Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NU, Pietieku lasītājam- latju Lapsai

30.12.2018. 13:49

tikai ZOOFĪLIJA prātā. Jebkura cita kopošanā forma - ienīsta un sveša.

Atbildēt

andris a

24.10.2018. 18:43

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

koko

22.10.2018. 13:20

Raksts ir galīgi jukuša safabricējums!
Ja liktu šoferu dēlus tad viņam patiktu, bet nu profesionāli cilvēki - nē! Latvieti attopies!

Atbildēt

Žulis

18.10.2018. 09:23

Es gan neesmu latviešu pederasts. Es esmu parastais latviešu deģenerāts- psihiski slims latviešu dzērāju kakājums, kas der tikai interneta pietaisīšanai.

Atbildēt

Edvīns Puķe

18.10.2018. 09:13

Pediņu kantora turētājs....

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.10.2018. 17:48

»

Žulis

Tas ir mans laiks -latviešu jaunā deģenerāta laiks. Jo latvieši stulbāki, jo man labāk. Es jūtos psihiski normāls, kaut gan vācieši mani momentā likvidētu kā nekur nederīgu kropli. Bet pie latviešiem es esmu varonis, jo latvieši visi ir varoņi Merķeļa, Staļina, Alfrēda Rozenberga, Baltā nama, Kremļa...


Priedīšpap,- ak tūkstošveidi! - tavas performances nudien sāk atkārtoties.

Ja atmiņa tev netur, atgādināšu - jautājums bija par čomu būšanu attīstītajā sociālismā. A tu par portāla pievemšanu te performē, turklāt nikus zogot.

Kur iemācījies zagt? Arī attīstītajā sociālismā? Jā, toreiz arī zaga uz nebēdu. Manam priekšnieķelim "Kompresorā" bija portfelis. Droši vien tev tajā laikā arī bija portfelis, ne? Nu lūk! Priekšnieķelis bija speciāli izgatavojis metāla kannu, kas perfekti derēja iekšā portfelī, un kannā katru dienu nesa ārā no rūpnīcas benzīnu. Katru dienu pa kādiem 5 litriem. Mēnesī sanāca ap 100. Jo taču - kas piederēja tautai, tas piederēja visiem!

Lai tev jauks vakars, Priedīšpap! Zinu jau zinu - tev kā ateistam (komunistiem visiem bija jābūt ateistiem!) bausļi nebija jāzina, un tālab "Tev nebūs zagt" tev ir tukša skaņa. Tak vienalga lai jauks vakars!

Atbildēt

Žulis

17.10.2018. 15:18

»

Pomeranču Vainadziņš

Priedīšpap, attīstītajā sociālismā pederastija arī zēla un plauka - protams, ne atklātā veidā. Šiem bija savas slēgtās "brālības". Man un Tev to droši vien nesaprast, tak cilvēks no tās perversiju dabas nekur laikam nevar aiziet pat ja draud krimināls...


Tas ir mans laiks -latviešu jaunā deģenerāta laiks. Jo latvieši stulbāki, jo man labāk. Es jūtos psihiski normāls, kaut gan vācieši mani momentā likvidētu kā nekur nederīgu kropli. Bet pie latviešiem es esmu varonis, jo latvieši visi ir varoņi Merķeļa, Staļina, Alfrēda Rozenberga, Baltā nama, Kremļa, Vindzoras pils skatījumā. Es esmu lielākais šī portāla pievēmējs. Par to mani ciena, jo latvieši ciena tikai cilvēciskos izdzimteņus, kurus pat likvidēt negribas, lai nesmērētu ap mēsliem rokas.

Atbildēt

bnf

17.10.2018. 12:09

»

Pietiek lasītājs

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības...


Merka neesamiba ari atspogulo rinkas darbibu ministrija. Ko devusi strategiska partneriba ar asv? Labak dzivojam? Ak ja, seit automatiski neatkaribas riski un rietumu vertibu ieviesana!
Eiropas savieniba Latvijas zemniekiem konkreti ko ir "izsitis" rinkevics? Strategisko partneribu un rietumu vertibas? A veders tukss, nbet mums rietumu vertibas! Pastalam karina makaronus uz ausim glumie tipi, ka rinka, un nav brinums, ka ticam nez kadiem strategiskiem partneriem, kuri appis citadeles bankas lieta, un mistiskam rietumu vertibam!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.10.2018. 10:03

»

spēj ļerkštēt tikai kāds jaunais latviešu izdzimtenis, kurš nezina par supernaidīgo attieksmi pret pederastiem PSRS. Pajautājiet pederastam Birkavam, kā viņam klājās padomju laikā. Tikai latviešu smirdošajā "brīvvalstī" pederasti kļuva cienījamas personas ar kropli streipu un vvf dēlu priekšgalā. Tagad...


Priedīšpap, attīstītajā sociālismā pederastija arī zēla un plauka - protams, ne atklātā veidā. Šiem bija savas slēgtās "brālības". Man un Tev to droši vien nesaprast, tak cilvēks no tās perversiju dabas nekur laikam nevar aiziet pat ja draud krimināls.

Aber "čomu būšana" laikam nebija domāta par pederastiem. Attīstītajā sociālismā vispārējā deficīta apstākļos čomu būšana bija noteicošais faktors, lai koka rubļus varētu, kā saka, atprečot. Arī lai varētu iekārtoties siltā vietiņā plāno galdiņu urbt - uz mata tāpat kā tagad.

Atbildēt

Dzirdes apmāns

17.10.2018. 09:39

Galvenais, ka Rinkēvičam ir tikpat labi nostādīta balss kā Rimšēvičam. Un ar to manipulē. Tautai patīk klusi un pārliecinoši runātāji.

Atbildēt

ha-ha

17.10.2018. 09:02

»

Ir gan

Bet kamēr Brigmaņi, Lembergi, Reiri u.c.dinozauri no tā režīma turpinās būs politikā, čomu būšanas sērga turpināsies


Okupācijas režīma komsorgi,partorgi,čekas aģenti joprojam ir topā.Ekonomiskai diversijai pret valsti izmantotais OIK projekts netiek pārtraukts,jo varot ciest diversanti.Kremļa propogandas pavairošanai tiek izmantots Lattelekoms.Arī neloģiskā un absurda ņemšanas ar pašu radīto un akceptēto saskaņu ir nenoliedzama pretvalstiska un antidemokrātiska kņada,kura norāda uz dīvainu izpratni par valsts drošību un reputāciju.

Atbildēt

jautaajums

17.10.2018. 07:34

»

kaķis

Rimšēvičs vai Rinkēvičs, kāda starpība. Ticiet vien ticiet raksta autoram, kam vienalga, par kādu personāžu runa


Kāda atšķirība , pederasts Rinkevičs vai augļotāju patašors Rimševičs , deģenerāti.

Atbildēt

zaglers

17.10.2018. 06:42


Rinkevič no Zagler muļķu bandas

Atbildēt

zed

17.10.2018. 00:24

Arlietu ministrija-nekompetentu klīnisku idiotu ,geju un lezbiešu perēklis! Jāizdzenā!

Atbildēt

kaķis

16.10.2018. 22:49

Rimšēvičs vai Rinkēvičs, kāda starpība. Ticiet vien ticiet raksta autoram, kam vienalga, par kādu personāžu runa.

Atbildēt

Ir gan

16.10.2018. 22:34

»

Jānis

Tā ir attīštītā sociālisma un PSKP ievazātā sērga -"čomu būšana


Bet kamēr Brigmaņi, Lembergi, Reiri u.c.dinozauri no tā režīma turpinās būs politikā, čomu būšanas sērga turpināsies.

Atbildēt

:)))

16.10.2018. 22:32

Ne ar ko šis ministrs nav izcēlies, Eiropā nekas nav dzirdēts. Reire izliekas par diplomātijas speciālisti, bet sanāk tā visai vāji, pa vienkāršo, padomiski.

Atbildēt

hmm

16.10.2018. 20:49

Bet ko tad J;us no viņa gaidījāt?

Atbildēt

kļimoviča aita

16.10.2018. 20:41

»

Pietiek lasītājs

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības...


Taktiskie mērķi - palielināt VAZELĪNA krājumus valstī.

Stratēģiskais PEDAIŅA mērķis - IEBĀZT VAZELĪNU SEV PAKAĻĀ!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

16.10.2018. 20:05

Tak šis raksts ir pilnīgas muļķības.
Lai vispār varētu sākt vērēt ārlietu ministra darbu, sākumā jāzin mērķi, tad mērķi jāsalīdzina ar rezultātiem.
Kāda starpība ko ministrs aicina savā komandā, ja vien mērķi tiek sasniegti. Ministrs atbild par mērķu sasniegšanu. Nezinot mērķus, neņemot tos vērā, kautko vērtēt? Tas ir tīrs baura līmenis.
Mērķi? Kādi tad ir mūsu mērķi? Labākajā gadījumā jums pateiks Krievijas agresijas novēršana.
Bet redziet, ārlietu mērķus nevar noteikt atrauti no mūsu valsts pastāvēšanas mērķiem. Tādi arī nav noteikti.
Piemēram, ķīnieši simtiem gadu atpakaļ teica tā - stratēģija bez taktitkas ir ilgākais ceļš uz uzvaru, taktika bez stratēģijas ir bezjēdzīga stostīšanās pirms zaudējuma.
Stratēģija ir mērķi > 50+ gadi. Taktika ir mērķi, lai sasniegtu ilgtermiņa mērķus.
Tātad ārlietu mērķi tiek noteikti atbilstoši ilgtermiņa mērķiem.
Ja mēs iedomājamies mūsu iespējamos mērķus, intereses, tad ko tieši Rinkēvičš ir sasniedzis? Kādas mūsu intereses ir aizstāvējis sarežģītās situācijās? Nosauciet kaut vienu piemēru pa visiem gadiem?
Man iegūtie rezultāti drīzāk izskatās pēc kriminālnoziegumiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.10.2018. 18:44

Ir jābūt PEDAINIM, lai pilnā mērā spētu novērtēt fotogrāfijā redzamā PEDAIŅA SKAISTUMU !

Atbildēt

zoss

16.10.2018. 18:30

Protams, lielie pakaļas caurumi satraukušies. Zanda Kalniņa-Lukaševica ir politiķe ar teologa izglītību, nenormāla Sorosiste

Atbildēt

16.10.2018. 17:33

»

Jānis

Tā ir attīštītā sociālisma un PSKP ievazātā sērga -"čomu būšana


spēj ļerkštēt tikai kāds jaunais latviešu izdzimtenis, kurš nezina par supernaidīgo attieksmi pret pederastiem PSRS. Pajautājiet pederastam Birkavam, kā viņam klājās padomju laikā. Tikai latviešu smirdošajā "brīvvalstī" pederasti kļuva cienījamas personas ar kropli streipu un vvf dēlu priekšgalā. Tagad pederastu partijas ir vēmekļiem latviešiem, ārlietu ministrs ir pederasts.

Atbildēt

jards

16.10.2018. 15:39

Šis ministrs ir nodarījis simtiem miljonu zaudējumus valstij ar dažādām savām "iniciatīvām" vai bezdarbību..

Atbildēt

Arturs Nagliņš

16.10.2018. 14:27

Tā ir planetāra mēroga patiesība - pederasti ir ļoti konsolidēta šķirne. Nav gaidāms, ka latviešu kropļu bedrē tas tā varētu nebūt un šo viepli neviens mēsls neaizstāvētu. Latvieši vispār aizstāv tikai savus mēslus. Tā gan ir tikai lokāla mēroga patiesība.

Atbildēt

Politisko pidarasu

16.10.2018. 14:01

kantoris Rinkevičs.

Atbildēt

suns

16.10.2018. 13:54

Valdošajiem bļodlaižiem vajadzētu ņemt vērā saimnieku prioritāšu maiņu, vecais boss Obama centīgi aizstāvēja pederastus padarot šo izvirtību par valsts demokrātijas rādītāju, Tramps savukārt iztrieca pidorus no Baltā nama, laiks arī mūsu grīdas lupatām mainīt savu attieksmi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: