Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ss

05.11.2019. 23:44

Bet robežsardze,kā jūs domājat kādēļ joprojām ir un pieejamas kontrobadas cigaretes? Ne jau privātie ar maśīnām tik daudz ieved vai ienes,tas viss tiek ievests caur lielajiem robežkontrol punktiem un, kam tiek maksāts? Cik jums var maksāt?

Atbildēt

Šarlotei-vārda dienā

05.11.2019. 20:22

Jāatzīst, šī parakstu vākšana nav tas labākais veids, tas visiem ir skaidrs. (atbilde vienkārša - tas neietilpst robežsardzes funkcijās, nav jums pirmstiesas kriminālprocesā ne par vienu jārūpējas). Atbildes saturiskajā konstrukcijā ietvertais vēstījums norāda- kā pilnīgi bez jēgas, satura", izmantojot "paste - copy" rīkus, kopējot fragmentus no likumiem, pilnīgā augstprātībā "atrakstīties" sabiedrībai, un kā pret to izturēties. To raksta vadītājs, kura katram vārdam, katrai zilbei seko ap 2600 padoto darbinieku. viņi no tā mācās......

Atbildēt

LEX

05.11.2019. 19:47

»

Nu bet!

Ir bijis tas negods strādāt robežsardzē. Teikšu taisnību- kā Garbars, tā Pujāts vienmēr rūpējās un aizstāvēja tikai un vienīgi "kabiņetņikus" un "krēslā pirdējus". Neviens uz zemes strādājošs inspektors nekādu atbalstu vai palīdzību nekad nesaņēma. Tieši otrādi- vēl priekšnieki savas kļūdas un marasmveidīgās...


Izskatās pēc kārtējā inspektora, kuram visi vainīgi un uzmesta lūpa uz robežsardzi. Tādu pensionāru un dienošo kilogramiem. Pavēles slikti un viss pārējais arī. Bet pats ir aizdomājies, kas īsti ir un vai es varu? Bez tās nelaimīgās pavēles, godājamais, tuvu nullei, jo nav ne lasītprasmes un kur vēl domāšana! Pirms krist krāgā un kritizēt, no sākuma paskati uz sevi un vismaz iekšēji atbildi, vai es esmu kaut ko darījis un kāda ir bijusi mana pievienotā vērtība. Līdz pensijai nosēdēt, riet, špļaut tikai mugurā.....zemiski!!!!

Atbildēt

Indriķis

05.11.2019. 19:42

»

Jojo

Visu cieņu Pujātam


Nopietni?

Atbildēt

Jānis

05.11.2019. 19:36

»

.

Izskatās, ka drīz šīm generālim būs jaiet penzijā


Pilnīgi piekrītu!

Atbildēt

.

05.11.2019. 18:05

Izskatās, ka drīz šīm generālim būs jaiet penzijā...

Atbildēt

Ona

05.11.2019. 17:59

Šādam samurgojumam nav juridiska spēka. Tas nevar un nedrīkst tikt ņemts vērā. Taču to var traktēt kā spiediena izdarīšanu uz tiesu.

Atbildēt

?!

05.11.2019. 15:29

»

čekists

viņam taču deržinska skarbais skatiens,PU-I teiktu savs cilveks


Dzeržinskis pēc tautības polis,drauģeļiem poļiem uz visu skarbais skatiens,uz tādiem kā tu---SEVIŠĶI.

Atbildēt

Pag

05.11.2019. 15:26

»

ha

garbars tacu latents noziedznieks,....izaudzinajis vins ritigu NA kadru ,kaa Dobelis


gudrais,tuvāk par tēmu,pričom naziki,dobelis un garbars.Bij runa par rebēm ar haritonu.Nesien bumbiņas GODA VĪRAM GARBARAM!

Atbildēt

hi hi

05.11.2019. 15:23

»

Pff!

Doma super. Izņemšu darbā sev labu raksturojumu,vēl savākšu kolēģu un pudeles brāļu parastus un aidā slepkavot! I par to man nekas nebūs, jo re, man tak labs raksturojums ar 1001 parakstu


tu un tavējie nekad tādus parakstus Godam nesavāks,bet,pamēģini tik slepkavot,rociņas momentā būs dzelžosun cugunderā!

Atbildēt

ha

05.11.2019. 15:01

garbars tacu latents noziedznieks,....izaudzinajis vins ritigu NA kadru ,kaa Dobelis

Atbildēt

čekists

05.11.2019. 14:52

»

Jānis

Visu cieņu robežsardzei, malači


viņam taču deržinska skarbais skatiens,PU-I teiktu savs cilveks

Atbildēt

Pff!

05.11.2019. 13:32

Doma super. Izņemšu darbā sev labu raksturojumu,vēl savākšu kolēģu un pudeles brāļu parastus un aidā slepkavot! I par to man nekas nebūs, jo re, man tak labs raksturojums ar 1001 parakstu.

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.11.2019. 12:24

»

Ruksis

shitas plujats tak ir no ankas pulemotcicas un zirgu puisa jurkas bandas


PUJĀTA KUNGS ir GODA VĪRS un nepielīdzini tavas siles rukšiem!

Atbildēt

FGFG

05.11.2019. 12:10

Ja jau Garbara advokāts ir pieprasījis šādu informāciju Robežsardzei, tad ir jābūt iereģistrētam ienākošai vēstulei un jābūt piereģistrētai izejošai vēstulei. Šaubos, ka ir reģistrēts.

Atbildēt

Ruksis

05.11.2019. 11:38

shitas plujats tak ir no ankas pulemotcicas un zirgu puisa jurkas bandas.

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

05.11.2019. 10:04

vajadzētu palūgt poļiem lai uztais dubulto robežas noklāšanu- tad cik vjetnamiešu saķertu :DDDDDD

Atbildēt

Rozā

05.11.2019. 10:03

Demagoģijas paraugstunda. Parakstīja raksturojumu- vienkārši oga! A tu pamēģini neparakstīt- ilgi nenodienēsi.

Atbildēt

Nu bet!

05.11.2019. 10:00

Ir bijis tas negods strādāt robežsardzē. Teikšu taisnību- kā Garbars, tā Pujāts vienmēr rūpējās un aizstāvēja tikai un vienīgi "kabiņetņikus" un "krēslā pirdējus". Neviens uz zemes strādājošs inspektors nekādu atbalstu vai palīdzību nekad nesaņēma. Tieši otrādi- vēl priekšnieki savas kļūdas un marasmveidīgās pavēles nogāza uz inspektoriem, kurus tad sodīja pa maximumu. Paceliet augšā dienesta izmeklēšanu materiālus vēl pirms IDB izveidošanas... Nosirmosiet! Ko visu gāza pār inspektoru galvām, kā drakoniski sodīja par katru niecīgāko kļūdiņu... Pie kuras inspektors pat gribēdams nespēja būt vainīgs, jo vainīgas bija idiotiskas pavēles, ar realitāti nesaistītas instrukcijas un lēmumu pieņemt nespējīgi tiešie priekšnieki.

Atbildēt

zagt

05.11.2019. 09:47

ar mundieri mugura zagt,ta ir latvijas ikdiena un realitate.

Atbildēt

Rrrrrrrr

05.11.2019. 09:38

»

WWW

Kāds purvs līdz pupkam? Visai robežas joslai bija jābūt izcirstai, uzartai, ar šķeldu noklätai un metru virs līmeņa. Kāds savu darbu nav izdarījis, bet kāds šādu darbu grib pieņemt. Skaties no kuras puses gribi, nav dūmu bez uguns. "Vor dolžen sidets v curme


No Zilupes līdz pat Ļeningradai un tieši pa robežu,viens PURVS.Takš pirmie šucbataljonu sliktie puiši sēdēja Volkovas purvos,pēc tam ess brigāde un tad 19 ess divīzija.Mācies karti.Bet tagad jau neko nemāca?!

Atbildēt

Zuze

05.11.2019. 09:05

»

Viedoklis

Cieņu Pujātam varētu izteikt tad, kad viņš un viņa vadībā augsta ranga priekšnieki tik tiešām rūpētos par visiem, par VISIEM robežsargiem, par visiem darbiniekiem. Bet Pujāts tikai un vienīgi izrāda satraukumu un rūpes par vienīgo pensionāru N.Garbaru. Pie kam izmantojot administratīvo resursu, vācot...


Vispār Pujāts rūpējas arī par citiem robežsargiem, tikai PIETIEK tas nav interesanti. Nesen Pujāts intervijā LNT stāstīja, ka iesniedzis prokuratūrai sūdzību par IDB darbu, kad viņi par gadu vecu notikumu aizturēja un ielika izolatorā jaunu sievieti- juristi, kura pirms gada mājās bija gatavojusi prezentāciju ar it kā ierobežotas pieejamības informāciju. IDB ietupināja un tad uzrakstīja vēstuli VRS, vai VRS ir nodarīts kaitējums (ar prezentācijas gatavošanu mājās pirms gada). Tā ka- Pujāts aizstāv visus, ko vajag aizstāvēt. Viņš pats iepriekš vadīja VRS kriminalku, pats daudz ķēra robežsargus, taču ir jābūt samērīgumam. Bet IDB to, acīmredzami, nesaprot. Tas pats Garbars- viņam apcietinājumu prasīja par krimināllikuma pantu par koku nelikumīgu izciršanu!!! Pēc tam pārklasificēja par nelikumīgām darbībām, krāpšanu ar līguma izpildi. Piedodiet, līguma, kurš vēl ir procesā, nepareizu uzraudzību??? Kā to var pierādīt, ja līgums nav izpildīts? Vispirms pierādiet vainu un tad slēdziet rokudzelžos, tā ir galvenā Pujāta doma. Nevis otrādi- vispirms izvazā cilvēku un viņa ģimeni un godu pa dubļiem un tad ups! mums nav nozieguma sastāva, izrādās.

Atbildēt

Andris

05.11.2019. 07:50

Vai tā ir robežu apsardze ,jeb ,,IESTĀDĪTI LAPKOKI ,,kuriem uzlej tad atplaukst

Atbildēt

WWW

05.11.2019. 07:29

»

Purvabridējs

pastrādā purvā līdz pupkam ūdenī,kur ekskalators nerok un moškas lien kā govei nāsīs?!Tu esi redzējis izcenojumus Latvijas "celtniecībā"?Tad nerunā.Konkursa uzvarētājs paņem visu.Pie tam Latvija baltic tiger,cenas jātur


Kāds purvs līdz pupkam? Visai robežas joslai bija jābūt izcirstai, uzartai, ar šķeldu noklätai un metru virs līmeņa. Kāds savu darbu nav izdarījis, bet kāds šādu darbu grib pieņemt. Skaties no kuras puses gribi, nav dūmu bez uguns. "Vor dolžen sidets v curme".

Atbildēt

ha ha ha

05.11.2019. 00:07

pie kā ir valsti novedusi tāda cunftes karoga augsta turēšana, domāju,
pat bērnudārzniekam nav jāskaidro !

Purvabridēj, neirs, ka robežsargi cauru maiņu dzīvojas līdz kaklam
ūdenī un dubļos !

Atbildēt

vispār

04.11.2019. 23:56

"jevreiskaja sistema" - vainīgs tikai tas, kuru tiesa par tādu atzinusi...
Iznāk, ka ņem pie čupras jebkuru pretīm nācēju, arī nevainīgu - tad
jau redzēs...
Man izskatās, ka tā "nevainības prezumpcija" ir tikai tukša skaņa !

Advokāts gan varētu pieprasīt dokumentus, kuri sastādīti līdz
procesa sākšanai, nevis pats organizēt jaunus post factum !
Īpaši, ja tie "raksturojumi" ir atsevišķu cilvēku subjektīvi, ne ar kādiem
skaitļiem neapstiprināti spriedumi, kuri šodien, varbūt, ir pozitīvi, bet
rīt jau pretēji.

Atbildēt

Viedoklis

04.11.2019. 22:36

»

Ne Robezsargs

Visu cienu gan G.Pujatam, gan Roberzsardzei! Sie nomelnojosie tuksi raksti ir apnikusi - pietiek


Cieņu Pujātam varētu izteikt tad, kad viņš un viņa vadībā augsta ranga priekšnieki tik tiešām rūpētos par visiem, par VISIEM robežsargiem, par visiem darbiniekiem. Bet Pujāts tikai un vienīgi izrāda satraukumu un rūpes par vienīgo pensionāru N.Garbaru. Pie kam izmantojot administratīvo resursu, vācot parakstus par raksturojumu. Parasti atbildību par raksturojumu uzņēmās iestādes priekšnieks, bet ne jau kolektīvs. Pujāts visu atbildību cenšas novelt uz darbiniekiem, pašam izvairoties no atbildības, kā bijušais valsts robežsardzes priekšnieks, kurām bija jāredz un jāzina par to, par ko tagad apsūdz Garbaru.

Atbildēt

Ne Robezsargs

04.11.2019. 22:18

Visu cienu gan G.Pujatam, gan Roberzsardzei! Sie nomelnojosie tuksi raksti ir apnikusi - pietiek!!!

Atbildēt

006

04.11.2019. 21:17

Pievienojos tiem komentētājiem, kas atzinīgi vērtē robežsargu rīcību. Savējie ir jāaizstāv, arī bijušie, nevis zem 'sadarbošanās" lozunga jānodod un jāpagrūž zem tankiem jebkurš jebkuram jebkurā situācijā.
Respect!!!!

Atbildēt

Jānis

04.11.2019. 20:58

Visu cieņu robežsardzei, malači.

Atbildēt

Trrr

04.11.2019. 20:54

Ļoti daudz un ļoti garlaicīgu rakstu sērija par Robežsardzes priekšnieku. Boring.

Atbildēt

Purvabridējs

04.11.2019. 20:14

»

WWW

Tiec līdz žogam un tad izsaki viedokli vai tas ir vērts 100 EUR metrā. Ar Baltkrieviju tas būs ap 150 EUR metrā


pastrādā purvā līdz pupkam ūdenī,kur ekskalators nerok un moškas lien kā govei nāsīs?!Tu esi redzējis izcenojumus Latvijas "celtniecībā"?Tad nerunā.Konkursa uzvarētājs paņem visu.Pie tam Latvija baltic tiger,cenas jātur!

Atbildēt

WWW

04.11.2019. 19:30

Tiec līdz žogam un tad izsaki viedokli vai tas ir vērts 100 EUR metrā. Ar Baltkrieviju tas būs ap 150 EUR metrā.

Atbildēt

Jojo

04.11.2019. 19:13

Visu cieņu Pujātam!

Atbildēt

Apsargs

04.11.2019. 18:52

Smieklīgi,ne no kā priekšniekam "izvairīties".GODAM rīcība aistāvēt un izteikties kolēgām!Vainīgs vai nevainīgs pateiks tikai tiesa,ja līdz tai nonāks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: