Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maniaks

08.05.2017. 09:51

»

info

Lobē viņu Latvijas ceļa atliekas Vienotībā pateicībā par tētiņa savulaik "labajiem padomiem", kas ļāva privatizācijā pamatīgi iedzīvoties. Dēļ šādiem emigrācijas "padomdevējiem" mēs esam pēdējie Eiropas Savienībā


Maniaks domà, ka visas nelaimes meklèjamas Krievijas FSB garajàs rokàs Latvijà, kuras ir LPSR cekistu un ćekistu, kuras joprojàm FSB nàves baiłu śantažètas veic neàrtrauktas politiskas un ekonomikas diversijas kà LPSR 4. maija republika ar vadoni Lembergu, mums ibarojt pasaciñu, ka dzîvojam 1918 . gada atjaunotajà valstî un ka paśi esam vainîgi, ka vèlèśanàs neiebalsojam îstos. Sak, mułka latvàñi, mułku Latvànijà, neprot savu brîvîbas valsti pàrvaldît.

Atbildēt

Maniaks

08.05.2017. 07:50

»

GTi

Ja jau runājam par robežām, tad tāds puslīdz izglītots cilvēks mēdz iet uz skolu, apgūt kādas zināšanas un spēj saprast, cik gan stulbi izklausās, piemēram, šāds salikums "humāns cilvēks...


Lapsa neko nav uzpûtis, pati Baibiña slèpa patiesos ienàkumus, pirms ar deklaràciju tie atklàjàs. Bet patiesîba joprojàm tàda, ka ar darba lîgumu vinai nav noteikti pienàkumi un atbildîba, viña tikai brutàli ir starpniece, kas uzvàràs, mulkojot visus.

Atbildēt

info

08.05.2017. 07:49

»

krams

Nu galīgi neaizvietojams bāietis! Interesanti ,kas viņu lobē


Lobē viņu Latvijas ceļa atliekas Vienotībā pateicībā par tētiņa savulaik "labajiem padomiem", kas ļāva privatizācijā pamatīgi iedzīvoties. Dēļ šādiem emigrācijas "padomdevējiem" mēs esam pēdējie Eiropas Savienībā.

Atbildēt

Maniaks

08.05.2017. 07:46

»

Kens

Liidz briidim biju paarliecinaats, ka lapsam ir savs viedoklis, kas ir cienjas veerts. Bet kad pabiju vinja tuvumaa, sapratu vienu...vinjam ruup tikai viens - nauda un nosleepums, kas zinaams vinja saimniekiem. Saimnieki vinjam ir iemaaciijushi kaa pelniit naudu ar taadiem kaa mees, kas apmeklee sho...


Par miskati var saukt jebkuru portàlu, śis vismaz nedublèjas kirilicà., Neesmu ticies ar maniaku Lapsu nekad, bet śad un tad te kaut ko atrodu no citu pieredzes, kà cînîties par savàm tiesîbàm pret śo LPSR varas mantinieci 4. maija republiku - kur joprojàm varas un tiesas gaiteños śiverè cekisti un ćekisti. Lai gan mani te bano bieži, pèdèjoreiz veselu gadu, tikai tagad atvèra iespèju komentèt, sliecos domàt, ka neviens nezin patiesos Lapsas politiskos uzskatos, ja vien kàjas tiem nav naudas maisà.

Atbildēt

krams

08.05.2017. 05:01

Nu galīgi neaizvietojams bāietis! Interesanti ,kas viņu lobē?

Atbildēt

GTi

07.05.2017. 21:05

»

attopies!

Vai tad viņa spēj ko vadīt? No Statoila ātri izmeta


Tu saki ātri no Statoil izmeta. Es teiktu, ka tu esi viens riktīgs dir***ējs. Te nav stāsts - patīk vai nepatīk Rubesa, bet gan par to ka samelojies kā pataloģisks melis. Te ir publiski, viegli atrodama informāciju par viņas gaitām Statoil. Viegli sarēķināt - 15 gadi, tādā organizācijā kā Statoil tā ir ļoti ilga un pamatīga karjera. Piedevām Latvijā viņas izveidotais tīkls ilgi skaitījās augstākais standarts visā Statoil sistēmā.

Baiba A. (Rubess) Rubesa
Vice President, Corporate Social Responsibility
Statoil ASA
August 2010 – April 2013 (2 years 9 months)Stavanger Area, Norway)
Director, Government & Public Affairs and HSE
Statoil Azerbaijan
May 2008 – July 2010 (2 years 3 months)
Managing Director
SIA Latvija Statoil
March 2001 – April 2008 (7 years 2 months)
Director, Marketing & Public Affairs
Statoil Baltic States
September 1996 – March 2000 (3 years 7 months)

Atbildēt

vienādākierukši

07.05.2017. 19:58

Tā mēs klusiņām to valsts sili izrijam. Lēnām, nesteidzīgi jo neviens mums to prieku nespēj liegt! Garšīgi!

Atbildēt

kolēģis

07.05.2017. 19:12

Kad gāzīs Vienotību- Latvijas ceļa mantinieci, tad arī aizslaucīs šo un līdzīgus ielikteņus, kuru uzdevums ir "neaizmirst" vadošās partijas labvēļus. Tas, ka viņa daudz nejēdz no dzelzceļa un šī projekta ir redzams visiem, kas tuvumā apgrozās, bet pagaidām zoss rullē un grābj sev ko var.

Atbildēt

Produktīvā

07.05.2017. 18:49

Kam tā nauda 1954. gadā dzimušajai.

Atbildēt

depopulacijas raditaji

07.05.2017. 18:29

Latviesu tautas nodeveji lauj zagt gausam,rubesai un gulbim,lai tukstosiem Latvijas iedzivotaju butu japamet sava Dzimtene.

Atbildēt

Vienotības kombinatori

07.05.2017. 17:25

»

kk

kāpēc Ministru prezidentam ir zemāka alga nekā uzņēmuma vadītājamm


Tāpēc, ka naudas silē saliek uzticamus kretīnus, kuri vēlāk padalās visādos veidos ar saviem maizes tēviem.

Atbildēt

Edge

07.05.2017. 17:22

»

Maniaks

Baibiña ir tikai kalponîte, kas màk sevi pàrdot.N valstiskuma apziñas viñà nav nekà. Viña kà kalpone sevi pàrdod kalpiem, kas jau kalpo PB interesèm. Bet ne jau latvieśu tautas vaina, ka nav atvèrti ćekas maisi, cekistiem, kuriem kalpoja ćekisti, atrodoties pie varas joprojàm, VDK noziedzniekam Aivaram...


Kas māk - tam nāk! A'ber, latviešu tauta par 4.maija deklarāciju nebalsoja - tās vairākums sajūsmā skaitīja 1990.g.4.maija "PAR". Ne toreiz, ne tagad netiks apstrīdētas arī to 30+ "tautas draugu", kuru vārdi/uzvārdi "čekas maisos", toreizējais pozitīvais balsojums. Brunis rullēja 1990.gados - meitiņa Baiba rullē tālāk pa iebrauktajām sliedēm. Bāleliņi turpina rakstīt komentārus - viņiem vairs nerullējas...Tā, lūk, iet, kad pārskatās.

Atbildēt

GTi

07.05.2017. 16:51

»

kk

kāpēc Ministru prezidentam ir zemāka alga nekā uzņēmuma vadītājamm


Kāpēc skolotājam alga ir mazāka nekā, piemēram, marketinga menedžerim alus vai čipsu kompānijā?
Kāpēc farmācijas kompānijas pusmenedžeris-pusvadītājs saņem vairāk nekā ātrās palīdzības ārsts?
Kāpēc tādu inteliģentu valsti, kā Latvija kontrolē viens, sīks blēdīgs, pagalam aprobežots Ventspils āksts košā žaketītē?

Kāpēc banāni ir līki?

Jedem Das Seine.

Atbildēt

kk

07.05.2017. 16:39

kāpēc Ministru prezidentam ir zemāka alga nekā uzņēmuma vadītājamm?

Atbildēt

GTi

07.05.2017. 15:37

»

Maniaks

Neviens jau nenoliedz Baibas un viñas tèva plèsonîgo kapitàlista dabu, bet humàns cilvèks sajût robežas, kur sàkas un beidzas pàrmèrîbas. Ne jau citi bûs tie sogi, kad citiem par tàdiem jàkłûst, tad jau ir par vèlu. Bet, pavèrojot Baibu, izskatàs, ka viñu varètu vèl apmierinàt tikai vèl kàdi papildus...


Ja jau runājam par robežām, tad tāds puslīdz izglītots cilvēks mēdz iet uz skolu, apgūt kādas zināšanas un spēj saprast, cik gan stulbi izklausās, piemēram, šāds salikums "humāns cilvēks."

Bet vispār Rubesas alga samērojot ar viņas izglītību, pieredzi starptautiskajos koncernos, panākumiem - biznesa pasaules šajā reģionā tos labi zina un respektē, nav nekāda pārmērīgā. Lapsa, protams, to veikli uzpūtis par nez kādu baigo sensāciju, bet kopumā Eiropā šāda alga tāda mēroga uzņēmuma vadītājām ir ļoti, ļoti pieticīga. Ja šī nebūtu Latvija, tad viņai šajā pozīcijā alga sāktos ar vismaz trīs reizes lielāku ciparu.
Lapsa, protams, aizmirsis pielikt klāt cik tad pelna attiecīgie EE un LT šī projekta vadītāji. Pieņemu, ka tur ir runa par daudz augstāku atalgojumu.
Protams, ņemot vērā vidējos ienākumus Latvijā, alga ir liela. Tomēr laikam ne gluži kurš katrs varētu vadīt ambiciozu nākotnes projektu par simtiem miljonu eiro, piedevām, nemitīgi balansējot starp igauņu, somu, lietuviešu, poļu ģeopolitiskajām interesēm. Un viņi spēj čakarēt un apčakarēt uz nebēdu. Tādēļ LV šajā postenī ir jābūt pieredzējušai haizivij. Tā kā ar šo algu mūsu valsts vēl ir salīdzinoši lēti tikusi cauri. Nav ne tuvu tāds ieberziens kā ar AirBaltic rijīgo bosu un viņa harēmu. Bet tur jau smagi jādalās ar Auguļa, Līces, utt, kantoriem.

Atbildēt

nu nevajag

07.05.2017. 15:00

»

Pēteris

Kāds man var pateikt, kur slēpjas šīs ārzemēs caurkritušās mammītes fīlings? Nopietni! Viņai ir izcila izglītība, darba pieredze, panākumi? Pasakiet, lūdzu. Nekur nevar atrast viņas panākumu sarakstu


LV zinošus, gudrus, iniciatīvas bagātus utt. Vajag gļēvus, pakļāvīgus, sarežģītus jautājumus neuzdodošus.
Ja valsts pārvaldē pagadās kāds gudrs, ar iniciatīvu, ideju, tas ātri tiek nokapāts.
Un cilvēki klusē, jo ēst gribas. Un kaut nelielu, bet tomēr pensiju.

Atbildēt

Maniaks

07.05.2017. 11:57

»

Edge

Viss ir galvā! Pašlaik vēl amerikanizācija rullē, tāpēc izdevīgi ir atrast sev vismaz vienu gruntīgu sponsoru (banksteri), nevis simts draugus (pastalniekus). Mācās, bāleliņi - mācās


Baibiña ir tikai kalponîte, kas màk sevi pàrdot.N valstiskuma apziñas viñà nav nekà. Viña kà kalpone sevi pàrdod kalpiem, kas jau kalpo PB interesèm. Bet ne jau latvieśu tautas vaina, ka nav atvèrti ćekas maisi, cekistiem, kuriem kalpoja ćekisti, atrodoties pie varas joprojàm, VDK noziedzniekam Aivaram Borovkovam, Latvijas juristu biedrîbas vadîtàjam, joprojàm juridiski ietekmèjot ćekas maisu neatvèrśanu.

Atbildēt

Maniaks

07.05.2017. 11:44

»

M.Bondara līmenītis,

šoreiz no pagājušā gadsimta, ir vērtīgāks par Latvijas zinātņu doktoru zināšanām


Viss atbilst viñas raksturam un publiskà, redzamà tèla, profilam.

Atbildēt

Maniaks

07.05.2017. 11:42

»

Pēteris

Kāds man var pateikt, kur slēpjas šīs ārzemēs caurkritušās mammītes fīlings? Nopietni! Viņai ir izcila izglītība, darba pieredze, panākumi? Pasakiet, lūdzu. Nekur nevar atrast viņas panākumu sarakstu


Tieśi tà arî ir - profesionàli slèpj panàkumus un panàkumu atslègas. Lietiśki un pareizi. Tukśgràbslîbas fîlinga procesi twiterośana piedien idiotiskajai postpadomju ierèdniecîbai un tàs skolai. Śis nezinàmais ar Ahilejas papèźiem un komentètàju anoniitàte ir śodienas privilègija, ko tviterotàji kàro iegût, padarot citus, saturîgàkos, par sev, tukśpauriem, lîdzîgus.

Atbildēt

Labais

07.05.2017. 11:31

A valdošajiem, šīs nabagu gaudas, pie kājas!!!

Atbildēt

pilsonis

07.05.2017. 11:25

Tā ir samaksa par tēva nelietībām, kas aprakstītas arī G.Valdmaņa grāmatā: "...Bruno Rubesu ļoti priecīgā noskaņojumā, dalot Latvijas delegātiem kopijas no ar zīmuli steigā aprakstīta papīra, uz kura bija ieskicēta SERTIFIKĀTU KONCEPCIJA. TAJĀ BIJA MĀCĪTS: JA PAR VISĀM LATVIJĀ RADĪTAJĀM VĒRTĪBĀM IZDALA SERTIFIKĀTUS, TOS PALAIŽ BRĪVAJĀ TIRGŪ UN MANIPULĒ, DAŽU MĒNEŠU LAIKĀ IESPĒJAMS SABIEDRĪBU NOSLĀŅOT BAGĀTAJOS UN NABAGOS."

Atbildēt

M.Bondara līmenītis,

07.05.2017. 11:14

»

Pēteris

Kāds man var pateikt, kur slēpjas šīs ārzemēs caurkritušās mammītes fīlings? Nopietni! Viņai ir izcila izglītība, darba pieredze, panākumi? Pasakiet, lūdzu. Nekur nevar atrast viņas panākumu sarakstu


šoreiz no pagājušā gadsimta, ir vērtīgāks par Latvijas zinātņu doktoru zināšanām:


Izglītība
Jorkas Universitāte, Bakalaura grāds politikas zinātnē (1974)
Shawkoledža, grāds biznesa administrācijā (1975)

Atbildēt

Edge

07.05.2017. 11:13

»

Pēteris

Kāds man var pateikt, kur slēpjas šīs ārzemēs caurkritušās mammītes fīlings? Nopietni! Viņai ir izcila izglītība, darba pieredze, panākumi? Pasakiet, lūdzu. Nekur nevar atrast viņas panākumu sarakstu


Viss ir galvā! Pašlaik vēl amerikanizācija rullē, tāpēc izdevīgi ir atrast sev vismaz vienu gruntīgu sponsoru (banksteri), nevis simts draugus (pastalniekus). Mācās, bāleliņi - mācās!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

07.05.2017. 10:01

»

Pēteris

Kāds man var pateikt, kur slēpjas šīs ārzemēs caurkritušās mammītes fīlings? Nopietni! Viņai ir izcila izglītība, darba pieredze, panākumi? Pasakiet, lūdzu. Nekur nevar atrast viņas panākumu sarakstu


Panākumi nāk caur tētiņu, kurš bijaa cītīgs cionistu d-laiža. Man ar viņu reiz bija asa vārdu apmaiņa. Pareizāk tomēr sacīts būtu- viņš man "uzbruka", kad biju par VVF publicējis rakstu... .
Kāda šī "baiba" var būt "pieredzējusi", ja nu vienīgi, tad ar pamatīgu pieredzi ar kalpošanu cionistiem, mūsu tautas slepkavām ! Sevi viņa pieskaita levitu kastai(plēsoņa)... .

Atbildēt

Pēteris

07.05.2017. 09:45

Kāds man var pateikt, kur slēpjas šīs ārzemēs caurkritušās mammītes fīlings? Nopietni! Viņai ir izcila izglītība, darba pieredze, panākumi? Pasakiet, lūdzu. Nekur nevar atrast viņas panākumu sarakstu.

Atbildēt

Lelle

07.05.2017. 09:32

Nu par ko tai durai tāda nauda? Un galvenais ka tā nauda no mūsu kabatām tiek izvilta.... Muļķu zeme.

Atbildēt

Fēlis

07.05.2017. 09:28

Nu ko jūs! Par titānisku darbu arī gigantiska samaksa.

Atbildēt

Maniaks

07.05.2017. 09:19

»

GTi

Vispār jau Brunesas tēvs bija ļoti augsti vērtēts menedžeris VW koncernā un čekisti varēja viņam vien rokas stērbeles bučot. Čekisti brauca ar sūdīgām volgām un paši sapņoja par hard kurensī, marlboro un levis džinsām


Neviens jau nenoliedz Baibas un viñas tèva plèsonîgo kapitàlista dabu, bet humàns cilvèks sajût robežas, kur sàkas un beidzas pàrmèrîbas. Ne jau citi bûs tie sogi, kad citiem par tàdiem jàkłûst, tad jau ir par vèlu. Bet, pavèrojot Baibu, izskatàs, ka viñu varètu vèl apmierinàt tikai vèl kàdi papildus ienàkumi un amati, kur " mierîgi" izpausties, bet skumji ir tas, ka viña izmanto śo valsti savam labuma tikai, redzot patiesîbu, ko nevar noslèpt - śo valsti pàrvalda îstermiñ à spriestspèjîgi idioti vàrda tieśà nozîmè.

Atbildēt

Maniaks

07.05.2017. 09:08

»

Cik ilgi vēl?

20.1pants


Kad PB vairs neaizdos uz citiem noteikumiem, kà Valsts kases ienàkuma iekîlàśanu, Saeima vienà naktî izmainîs dažus panta vàrdus, kas nav klintî iecirsti, lai VAS aktîvi kłûtu par kîlu un atsavinàmi. Tà notika ar 88 likumgrozîjumiem pèc tam, kad Zatlers ar Godmani veica diversijas aktu pret Latvijas ekonomiku, Parex sakarà iztukśojot pensiju fondu un sociàlo budžetu, kàdèł LV iekłuvusi PB paràdu atkarîbà un stàvoklis pasliktinàjàs Krievijas agresijas dèł, nauda valsts aizsardzîbai jàaizñemas. Zatlers VK izzagśanu sauc par dižkibeli savà gràmatà Kas es esmu. FSB garà roka panàkusi, ka jàsavàc 155 000 parakstu par savu naudu, lai tikai aizsàktu protestu ar referendumu, ja Saeima taisàs mainît naudas trûkuma dèł grozîjumiem dažus vàrdus śai pantà. Mums gan melo, ka valodu referendums un preambula, likums, ka jàsavàc 155 000 parakstu ir cîña pret Kremła un Saskañas ietekmi. Visas pazîmes tomèr ràda, ka VAS tiek gatavota iekîlàśanai, ja vien tas smalkàm juridiskàm niansèm jau nav izdarîts.

Atbildēt

GTi

07.05.2017. 09:00

»

Maniaks

Rubese ir izcila zoss, kura negàginàs nekad, neko un nevienam par velti un bez kàrtîgas samaksas. Bez augsta paśvèrtèjuma, kàrtîga blefa un izcilas kritikas, kas vèrsta pret oponetiem pie tàda atalgojuma, nevis algas, jo algu maksà par reàlu darba ieguldîjumu, nekàdi nenonàkt. Rubeses tèvs bija pietuvinàta...


Vispār jau Brunesas tēvs bija ļoti augsti vērtēts menedžeris VW koncernā un čekisti varēja viņam vien rokas stērbeles bučot. Čekisti brauca ar sūdīgām volgām un paši sapņoja par hard kurensī, marlboro un levis džinsām.
Tas tā, mazliet nost no tēmas.

Atbildēt

sociāli atstumtais

07.05.2017. 08:51

... un kur ir manas dividendes ?
visi padomju laikā strādājošie , sava darba mūžā patreizējo infrastruktūru uzcēla , ... bet atnāk daži un visu pievāc ; sataisa ,, savus noteikumiņus ,, = likumus ? un aci nemirkšķinot paņem ne tikai no vecāku cilvēku galda , bet viņu bērnu , bērnubērnu NOPELNĪTO ... vai tiešām visi Latvijā TIK DAUDZI ir tā apmauti , nozombēti , gļēvi , mazdūšīgi , ka nejēdz to nieka 0,01 % ( pašpasludinātos bij. komjauniešus + LKP CK biedrīšus vai viņu ar mātes pienu iezīstos bērnus ar kolaboracionistiskiem gēniem , tādu pašu trimdas brāķi
P A T R IE K T !?!

Atbildēt

34

07.05.2017. 08:04

Tukša vieta arī no profesionālā viedokļa. Tautas vārdiem sakot:" padzīvojis sklandrausis".
Vienotības,Solvitu,Mārtiņu un Vairveidīgo pēdējā politiskā "atrauga".

Atbildēt

Art

07.05.2017. 07:54

Šai kundzītei galvenais ir nauda, ļoti mantkārīgā dāma

Atbildēt

Cik ilgi vēl?

07.05.2017. 07:36

»

Maniaks

Protams, to ès jau zinàm, bet slèptais mèrkis ir cits, pèc Pasaules bankas slepenajàm rekomendàcijàm màkslîgi un spekulatîvi palielinàt VAS Latvenergo novèrtèjuma vèrtîbu, sabalansèjot to ar PB aizdevumiem LV, lai, visticamàk, vajadzîbas gadîjumà pieaicinàtu par kàdu miljonu PB ekspertus VAS Latvenergo...


20.1pants
(1) Kā valstiski svarīgs tautsaimniecības objekts akciju sabiedrība "Latvenergo" nav privatizējama. Visas akciju sabiedrības "Latvenergo" akcijas ir valsts īpašums, un tās nav privatizējamas vai atsavināmas.

Atbildēt

Maniaks

07.05.2017. 07:25

»

Baiba Anda efektizatore

2016. – pašlaik: AS “Latvenergo”, padomes locekle...


Protams, to ès jau zinàm, bet slèptais mèrkis ir cits, pèc Pasaules bankas slepenajàm rekomendàcijàm màkslîgi un spekulatîvi palielinàt VAS Latvenergo novèrtèjuma vèrtîbu, sabalansèjot to ar PB aizdevumiem LV, lai, visticamàk, vajadzîbas gadîjumà pieaicinàtu par kàdu miljonu PB ekspertus VAS Latvenergo " patiesajai" novèrtèśanai, PB un LV centràlajai valdîbai plànojot jaunus finansu aizñèmumus no PB. Nav noslèpums, ka PB galvenie finansu aizdevumu un pełñas mèrki pasaulè saistîti tieśi ar HES plànośanu un bûvniecîbu, valstu kases iedzenot paràdu atkarîbà no PB jauniem aizdevumiem śîm valstîm.

Atbildēt

Maniaks

07.05.2017. 07:11

Rubese ir izcila zoss, kura negàginàs nekad, neko un nevienam par velti un bez kàrtîgas samaksas. Bez augsta paśvèrtèjuma, kàrtîga blefa un izcilas kritikas, kas vèrsta pret oponetiem pie tàda atalgojuma, nevis algas, jo algu maksà par reàlu darba ieguldîjumu, nekàdi nenonàkt. Rubeses tèvs bija pietuvinàta persona LPSR cekas un ćekas armijai, nu meitiña bauda śîs bandas bezgalîgo un nekrtisko labvèlîbu. Bet Bartkevićs ir lîdzîgs Baibai, aktieris, kas tèlo lomu, nevis iedzîvojas tèlà. Dzîvo izràdes sakultajàs putàs un dzîvè tàpat..

Atbildēt

Skumji

07.05.2017. 07:10

Kundzītes nelielā "kļūdiņa" ir tieši māsiņas mēneša darba algas apmērā (strādājot 240st.mēnesī). Skumji, ka tas tāds sīkumiņš. Neko izcilu karsti mīlētās Latvijas labā viņa tā arī nav izdarījusi- Statoil laikā uzbūvēja tanku 100m no pils Vecrīgā un citās ne sliktākās vietās, tagad iznīcinās dzelzceļa vārdā Āgenskalnu un citas skaistas vietas, par Latvenergo vispar jābļauj- mistiskas abonēšanas maksas, peļņa drausmīga, tad jau var atļauties arī Rubesu un viņs šlepes nesēju- personīgo mājāzi Bartkeviču.

Atbildēt

Baiba Anda efektizatore

07.05.2017. 07:09

2016. – pašlaik: AS “Latvenergo”, padomes locekle

Saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu, kā arī īstenojot OECD rekomendācijas, AS "Latvenergo"  padome ir izveidota ar mērķi efektivizēt sabiedrībai piederošo aktīvu pārraudzību. 

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: