Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rieksts

20.07.2021. 11:10

»

!

Paldies Rīgas domei par pilsētas veloinfrastruktūras


Der atgādināt, ka pa šo visu maksā autovadītajs, bet cisku drilles vairāk par pudeli alu gudri spriedelējot par miljonu štellēm atļauties nevar, eiropā eiropā eiropā- ir tas viss ir bet vienīgi sabalansēts un pragmatiski izbūvēts , šeit vnk atrauts no realitātes, pilsēta pārvērsta par plastmasas ''fallu kapsētu'', droši vien varavīksnes pasākumam noderoši.

Atbildēt

Tālis

14.07.2021. 15:26

Uz autora kapa būs jāliek grandiozs stabiņš.

Atbildēt

!

12.07.2021. 20:40

Paldies Rīgas domei par pilsētas veloinfrastruktūras
attīstību.PILSĒTAI JĀKALPO CILVĒKAM!!!
Līdz šim tā ir kalpojusi mašīnām.

Atbildēt

...

12.07.2021. 13:59

»

Es

Velofašisms jau nespēs izpausties, ja nemētāsies ar tukšām frāzēm, laikam sajūta, ka velopediņš, iestājies partijā, jau ir vērtīgāks cilvēks. Pats iesāki lietot leksiku par mēsliem, šrotiem, tad nu nesūdzies. Nākamreiz piedomāsi, ko raksti. Lai gan, spriežot, kā uztver pilsētā notiekošo, diez vai, nav...


Paldies Dievam, es vairs nedzīvoju Latvijā un man ar šādu pašam savu tautiešu agresiju nav jāsaskarās. Nožēlojami.

Latviju laikam tuvākajā laikā neapmeklēšu, smokat paši savās rupeklībās un "tikko no Vācijas" ievestajās grabažu izplūdēs.

Atbildēt

to ...

12.07.2021. 10:27

»

...

Turpinat tādā garā un jūs, autovadītājus, ienīdīs vēl. Droši vien, esat viens no tiem, kurš nelaiž cilvēkus uz gājēju pārejām, lietojat telefonu braukšanas laikā utt


Visi velosipēdisti taču nav tev līdzīgi idioti. Nedomāju, kā stabiņi pasargās velosipēdistus no morālo kropļu: Staķa un Ķirša, speciāli radīto sastrēgumu mašīnu izplūdes gāzēm. Normāli cilvēki būtu priecīgi, ja tiktu uzbūvēti Park&drive, lai pilsētā būtu mazāk mašīnu un tad visiem būtu vieglāk sadzīvot.
Droši vien, esat viens no tiem zagļu un pederastu atbalstītājiem, kurš, redzot, ka vadītājs stāvot sastrēgumā runā pa telefonu, novelk ar naglu pa mašīnas sānu.

Atbildēt

Es

12.07.2021. 07:59

»

...

Turpinat tādā garā un jūs, autovadītājus, ienīdīs vēl. Droši vien, esat viens no tiem, kurš nelaiž cilvēkus uz gājēju pārejām, lietojat telefonu braukšanas laikā utt


Velofašisms jau nespēs izpausties, ja nemētāsies ar tukšām frāzēm, laikam sajūta, ka velopediņš, iestājies partijā, jau ir vērtīgāks cilvēks. Pats iesāki lietot leksiku par mēsliem, šrotiem, tad nu nesūdzies. Nākamreiz piedomāsi, ko raksti. Lai gan, spriežot, kā uztver pilsētā notiekošo, diez vai, nav ar ko uztvert, velostūres ragi jau aizņemti. ar autovadītājiem viss būs kārtībā.

Atbildēt

Tutù

11.07.2021. 23:59

Stabiņus uzlika bez regulējuma normatīvos aktos un tāpēc to vispār nav. Kā varēs novest vai aizvest mantas, kā cilvēks ar kustību traucējumiem ne obligāti invalīds varēs lietot savu auto utt.? Un uz jebkuras pat stabiņotas ielas kāds gājējs izlīdīs zem auto. Šādi tendenciozi sektantiski viedokļi ir stulbi un kaitīgi. Aicinu autoru nosmērēt ar darvu, izvàrtīt putnu spalvās un nēsāt pa ielām uzsēdinātu uz kārts.

Atbildēt

...

11.07.2021. 22:31

»

Es

Nulle. Velopediņa pienesums infrastruktūrai ir nulle + stabiņi. Autovadītājs par visu samaksā


Turpinat tādā garā un jūs, autovadītājus, ienīdīs vēl. Droši vien, esat viens no tiem, kurš nelaiž cilvēkus uz gājēju pārejām, lietojat telefonu braukšanas laikā utt.

Atbildēt

Es

11.07.2021. 19:22

»

...

Uz apvainojumiem un lamām es neatbildēšu. Savaldieties


Nulle. Velopediņa pienesums infrastruktūrai ir nulle + stabiņi. Autovadītājs par visu samaksā.

Atbildēt

...

11.07.2021. 13:09

»

Vēl

Padalies, kas tajā valstī publiskajā telpā tīra trotuārus un renšteles, arī ziemas laikā? Vai tie piespiedu brīvprātīgā kārtā ir māju īpašnieki, kuru īrnieki, pateicoties likumdošanai nesedz apsaimniekošanas maksas nu jau vairāk kā 30 gadu garumā


Nīderlandē ielas pat pašvaldība no sniega netīra. Šogad pie ekstrēmā sniega daudzuma bija pilnīgs vāks, ielas kā slidotavas, nevienā valstī to nebiju iepriekš redzējis, ka var tā netīrīt ielas. Pēc nedēļas viss nokusa un tad atrisinājās. Starp citu, visu to nedēļu intensīvi lietoju riteni pa tām slidotavām.

Holandieši ir ļoti slinki, viņi neko nedarīs.

Man ir daudz riteņu visādas vietās, tāpēc komentēt nebūs jēdzīgi par viņu glabāšanu.

Atbildēt

Es

11.07.2021. 11:39

»

.

+1...


Nav īsti saprotams teiktais par "tikko no Vācijas" valstī, kurā lielākā puse apģērbu veikalu ir lietotu drēbju bodes un kontekstā ar pilsētas ielu bendēšanu, toties veloprieku baudītājus ar lomiku nevar atrast, tiklīdz beidzas braukalēšanai piemērotākie klimatiskie apstākļi. Nerunāsim pat par to, ka ir arī cilvēki, kam ir bērni un kas veikalā pērk ko vairāk par kruasānu. Tieši karstuma iespaidotā nesakarīga runāšana par "uzvaras gājieniem" parāda, cik lielā mērā velopediņš ir piesaistīts tikai savam praidam. Ceļus lietot vēlas kā lielskungi, bet maksājumi infrastruktūrai un nodevās, nodokļos no tāda velopediņa ir nulle. "Naudu vajag dot!" (c) Limuzīns Jāņu nakts krāsā.

Atbildēt

Sigulis

11.07.2021. 10:20

Viens apgalvojums bija izcils, ka iemesli iedzīvotāju aiziešanai no Rīgas centra nav stabiņi un uzlbotās gājēju pārejas. Labs demagoģijas paraugs. Ja autors arī sarunā māk tikpat ātri “žonglēt”, tad bravo, dzīvā strīdā viņu būs grūti pārspēt.
Varēja jau Piemēst vēl ko klāt - saraksts stiepsies bezgalībā

Atbildēt

to juceklis galvā

11.07.2021. 09:16

»

paardomas

Vai Eduards Liedskalniņš un Koraļu pils arī no krievu šarlatānu video


Coral Castle var aptaustīt, bet krievu mūžīgos dzinējus, tāpat, kā viņu apkaltās blusas neviens nav redzējis.
Ja krieviem būtu kaut 10% no tā, ko viņi stum lētticīgiem, tad viņi valdītu pasaulē, bet notiek pretējs process. Viņi zaudē vienu pozīciju pēc otras.

Atbildēt

Vēl

11.07.2021. 07:56

»

.

-1...


Padalies, kas tajā valstī publiskajā telpā tīra trotuārus un renšteles, arī ziemas laikā? Vai tie piespiedu brīvprātīgā kārtā ir māju īpašnieki, kuru īrnieki, pateicoties likumdošanai nesedz apsaimniekošanas maksas nu jau vairāk kā 30 gadu garumā?

Atbildēt

Interesanti, kur glabā...

11.07.2021. 07:48

»

.

-1...


Padalies, kur glabā savu riteni, vai tas ir centra dzīvoklis, kurā stāvā, vai ir lifts, cik platas/šauras trepes, vai ģimenē visiem ir savs ritenis ut. jprj..

Atbildēt

to juceklis galvā

11.07.2021. 06:54

»

paardomas

Kāpēc likvidēja Teslu ar ūdeņraza dzinēju


Neko nelikvidēja. Degvielu šūnu automašīnas ir dārgākas, kā elektromobiļi. Tiešām, kāpēc neattīsti magnētiskos dzinējus, vai ko tu tur vēl esi saskatījies krievu šarlatānu video?

Atbildēt

rīdzinieks

11.07.2021. 06:48

»

vietējais

Ja Tu dzīvo šai pasaulē ar vienīgo domu kā kādu uzmaukt uz stabiem, kurš Tev nepatīk, vari ļoti ātri pats uz tiem uzmaukties.Tas naids jau tagad Tevi pa pusei ir saēdis


Kāpēc kādu? Man daudzi nepatīk, bet šie konkrētie ienaidnieki aizskar manas, manu tuvinieku un domubiedru intereses. Šiem izdzimteņiem dotais uzdevums, tāpat, kā bija Ušmerikam, padarīt Latviju par nevalsti.

Atbildēt

Pervij pareņ v ģerevņe bļe hehe

11.07.2021. 04:29

Ofiss Rīgā un vēl centrā, tas ir kruta. Veikals Rīgā un vēl centrā, tas vispār ir kruta. Liels spīdīgs apvidnieks, nu tā ir mana beibe, pagaidām bļe.

Atbildēt

paardomas

11.07.2021. 04:08

»

.

+1...


Kāpēc likvidēja Teslu ar ūdeņraza dzinēju?
Kāpēc neattīsta magnētiskos dzinējus?
Diez vai kāds iebildīs pret velo,iebilst pret debīlismu.
Stabiņu rinda nav velojosla,tas ir neprāts.

Atbildēt

.

11.07.2021. 02:25

»

viedoklis

Patiešām sakarīgs un izsvērts raksts un uzskatu ka Rīgas dome rīkojas pareizi. Ceru ka tā ņaudētājus neņems vērā arī turpmāk un ja sanāk arī kļūdīties tā nav nelaime, kurš nekļūdās iesākot kaut ko jaunu.Galvenais atzīt savas kļūdas un censties tās labot


+1

Viņiem vajag kārtīgu "tikko no Vācijas" ievestu grabažu, ar kuru spoži paspīdēt. Tāpēc arī tāda pretestība.

Auto uzvaras gājiens pilsētās ir beidzies un ir labi, ka Rīgā vismaz ar pārdesmit gadu nobīdi lietas sāk kustēties velo virzienā.

Latvieši ir reti nihilistiska tauta, kas nemāk kooperēties savā starpā. Tā ir galvenā problēma. Katram sava taisnība, katram savs "tikko no Vācijas", bet no grāvja izlikts, ar traktoru iztaisnots, Lietuvā un kopā no divām pusītēm sametināts braucošs mēsls, kas tik tikko iziet apskati.

Atbildēt

.

11.07.2021. 02:19

»

Lasītājs

Kaspars dzīvo citā dimensijā? Rīgu pamet aktīvākie darba ņēmēji, kas dodas uz ārzemēm, iztikas, cilvēkcienīgas dzīves meklējumos. Bet Rīgā "ieplūst"lauku jaunatne, kas ir izrāvusies no elles, kā dziesmā dzied...


-1

Dzīvoju valstī ar ļoti labu veloinfrastruktūru. Lai arī Rīgas risinājumi man šķiet stulbi, viņi vismaz ar tiem cenšas ieviest kaut kādu veloinfrastruktūru. Mašīnas nav panaceja un aksioma, un ir pilnīgi normāli lietot divriteni mūsdienās kā pastāvīgu pārvietošanās līdzekli. Mani personīgi nesatrauc laiksapstākļi ar savu velo, kas maksā dārgāk nekā "tikko no Vācijas" ievests smirdīgs dīzelis.

Atbildēt

Es

11.07.2021. 00:53

»

viedoklis

Patiešām sakarīgs un izsvērts raksts un uzskatu ka Rīgas dome rīkojas pareizi. Ceru ka tā ņaudētājus neņems vērā arī turpmāk un ja sanāk arī kļūdīties tā nav nelaime, kurš nekļūdās iesākot kaut ko jaunu.Galvenais atzīt savas kļūdas un censties tās labot


Kamēr pateicīgie rīdzinieki nesāks lauzt nost tos izstrādājumus, ar kailām rokām vai ar transportlīdzekli, un biedrības blēžus noķert sarunai zem četrām acīm, tikmēr šādi šļupsti izklausīsies, it kā tos nebūtu uzrakstījis indivīds, kas gūst no tā labumu, noteikti nē.:)

Atbildēt

Es

11.07.2021. 00:50

Mudaku bars Rīgai neko nespēs dot. Kāpēc šāda biedrība ienīst rīdziniekus un Rīgu, nav saprotams, bet kādēļ pietaisa Rīgu, tas gan ir nojaušams. Nauda. Vispār nav iespējams pierādīt, ka ar stabiņiem piecūkotajās ieliņās kāds gājējs cieš īpaši vai cieš bieži. Tas notiks ar vai bez debīliem risinājumiem. Gājējs, sevišķi, ja ir tizls, var savainoties, blenžot telefonā un tajā laikā uzejot virsū stāvošai automašīnai.

Atbildēt

Jūsmiņš

10.07.2021. 21:55

Izlasot rakstu, ir tikai viens secinājums - cik ļoti ir apdalīti ar prātu šādu stabiņu lēmumu pieņēmēji.
No pieredzes, braucu ar auto no 1969.gada, varu apgalvot, ka gājēji pēdējos gados ir jau nokļuvuši, īpaši, pārejot ielas, īpašā truluma pakāpē, jo bieži ne redz, ne arī ievēro un dzird tuvumā esošos auto, ka paliek vienkārši savādi kā var nesaprast - bleķus, ja kas, var arī izlocīt, vai nomainīt ātri un bez sāpēm, bet gājējs savus kaulus lāpīs ilgi un dikti, taču to vai nu nezin, vai aizmirsuši, vai visticamāk viss ir pofig, jo lūrēt telefonā ir svarīgāk par savu veselību.
Jā, vajag uzlabot satiksmes drošību, taču ne tādā veidā. Ja vajag novirzīt transporta plūsmu no centra - tad jāveido citas trases centra apbraukšanai, nevis jārok stabiņi un jāsamazina ielas platums samazinot plūsmu. Dažu cietušo, dažu desmitu kājāmgājēju un velobraucēju, cieš tūkstoši autobraucēju un vietējo iedzīvotāju uz ielām, un par piesārņojumu nerunāsim, jo "Pasēdēt pārdesmit minūtes sastrēgumā nav traģēdija, dažas tonnas nosvilinātas degvielas nav nekāds kaitējums dabai un pie loga rūcošs dīzelis tikai nodrošina mieru un klusumu, ko tā vēlējušies Rīgu pametušie iedzīvotāji."
Tā ka domāt vajag kungi, domāt! Pirms pieņemat sabiedrību ietekmējošus lēmumus, taču, ja ar domāšanu ir problēmas, tad sanāk kā tagad - tiek sabojātas pat vēsturiskas vērtības. Taču, kā redzam, tas nekas - štrunts par bitēm, ka tikai medus...

Atbildēt

Šveiks

10.07.2021. 21:19

Kritīs tā valdība , kas šņabi tirgos līdz 20.00!

Atbildēt

Adata

10.07.2021. 21:11

»

Domā ne ar galvu, bet ar ko citu

Rīgā var atrast simtiem piemēru, kā darbojas korupcija tā vietā, lai saudzētu laiku, līdzekļus un pieņemtu gudrus risinājumus...


Vēl šodien atceros, kā stiepu 200 metrus šujmašīnu no veikala Kr. Barona ielā līdz Stabu ielai, kur varēju novietot auto. Kr. Barona iela uztaisīta par laivu, nedomā apstāties. Tā jūs domājat par biznesu Rīgas ielās. Jums galvenais stabiņi, apmales un dārga nevērtīga infrastruktūra ielās, atstājot autovadītāja rīcībā tikai bremzes, brauc kā trulis pa sliedēm, stūre lieka!

Atbildēt

jautrais

10.07.2021. 18:31

..pasūtījumu raksts...kāds labi centies reklamēt muļķību...

Atbildēt

jā, bet...

10.07.2021. 17:25

Kas stabiņus ražo?
Kas stabiņus tirgo?
Šie ir jautājumi, kas var dot atbildi kādēļ tādi stabiņi ir parādījušies Rīgas ielās. Kaut nu tikai dzeloņdrāšu ražotāji un tirgotāji neiekļūtu varasvīru labvēlības lokā, citādi aizkustinošās rūpēs par gājēju un velosipēdistu drošību stabiņiem klāt vēl var parādīties novilktas arī dzeloņdrātis.

Atbildēt

rīdzinieks

10.07.2021. 16:50

»

viedoklis

Patiešām sakarīgs un izsvērts raksts un uzskatu ka Rīgas dome rīkojas pareizi. Ceru ka tā ņaudētājus neņems vērā arī turpmāk un ja sanāk arī kļūdīties tā nav nelaime, kurš nekļūdās iesākot kaut ko jaunu.Galvenais atzīt savas kļūdas un censties tās labot


Nav domāts ne par gājējiem ne braucējiem tikai par divu Pederastu partiju darboņu rebēm. Morāliem kropļiem: Staķim un Ķirsim, par visu varu vajag pārspēt Ušmeriku centienus padarīt Latviju par failed state. Ceru, ka stabiņi ir pietiekoši stingri, lai uz tiem varētu uzmaukt abus ienaidniekus!

Atbildēt

Domā ne ar galvu, bet ar ko citu

10.07.2021. 16:26

Rīgā var atrast simtiem piemēru, kā darbojas korupcija tā vietā, lai saudzētu laiku, līdzekļus un pieņemtu gudrus risinājumus.
Bizness prasa, maksā "misters 20"un lietas tiek kārtotas; tramvaju pieturas - aplamas, tevi dancina lai staigāt - izkāpj pa priekšējām durvīm, pāri ielai netiec - jāstaigā turpu, šurpu 200 - 300 metru aplinkus pārejot ielu vai izkāpjot no tramvaja. Daudzviet metāla drošības žogi, kam nav jēgas ( skat pretī VEF kultūras pils - pie automašīnu stāvvietas tramvaju pieturā, kad tur nebrauc neviens un neiet pāri. Aplami izvietotas tramvaju pieturas pie Čiekurkalna tirgus un kur nav pārejas, priekšā metāla žogi, kur sistemātiski lec un kāpj pāri, kad pienāk tramvajs. , pa visu Rīgu trotuāri ir slīpi, invalīdi nevar uzbraukt, slīd ziemā atpakaļ. Autobusu pieturas ar ielas nosaukumu, bet atrast, kur tā iela. ir jāstaigā uz priekšu, atpakaļ - vispār simtiem aplamības un ačgārnības pa visu Rīgu, arī ar "labiem" - "kreisiem "pagriezieniem, kad atņemta piebraukšana pie dzīvojamiem masīviem. Tā ir "krimināla Rīga" no Ušakova laikiem un šodien turpinās tas pats. Likumdošana arī viens murgs.

Atbildēt

??

10.07.2021. 16:21

Kas stabiņus ražo?

Atbildēt

Nešauboties

10.07.2021. 16:20

»

Pohuj stabiņi!

Tirsā Vecrīga


Sadzīs stabiņus arī UNESCO Vecrīgā . Paši , ja vajadzēs , uzrakstīs ,,iedzīvotāju,, lūgumus. Kādēļ ne, ja pie darīšanas , piedodiet - projektu naudas apguves , ķeras mistiskas organizācijas.
P.S. Kas tā tāda par visvarenu organizāciju , kas tik braši saimnieko visā Rīgā ? Viņiem ir kādi reāli, racionāli satiksmes organizācijas pārveides projekti? Jeb bezdarba mākta hipsteru pašdarbnieku grupiņa ar mērķi fiksi piepelnīties izpildodt ,,t.s. darbaļaužu ierosinājumus ,, kas noklausīti Agenskalna vegānu tirdziņā ....

Atbildēt

Lasītājs

10.07.2021. 16:01

Kaspars dzīvo citā dimensijā? Rīgu pamet aktīvākie darba ņēmēji, kas dodas uz ārzemēm, iztikas, cilvēkcienīgas dzīves meklējumos. Bet Rīgā "ieplūst"lauku jaunatne, kas ir izrāvusies no elles, kā dziesmā dzied.
Kas ir paskatījies dzīvokļu pārdošanas reklāmās zinās, ka dzīvokļi Rīgā paliek aizvien dārgāki un ar nekvalitatīvāku remontu.

Atbildēt

Pohuj stabiņi!

10.07.2021. 15:58

Tirsā Vecrīga.

Atbildēt

nu protams

10.07.2021. 15:56

Pasēdēt pārdesmit minūtes sastrēgumā nav traģēdija, dažas tonnas nosvilinātas degvielas nav nekāds kaitējums dabai un pie loga rūcošs dīzelis tikai nodrošina mieru un klusumu, ko tā vēlējušies Rīgu pametušie iedzīvotāji.

Atbildēt

mūža sapnis

10.07.2021. 15:47

Papusdienot āra kafejnīcā pie kuras sastrēgumā stāv automašīnas!

Atbildēt

viedoklis

10.07.2021. 15:45

Patiešām sakarīgs un izsvērts raksts un uzskatu ka Rīgas dome rīkojas pareizi. Ceru ka tā ņaudētājus neņems vērā arī turpmāk un ja sanāk arī kļūdīties tā nav nelaime, kurš nekļūdās iesākot kaut ko jaunu.Galvenais atzīt savas kļūdas un censties tās labot.

Atbildēt

Secinājums

10.07.2021. 14:51

Citāts;Jā, var piekrist, ka konkrētais risinājums nebija pārdomāts.
Vai ir kaut vismazākā pārliecība ka tā stabiņu būšana vispār ir pārdomāta?
Vai nav vienalga kā tērē nodokļu maksātāju naudu,ka tik tā tiktu iztērēta nelietderīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: