Menu
Pilnā versija
Foto

Runa nav tikai par kaķiem

Kristīne Vilka · 05.04.2021. · Komentāri (11)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ne velti ir teiciens; vienaldzība nogalina! Konkrēto adresi aizkrāsoju, jo ir ļoti daudz Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekoto māju, kur tiek aizvērtas pagraba lūkas, nepārliecinoties, ka pagrabos nav palikuši ielas kaķi, kuri tur rod patvērumu, un tādejādi kaķi tiek nolemti mokošai bada nāvei.

Ja mājas iedzīvotāji kopsapulcē tiešām ir nolēmuši, ka viņi nevēlas, lai ielas kaķi varētu rast patvērumu pagraba telpās, lai tā būtu. Bet, Rīgas namu pārvaldniek, rodiet risinājumu, lai kaķi nevar iekļūt pagrabā. Ir absurda situācija, ka paši iedzīvotāji, kuri tik ļoti nevēlas kaķu klātbūtni pagrabā, tur pagraba durvis atvērtas vaļā.

Interesanti, kas tad Valsts policijas izpratnē ir cietsirdīga izturēšanās pret dzīvnieku, ja par konkrēto adresi ir vairāki video, kur var dzirdēt, ka kaķis ņaud pagrabā un netiek no tā laukā, un ja šajā konkrētajā adresē policijas darbinieki atrada 3 kaķu līķus – ne pirmā svaiguma gan. Vai tad augstāk minētie fakti neliecina, ka regulāri notiek dzīvnieku aizsardzības un krimināllikuma pārkāpumi?

Izvilkums no Rīgas namu pārvaldnieka atbildes uz manu iesniegumu "Pārvaldnieks vairākkārtēji ir aicinājis Iesniedzēju respektēt Dzīvojamās mājas kopības lēmumu un pārvietot kaķu koloniju" gāž no kājām nost. Pirmkārt, līdzšinējā komunikācija ar pārvaldnieku aprobežojās ar atbildi, ka mani nevar identificēt konkrētajā adresē un neviens no Rīgas namu pārvaldnieka ar mani telefoniski nav sazinājies. Vai vairākkārtēji aicinājumi tika nodoti telepātiski?

Rīgas namu pārvaldniek, mēs dzīvojam uz planētas Zeme, un nav Latvijā nevajadzīgo kaķu pilsēta uz kuru tā vienkārši varētu pārvietot šo kaķu koloniju, kura sākotnēji sastāvēja no četriem kaķiem, kas, izrādās, kādam var būt tik ļoti traucējoši. Divi kaķi no šīs kolonijas ir noķerti un pārvietoti, lai gan iespēja ielas kaķim iedzīvoties kaut kur citur ir minimāla.

Latvijas sabiedrība, esam tikpat vienaldzīgi kā līdz šim, un mēs būsim tieši tur, kur esam, vieni no pēdējiem Eiropā. Un tieši tāpēc mūs varēs čakarēt visi, kam nav slinkums, ieskaitot pašu valdību, jo vienīgais, ko mēs spējam. ir pabubināt virtuvē vai pied...t Facebook.

Un runa nav tikai par kaķiem.

Novērtē šo rakstu:

20
9