Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

24.04.2016. 04:03

dā贝尔维
贝尔维
sno ja
贝尔维
uk贝尔维i tri贝尔维

kt贝尔维u ri贝尔维

si贝尔维

n贝尔维a kr贝尔维

i贝尔维e

tn贝尔维a ru贝尔维

nāj贝尔维o

贝尔维t ...


f吾贝尔维u

吾贝尔维m贝尔维吾

p贝尔维吾贝尔维贝尔维g

吾贝尔维i

吾贝尔维s

Atbildēt

...

24.04.2016. 04:02

dā 艾克斯s 艾克斯o j 艾克斯a 艾克斯uki tr 艾克斯ik 艾克斯tu r 艾克斯is 艾克斯ina k 艾克斯ri 艾克斯etna ru 艾克斯nājo 艾克斯t ...


f吾u吾 艾克 艾克斯斯m吾p 艾克斯吾g 艾克斯吾i吾s

Atbildēt

K

22.04.2016. 19:37

Mežamiets, kādas dziesmas tagad aizliegts dziedāt kā pretvalstiskas? Ej jau, nelieti, līdz galam, nopublicē sarakstu!

Atbildēt

NU KO ŽURNĀLISTI

19.04.2016. 13:50

No šodienas nekādu ziņu vākšana ne par korupciju nepar kliķes mahinācijām nevarēs notikt - jo par to draudēs cietums :)))))))

Atbildēt

Niknais

18.04.2016. 21:54

Krimināllikuma grozījumi ir ļoti karsts kartupelis par kuru pavārs pie nelabvēlīga iznākuma pats var nonākt ēdienkartes sarakstā , līdz ar to loģiski ka to autors ir nelegāls valsts noslēpums

Atbildēt

Nu gan pietiek!

18.04.2016. 21:19

»

Arturs Priedītis

Lieliski! Vēl viens dokuments varonīgās valsts vēsturē. Lieliski arī tas, ka dokumentāli fiksēta savstarpējā saticība kritiskos apstākļos. Nelieši sāk viens uz otru uzgrūst vainu valsts apvērsumā. Tā tam bija jābūt. Tāda tendence ir katras nelietības struktūrā


Šis ir ļoti nopietns jautājums. Ja ZZS un valsts valstī – DP, SAB u.c. drošības iestāžu, tostarp tiesas, labā tiktu pieņemti sākotnēji plānotie grozījumi Krimināllikumā (it kā, lai ierobežotu starptautisko terorismu, uz kā ierobežošanu mudina starptautiskais cionisms un Izraēla, ASV), varam nonākt stāvoklī, kad aizliegs pieeju no LV šim portālam (pret LRTT jau pieņemti „mēri”, lai arī tas reģistrēts Vācijā), liedzot portālam piekļuvi no LV, liedzot protestēt piketējot, ejot demonstrācijās, aizbildinoties ar valsts drošību un vārda brīvības ierobežojumiem.

Visu šo grozījumi iniciatori ir 4. maija komunistu kliķe, kas nostiprinājusies varas pozīcijās ar ZZS (kas nepiekrīt atvērt čekas maisus), Vienotību un sulaiņiem no NA, vara, kurai nepatīk, ka to kritizē, sākot ar kolchoznieku Kučinski un beidzot ar mafijas krusttēvu Lembergu, Vājoni, kas maldina sabiedrību ar savām tukšajām runām.

Lai vēl vairāk nospiestu uz ceļiem tieši latviešu tautu, šie grozījumi tiek it kā veikti valsts drošības iestāžu un valsts drošības interesēs. Un it kā pret SC interesēm, kas tiek iestāstīts ASV un NATO partneriem, lai gan tieši ZZS ar Lembergu, Vājoni, Kučinski, Bergmani reizē ar DP, SAB kalpo ZZS interesēm, kas ir Krievijas Trojas zirgs Latvijā.

Atbildēt

Karavirs

18.04.2016. 16:36

MIDD lohi = Copy Paste:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: