Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

babu kaskis

14.06.2024. 05:37

viena otrai ieklup matos ,kura lielaka sorosite ,puce vai springe ?

Atbildēt

patiesībā

13.06.2024. 20:00

»

patiesībā

P.S...


ir vēl viens komunikācijas princips, absolūti prioritārs, izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos - nevajag ielaisties diskusijās ar muļķi, jo tad vari nonākt viņa līmenī, kurā muļķim ir objetīvi dominējoša (ģenētiski iedzimta / ilgtspējīgi uztrenēta) pieredze.

P.S. Būtu pamatoti uzskatāms, ka - konkrētajā precedentā - attiecībā uz šķidro smadzeņu izeju no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки, un debilības centra noderīgās idiotes deģenerātes analfabētes pļutkas hehes - ir ienācies tieši tāds izņēmuma gadījums.

Atbildēt

Liekuli Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

13.06.2024. 19:55

»

vice

Ingučiem kārtējais trieciens...Liekuli Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки - un šitā morāle tev netraucē te plānprātīgi lamāties un mētāties ar savām demences invalīda fekālijām!

Šķidrā smadzeņu izeja no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

vice

13.06.2024. 14:08

Ingučiem kārtējais trieciens!

Ne tikai Ragozina dotie uzdevumi izgāzti (kremļa priekšvēlēšanu kampaņa Latvijā), bet vēl arī jāatgriež iztērētā nauda!

Sāpīgāk, jo Latvijas nodokļu maksātāju nauda, kas iztērēta kremļa propagandai, tagad jāatgriež atpakaļ.

Bet naudas nav.

Anducis demisionējis!

Sadarbības partnere no SIF - Pūce, arī spiesta iedurt dunci mugurā!

Sigitiņām un Anitiņām arī nav īsta piedāvājuma!!!

kremļa aģentūrai Latvijā - aizvien grūtāki laiki!

ASV atcēlis aizliegumu AZOV!!!

Ingučiem - panika!!!

Atbildēt

> caurejas pavēlniekam PK(Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)💩💩💩💩

12.06.2024. 20:21

»

Tieši tā.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts


Uzraksti ko gudru, interesantu! Apsaukāšanās nenozīmē būt gudram.
Vai arī - tas ir vienīgais "radošums", uz ko tu biji un esi spējīgs?
Esot taču "virzīts un tālu ticis" - cik "tālu" un kā to vari pierādīt?
Apsaukāšanās un lamas pierāda pretējo - necik "tālu" neesi ticis.
Patiesībā, kā redzams – tu esi deģenerējis līdz plānprāta agonijai.

Atbildēt

Tieši tā.

12.06.2024. 18:07

»

patiesībā

P.S...


M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.
Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa Ticības apliecinājums.

Atbildēt

patiesībā

12.06.2024. 17:41

»

patiesībā

tur jau tā lieta, ka - tam "apvainotajam", kurš Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов u.t.t., u.c. taml. "apbižotajiem" NAV absolūti nekāda iemesla apvainoties, vismaz NE personīgi uz mani...


P.S.

Tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un izpildi:

1. NEKAD nedari citiem to, kas tev pašam nepatīk.

2. NEKAD pirmais nesāc konfliktu ar citiem Normāliem Cilvēkiem.

3. NEKAD nepaliec atbildi parādā (ja provokatori u.c. deģenerāti pārkāpj 1. un 2. punktus).

Atbildēt

yes

12.06.2024. 17:25

»

azohen vei

politšļuškas sakāvās


nacionalplutkinenu kildas un intrigas.

Atbildēt

patiesībā

12.06.2024. 16:59

»

Tā višš i

Pat neaizdomājaties ,kāpēc cilvēks jums nodara šo vai to.Pietiekoši ir saprast parastu patiesību: apvainotie cenšas apvainot


tur jau tā lieta, ka - tam "apvainotajam", kurš Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов u.t.t., u.c. taml. "apbižotajiem" NAV absolūti nekāda iemesla apvainoties, vismaz NE personīgi uz mani.

Dēļ tam - absolūti nekā cita šajā absurdajā (tipiski klīniskajā?) situācijā nav, kā tikai ļauna melna skaudība + necilvēcīgi truls naids. No to visnotaļ neadekvāto personāžu puses, kas atļaujas publiski(!) atvemt savu ikdienišķo melnas skaudības / trula naida žults kloāku.

P.S. Par to, kāpēc tas notiek tieši šajā w-vietnē, tāpat kā par to, kā uz šo absurdu (NE)reagē tās saimnieki / moderatori - labs jautājums, protams. Bet - adresējams attiecīgajiem "atbildīgajiem biedriem", tikai un vienīgi.

Tas arī viss. Tā vi'š i', ko šam padarīsi... ;)

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

12.06.2024. 16:36

»

Хм

Что вы такие слабые, что всё плохое только собираете? Все кругом виноваты. Ругань раньше от русских брали, теперь вот уже на английском молодёжь ругается. Просто уже другие виноваты. То кремлины взятку заставят взять, то соросисты, то ещё какие враги латышскости. Удобно, сам никогда не виноват...


Arī LTV Aizliegtais paņēmiens nesen cēla trauksmi ka latviešvalodīgi jaunieši cits ar citu sazinoties anglosakšu mēlē un arī domājot inglišā, jo ārzemēs un tiktokā daudz draugu ("mēs daudzu tautību bērni,
tomēr tiktokā sēžam ikviens") un inglišā visiem esot ērtāk. Tas palielinot plaisu starp latviešvalodīgrunājošo paaudzēm, jo vecākās paaudzes labāk saprotot krieviski bet inglišu zinot slikti - hau-du-judū, gudbāj un tas arī tikpat kā viss. Tātad - kas ņems virsroku - inglišvalodība vai krievvalodība? Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

Tā višš i

12.06.2024. 16:06

»

> pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam klimaksa pļutkai caurejas pavēlniekam ŽH/PK bidlai Peškai Karļikam (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Kas arī bija jāpierāda...


Pat neaizdomājaties ,kāpēc cilvēks jums nodara šo vai to.Pietiekoši ir saprast parastu patiesību: apvainotie cenšas apvainot...
bet laimīgie aplaimot...tas arī viss.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam klimaksa pļutkai caurejas pavēlniekam ŽH/PK bidlai Peškai Karļikam (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

12.06.2024. 16:02

»

mazpisaņam lēkmes

KULMINĀCIJA


Kas arī bija jāpierāda:

tu neesi nekas, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb PK/ŽH/Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ tvaicenes klient demences invalīd klimaksa pļutka ŽH/PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim.

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH/PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

12.06.2024. 15:49

»

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Indulis Duka Dikļos izsprucis no vietējās ambulances! Urā, biedri


Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

"Essu sarakstījis daudz kā man pašam liekās skaistu dzeijoļu, kas bija prasti debīli plaģiāti, un tamdēļ nekad netika publicēti ne periodikā ne dzeijas kopkrājumos. Kad piekritu sadarboties ar VDK, mani tomēr nesāka publicēt, par ko esu šokā visu savu defektīva tizleņa nožēlojamo riebīgo dzīvi. Un kas no tā man par labumu? Nekas. Tukšs vēders, plika pakaļa un cauras pastalas. Un neārstējama plānprātība, komplektā ar demences invalīda kroplību.

Dzeija un māksla ir tikai ezotērika un “psiholoģiskā cilpa”, kurā pakaras autors pats, ja neapstājas “savā radošajā procesā”, ko uztveru nopietni. Tieši tā tas notika ar mani, kad biju dzeijnieks un arī tad kad jau biju čekas aģents stukačs un provakators. Dzeijai un mākszlai jābūt nenopietnai un bez pretenzijām, tad tā ir patiesa. Bet man sanāk tikai šķidras klimaksa pļutkas nekad nemainītos pamperos. Tāpēc ka esu savā diletantismā bijis un palicis patoloģiski defektīvs kretīns un debils latvijāņu sugas biogaļas atkritumu izdzimtenis.

Mani toreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un uzreiz parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču un provokatoru. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka mani nekad nav uztraukusi tēma par čekas aģentu uzskaites kartītēm, uz kurām esot viltoti paraksti. Jo mans paraksts uz manas čekas aģenta stukača un provokatora kartītes ir īsts, manējais paraksts. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā es pats, savervētais čekas stukačš un provakātors.

Skaitījos pie “radošās inteliģences” īsu brīdi, mani pat dažreiz publicēja palīgskolas sienasavīzē “Komjaunatnes prožektors”, bet vienraiz pat namu pārvaldes santehniķu brigādes sienasavīzē “Krāniņš un WC pods”. Kad pieteicos sadarbībai ar VDK kā aģents ziņotājs, pārstāju to darīt. Drošuma dienestu savervēts stukačš un provokators, čekas ietekmes aģents un noderīgais idiots - tā bija un vēl tagat ir visa mana dzīve. Nekā cita man nau un neko citu man arī nevajak."

Lai kā nebūtu, šajā pašreizējā SILES "valstī" muļķuzemē eurolatvānijā tam nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

pēdējo teikumu izlasiet

12.06.2024. 15:47

kāds lērums parazītu ar saviem 'zinātnes'centriem...NEKAD TOS VISUS NEPABAROT, JO VĒLM VAIRĀK, PAR CIK STRAUJI VAIROJAS UN NEKĀDAM CITAM DARBAM NEDER

Atbildēt

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

12.06.2024. 15:44

»

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no demences invalīdes pļutkinenes vices

jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки


Indulis Duka Dikļos izsprucis no vietējās ambulances! Urā, biedri!

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no demences invalīdes pļutkinenes vices

12.06.2024. 15:35

»

indullis

durka


jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

hehe

12.06.2024. 15:12

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


te pilna apjoma pļutkinens

Atbildēt

viss ir vienkārši

12.06.2024. 14:57

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;)

Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

12.06.2024. 14:35

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.06.2024. 14:31

»

aa

prātīga dma. jabeidz tā naudas šķiešana šādos nevienam nevajadzīgos projektos ne latviski ne krieviski


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Ar labiem (svētulīgiem) nodomiem un skaļiem (populistiskiem) solījumiem tiekot bruģēts ceļš uz elli."

Savukārt, kā zināms: "Var jau bezjēgā skaļi un +/- ilgi dēvēt sū#u par zafffti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)

-----------

BURBUĻPŪTĒJU konceptuālais 'status quo'.
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

BURBUĻU PŪŠANA – primārā tēma,
VISUR, kur "kompetents kvōrums" ko lēma,
Plānojot "budžeta" miljardus šķērdēt ~
Neies tak' "SAVĒJOS" taupībā mērdēt!?!...
...
"latv(ĀŅ)u" LUM.PEŅIEM 'atslauktie' graši
(Burlaku "struktūrām strādājot braši"),
"valstī" tiek dalīti SILEI un rukš(ķ)iem ~
"BURBUĻU pūtēju prodžektiem" tukšiem:

"Reklāmu kampaņām" - pārbiezā slānī,
Kurās gan "svešos", gan "savējos" gānī,
BURBUĻUS pūšot no meliem un ...(drazām),
"Ģēniji" (NE jau par naudiņām mazām!...).

"Pētnieku brainstormiem" - "lojāliem" varai!
(Dabiski – BURBUĻU pūšanai, garai,
Budžeta barotnēs strebjot, "pa blatiem" ~
Jēgas nekādas no PATIESIEM "datiem"...)

"Dōmnīcām", "fōrumiem" – "sponsōru" SILI!
(Lai var pūst "ska(pp)isti", jēlrōzā & zili,
"GANDERU sabatos" BURBUĻUS blāķiem,
Pie ...[gānot] starpausu vakuumu "pāķiem"…)

"Jēgpilniem konceptiem" - "jaunvārdu" slengā!
(BURBUĻUS pūšot gan slavēt, gan ķengāt,
Var vienlīdz "daiļi" un "moderni", arī,
"Iekļauties tāmēs" - kā īsi, tā gari...)

"Ilgtspējas lēsumiem" - jebkurās sfērās!
(Tiem, kas pie BURBUĻU "pisnesa" ķeras,
"Pūstspējas" problēmu NAV, it nekādu ~
Gādāt SEV "šeftes" un "veselu ādu"...)

"Valstsgribas progmēriem" - bļaurīgi cēliem!
("latv(ĀŅ)u nācijas meitām un dēliem":
Uzturēt "valsti" UN 'pieturēt žaunas' ~
Vergojot nemurgot "vīzijas" jaunas...)

"Kultūras prodžektiem" - "savējo" stilā!!
(Skābsaldi "rōzā" vai jēlmīksti "zilā" ~
Starpība BURBUĻU pūšļiem - nekāda,
"Jevropas primārā vērtība" -- TĀDA...)

"Izstāžu prezentiem" - dārgiem un glupiem!
(Kāda gan "latv(ĀŅ)u antiņiem" tupiem,
Daļa gar BURBUĻIEM "globālās" tēmās,
Ja jau - šie "necērt" PAT vietējās "shēmas"?!...)
...
BURBUĻU PŪŠANA - "fīča" uz kuras,
"latv(ĀŅ)u" SILES "valsts" kaut kā VĒL turas,
LUM.PEŅIEM atņemtās naudiņas šķiežot ~
BURBUĻU "vērtības" caur ...("ķēķi") spiežot:

"Ģēniji" - duļķainus "kontekstus" bīdīs,
"Savējie" - duļķainos "tenderos" līdīs,
"Iepirkums" - "otkatu" duļķainā "shēmā" ~
BURBUĻI -- SILES "valsts" primārā tēma!!!
...
Kamēr VĒL apmaksā latv(ĀŅ)u MUĻĶI,
BURBUĻU pūšanas "shēmas" un duļķi,
Ļaujot cirpt SEVI (pa pliko!) kā aunus ~
Kas gan var Dievzemē "nest laikus jaunus"?!...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

debilības centra deģenerātei analfabētei pļutkinenei hehei

12.06.2024. 14:23

»

hehe

gatavojies pļutkinēt? baidies ka nobloķējuši pļutkinenu


Kas arī bija jāpierāda - deģenerāte analfabēte pļutkinene hehe, debilības centra noderīgā idiote, ir tipiska iedomāti "anonīma" deģenerāte parastā, kura, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņa. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

tev pašai no sevis vēmiens nenāk, pļutkiene hehe, debilības centra noderīgā idiote?

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

12.06.2024. 14:21

»

He-he

Tev taisnība. Ir jau nobanots, tikai ne Indulim Dukam no Dikļiem ar tādu niku - viņš divitāli apiet banojumu. Kāds tam kroplim palīdzējis


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Trips

12.06.2024. 14:11

Vārna vārnai acī knābj.

Atbildēt

vice

12.06.2024. 13:16

Ingučiem kārtējais trieciens!

Ne tikai Ragozina dotie uzdevumi izgāzti (kremļa priekšvēlēšanu kampaņa Latvijā), bet vēl arī jāatgriež iztērētā nauda!

Sāpīgāk, jo Latvijas nodokļu maksātāju nauda, kas iztērēta kremļa propagandai, tagad jāatgriež atpakaļ.

Bet naudas nav.

Atbildēt

yes

12.06.2024. 12:37

Janim Sondaram cietuma bus gandarijums ,ja sorosite springe bus spiesta kadam naudu atmaksat.

Atbildēt

Politiski nenozīmīga persona

12.06.2024. 12:32

»

aa

prātīga dma. jabeidz tā naudas šķiešana šādos nevienam nevajadzīgos projektos ne latviski ne krieviski


Laba doma ! Nevienam nevajadzīgu kantoru mūsu valstī sen par daudz !

Atbildēt

He-he

12.06.2024. 12:11

»

hehe

gatavojies pļutkinēt? baidies ka nobloķējuši pļutkinenu


Tev taisnība. Ir jau nobanots, tikai ne Indulim Dukam no Dikļiem ar tādu niku - viņš divitāli apiet banojumu. Kāds tam kroplim palīdzējis.

Parastie komentētāji ar tādu niku nevar komentēt, jo niks nobanots no Pietiek.

Atbildēt

hehe

12.06.2024. 11:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Test


gatavojies pļutkinēt? baidies ka nobloķējuši pļutkinenu?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.06.2024. 10:17

Test

Atbildēt

azohen vei

12.06.2024. 09:47

politšļuškas sakāvās ...

Atbildēt

va vellos

12.06.2024. 08:11

»

?

Ja tiešām liks samaksāt, iesaku uzrakstīt Spriņģei&Co grāmatu " Melnā PR vēzis Latvijā". Grāmatai būs reibinoši panākumi un vajadzīgo summu savāks ātri


100 proči piekrītu. Papīra masu mēdijus jau sāk palikt riebīgi ņemt rokā. Agrāk, labi vai slikti, bija pašu komandas gatavots saturs, tagad lepnākajā vietā, no d-IR-ša līdz provinces lapelēm, MAFija un MAFija - ar to domājot - Vienotība pēc saskaņošanas ar ASV vēstniecību.

Atbildēt

Хм

12.06.2024. 07:55

»

Apvērstā patiesība

Precīzi noraksturoji krievu okupantus


В своем желания выгородить себя невиновных достигаете новых высот)))
Я думал, вершина-это обвинить оппозицию в бездействии позиции. Но нет, еще есть куда стремиться.

Atbildēt

?

12.06.2024. 07:35

Ja tiešām liks samaksāt, iesaku uzrakstīt Spriņģei&Co grāmatu " Melnā PR vēzis Latvijā". Grāmatai būs reibinoši panākumi un vajadzīgo summu savāks ātri.

Atbildēt

EX3573

12.06.2024. 05:25

Inga neatdeva % Zaigai, savukārt Zaigai nebija ko atdot mūsu jumtam.

Atbildēt

aa

12.06.2024. 04:28

»

Ieteikums

Raidīto latviešu valodā arī vajadzētu atmaksāt, jo nav vajadzības pēc šītā mēdītāja


prātīga dma. jabeidz tā naudas šķiešana šādos nevienam nevajadzīgos projektos ne latviski ne krieviski

Atbildēt

Хм

11.06.2024. 22:28

»

Haralds Kalns

Atpisies, staļinist


Так ты не скачи, не скачи, и будет тебе счастье

Atbildēt

Хм

11.06.2024. 22:27

»

Vārdnīca

Tikai nevajag! Hamstvo - krievu brends! Žēļ, protams, ka latvieši to pārņem


Что вы такие слабые, что всё плохое только собираете? Все кругом виноваты. Ругань раньше от русских брали, теперь вот уже на английском молодёжь ругается. Просто уже другие виноваты. То кремлины взятку заставят взять, то соросисты, то ещё какие враги латышскости. Удобно, сам никогда не виноват.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: