01.2018. 05:05

»

lauķis

Neej , nebalso un atturi draugu no tā


Šitas briļļainais smerdels arī satiksmes likumā sastrādājis.

Atbildēt

RD salti meli

11.01.2018. 22:03

Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likums, 14.pants patiesi regulē dzīvojamās mājas kopības tiesības zināt par mājas izdevumiem, bet tas nemaz neattiecas uz žurnālista vai cita kompetentas personas pieprasījumu sniegt ziņas par ZIEDOJUMIEM citām, sabiedriskām organizācijām Satversmes 104.panta kārtībā.

Starp citu, ka tika rakstīts šeit pat - Rīgas namu pārvaldniekam vispār nav dzīvokļu īpašnieku kopības līguma, lēmuma par apsaimniekošanas uzdevuna došanau Rīgas namu pārvaldniekam.

Rīgas don=me nereti citē likumus un noteikumus,. kas neatbilst lietas būtībai. Kā te rakstīts bija - likumu normas "pievelk aiz matiem".

Pietiek. RNP, vai RD atrunas ir nelikumīgas.

Atbildēt

;)))

11.01.2018. 21:23

tirgus par komandejumiem maksa biedribai?

Atbildēt

Līdumnieks

11.01.2018. 20:53

Krievijā no 1917.gada tika dibināts politbirojs ar nosaukumu: (krieviski) "Vor v Zakoņe". Pēc tā paša scenārija tika ,itkā oficiāli, bet tomēr neoficiāli, Latvijā atjaunoja it kā likumīgi, bet tomēr nelikumīgi varu ar nosaukumu (latviski) "Likumīgie Zagļi"! Un tenu mēs darbaholiķi esam nonākuši beidzot pie saprašanas, ka esam aplaupīti un likuma vārdā vēl laupa, laupa, itkā būtu parmaz!!! Ko daram, mēs paliekam PLIKI!!! Mums atņem visu, ja neļausim aplaupīt savi???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: