Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sigulis

26.08.2020. 19:02

Starp citu, tas troksnis visā apkārtnē pieauga pēc tam kad izcirta Biķernieku mežu

Atbildēt

smilškalnietis

26.08.2020. 16:50

»

aa

es neuzrakstītu precīzāk - lieciet trasei mieru


Bet troksnis ir tagad,vai ne?Un vēl,pret trasi paklusām darbojas arī apbūvētāji,ne tikai ši kundze,kura ir privatizējusi nedzīvojamo ēku pie Kandavas trases ...

Atbildēt

66

26.08.2020. 13:25

»

rugāji

sievele zina ko dara un kāpēc


Tie no 6 palātas arī visi zināja ko dara. Tika tā bija vīriešu palāta. Sievelēm palātai noteikti cits numurs.

Atbildēt

troksnis

26.08.2020. 11:51

Rīgā Mežciems jau 17. gadsimtā, bija vairāk apdzīvots, kā apkārtējās teritorijas, tas, iespējams, pateicoties ezeru un zaļās apkārtnes dēļ. Laikā no 1736.-1743. gadam uz Putniņu māju zemes izveidojās Gaiļa muiža, kas devusi tagadējo nosaukumu Gaiļezeram. Mežciems ir Rīgas pilsētas apkaime Vidzemes priekšpilsētā. Tā robežojas ar Juglas, Dreiliņu, Purvciema un Teikas apkaimēm.

Atbildēt

GAZ-21

26.08.2020. 05:38

»

Indzha

Teksta autors: (runāt par kaut kādām gāzēm un piesārņojumiem ir pilnīg debīl) Jūs vispār dzīvo Mežciemā...


+100! Labākā atbilde Elzas Freibergas(?) juridiski nevainojamajam penterējumam, he he ...

Atbildēt

Indzha

26.08.2020. 00:42

Teksta autors: (runāt par kaut kādām gāzēm un piesārņojumiem ir pilnīg debīl) Jūs vispār dzīvo Mežciemā???
Trase +/- izmanto tikai retās vasaras brīvdienās (trokšņo).. Darba dienās un ziemā var iet pa trasi pastaigāt sportot, ziemā slēpot izbaudīt Mežciema trasi mežu svaigo gaisu utt. Man šie retie trokšņi pilnīgi netraucē ... traucē motobraucēji kas ~2viem pa nakti izdomā pa Biķernieku ielu pagonkot bet ko tur pa tiem tie paši ar laiku nositīsies. Pat nezinu kas to stūlbumu te ir iesācis bet nu es dzīvoju Mežciemā jau 17 gadus un mani nekas netraucē un viss ir ļoti labi. Un visus gadus esmu pa trasi staigājis ar ģimeni braucis ar skrituļslidām ar riteni ... kur vēl tā var ... pa Brīvības ielu ... Tas viss ir teātrs ne kas vairāk .. To grib panākt tie kam zeme pieder ... cels jaunbūves mājas un žogus un trase parastām ģimenēm būs aizliegta.
Trases pilsētās ... Monako formulu trase ... Austrālijas formulu trase ... kādi trokšņi kādas izplūdes gāzes (no jūsu mutes un pirdieniem vairāk ļaunuma) tiešām cilvēki debīli palikuši

Atbildēt

01

25.08.2020. 23:00

Pag, trase taču tika uzbūvēta jau tad, kad tāda Mežciema vēl vispār nebija. Trasi uzbūvēja pašā pilsētas nomalē, tālu no dzīvojamiem rajoniem. Starp mežu un smilšu pauguriem.
Un tikai pēc tam, pilsētai izplešoties, dzīvojamais rajons tika uzcelts arī netālu no trases. Tāpēc šī nu galīgi nav tā reize, kad trasei varētu kaut ko pārmest. Visi, kas izvēlējās dzīvot Mežciemā, paši izvēlējās dzīvot pie trases - jo tā tur bija jau pirms tam, krietni agrāk. Pērkot īpašumu taču ir pašam jāsaprot, kur Tu ierodies un plāno dzīvot! Nevar taču būt tā, ka uzbūvē māju pie trases/lidostas/dzelzceļa/utt. - un pēc tam sāc celt pretenzijas pret to.

Atbildēt

LTV - bezkaunīgie diskriminatori?

25.08.2020. 22:47

»

lauķis

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko Getliņos,nav ko ar partijniekiem dabu piesarņot


Partijas - IESNIEDZIET TIESĀ LTV, PIEPRASIET MORĀLO KOMPENSĀCIJU!

No Latvijas Avīzes par ZZS sūdzību viņus nepielaist pie noslēdzoŠām debatēm: "Iepriekš LTV paziņoja, ka uz 28. augusta tiešraides debatēm tiks aicināti to sarakstu līderi, kuru pārstāvētie politiskie spēki saskaņā ar medijos publicētajiem partiju reitingiem uz 24. augustu būs pārsnieguši 4% robežu" - lūk, kur LTV idioisms un patvaļa. Neviens likums neparedz tādu diskrimināciju, jo pēc likuma nav "lielo" partiju, mazo partiju, nav "sīkpartiju", tāpat kā pilsoŅIEM - visiem vienādas tiesības, ja likums nenosaka ierobežojumus. Tad kādas tiesības LTV noteikt diskrimināciju? Ak,. viņi ir nabagi, nemaksā ("melnajā" kasē) kā savulaik Saskaņa esot maksājusi LTV?! Vai tā nav politiskā korupcija.

Te vienreiz vajadzēja pārsūdzēt vēlēšanas līdz pat Eiropas tiesai, lai atceļ vēlēšnas kā nelikumīgas.

Redziet nu - reitingi nosakot, ka tik un tā partijas zem 4 % netiks deputātos. Nav šaubu - "reitingi", kurus partijas pasūta, pērk par naudu - vērtējami kā politiskā korupcija, lai ietekmētu vēlētāju izvēli. Citi mediji pasludina, ka debatēs piedalīsies VADOŠĀS PARTIJAS" - lūk komunistiskais režīms uz vietas - "VADOŠA UN VIRZOŠĀ kOMUNISTISKĀ PARTIJA!"

Lai dzīvo komunistiskā morāle Latvijas TELEVĪZIJĀ.

Atbildēt

Lina

25.08.2020. 21:18

Daudzi ir pametuši Mežciemu un pārvākušies dzīvot citur šīs trases dēļ. Dzīvot tur nav iespējams, trokšņi un izplūdes gāzes no trases ir neciešami. Šogad Covid dēļ ir mazāk sacensību, bet citādi visu vasaru, katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Pielnībā piekrītu katram autores vārdam. Žēl to cilvēku, kuri nezina par trasi un nopērk tur jaunajos projektos dārgos dzīvokļus.

Atbildēt

VK

25.08.2020. 18:22

kad dakaras sac pārcēla uz Ameriku, tad Jānis Nila iedotos 70 000 latus iztērēja savām vajadzībām

Atbildēt

valdība

25.08.2020. 18:19

Lai attaisnotu šīs smirdošās, kaucošās vietas esamību, Valdība Šogad grozīja būvniecības noteikumu prasības - turpmāk, lai nodotu māju eksl būs jānopērk akustiķu vērtējums

Atbildēt

MK

25.08.2020. 17:36

PALDIES par Bikerniekiem jasaka - naglim, Aksenokam, augulim, Dombrovskim, straujumai, gerhardam, Stokenbergam, kamparam

Atbildēt

cilveks

25.08.2020. 17:30

usakovs Naglim un Co sponsoreja Dakaras izklaides, Burovs savas valdisanas laika bikerniekiem iedeva 500 000 euro

Atbildēt

veletaja

25.08.2020. 17:27

Bordanam, Linkaitim iespejamo Rigas valdnieci vajadzeja sagaidit, iedriftojot bikernieku trase

Atbildēt

Mjā....

25.08.2020. 16:33

Nevienā Eiropas valstī pilsētā, nemaz nepieminot, ka kaut kas tāds būtu iespējams tās galvaspilsētā, zaļajā pilsētas zonā starp vairākiem guļamiem kvartāliem, triju slimnīcu tuvumā, nevarētu atrasties un ikdienā darboties šādu trokšņu trases.

Šajā gadījumā ir pilnīgi otrādi - nekur neceltu slimnīcas un dzīvojamos rajonus trases tuvumā. Kas tika izdarīts Biķerniekos. Trase tur bija ilgi pirms tam, kad tur parādījas pimās bloķenes. Tā kā tiem, kuri tur piekrita pārvākties dzīvot bija jāzina, ar ko rēķināties. Tā kā Elziņ, iedzer vēs ūdentiņ un aizver actiņas un smaidi.

Atbildēt

Lasītājs

25.08.2020. 16:04

Biķernieku mežs ir motosporta trase! Kāds tas klusais rajons? Dabūja lētu dzīvokli un tagad grib dzīvot, kā Antonijas ielā!
Katrai dzīves vietai ir sava cena!

Atbildēt

Vecais

25.08.2020. 15:30

Neapskaužu Mežciema iedzīvotājus un visus Rīdzinieku, kuri vēlas baudīt Biķernieku meža pastaigas, atpūtu, svaigu gaisu. Motoru rēkoņa ir nepatīkama. Nav pieņemams, ka torkšņu pieļaujamos dB(A) mēra vidēji pa laika periodu, kad brīžiem bungādiņas tiek plēstas pušu. Vecumdienās visi mēs vēlamies klusumu un mieru. Vecais.

Atbildēt

Viss plūst un mainās

25.08.2020. 15:27

Sertificēto troksni Biķernieku mežā varēsiet monitorēt pēc tiesas sprieduma.

Atbildēt

66

25.08.2020. 14:56

Vai tiešām neviens nevar veikt sociālo funkciju un palīdzēt pavecajai sieviņai nokļūt pie daktera?

Atbildēt

Pēteris

25.08.2020. 14:32

... bet Elziņa nepārnāca...

Atbildēt

Pilsonis

25.08.2020. 13:52

Ķīnā tiem blēžiem debates rīkotu pie sienas un pēc tam arī radiniekiem piestādītu rēķinu par patronām.
Irānā tos debatētājus pilsētas laukumā ar akmeņiem nomētātu.
Bauru kolonijā gan viss ir savādāk. Tur meļi, zagļi, blēži, nodevēji ir godājami cilvēki, uzņēmēji

Atbildēt

lauķis

25.08.2020. 13:39

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko Getliņos,nav ko ar partijniekiem dabu piesarņot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: