Menu
Pilnā versija
Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Arturs Priedītis · 05.07.2019. · Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai komunisma saules apstarotais

07.07.2019. 16:53

»

Latvis

Rietumi degradējas, Austrumi attīstās. Rūpniecība aiziet uz Attīstības valstīm, jo post cilvēkam ir primāras vērtības un viņš nav spējīgs attīstīt tautsaimniecību. Tā ka vienkārši civilizācijas centrs pārvietojas uz Austrumiem--- Ķīnu, Krieviju, tur arī Indija, Irāna. No turienes atnāca daudzas zinātnes...


dzīvo mucā, ja nezin cik un kādos apmēros ir iznīcināta krievijas rūpniecība un ka resursu ieguve ir praktiski privāts bizness. Un ka tuvākajās dienās tiks pieņemts lēmums privatizēt atlikušos valsts uzņēmumus, kas nozīmē pakalpojumu nepieejamību 90% jevrijā dzīvojošo nabagu.

Atbildēt

Interesanti,

07.07.2019. 13:19

»

Oi,

kā tie priedīši un mazpisāni ir apnikuši


vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu lapsas pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

Oi,

07.07.2019. 13:17

»

Oi,

kā tie priedīši un mazpisāni ir apnikuši


kā tie eggmaŗa kakuedaja un seskulapsenes izkārnījumi ir pieriebušies visiem!

Atbildēt

Oi,

07.07.2019. 12:19

kā tie priedīši un mazpisāni ir apnikuši!

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

06.07.2019. 23:13

»

Q

Nepārspējams tandēms: Priedītis un Ontūns Mazpisāns


tev skauž (atkal un vēl joprojām)? Nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi ar nosaukumu "ku-kū", gan jau arī tu kādā izpratnē / izpausmē esi nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien savu iespējamo potenciālu neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā).

Atbildēt

Latvis

06.07.2019. 19:35

Rietumi degradējas, Austrumi attīstās. Rūpniecība aiziet uz Attīstības valstīm, jo post cilvēkam ir primāras vērtības un viņš nav spējīgs attīstīt tautsaimniecību. Tā ka vienkārši civilizācijas centrs pārvietojas uz Austrumiem--- Ķīnu, Krieviju, tur arī Indija, Irāna. No turienes atnāca daudzas zinātnes, pēc degradācija, tagad atgriežas. Tā Krievija tik pie šiem kompānijā pieslējās. Pasaules gals nebūs. Pār Pasauli turpinās valdīt domājošs cilvēks. Sliktais ir, ka mums jādzīvo šo pārmaiņu laikā.

Atbildēt

patiesībā

06.07.2019. 19:15

»

muļķiem aug muļķi

gudrajiem gudrie. Muļķi ražīgāki, jo par bērniem nav jārūpējas


Šādi u.c. taml. galēji muļķīgi paudumi neapšaubāmi liecina par to, ka cien. A. Priedītim kārtējo reizi ir taisnība (vismaz "konceptuāli", lai arī Autora tradicionāli atraktīvais un visnotaļ radikālais izteiksmes veids, iespējams, dažkārt / sevišķi jau "nacionālpatREJotiski orientētiem" personāžiem varētu šķist vismaz diskutabls, ja ne kategoriski nepieņemams).

T.i., atļaujoties "konceptuāli" rezumēt aktuālās publikācijas pamatdomu ('special' priekš "jēgā apgrūtinātiem" personāžiem, kam "140 zīmju" totālas debilizācijas formāts nu jau neatgriezeniski ir kastrējis spēju "absorbēt" salīdzinoši apjomīgākas informācijas "porcijas") - iepriekšējās n-tajās paaudzēs normālu vai pat salīdzinoši gudru cilvēku līdzšinējās tūkstošgadēs (un sevišķi dažos pēdējos gadsimtos) "optimizētā" ģenētika, tikai dažus gadu desmitus (!!?!!) "ilgtspējīgas" un ikdienišķi pastāvīgas, normālcilvēciski adekvātu garīgo "kondīciju" truli graujošas max. intensīvas zombēšanas rezultātā, ar katru nākamo paaudzi degradējas teju "ģeometriskā progresijā". Līdz - kādreizējie normālie cilvēki radikāli regresē (un nevis tikai "teorijā", bet patiešām izrādās reāli regresējuši), transformējoties par "ražīgu muļķu" paaudzes īpatņiem jeb biomasas atkritumiem. Un, kā izrādās - ģenētiski degradētu "muļķu / muļķu ražotāju" paaudzes biogaļas izstrādājumi vairs pat to (šādu "negatīvo dialektiku" un tās elementāri likumsakarīgās konsekvences jeb NEIZBĒGAMĀS SEKAS) nesaprot, jo atļaujas uzskatīt, ka tam nav "neviena sakara ar paaudzēm".

P.S. Interesantā laikā dzīvojam (dabiski - ja vien esam spējīgi to apjēgt un atbilstoši novērtēt).

Atbildēt

Asiirietis

06.07.2019. 18:20

Rodas sajūta, ka esmu dzimis 1864.gada 20.jūnijā (kā Kārlis Balodis), jo vēlos visam rakstītajam vēl piemetināt par Priedīša paaudzes devumu. Kas izpaužas kā okupācijas varas nepārtrauktība, kura vistiešākā veidā atspoguļojas ekonomiskajos "sasniegumos" un kremļa varturu propagandas triumfā mūsu mēdijos. Pēc vienota plāna, degradētajā izglītības sistēmā un pilnīgā pašplūsmā aizlaistā medicīnā, kura reāli pieejama vairs tikai tiem, kas uzcītīgi kalpo šai sistēmai.

Atbildēt

nuja

06.07.2019. 17:57

»

no cilvēka viemēr atzarojušies

un atzarojas mērkaķi


atbilstošs pašnovērtējums tev ienācies..

Atbildēt

no cilvēka viemēr atzarojušies

06.07.2019. 16:13

un atzarojas mērkaķi....................

Atbildēt

muļķiem aug muļķi

06.07.2019. 16:11

gudrajiem gudrie. Muļķi ražīgāki, jo par bērniem nav jārūpējas............................
neviena sakara ar paaudzēm

Atbildēt

Prāta vētra

06.07.2019. 11:58

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Tikšanās ar postcilvēku...


ir bezdzimuma tirliņi, plaukstas pavasaristi, kas pielāgojas varai.

Atbildēt

Endija

06.07.2019. 11:15

Visi visapkārt aptaisījušies, bet kurš ticis augstāk, taisa uz galvas tiem, kuri zemāk... kā pērtiķu barā.

Atbildēt

Nauda un vara.

06.07.2019. 10:24

"Šī paaudze vēlas dzīvot maksimāla komforta apstākļos, un tai nav svarīgs komforta izcelsmes avots. Šī paaudze lieliski zina naudas varu."
Pieminētie politiķi ar ko atšķiras no iepriekšējās paaudzes valdošajiem?? Naudas un varas vergi bijuši vienmēr!

Atbildēt

Šo

06.07.2019. 10:18

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Tikšanās ar postcilvēku...


te nevajag kastrēt. Tādu ir daudz, būs ietaupījums.

Atbildēt

secinaajums

06.07.2019. 08:52

»

Cyril

придурок


Šis komentārs ir apstiprinājums Darvina teorijai,starpposms.

Atbildēt

....

06.07.2019. 08:46

»

Kaatad

Vnk sakot, sociums, bez garīgās dimensijas izmirst. Vienmēr


Ja ieklausās Priedīša garīgajā pienesumā tad var dzirdēt rekviēma skaņas.

Atbildēt

Kaatad

06.07.2019. 06:11

Vnk sakot, sociums, bez garīgās dimensijas izmirst. Vienmēr.

Atbildēt

Okšķeris

06.07.2019. 00:50

No Mozaīkas: Tikšanās ar postcilvēku
Sakarā ar informāciju par “Prāta vētras” un kāda krievu rēpera iedziedāto dziesmu “Par seksu” “Facebook” 2019.gada 5.jūlijā ierakstīju šādu komentāru: “Deģenerācijas vispusīgās izpausmes svaigs apliecinājums!”. Komentāru komentēja “Facebook” “draugs” vārdā Gatis Auziņš: “Artur, kas tur degeneratīvs? Vai ta jums Sekss nekad nav bijis un jūsu gimenē un pazinju lokā sekss nepastāv? Seksa nebija tikai padomju savienībā- un dziesmas piedziedājuma jautājums ir diezgan svarīgs un aktuals- jaunieši ir jāizglīto ar seksa tēmu- jo sit kaut dibenu pret zemi, bet sekss mūsdienās ir daudz ātrāk un biežāk nekā agrāk- un ko? Jaunatni neizglītosim- būs negribēti bērni, venēriskās slimības un vēl visadi brīnumi!!! Labāk ir nerunāt ja?”. Viņam atbildēju: “Tas nav nekad bijis mākslas uzdevums! Tā tas nebija antīkajā mākslā un arī nekad vēlāk, kad kaili cilvēki tika atspoguļoti glezniecībā, tēlniecībā, fotomākslā. Gunārs Binde, mūsu fotomākslas korifejs, Jums, Gati, "sadotu pa purnu", ja teiktu, ka viņa darbi ir veltīti izglītošanai seksā. Tie minētie "izglītotāji" taču sevi uzskata par māksliniekiem. Tās sievietes teiktais par seksu PSRS tika nelietīgi izkropļots TV "tiltā" starp ASV un PSRS. Jūsu komentārs atgādina par šodienas kādas jauniešu daļas necienīgo attieksmi pret mākslu, kad māksla nav nekāda vērtība, māksla ir bizness, prece, sava "viedokļa/koncepcijas" izrādīšana utt. Pie mums tādu deģeneratīvu attieksmi pret mākslu un literatūru propagandē "satori" viepļi. Vai esat "satori" autors, lasītājs? Ja esat, tad viss ir skaidrs!”. Vēl piebildu: “Par slaveno frāzi: "…Людмила произнесла: «Секса у нас нет, и мы категорически против этого», — после чего грянули смех и аплодисменты в обеих студиях и заглушили окончание фразы: «У нас есть любовь»." Sekoja Gata Auziņa komentārs: “nejauciet pautus ar āboliem- Kaupers nedzied pliku dirsu ar ābolu mutē un mazohista pātagu rokā! Māksla- kas ir māksla??? Kas ir māksla pirms 100,50, 20 gadiem un tagad! Bindem iedotu pretī bez vārdiem- varbūt pat ieplēstu ar kāju - ja šis dotu man pa seju! Nezinu kas ir “Satori vieplis” neesmu ne autors ne lasītājs! Pašam aug bērni- un šī tēma kljūst aktuāla- tādēł domāju, ka savus bērnus izglītošu, lai zin kas ir kas!!!! un neesmu nekāds te piderass kas fano par dumībām”.

Atbildēt

....

05.07.2019. 23:08

Nav nekādas paaudžu teorijas,ir vērtību konflikts,vērtības tiek aizstātas ar surogātiem un degradāciju.

Atbildēt

JUA

05.07.2019. 22:12

Paldies par labu analīsi

Atbildēt

forši

05.07.2019. 22:02

Labi rūkts Priedīt! Gaidīsu arinteresi Tavus turpmākos rakstus, atziņas

Atbildēt

A.P.

05.07.2019. 21:54

»

kārtējais

idiots tukšdirsējs
Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Parents

05.07.2019. 20:03

Parents know how hard it is taking care of a baby – new parents especially know how overwhelming this can be because it can feel like your whole world has been turned upside down and now you have this new little bundle of responsibility to take care of. Not only do you have to worry about your own needs, but you have to think of your little ones as well. Taking care of your babies grooming habits are extremely important for a little one. Sometimes as parents we know how the little things can be easy to forget and we forget the importance of brushing your babies' hair, trimming their feet and fingernails and so on. On our top ten list, you will find the top ten grooming kits for your little ones in today’s market. We’re sure you will find something suitable for all your baby’s grooming needs.

Atbildēt

Kārtējie A. P. murgu murgi

05.07.2019. 19:56

Pusi nedēļas, redzams, A.P. skrullējis raksta pirmo pusi. Otru, kā parasti, vodkas skurbulī. Uz ātru roku izvirzot hipotēzes, kas ieklīst idiota vodkas apdullinātajās smadzenēs. A. Priedītis pats ir paraugs totālai atpalicībai, jo teksti depresīvi un allaž dzīvi noliedzoši.

Atbildēt

stalins

05.07.2019. 19:55

Jaunajiem vispar vajag salikt.Ne vini vecos prot cienit, ne reizrekinu zina, neka. Kauna lieta.

Atbildēt

A.P.

05.07.2019. 19:41

»

!!

baby boom


Kariķētā veidā ir sastopams arī beby boom.

Atbildēt

!!

05.07.2019. 19:25

baby boom

Atbildēt

A.P.

05.07.2019. 19:14

Kāds saprātīgs lasītājs ir ievērojis, ka tukšrunātāji aug kā sēnes un viņu skaits strauji pieaug. Pareizi! Aug kā sēnes! No 2004.gada katru dienu iepazīstos ar Latvijas un citu zemju norisēm no tagadnes izpratnes un vērtējuma viedokļa. Respektīvi, 2004.g. sāku nodarboties ar tagadnes materiālu, ko agrāk nekad nedarīju. Aizvadītajos 15 gados pagrimuma pieaugums ir milzīgs. Tā tas ir ne tikai Latvijā. Vēl nesen par postcilvēku rašanos hipotētiski izsacījās tikai daži cilvēki. Tagad par to daudzi izsakās kā par faktu, bet nevis hipotēzi. Vārdi "debilitāte", "idiotisms", "degradācija", "deģenerācija" tagad ir analītiskās leksikas ikdienas elementi. Vēl nesen tā nebija. Sabrukums turpināsies. Tas turpināsies līdz gadsimta vidum, kad noslēgsies demogrāfiskā pāreja un stabilizēsies demogrāfiskā situācija uz planētas. Skaidrs, ka stabilizēsies kaut kas pavisam cits - mums pilnīgi šodien nesaprotams. Būs pilnīgi savādāki cilvēki, viņu uzvedība, morāle. Un noteikti "problēmu" nebūs, jo "tradicionālie" cilvēki līdz tam laikam būs miruši. Postcilvēkiem nebūs nekādas op ozīcijas, kā tas ir pagaidām. Būs postcilvēku laikmets ar postcilvēku domāšanu, valodu utt. Izņēmumi (geto, relatīvi izolētas teritorijas ar “veco” kultūru) acīmredzot būs, jo pagrimuma progress ne visur turpinās vienādā ātrumā. Cilvēciskais saprāts saglabājas provincēs, stabilās un attīstītās tautās. Visstraujāk sabrūk neattīstītas tautas, kurās visu nosaka masu/vidusmēra cilvēki – postcilvēku bāze. Taču "inteliģence" Eiropā sabrūk vienādā tempā un vienādā veidā visās zemēs. Piem., akadēmiskā universitāšu vide ir normāla tikai dažās elitārās mācību iestādēs, kuras uzrauga aristokrātija, vecā buržuāzija.

Atbildēt

Arturs Priedītis

05.07.2019. 19:14

Latviešu tautu no visaptverošas etniskās deģenerācijas un infernālā ļaunuma var glābt vienīgi sterilizācija. Tas nav pārspīlējums. “6.oktobra paaudze” katru dienu apstiprina tās cilvēcisko nevērtību, kas izvēršas visas latviešu tautas cilvēciskajā nevērtībā. Jau pašlaik latviešu tautu nākas atzīt kā garīgi mirušu fenomenu. Latviešu tauta vairs nefunkcionē kā kolektīvs subjekts. “6.oktobra paaudzes” pēcnācēji var iedzimtības rezultātā mantot savu vecāku deģeneratīvo būtību, kas reizē noteikti būs manāms progress etniskajā deģenerācijā. Šo drausmīgo progresu var apturēt tikai sterilizācija. Maigākais variants ir valsts drastiski realizētās ģenētiskās konsultācijas jaunlaulātajiem, lai nepieļautu kroplību turpināšanos iedzimtības rezultātā. “6.oktobra paaudze” apliecina psihiskās novirzes. “583 darāmie darbi”, “Lampa”, “Ghetto Games”, levitžīda gratulācija, “praida” masveidības pieaugums, lingvistiskais barbarisms, “cehs.lv”, “satori.lv”, “Delfi”... Piemēru netrūkst. Rietumu valstīs (ASV, Kanādā, Zviedrijā u.c.) realizētās sterilizācijas programmas, izpildot eigēnikas oficiālos likumus, bija vēlēšanās atbrīvoties no psihiskajām novirzēm. Rietumu valstīs joprojām eksistē tas, ko tagad dēvē par medicīnas ģenētiku nacistu kompromitētās eigēnikas vietā. Medicīnas ģenētika tiecas nepieļaut kaitīgu iedzimtību. Valsts pienākums ir kontrolēt dzimstību. To joprojām saprot gudri politiķi. To saprot elite. Psihiskās un neiroloģiskās patoloģijas iedzimst. Kultūras normu un vērtību interiorizācija nav gaidāma no imbeciliem. Ja kultūra netiek galā ar tiem, kuri nav garīgi spējīgi apgūt normas un vērtības, tad attiecīgā kultūra iet bojā – degradējas barbarismā, mežonībā. “583 darāmie darbi”, “Lampa”, “Ghetto Games”, levitžīda gratulācija, “praida” masveidības pieaugums, lingvistiskais barbarisms, “cehs.lv”, “satori.lv”, “Delfi” ir barbarisma, mežonības izpausmes. Par sterilizācijas aktualitāti skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/07/tiksanas-ar-postcilveku.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: