Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

30.01.2021. 19:50

А Кариньш не может просто потребовать документ, где зафиксировано решение заказать только менее 100 тыс вакцин и посмотреть, чьи там подписи? Почему это вдруг становится сложной проблемой, когда нужно узнать, чьи подписи под документом? Если это собрание было, то должен быть протокол, там и будеттвидно, кто предложил такое количество. Не было протокола? Вызвать подписантов и спросить, почему решили такое количество.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

29.01.2021. 23:53

Kāpēc tie VP priekšnieki visi kā viens ir aptaukojušies tefteļi? Ar ceļu policista cienīgu vārdu krājumu.. Ķuzis tā arī pēc 40 gadu izdienas milicijā, nejēdza kad ir jālieto "kad" un "ka". Vai priekšniekiem fiziskās sagatavotības ieskaites nav jākārto? Pelmeņu iznīcinātājs..

Atbildēt

Vova

29.01.2021. 18:15

Man ir bildes ar ruksu kad viņam bija 130kg un apenes pliks pilla vazajas

Atbildēt

Polovinskis un co

28.01.2021. 19:50

zina kā beidzās tā ABLV naudas atmazgāšanas lieta un kapēc apmira tie nelaiķa direktori bankas noslēpumu vārdā jo to kontu pārvaldības metodes nebija aizdomīgas! Bunkus arī zināja pa kuriem kontiem nauda staigā, bet Polovinskis un co to izliekas neredz! Ekonomikas policija kopš seniem laikiem ir pazīstama kā izcilnieku akadēmija naudas sadales jautājumos kur galvenajam super bandtītmentam jākļūst par pilsētas mēru minimums.

Atbildēt

Liela nauda nesmird

28.01.2021. 15:21

Polovinskis lielās, ka ruks ir nopirkts ar visām apakšbiksēm !

Atbildēt

paga paga

28.01.2021. 15:20

DIED ALONE Covid-denier conspiracy theorist dies with virus after refusing to wear mask or follow social distancing rules.

Atbildēt

Kas ir Ruks?

28.01.2021. 13:27

Ruks ir bijušais VP Novērošanas un izsekošanas dienesta priekšnieks. Tagad novēro, izseko un soda komendantstundu neievērotājus, tos, kas nelabvēlīgi režīmam ceļā uz digitālo elektronisko koncentrācijas nometni ar kredītreitingu ieviešanu.

Atbildēt

paga paga

28.01.2021. 12:45

»

antivadlinijas

ja saslimstibas limenis mulku zeme ar covid-19 turpinasies pasreizeja limeni ,tad karinlevita rezims velekais aprili bus spiests iepirkt Sputnik V vakcinas no Krievijas


Kurš riskēs ar savu dzīvību un veselību ar Sputņik. Valdība var iepirkt, bet tai nāksies to mest neizmantotu miskastē.Sputņikam ir daudz sliktas blaknes.

Atbildēt

paslaik

28.01.2021. 12:32

paslaik melu sorositu latvijas cnn tv turpina dzit savu bezjedzigo dezu,muldot par ,,vadlinijam,, bet nevienu vardu nesaka par karinlevita rezima nespeju un nevelesanos piegadat Latvijai covid-19 vakcinas.

Atbildēt

paga paga

28.01.2021. 11:46

Vakcinācija ir skaidri parādījusi visu Latvijas valdību totālu krīzi un darbnespēju. Kad valdībai ir jāsakopo visi spēki valsts un cilvēku labā, tā strādā pa vecam - tikai savu interešu, ne valsts labā - atteicot vakcīnas. Nedrīkst šādi cilvēki atrasties pie varas.Viņus Neinteresē ne valsts, ne tauta, tikai savas kabatas. Tagad taisās caur privāto sektoru vakcinācijas izmaksas padarīt astronomiskas, pie tam iepērkot vislētāko vakcīnu. Sev gan vīni iepirks dārgāko. Domāju, ka pat uz Sputņiku jau skatās. Bet to, draugi, varēsiet sev spricēt, jo mēs no tās atsakāmies. Pavļuta rebes un Kariņa stulbums ir neaprakstāms. Viņķelei jāsēž.

Atbildēt

paga paga

28.01.2021. 11:34

Pavļuta āža kāja izlīda varen ātri - vakcināciju veiks privātais sektors. tas nozīmē vakcīnas cena trīskāršosies vai pat četrkāršosies. Kamdēļ mums vajadzīgs valsts med. dienests, ja tas nav spējīgs pat izdarīt vienkāršu vakcināciju? Pavļuts droši vien taisaš lēto Sputņiku iepirkt, bet tad arī pats to sev varēs spricēt!

Atbildēt

Ivanka

28.01.2021. 10:46

Valst policoja dotaja konkretaja gadijuma ir rikojusies pilnīgi pareizi, jo katrs iesniegums nav uzreiz un tulit parbaudams ar kriminalprocesa lidzekliem un metodem. Turklat tas nesatur zinas vai konkretas norades uz notikusu noziedzigu nodarjumu.

Atbildēt

Kaža

28.01.2021. 09:40

Kā redzam,tad vara ir kangaru t.i.komunistu un komsorgu veterānu un blēžu komitejas iespaidā un pārvaldībā.Viltīgi sadalītās kompartijas šūniņas nosauktas par partijām ar stingri ierobežotu biedru skaitu darbojās visai saskaņoti.Pēc skandāliem ar saslimšanām pansionātos,tur joprojām nenotiek vakcinācija,bet daudzpusīgajai deputatei- ministrei kolēģi deputāti pat nedomā apspriest viņas atbildību,bet vilcinās pat noņemt nepanesamo slogu no viņas pleciem.

Atbildēt

Sandim

28.01.2021. 08:31

»

Ģiirgen

Kad beidzot to ķuzes pakalpiņu un vienotības ķēdes sunu grišinu rotēsi uz Latgali


Rokas ir sasietas, Jaunā-vecā Vienotība ir kategoriski "pret".
Arī Ķuzis bez saviem sešiniekiem Vienotībā ir nulle.
Ja rotēs, tad tikai izdienas pensijā. Ar apbalvojumiem par cīņu pret Latvijas tautsaimniecību.

Atbildēt

Ģiirgen

28.01.2021. 07:15

Kad beidzot to ķuzes pakalpiņu un vienotības ķēdes sunu grišinu rotēsi uz Latgali?

Atbildēt

Tā ir

27.01.2021. 23:39

»

Levits nav jurists

No kurienes kāds vispār rāva ka Levits ir jurists


Labi, ka ne bandosi zoodārzā ievēlējuši.
Panāms progress.

Atbildēt

Levits nav jurists

27.01.2021. 22:47

No kurienes kāds vispār rāva ka Levits ir jurists?
Izskatās un runā kā tvaika ielas patstāvïgais apmeklētājs.
Viņu ielika par prezidentu nevis Latvijas tauta. bet koloborocionisti priekšgalā ar Kariņu

Atbildēt

nepaliec mājās

27.01.2021. 22:15

Lapsa, tu galīgi nojūdzies? Tev par maz vakcīnu? Būtu priecājies ka mazāk tautas tiks nozūmēta. Ja sunim nav ko darīt viņš laiza pautus.

Atbildēt

?

27.01.2021. 22:14

»

ESMAIJA

Tieši tā! Es lasu un nesaprotu vai nu es, vai raksta autors un komentētāji, bet kāds nav ar skaidu domāšanu. Kāds policijai sakars ar to kā kāds no ministriem strādā, vai valdība kopumā???? Lūdzu, tautas dēli un meitas, referendums par šīs valdības , teiksim saudzīgi, mazspēju, bija ierosināts. bet ...


vai tad tu nezini, ka pie mums cilvēki visu paraduši risināt ar policijas palīdzību? Vīrs dzer-sauc policiju, vīrs nemīl- policija, bērns nemācās-policija, kaimiņa suns piedirsis pie vārtiem- policija, nav vakcīnu-atkal policija. Un pēc tam bļauj, ka Latvija policejiska valsts. Paši ne dienu nevar iztikt bez policijas.

Atbildēt

Hm

27.01.2021. 21:52

»

vērotājs

Grišins ir saglabājis gandrīz tādu pašu pieeju ka izmeklējot Maxima lietas


Dievs visu redz.
Infarkts, insults, taisnās zarnas vēzis.

Jāpaigaida vēl mazliet un varēsim uzspļaut uz vilkača kapa akmeņa.

Atbildēt

BS2

27.01.2021. 21:23

»

sedan

nav iespējams neievēlēt,jo nav par ko vēlēt


Nu nē taču. Ir par ko vēlēt. Tikai - vini paši vēlē sevi. paši izveido sargsuņu brigādi - a ļa omega/ alfa/stirna/ zoss . paši sev paceļ algas, ko tauta tiem mērkaķiem nopelna. Tauta ir stulba. Un to nevar izmainīt šodien. Tas ir process. Pēc 20 gadiem nāks sapratne, bet dzīvot taču gribās šodien, vai ne? Krūšturi jaunu nopirkt vīram par prieku var tikai milfene, kas nagus krāso atejā... citiem jāstaigā bez zeķēm, jo jaunu katru , kur kartupeļu mizas no maksimas vārīt nevar nopirkt.
Nu un ? Un ko darīt ? Priekšlikumi?

Atbildēt

sedan

27.01.2021. 21:10

»

Andron Mc

Tu ko? Naivs esi


nav iespējams neievēlēt,jo nav par ko vēlēt :))

Atbildēt

Labs padoms

27.01.2021. 20:20

»

Sandra Briķe

Ja Prezidents ir tikpat gudrs jurists kā es, steidzīgi jāatlaiž Saeima un valdība, jāgroza Vēlēšanu likums, jāatņem šīm partijām valsts finansējums, kuru tās nav pelnījušas, jāuzraksta likums par valsts pārvaldes, un tiesu sistēmas un citu tiesībsargājošo iestāžu reorganizāciju,izvērtējot to darba kvalitāti...


Labs padoms dreģidentam. Cilvēks jau laikam jautāja mazliet savādākā kontekstā - ko darīt tiem, kas katru dienu tiek apšmaukti, kas baro bezjēdzīgo suņu baru, tām četrām piektdaļām, kas cenšas savā stiblumā piebarot un pārēdināt vienu piektdalū, kurā ietilpt x-padsmit ministrijas , šoferu dēli, brālēnu māsdīcas un citi subprodukti. Arī vakcinācijas kantoris dziesmu svētku pianista vadībā.Ko tiem darīt ? Bauskā uz tilta jau vienreiz kaut ko mēģināja, aizrijās. Acīmredzot tiem tāds liktenis. Stulbu tautu ir vieglāk vadīt. Tikai - paši vadītāci caur to ar laiku top stulbāki. Un tad, kad ir sasniegts līmenis, tie vairs neprot vadīt un tā saucamās tūdalistānas pārvaldes vietā nāk citas zemes pārvalde. Neko Jūs , Sanda, nevarat izdarīt. Neko. Auklējiet suni, paijājiet mazbērnus un māciet viņiem pēc iespējas ātrāk tik prom. To stulbo pajoliņu vienkārši ir vairāk.

Atbildēt

vērotājs

27.01.2021. 19:59

Grišins ir saglabājis gandrīz tādu pašu pieeju ka izmeklējot Maxima lietas.
Kad beidzot KNAB pieķersies šim korumpantam?

Atbildēt

bet bet

27.01.2021. 18:05

tad griša dod dibenā?????????

Atbildēt

Tāvišš i !

27.01.2021. 18:04

https://youtu.be/pBwGgSK5hR0

Atbildēt

No kuriene Pietiek konstatē vainīgos?

27.01.2021. 17:35

VP par tādiem nevienu nav atziusi!

Atbildēt

Pietiek īpašniekus vajag vakcinēt ar steigu

27.01.2021. 17:34

Hipotēzei, ko izvirza P, ka mirs simtiem cilvēku, nav nekādu argumentu!

Atbildēt

Vakcīnkārajiem ...

27.01.2021. 17:14

7 st. ·
"Nekad iepriekš nebiju tik sajūsmināts par iespēju saņemt poti."
[ Bilde ar plāksteri un vakcinācijas izziņu. ]
Šāds ir Kalifornijas štata Dienvidkrasta klīnikas radiologa Tima Zūka "Facebook" laika joslā pēdējais publicētais ieraksts.
Covid-19 "Pfizer" vakcīnas otrā deva viņam injicēta 5. janvārī. 💉
⚫️Jau 2,5 stundas pēc vakcinācijas viņš tika nogādāts slimnīcas, kurā pats strādāja, reanimācijas nodaļā.
⚫️Koma.
⚫️Nāve iestājās pēc četrām dienām.
Oficiālais slēdziens - "iemesls nenosakāms".
Ārsts vakcinējās un nekad vairs neizgāja no savas darba vietas.
Ir nudien skumji par šo rakstīt.
Sargiet sevi un tuviniekus no eksperimentālām vakcīnām!
🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Avots: https://www.google.com/.../health-care-worker.../amp/...

Atbildēt

interesanti

27.01.2021. 16:53

Vai pēc kāda, piemēram, iekārtu vai medikamentu iepirkuma slimnīcai, Lapsa arī rakstīs iesniegumu, jo nav iepirkti visas pieejamās iekārtas un medikamenti?

Atbildēt

motorhead 1916

27.01.2021. 16:42

»

!

Pedarastus, idiotus salikt trako mājā


Vinji JAU ir salikti, tas ir, ieveeleeti. Maaja atrodas Jeekaba ielaa.

Atbildēt

Derdz

27.01.2021. 16:40

Laikam atbildība tikai biznesā

Atbildēt

Derdz

27.01.2021. 16:39

»

to hihi

Vispār vēstulē viss pateikts, norādītas atsauces uz likumu, tikai pilnīgs idiots, arī apskatot minētos likuma pantus, neko nesapratīs. Vai arī negribēs saprast, kas laikam vairāk ir šis gadījums...


Viņš vismaz kaut ko dara, ko likums ļauj, bet jūs kaut ko darat, jo šķiet jusu rakstitajā saskatāma atbildības sajūta.

Atbildēt

Sandra Briķe

27.01.2021. 16:36

»

Sandrai

Situacijas apraksts teicams. Un ka to risinaat ? Ko vajag dariit


Ja Prezidents ir tikpat gudrs jurists kā es, steidzīgi jāatlaiž Saeima un valdība, jāgroza Vēlēšanu likums, jāatņem šīm partijām valsts finansējums, kuru tās nav pelnījušas, jāuzraksta likums par valsts pārvaldes, un tiesu sistēmas un citu tiesībsargājošo iestāžu reorganizāciju,izvērtējot to darba kvalitāti un efektivitāti cilvēku tiesisko interešu aizsardzībā. Jāizveido maza un efektīvu valsts pārvalde - ne vairāk kā ministrijas utt., jāsamazina Saeimas deputātu skaits uz 60, Rīgas domes uz 30, citu pašvaldību ne vairāk kā 10 uz sabiedriskiem pamatiem bez atlīdzinājuma, visus ieekonomētos līdzekļus novirzīt medicīnai un izglītībai, jo tikai veseli un gudri cilvēki var vadīt un veidot labklājības valsti utt. Manā skatījumā viss ir saprotami un loģiski, kas jādara, un acīmredzami, ka pie varas esošie nav līdz šim vēlējušies sakārtot valsti, tā pat ir izzagta, savulaik, bija tāds termins- valsts nozagšana. Visi zagļi un amatu ļaunprātīgi izmantotāji, pienākumu nepildītāji atbilstoši LR Satversmei, ir jāsauc pie atbildības, jākonfiscē līdzekļi, kas iegūti nevis par kvalitatīva darba izpildi, bet gan vienkārši, ka ir vara un tā gribas. Es cīnījos ne tikai par savām, bet arī citu cilvēku cilvēktiesībām, mani brutāli atcēla no amata, bet no tādas tiesas, kāda tā ir tagad, ir vienkārši jābēg, ja ir kaut mazlietiņ sirdsapziņas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.01.2021. 16:19

»

Kaža

Krievijā nespēj saražot saviem iedzīvotājiem un grēks būtu viņiem vēl atņemt pildot politiķu plānus


Neesmu Krievijas fans, bet vajag būt objektīviem. Krievi paši izstrādājuši trīs dažādas vakcīnas. Stāsta, ka Krievijā vakcīnu var brīvi jebkurš nopirkt aptiekā. Paskatoties viņu TV un salīdzinot tur un pie mums notiekošo, rodas iespaids, ka mūsu valsti tiešām vada idioti un neprašas un tur viss, salīdzinot ar Latviju, ir sakārtots. Izveidots elektronisks visu iedzīvotāju vakcinācijas reģistrs. Tie, kas saņēmuši otro poti, pēc trim nedēļām drīkst nenēsāt sejas maskas. Tiem, kas izslimojuši covid veselības ministrs pa TV izskaidro, ka viņiem līdz rudenim potēties nevajag. Pēc tam, ja būs jāpotējas, viņiem to paziņos. Jaunāko klašu skolēniem atsākās mācības skolās. Rodas sajūta, ka valdība tur zina, ko viņa dara un kāpēc viņa tā dara, un viņa reāli strādā.

Atbildēt

!

27.01.2021. 16:16

»

Sandrai

Situacijas apraksts teicams. Un ka to risinaat ? Ko vajag dariit


Pedarastus, idiotus salikt trako mājā!

Atbildēt

Kaža

27.01.2021. 15:00

»

hm

Manuprāt, problēma cita...


Krievijā nespēj saražot saviem iedzīvotājiem un grēks būtu viņiem vēl atņemt pildot politiķu plānus.

Atbildēt

Es

27.01.2021. 14:48

»

klops

Pavļuts zināja, ka vakcīnu nav un nebūs


Gandrīz Ticami.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: