Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mediju kretīni strādā tikai varai

28.07.2022. 22:19

»

patiesībā

tu u.c. taml. biomasas izstrādājumu atkritumi var "uzskatīt" vai "neuzskatīt" pilnīgi vienalga ko - normāliem cilvēkiem šķībi muldošu pamuļķu "uzskati" neinteresē, absolūti...


Un viņu galvenais uzdevums ir novelt vainu no valdošajām elitēm! Kovids un krievi ir vainīgi pie krīzes! Un krīzi, jeb precīzāk sakot, revolucionāro situāciju mēs atrisināsim uz masu rēķina! Mēs dzīvosim sliktāk un ēdīsim mazāk tāpēc, lai Kariņam līdzīgi izdzimteņi varētu turpināt karot ar Krieviju?

Atbildēt

patiesībā

27.07.2022. 16:23

»

Es

Piemērus, vai uzskatīsim, ka tu muldi


tu u.c. taml. biomasas izstrādājumu atkritumi var "uzskatīt" vai "neuzskatīt" pilnīgi vienalga ko - normāliem cilvēkiem šķībi muldošu pamuļķu "uzskati" neinteresē, absolūti.

P.S. Skat.iepr.: Tipiskus precedentus var atļauties neredzēt un nedzirdēt tikai tie bioizstrādājumu atkritumi, kas to konsekventi (truli / izmisīgi) nevēlas.

Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ." ;)

Atbildēt

Asais

27.07.2022. 15:25

biedrs Aidis Tomsons un biedrs Lininš iekš LR ir visīstākās komuņagu/okupantu vadlīnijas.

Atbildēt

Journalist

27.07.2022. 13:44

To stulbo tekstu pat neizlasiiju, nav veerts. Vieteejie t.s. mediji izplata tendeciozas un arii meliigas zinjas. Pasuutiijuma zinjas. Turklaat valodas zinaashanas tiem kropljiem nozheelojamas. Iesaku pamaaciities. Vai arii, kas labaak - pakaarties. Meesli....

Atbildēt

ss

27.07.2022. 12:27

»

ha-ha

Ja propoganda aktīvi reklamē padomju okupācijas režīma darboņus- pat aicinā skumt par bistamākā čekas aģenta-ārsta nāvi,reklamejot to par patriotu un neatkarības cīnītāju,aicinā godināt okupantu slavenākos ideoloģiskos darboņus t.i.komunistus,tad tā ir krimināla un bīstama pretvalstiska propoganda,kura...


Čeka salīdzinoši, tāds bērnelis vien bija ar to kas notiek šodien, propoganda tik milzīgās dozās arī nebija, te nu tiešām ir totalitārs režīms ar PSRS komponentēm, tas laikam tāpēc, ka pie špices ir bijušie komjaunieši KP biedri un to mantinieki un vēl atlīduši pabaroties leviti, kariņi un citi migrējošie personāži.

Atbildēt

vice

27.07.2022. 12:08

Un tieši "sabiedriskie" mediji ir vieni no dezinformācijas izplatītājiem.

Atbildēt

vice

27.07.2022. 12:04

Latvijas "sabiedriskajiem" medijiem uzticēties nevar. Pilnīgi noteikti. Viss jāpārbauda. Valdības uzpirktie propagandisti.

Atbildēt

skumji, ka mūsui mediji ir šarikovi

27.07.2022. 09:40

UN PUBLICĒ MELĪGUS, NEZINĀTNISKUS VIEDOKĻUS, NE PRETĒJUS. KALPU GALA JAUSUDRABIŅA AIJAS...DIPLOMS NEGLĀBJ

Atbildēt

Lasītājs

27.07.2022. 09:18

Tā mēs nodokļu naudu izplenderējam, uzturot šitādus medijus, kur nav ne satura, ne informācijas. Vajag likvidēt valsts atmaksātos un atstāt tikai privātos. Pietiek turpināt celt komunismu, Latvijā taču 30 gadus kapitālisms!

Atbildēt

IM

27.07.2022. 08:47

Manuprāt jau ar mēdijiem nupat ir galīgi cauri. Cik nav papīra sasmērēts par to kādiem mēdijiem būtu jābūt. Vēl tikai standarti laikam trūkst. Bet rezultāts nekāds. Kaut ko sver, kaut ko līdzsvaro. Tā vietā lai meklētu risinājumus, meklētu patiesību. Sabiedrība pa bruģētu ceļu virzās uz elli bet mēdiji to nemaz nepamana. Nav redziet tādu viedokļu, vai ja ir tad par maz un tos neapskatām. Par maz salīdzinot ar citām pārējām "pareizo" viedokļu masām. Rezultātā, pretēji viedokļi neeksistē, pretēju viedokļu sadursmes nesanāk, visapkārt viens liels rožu lauks.

Atbildēt

Nepareizo virsrakstu rotaljas

27.07.2022. 08:02

Populaara izprieca huntas zhurnaalistu darbaa.

Atbildēt

ha-ha

27.07.2022. 07:37

Ja propoganda aktīvi reklamē padomju okupācijas režīma darboņus- pat aicinā skumt par bistamākā čekas aģenta-ārsta nāvi,reklamejot to par patriotu un neatkarības cīnītāju,aicinā godināt okupantu slavenākos ideoloģiskos darboņus t.i.komunistus,tad tā ir krimināla un bīstama pretvalstiska propoganda,kura nemītigi šļācās no visiem valsts finansētiem kanāliem un rāda,ka 5.kolona ir kļuvusi vēl spēcīgāka un gatavojas savai x stundai.

Atbildēt

VB

27.07.2022. 07:15

»

lauķis

Nav tikai minēts kuras sabiedrības mediji tie ir


Tie ir tie,kam visp. nav nekādu pienākumu + nav pienākumu pat pastāvēt... Kurš vēl viņu blēņām tic, tos klausās, skatās, lasa (nu, ja nu vienīgi atejā) etc?

Atbildēt

Cielava

27.07.2022. 07:07

To, ko mums dod šie "mediji", ieskaitot reklāmas, nu nezinu, laikam 90% ie dezindormācija, vismaz pēdējos divarpus gadus ir dezinformācija un zombodezinformācija. Rezultātā cilvēki masveidā no tiem medijiem atsakās, pat no TV. Atsakās no viņu nepatiesās informācijas. Vēl jābrīnās, ka tiem medijiem joprojām ir patērētāji.
Un par to Levitu, kas tik ļoti uzsver uz nesagrozītu informāciju, kungs - tad pasajiet mums - kuri tad ir tie uzticamie mediji, ja pat ministriju mājas lapās ir feiks ??? No kurienes pats Levits ņem to info, kuru dod publiski? Kas tie par slepeniem avotiem?

Atbildēt

IM

26.07.2022. 23:16

Re kā! Sabiedriskie mēdiji meklē mehānisku līdzsvaru starp meliem un patiesību?

Atbildēt

hihi

26.07.2022. 21:35

varētu padomāt, ka pie mums iespējams arī pretējais))) viedoklis ! Trakam jābūt , lai uz cietumu pa taisno rautos !

Atbildēt

patiesībā

26.07.2022. 20:31

»

Es

Īsāk sakot, propagandoni, nopirkti kā maukas


ir vismaz viena principiāla atšķirība - viena no pusēm ražo, tiražē un taml. "apspēlē" MELUS, kur pretī otra puse tiražē, interpertē un taml. "operē" ar PATIESĪBU. Tipiski precedenti ienākas faktiski ikdienišķi, tos var neredzēt un nedzirdēt tikai tie, kas to konsekventi (truli / izmisīgi) nevēlas.

Atbildēt

Haralds Kalns

26.07.2022. 20:28

NĀK RUDENTIŅŠ- LĪST ŪDENTIŅŠ(skaidrais)!

Atbildēt

Huntas trollis

26.07.2022. 20:05

Jaunas deklaratīvās vadlīnijas nerosina pūļa neuzticību valsts subsidētiem propagandas kanāliem.

Jaunās vadlīnijas nostiprina ticību valsts propadandas mediju sniegtās informācijas patiesumam.

Ja minēto neņem vērā, šo komentāru var droši nelasīt tālāk.

Atbildēt

ko tauta par Jums domā?

26.07.2022. 19:24

Jūs ,sūdi, nepārstāviet tautu! Jūs apkarojat vārdu brīvību u barojaties no Sorosa naudas! Neviens Jums netic, jo nekas cits bez meliem no Jūsu mutēm nenāk! Vakcinācijas reklāmisti un Vienotības reklāmas kompānija. Tauta Jūs ienīst un lustrēs pie pirmās iespējas!

Atbildēt

Es

26.07.2022. 19:09

Īsāk sakot, propagandoni, nopirkti kā maukas.
Ne ar ko neatšķiras no kaimiņiem Krievijā.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

26.07.2022. 18:54

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Latvijas sabiedriskie meediji objektiivu un patiesu informaaciju nesniedz.Bet kaa Hitlera un Stalina laikaa nodarbojas ar meliigu propagandu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Saimnieks vēkšķ, ka "brīvība",
Tiek 'banderlohiem' atņemta,
Un slāvu kašķim -- 'jeņķu' fōns,
Tad – tā vi’š i’ ('bļin, lohatrōns')!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

lauķis

26.07.2022. 18:41

Nav tikai minēts kuras sabiedrības mediji tie ir.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

26.07.2022. 18:28

Latvijas sabiedriskie meediji objektiivu un patiesu informaaciju nesniedz.Bet kaa Hitlera un Stalina laikaa nodarbojas ar meliigu propagandu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: