Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aleksandrs Poika

15.03.2023. 19:30

..pakariņa un pieneņgalvas kolīcija..jūtas varena, bet viss kādreiz sākas un tāpat ātri beidzas...

Atbildēt

humors

15.03.2023. 17:45

Lapsa apvainojās, ka viņu nosauca par kaut kādu tur "aizdomās turēto", lai gan viņš ir jāgodā kā persona pret kuru uzsākts kriminālprocess.

Atbildēt

kā var

15.03.2023. 17:37

Ordeņotie pakalpi\ni tikai atstra'dā un tam piekrita. Bet ka'atd var negribēt pie siles maisītaja posteņa, nu kā var negribet? Tā laime visus smīlēt vēl bez viagras

Atbildēt

lok

15.03.2023. 16:31

radio - propagandistu perēklis ar daudziem brežņeva raidījumiem,un pērkamiem žurnaļug,un cilvēka sarakstu,kurus aicināt,un savus drauģeļus ar vienu viedokli intervē vadošajam huntas režīmam.
būs labi,ja aizvāksies prom no Doma laukuma radio,
parazīiit bars.

Atbildēt

Latvijas radio

15.03.2023. 12:11

"precizēt informāciju par Jūsu juridisko statusu kriminālprocesā, kas saistīts ar raidījumā apspriesto bijušās VID izmeklētājas Initas Lūres interviju laikrakstam „Diena”. "
Cik divdomīga frāze par raidījumā sniegto nepārbaudīto informāciju, un par to, ka tomēr, kaut kāds statuss kriminālprocesā kādam ir zināms un saistīts ar raidījumā apspriesto.
Tad, kāds te mums izppauž pārdomātās baumas? - Latvijas radio.

Atbildēt

vice

15.03.2023. 12:00

Latvija 2023.g. sākums.

Politiskās korupcijas riski izgaismojušies visaugstāko amatpersonu līmenī un VAIRS NAV NOSLĒPJAMI!

Mēdijšļura panikā kā, lai to visu noklusē!!!

Amatpersonām klusēšanas moratorijs!!!

Ja atver muti, redzamas uzkrītošas kompetences problēmas bez citiem "bonusiem".

......un tad vēl tikai 100 km uz ziemeļiem Igaunija!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

15.03.2023. 10:03

"rezume" Kādā veidā Tu redzēji (noskatījies) Latvijas Radio raidījumu, kurš ir audio formātā? Ja nu vienīgi salietojies LSD.

Atbildēt

vice

15.03.2023. 09:48

Jāvēl konsekvenci un izturību!

Latvijas medijšlura darbībā (šoreiz Latvijas Radio)!!

Būtiskā problēma: klerku visatļautība visos līmeņos, kuru sekmīgi piesedz tiesas (pēc likuma jāveic pārraudzības funkcija, ko atklāti ignorē vai nepilda) un attiecīgie dienesti.

Klasiskās taktikas:
strausa - iebāžam galvu smiltīs un izliekamies, ka problēmas nav, bet vēlāk ......tad jau "citi laiki";
novilcināšanas - darām visu, lai novilcinātu (daļai iestājas noilgums), pārējām gaidam atrisnājumu ar "citi laiki";
sarežģītās - kuplinam sastāvus tādā līmenī, lai VISI iesaistītie varētu viens otru piesegt!!!

Atbildēt

A. Tomsons

15.03.2023. 09:43

»

Apinis

Tomsons sekstants no laukiem, kristieši, esiet modri


ir īsts deģenerāts ar līku muguru. Tā līkā mugura gaida stibu par locīšanos varai. Pakalpiņa izdzimtenis.

Atbildēt

Kovida sakarā

15.03.2023. 09:40

»

VVF

Toties par kovida represiju un bezjēdzīgo vakcīnu slavināšanu Tomsons no visgribja bleķa grabuli saņēma! Tagad, izskatās, grib otru


savakcinētie ar Bigfarmas indi ir modificēti uz riskiem, par kuriem nerunā, bet turpina vakcinēt. Valsts jau paredzējusi 62 milj € kovid vakcīnām. Vakcinācija atstāj sekas uz dzimstību - vakcinētiem piedzimst modificēti pēcnācēji.

Mērķis ir samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu līdz 1-2 miljardiem, jo to motivē tā - ja nesamazinās, pēc 100 gadiem cilvēki izmiršit no saindētās vides. Zināma patiesība tā var būt.

Un ES ekonomiku iznīcina tieši to pašu motīvu dēļ.

E. Levits un K. Kariņš dara to pašu. 32 gadu garumā Latvija zaudējusi mazākais miljons iedzīvotāju, ja pieskaita nedzimušos. To panāk, iznīcinot ekonomiku.

Atbildēt

Apinis

15.03.2023. 09:33

Tomsons sekstants no laukiem, kristieši, esiet modri.

Atbildēt

lauķis

15.03.2023. 09:09

»

VVF

Toties par kovida represiju un bezjēdzīgo vakcīnu slavināšanu Tomsons no visgribja bleķa grabuli saņēma! Tagad, izskatās, grib otru


Zemcilvēkiem neeksistē kauna,goda,cieņas izjūtas,tie sen jau pārdevuši savas dvēseles.

Atbildēt

VVF

15.03.2023. 07:53

»

valds

tas kankariņja & levitt ordeņa grabuļa pakaļjlaizja, iztapoņja kremlin neliettis radio1 strādā dienā -labi,ka tīrais laiks pie mikrofona 1h, nav gatavojies,jo saka pats- TV neskatos,ziņas neklausās.Vai tāds var strādāt radio??? Kapēc citi strādā dienā 8h, bet mēnesī 40 h,bet saņem minimālo mēnesī,strādā...


Toties par kovida represiju un bezjēdzīgo vakcīnu slavināšanu Tomsons no visgribja bleķa grabuli saņēma! Tagad, izskatās, grib otru!
Interesanti, viņam, kā nosacīti ticīgajam, par to nemaz, nemaz nav kauns?

Atbildēt

Skaidrojums

15.03.2023. 07:47

»

Žīdelis E. Levits

Citāts. “ Šīs A. Tomsona paustās ziņas bija nepatiesas un melīgas: ne viņa pieminētajā, ne kādā citā kriminālprocesā man nav noteikts statuss – aizdomās turamais (vai aizdomās turētais...


Varu atbildēt uz jautājumu, kā izbeigt procesu. Latvijā- nekā!
Nedz prokuratūra, nedz VID vairs tikpat kā nepieņem lēmumus lietās, kur redz, ka tās nav iespējams vinnēt tiesā, visu laiku atrakstoties modernā ierēdniecības literārā žanra "informatīvo vēstuļu" veidā. Tur ierēdņu sarakstītās muļķības nevienam nav iespējams nekur pārsūdzēt, jo tas nav ne lēmums ne spriedums, bet šo vēstuļu beigās vienmēr ir uzrakstīti draudi un obligāti veicamās darbības, kuras jāveic vēstules saņēmējam.
Tā arī ir tā slavenā "prusaku shēma" VID, kad, ar šādām draudu vēstulēm, tiek panākts, ka nodokļus valsts kasē samaksā arī tie, kuriem tas nebūtu jādara pēc likuma. Jo cilvēki, nobīstoties un nepārzinot likumdošanu, izvēlas labāk samaksāt, nekā strīdēties, jošīs iestādes savu uzsākto lietu turpinās līdz cilvēka kapam, katru mēnesi sūtot jaunas un jaunas draudu vēstules, izdomājot jaunus un jaunus fantastiskus izdomājumus, kāpēc cilvēks varētu būt vainīgs.
Tātad- atbilde ir, nekad nebeigsies, jo Latvija nav civilizēta valsts, vairs ne tuvu nav.

Atbildēt

Ja vien klusi tas debīlais žīds vilktu savas beidzamās dienas

15.03.2023. 07:25

»

Ko var darīt,

ja valsteles prezidents ir vecs, marasma nomocīts pusidiots žīdelis


Bet nē! Literatūru ienīst. Jaunvārdus darina ar žīda gaumi. Arhīviem iet ar līkumu.

Atbildēt

Ko var darīt,

15.03.2023. 07:23

»

Kad cilvēks zaudē prātu, visi liekas vienādi idioti


ja valsteles prezidents ir vecs, marasma nomocīts pusidiots žīdelis?

Atbildēt

Pēteris

15.03.2023. 02:10

»

?

Vai ir kāda iestāde, ar ko Lapsa vēl nav sadirsies


Vai LATVIJĀ ir kāda iestāde, par kuru varētu teikt tikai labu un, kurā nav konstatētas koruptīvas darbības?

Atbildēt

?

14.03.2023. 23:23

Vai ir kāda iestāde, ar ko Lapsa vēl nav sadirsies?

Atbildēt

IM

14.03.2023. 22:24

Melu savienības Muļķu zemē viss notiekas.

Atbildēt

Žīdelis E. Levits

14.03.2023. 22:10

Citāts. “ Šīs A. Tomsona paustās ziņas bija nepatiesas un melīgas: ne viņa pieminētajā, ne kādā citā kriminālprocesā man nav noteikts statuss – aizdomās turamais (vai aizdomās turētais).”

VID ar J. Stukāna atbalstu veica kratīšanas desmitās vietās Latvijā vienlaicīgi uz kādas personas, iespējams, R. Vonsoviča iesnieguma pamata

Kratīšanas tika veiktas L. Lapsas un viņa draugu, radu īpašumos. Tomēr pret L. Lapsu konkrēti nav izvirzītas apsūdzības, nav noteikts pat statuss - cietušā, vai aizdomās turamā utt.

Ko mēs varam secināt? Kav izbeigts arī pats safabricētais kriminālprocess, kurā ierauts arī Endo Lapsa.

Atbildiet uz jautājumu! Vai kāds var piespiest izbeigt to safabricēto kriminālprocesu? Vai pārtraukt?

Ja pats galvenais noziedznieku bandas vadonis E. Levits neizlemj dot mutvārdu norādes ģenerāprokuroram, “apžēlojot Lapsas kungu”, tas nekad nebeigsies - šīs vajāšanas un nomelnošanas, lai cik strauji prrtiķi sarkanām dirsām līstu palmā.

Kāpēc nebeigsies? Tāpēc, ka ar likumu nav noteikti termiņi, cik ilgi var vilkties safabricēts vai kriminālprocess vispār un nevainīgu cilvēku vajāšana.

Šajā strupceļa stāvoklī L. Lapsam būtu jāraksta iesniegums ģenerālprokuroram, bet to darīt ir bezjēdzīgi, jo J. Stukāns nav aizturēts un atcelts no amata, vietā nav cits prokurors, kas izmeklētu visus apstākļus.

Valstshunta demonstrē savus muskuļus un tai ir vienaldzīga tās reputācija sabiedrības acīs. Vai tad tas nav skaidri redzams?

Atbildēt

valds

14.03.2023. 21:51

tas kankariņja & levitt ordeņa grabuļa pakaļjlaizja, iztapoņja kremlin neliettis radio1 strādā dienā -labi,ka tīrais laiks pie mikrofona 1h, nav gatavojies,jo saka pats- TV neskatos,ziņas neklausās.Vai tāds var strādāt radio??? Kapēc citi strādā dienā 8h, bet mēnesī 40 h,bet saņem minimālo mēnesī,strādā ārā aukstumā.Kovid laikā tomsson klaigāja, draudēja,tiem kas nevakcin.Par kampaņu-tomsson trekni baroja.Tas bija vājprāts,kāds fake- tukšmuldēšana, ķiķināšana,meli,meli,..

Atbildēt

Fek

14.03.2023. 21:42

Tas sūda radio vispār naher vajadzīgs? Pansionātu klientiem?

Atbildēt

fakts

14.03.2023. 21:14

Lapsa atkal melo! Aidis Tomsons radio ēterā Lato Lapsu nekad nav nodēvējis par aizdomās turamo nodokļu nemaksāšanas kriminālprocesā. Viss pārējais ir smirdīgu pasūtījuma darbiņus veicošā Lapsas slimās fantāzijas.

Atbildēt

Lasītājs

14.03.2023. 21:14

Kas to Radio 1 klausās? Pensionāri? Es pensionārs neklausos, un arī Radio 2 bieži izslēdzu, jo visādu muldēšanu sauc par raidījumiem, kur vēl slēptā reklāma un pašreklāma.
Abi divi jāatdod privatizācijai, citādi mēs paliksim bez vienīgā latviešu mūzikas kanāla, kas pārvēršas par muldētāju.

Atbildēt

rezume

14.03.2023. 20:28

es to sižetu redzēju. Tomsons minēja divas personas, bet vārdus nenosauca. Vērtīgākais visā ir tas, ka beidzot ir skaidrs Lapsas statuss VID esošajā pamata kriminālprocesā - persona pret kuru uzsākts kriminālprocess. Pārējais līrika.

Atbildēt

Vēsturiskā atmiņa

14.03.2023. 20:21

Aidis Tomsons ne tikai Lato Lapsu nepatiesi nodēvē par aizdomās turamo, bet arī krievu okupantus nepatiesi sauc par Latvijas pilsoņiem, kaut gan pilsonību tiem iedeva tie paši kolaboracionisti, kas 1940.gadā dalīja LPSR pilsonību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: