Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā kā

25.06.2020. 13:12

»

neagite par mulkibam

nodeveja rezuna ,,gramatas,, raksta anglijas izlukdienests


Izcilais WWII vēstures pētnieks Vladimirs Rezuns ir atklājis savas ukraiņu saknes, viņam vairs nav saistoši krievu fašistisko izdzimteņu noziegumi pret cilvēci.
Nevienam viņa vietā nav jāraksta grāmatas, jo tajos laikos, kad viņš mācījās, PSRS specdienestos palika paši talantīgākie, ne tā kā tagad, kad tur karjeru taisa caur komandiera gultu, vai par maksu. Krievijas specdienesti degradē reizē ar bidlomasu. Lieliski piemēri: mēģinājums noindēt Skripaļus Solsberi un neveiksmīgais apvērsums Crna Gore.

Atbildēt

kremļa kroplim

23.06.2020. 21:37

»

tev kremlis maksā ar fūzeļa blašķēm

ka tu visu laiku murgo vienu un to pašu


Vai ir zināmas 10 000 000 krievu žmuriku kapavietas, vai kaut ar 40% precizitāti iespējams noskaidrot, cik Staļins savu vergu sameta paša sarīkotā kara kurtuvē? Vai ir zināma Hitlera, ar ko Staļins 10 gadus draudzējās, kapavieta?

Atbildēt

"dažādo tautību latvieši" !

23.06.2020. 20:39

»

Arī vēsturnieks

Filma bija lieliska. Tas, ka izcēla tieši pašu - vietējo - vainas,dara to vēl labāku. Protams, ulmanistiem nepatiks. Arī tiem, kuri latviešus tēlo vienīgi par upuriem un lej gaužas tik gaužas asaras. Nē, patiesība bija stipri skarbāka, un filma to parāda. Tas, ka trūka dažu teikumu, akcentu - tas nav...


taisni "ulmanisti" bija tie, kuri uzcēla Latviju no krāsmatām !!!

Jūs jau, kā pašreizējie Ulmaņa aprējēji, tikai pratāt laist tik šķidri kā zariņa govs
un tikai glūnējāt kur tikai ko noraut priekš sevis nevis uzcelt !

Cik bija to cittautiešu, kuri CĒLA Latviju ?

Pārējiem cittautiešiem prātā bija tikai garāks desas luņķis...

Paši pēckara laikā lielījāties !!!

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 03:00

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

edgars A

21.06.2020. 19:30

Hei ljaudis, tas vispaar ir briinums un apstaaklu sakritiiba, ka Latvijas valsts netika likvideeta.

Atbildēt

Karote

21.06.2020. 19:09

Katrā ziņā krieviem bija tikai gosplāns skaitļos -cik jāizsūta, un visus sarakstus, kurus tieši, iečukstēja vietējie latvieši. Pieplusosim 60 tk latvju dēlus istrebīķeļos, vēl dažus tk , kas sarkanajā army tika iesaukti, tad vēl visādus sarkani idejiskos putekļus, un beigās sanāks, ka katra otrā LR ģimene ir "sasmērējusies".Kuš -kuš..:) Tamdēļ ar tā milzu tolerance, kad pat pēc 30 gadiem karjeras postkomuņaki skaitās gana cienījami vadīt brīvo, neatkarīgo.. tipa valsti :)

Atbildēt

labvēlis

21.06.2020. 18:30

...noskatījos filmu...pilnīgākais debīlisms!!!Nez' kam bija interese radīt un tieši tagad translēt šo "daiļdarbu"!!!???

Atbildēt

Daci Slavinsku - cietumā!

21.06.2020. 14:39

Par Latvijai naidīgas un melīgas propagandas izplatīšanu par valsts naudu - Slavinsku cietumā! Tā ir valsts mantas izšķērdēšana. Un cietumā jāliek arī tie, kas šo "vēsturnieci- režisori" atbalsta, akceptē un piešķir viņas prettautiskajiem projektiem naudu. Acīmredzami, ka šī kundzīte ar ienākumiem dalās, jo kāpēc gan viņai regulāri tiek piešķirti līdzekļi? Kā var par valsts naudu taisīta filma var atšķirties no valsts akceptēta vēstures skatījuma? Lai tais afilmas par savu naudu un bučo kaut Putina pakaļu. Tos, kas pieļāva tādu refinēti melīgu filmu rādīt sabiedriskajā TV - atlaist no darba!

Atbildēt

Režsore vai Latvijas nodevēja?

21.06.2020. 14:28

Vispirms jau - vai tā vispār ir režisore, vai tikai parasta Kremļa lakstīgala? Visticamāk, ka Kremļa lakstīgala, Latvijas tautas nodevēja. SAr režisūru viņai maz sakara. Lūdz ko viņa pati pasaka: Filmas režisore un idejas autore Dace Slavinska raidījumā “Rīta Panorāma” uzsvēra, ka darbs pie tik jūtīgiem tematiem kā okupācija bijis liels izaicinājums, jo atšķirīgās vēstures interpretācijas sabiedrībā nozīmē, ka neizbēgami atšķirsies viedokļi par filmu." Pardon, kas viņai tik jūtīgs un kas tie par atšķirīgiem uzskaatiem Latvijas valsts televīzijā? Vai viņa ir tik stulba, ka neapjēdz, ko saka,vai arī viņa ir Latvijas nodevēja, hibrīdkara ierocis? Tādu "režisori"" vajadzētu izsūtīt uz Krieviju, lai tur turepina "režisēt" par Putina naudu, nevis Latvija nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

jaajaa

21.06.2020. 13:00

»

Potsdamā

Neviens neko vairs nevarēja izmainīt, jo piespiežot amerikāņus vergot Staļina kara mašīnai, Rūzvelts uz 45. gadu bija atjaunojis Krievijas bruņojumu, kāds tas bija 1941. gada 22. jūnijā, tai laikā, kad visa Rietumeiropa bija noasiņojusi un novārdzināta karā un nebūtu varējusi pretoties. Tikai Trumena...


...tikai Rūzveltu nevajag vainot...ja viņš nebūtu nomiris, šajā pasaulē būtu tikai viena valsts ar kodolieročiem - ASV...un būtu kārtība...cik nu "demokrātiska", tas ir cits jautājums...:)

Atbildēt

a411

21.06.2020. 12:49

Bet Padomju vēstniecība Latvijā lielās ar 350 000 kritušo. Tāds bija arī Dr. Kārļa Ulmaņa plāns...

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.06.2020. 23:53

»

pieņemsim

ka Krievija tagad sadomātu ieņemt kādu hipotētisku valsti. Ko tad darītu šīs valsts valdība un prezidents, apzinoties vēstures mācības? Visdrīzāk - liktu armijai pretoties, lai paspētu aizbēgt tie, kam jābēg. Kā citi domā


Minētajā situācijā mūsu valdīkļus nāksies pieskatīt, lai viņi ar tām lielajām naudām, kuras esot «tik daudz, kā vēl nekad nav bijis» neaizšmauc prom. Visiem taču ir zināms, ka ne «demokrātijas un cilvēktiesību» citadele, ne Apsolītā zeme savējos neizdod!

Atbildēt

Ex-seržants

20.06.2020. 23:08

»

tavā, krievu pederasta

līdz pat tavam drīzam galam, ģenētiskā atmiņā vienmēr paliks tavu senču, sarkanarmiešu, aiz bailēm piepļūtītie kerzaviki, ko tiem sagādāja latviešu varoņi - leģionāri


Vispār jau, Waffen SS leģionā brīvprātīgi iestājās labi ja 20%. Pārējos vācieši iesauca piespiedu kārtā,kā manu tēvu. Tomēr jāatzīst, ka tad , kad nonākuši ierakumos, latvieši bija sīksti karotāji. Diemžēl karot sanāca zem svešām lielvarām.

Atbildēt

Ex-seržants

20.06.2020. 22:58

»

Vova the Vagabond

1941. gada jūnijā, kad Hitlera armijas pārgāja PSRS robežu, nebija komandas tām pretoties – armija to darīja uz savu atbildību. Arī 1939. gada septembrī, kad vācu tanki ienāca Varšavā, neviens nepavelēja poļu sievietēm liet ārā no prīmusiem petroleju, gatavot degpudeles un ar tām apmētāt Guderiāna tankus...


Jautājums nav tik vienkārštās , lai to varētu skaidrot tikai ar mentalitāti. Arī Polijā pēc WWII kolaboracionistu netrūka un ne jau visi no tiem bija idejiski komunisti. Ja runā par Poliju, tad pēc neatkarības zaudēšanas 18.gadsimtā un tās daļas iekļaušanas Krievijas impērijas sastāvā bija divas sacelšanās ar mērķi atgūt neatkarību , kas tika asiņaini apspiestas. Pēc tam iestājās apātijas periods un samierināšanās ar situāciju. Līdzīgi bija pēc WWII. Tomēr arī tad bija indivīdi ,kas atklāti pauda protestu. Latvijā tāds bija Gunārs Astra. Jāpiebilst, ka komunistiskā režīma sabrukums Austrumeiropā un vēlāk arī pašā PSRS sākās ar Poliju un Solidaritāti.

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.06.2020. 20:14

»

Ex-seržants

Ne par ko viņiem nav jāatvainojas. Latviešiem savu problēmu cēloni, pirmkārt, ir jāmeklē pašiem sevī. 1940- 1941 gadā vēlmes aizstāvēt savu valsti pret okupantiem nebija. Ņemot vērā Baigo gadu, vācu okupācijas gadījuma to vēl varētu saprast, tad kāds izskaidrojums nepretošanās padomju okupācijai? Varbūt...


1941. gada jūnijā, kad Hitlera armijas pārgāja PSRS robežu, nebija komandas tām pretoties – armija to darīja uz savu atbildību. Arī 1939. gada septembrī, kad vācu tanki ienāca Varšavā, neviens nepavelēja poļu sievietēm liet ārā no prīmusiem petroleju, gatavot degpudeles un ar tām apmētāt Guderiāna tankus – viņas pašas zināja, ka tā jādara! 1940. gada jūnijā bija tikai Ulmaņpapas ieteikums palikt savās vietās, bet norādījuma bučot krievu tankus nebija – «bālēliņi» rīkojās saskaņā ar saviem verdziskajiem instinktiem! Jā, dažādām tautām ir atšķirīgas mentalitātes un attieksme pret ienaidnieku, tāpēc arī to likteņi ir dažādi...

Atbildēt

no Mēness

20.06.2020. 18:25

»

Nu

No mēness nokritis nabadziņš! Nezina, ka esam NATO dalībvalsts


varbūt arī nav nokritis,bet kā okupantu mazmazdēls droši vien mācās krievu skolā,tāpēc nezin,kas ir NATO un...vispār neko nezin.Viņaprāt nevienā NATO dalīvalstī vēlēšanas nenotiek un nekas vispār nenotiek.Tikai Krievijā ir vēlēšanas,kurās ievēl prezidentu uz mūžīgiem laikiem,lai viņš kaut kad varētu gulēt mauzolejā,ko "natovci" sauc par vietu,kurā tiek tirgota peļu eļļa-mous oley.

Atbildēt

mūsu Saeima

20.06.2020. 16:16

»

Ex-seržants

Ne par ko viņiem nav jāatvainojas. Latviešiem savu problēmu cēloni, pirmkārt, ir jāmeklē pašiem sevī. 1940- 1941 gadā vēlmes aizstāvēt savu valsti pret okupantiem nebija. Ņemot vērā Baigo gadu, vācu okupācijas gadījuma to vēl varētu saprast, tad kāds izskaidrojums nepretošanās padomju okupācijai? Varbūt...


Spriežot pēc pieņemtiem lēmumiem, pēc sava sastāva ir tik pat prokremliska, kā bija līdz 1934. gada 15. maijam, pirms Ulmanis to atlaida nodrošinot Latvijai vismaz 4-5 papildus neatkarības gadus. Žēl, ka pret Latvijas ienaidniekiem bija pārāk mīkstsirdīgs un publiski tos nepakāra. Daudz mazāk latviešu būtu nogalināts "Baigā gadā".
Kas ir sūda kolaborants Vansovičs, salīdzinot ar ienaidniekiem: Freibergu, Zatleru, Vējoni, Dombrovski un Pabriku?
Jau uz nepareizām pilsētām nomestās bumbas, atturēja Staļinu no Eiropas sagrābšanas, Maskavas "Sadovaja koļco", kremli ieskaitot, sagraušana, būtu izraisījusi paniku, visos slāņos. Pat īsti karotāji, kādi bija japāņi, pēc kodoluzbrukuma atteicās no kara turpināšanas.

Atbildēt

Ex-seržants

20.06.2020. 15:07

»

Vova the Vagabond

Lai paliek 1940. gada notikumi, kad Ulmaņpapa izvēlējās «palikt savā vietā», nevis karot. Latvijas otrreizējā okupācija ( pēc uzvaras pār Hitleru) notika tāpēc, ka mūsu «demokrātiskie draugi» Potsdamā pārdeva mūs Staļinam. Tātad par pēckara 50 gadus ilgo okupāciju ir atbildīgi ASV prezidents Harijs ...


Ne par ko viņiem nav jāatvainojas. Latviešiem savu problēmu cēloni, pirmkārt, ir jāmeklē pašiem sevī. 1940- 1941 gadā vēlmes aizstāvēt savu valsti pret okupantiem nebija. Ņemot vērā Baigo gadu, vācu okupācijas gadījuma to vēl varētu saprast, tad kāds izskaidrojums nepretošanās padomju okupācijai? Varbūt visi latvieši bija idejiski komunisti? Protams ka nē. Pielāgošanās, iztapība, kolaboracionisms un stučīšana- lūk galvenas iezīmes attiecībās ar okupantu varu. Visi tie vansoviči , bērziņi, g.ulmaņi, lembergi,rimševici- ir šīs attieksmes produkts, ko raksturo principu trūkums un vieglas dzīves kāre .
Ja pat teorētiski pieņemtu, ka Rietumi Jaltā būtu gatavi konfrontēt ar Staļinu, mēģinot nodrošināt Austrumeiropas valstu neatkarību, tad šodien latviešu starpā būtu pilns ar tādiem kas teiktu- bet mēs to nemaz nelūdzām. Praktiski šāds scenārijs nebija iespējams, jo uz to brīdi padomija bija ieņēmusi pusi Eiropas ar skaitliski lielāko un apbruņotāko armiju. Varbūt Trumenam vajadzēja nomest kodolbumbu uz Maskavu? Diez vai tas līdzētu, jo Staļins ar zaudējumiem nerēķinājās, pie tam, tolaik, plašai sabiedrībai vel nebija zināms par M-R paktu un citām lietām, kas nākušas gaismā šodien. Rietumvalstu iedzīvotāju acīs padomija bija sabiedrotais un visumā attieksme bija labvēlīga, tā kā šāds solis sapratni neizraisītu un, kā zināms, tad, atšķirībā no totalitāriem režīmiem, demokrātiskās sabiedrībās valsts varai jārēķinās ar pilsoņu noskaņu.

Atbildēt

Potsdamā

20.06.2020. 13:44

»

Vova the Vagabond

Lai paliek 1940. gada notikumi, kad Ulmaņpapa izvēlējās «palikt savā vietā», nevis karot. Latvijas otrreizējā okupācija ( pēc uzvaras pār Hitleru) notika tāpēc, ka mūsu «demokrātiskie draugi» Potsdamā pārdeva mūs Staļinam. Tātad par pēckara 50 gadus ilgo okupāciju ir atbildīgi ASV prezidents Harijs ...


Neviens neko vairs nevarēja izmainīt, jo piespiežot amerikāņus vergot Staļina kara mašīnai, Rūzvelts uz 45. gadu bija atjaunojis Krievijas bruņojumu, kāds tas bija 1941. gada 22. jūnijā, tai laikā, kad visa Rietumeiropa bija noasiņojusi un novārdzināta karā un nebūtu varējusi pretoties. Tikai Trumena, tiesa nepareizām pilsētām 6.un 9. augustā uzmestās bumbas, atturēja Staļinu no visas Eiropas sagrābšanas. Tātad ne Trumens un Etlijs, bet Rūzvelts un Čerčils bija vainīgi kara rīkošanā un tā netaisnīgā iznākumā.

Atbildēt

lasi vai nelasi

20.06.2020. 13:33

»

neagite par mulkibam

nodeveja rezuna ,,gramatas,, raksta anglijas izlukdienests


Tāpat Krievijas Pederastijas un krievu pasaulītes dienas ir skaitītas.

Atbildēt

Latvijas ir suverēna

20.06.2020. 13:29

»

latvija nav suverena valsts

es zinu tikai to ,ka latvija nekad nav bijis referendums poar iestasanos nato


Pa mūsu ielām nebradā nodzērušies, nomīzušies un novēmušies krievu pederastu un sadistu armijas deģenerāti, kā tas ir Transnistrijā, Abhāzijā, Samačablo, Krimā un Lugandonijā.

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.06.2020. 11:53

»

Žulis

To, ko toreiz domāja Ulmanis, mēs nekad neuzzināsim. Bet diez vai viņš domāja par savas personīgās ādas glābšanu un bija tik naivs, ka viņu, kas pēc tā rīkotā "apvērsuma" nikni apkaroja komunistus, Staļins atstātu par prezidentu. Jā, un viņam jau nebija tā kā mūsdienu valstsvīriem konti ārzemju bankās...


Lai paliek 1940. gada notikumi, kad Ulmaņpapa izvēlējās «palikt savā vietā», nevis karot. Latvijas otrreizējā okupācija ( pēc uzvaras pār Hitleru) notika tāpēc, ka mūsu «demokrātiskie draugi» Potsdamā pārdeva mūs Staļinam. Tātad par pēckara 50 gadus ilgo okupāciju ir atbildīgi ASV prezidents Harijs Trumens un Lielbritānijas premjerministrs Klements Etlijs! Ierosini, lai Lielbritānijas un ASV valdības atvainojas mums par šo nodevību! Veiksmi...

Atbildēt

latvija nav suverena valsts

19.06.2020. 22:54

»

Nu

No mēness nokritis nabadziņš! Nezina, ka esam NATO dalībvalsts


es zinu tikai to ,ka latvija nekad nav bijis referendums poar iestasanos nato !

Atbildēt

Nu

19.06.2020. 22:25

»

usa go home

vai tad tagad svesas armijas klatbutne velesanas ir likumigas


No mēness nokritis nabadziņš! Nezina, ka esam NATO dalībvalsts!!

Atbildēt

pidrillai

19.06.2020. 19:59

»

...

Nespļauj akā no kuras nāksies dzert tīru ūdeni,civilizācijas atkritum


Tīrs ūdens tur parādīsies 100 gadus pēc tam, kad tur būs notikusi humanizācija, jeb attīrīšana no krieviem.

Atbildēt

hipotētiskās valstis

19.06.2020. 19:57

»

pieņemsim

ka Krievija tagad sadomātu ieņemt kādu hipotētisku valsti. Ko tad darītu šīs valsts valdība un prezidents, apzinoties vēstures mācības? Visdrīzāk - liktu armijai pretoties, lai paspētu aizbēgt tie, kam jābēg. Kā citi domā


Gruziju un Ukrainu Krievijas Pederastijas virspi-dars Putins neieņēma, bet, katru reizi padomājot par NATO valsti Latviju, tas krievu mēsls piepļūtītu savas bikses.

Atbildēt

pieņemsim

19.06.2020. 19:31

ka Krievija tagad sadomātu ieņemt kādu hipotētisku valsti. Ko tad darītu šīs valsts valdība un prezidents, apzinoties vēstures mācības? Visdrīzāk - liktu armijai pretoties, lai paspētu aizbēgt tie, kam jābēg. Kā citi domā?

Atbildēt

kāda civilizācijas atkritumiem

19.06.2020. 19:29

»

...

Toties šī valdība,kura sastāvēja no žīdiem,vienojās ar Hitleru par Čehijas okupāciju.Sudetija


par to daļa? Arī krievu mēsls Putins pēc savas izcelšanās ir pusžīds un liela daļa viņa noziegumu līdzdalībnieku ir žīdi, jo starp krieviem nav vairs iespēju atrast kādu, kuram būtu smadzenes.

Atbildēt

Žulis

19.06.2020. 17:48

»

Ex-seržants

Rīkotos kā poļi. Valdība neparakstīja nekādas vienošanas ar agresoru bet emigrēja caur Rumāniju uz Londonu, no kurienes vadīja pagrīdes cīņu pret okupantiem (Vāciju un PSRS). Šī bija likumīgā Polijas valdība , kas pastāvēja līdz pat komunisma režīma krišanai Polijā...


To, ko toreiz domāja Ulmanis, mēs nekad neuzzināsim. Bet diez vai viņš domāja par savas personīgās ādas glābšanu un bija tik naivs, ka viņu, kas pēc tā rīkotā "apvērsuma" nikni apkaroja komunistus, Staļins atstātu par prezidentu. Jā, un viņam jau nebija tā kā mūsdienu valstsvīriem konti ārzemju bankās un sapirktas villas pie siltām jūrām. Kaut arī tauta viņu godināja, viņam par godu rīkoja dažādus pasākumus un viņa rīcībā bija greznas prezentācijas telpas, viņam pašam piederēja tikai tā sava lauku saimniecība "Pikšās" un savā algā saņemtā nauda.

Atbildēt

Ex-seržants

19.06.2020. 17:00

»

Žulis

Visiem, kas kritizē Kārļa Ulmaņa "gļēvulību" un palikšanu savā vietā, iesaku iedomāties Šādu situāciju: Mūsdienu Krievija piedraud Latvijai ar iebrukumu (spēku samēri ir līdzīgi kā 1940.gadā), ja Latvija labprātīgi nepiekāpsies un miemīlīgā ceļā neatļaus izvietot savā teritorijā ierobežotu Krievijas...


Rīkotos kā poļi. Valdība neparakstīja nekādas vienošanas ar agresoru bet emigrēja caur Rumāniju uz Londonu, no kurienes vadīja pagrīdes cīņu pret okupantiem (Vāciju un PSRS). Šī bija likumīgā Polijas valdība , kas pastāvēja līdz pat komunisma režīma krišanai Polijā.
Ulmaņa rīcībā bija M-R pakta kopija, ko savlaicīgi bija sagādājis LR izlūkdienesta vadītājs plkv.Celmiņš, bet tā vietā , lai pieņemtu atbilstošus mērus, Ulmanis devās uz Latgales dziesmu svētkiem. Sorry , bet rodas iespaids , ka tiešām cerēja palikt savā vietā un sadarboties ar Staļina režīmu. Tikai nezināja , ka šai lomai ja bija izvēlēts Kirhenšteins.

Atbildēt

jaajaa

19.06.2020. 16:46

»

to Starp citu

Ja tev būtu pieticis saprāta izlasīt Vladimira Rezuna grāmatu "Akvārijs", ko krievu valodā var noklausīties arī audioversijā, zinātu, kādas bija Somijas iespējas ar tās reljefu, kur krievu aiz katra cinīša gaidīja nāve, karot pret krievu fašistiskiem interventiem


...:D...a šito mūsu militāristiem izstāsti...priekš kam 2% IKP tērēt, ja izredžu tāpat nekādu...nu nebija tā...varēja Ulmanis oficiāli nepadoties, tāpat Sibīrija un gals...

Atbildēt

Žulis

19.06.2020. 16:14

Visiem, kas kritizē Kārļa Ulmaņa "gļēvulību" un palikšanu savā vietā, iesaku iedomāties Šādu situāciju: Mūsdienu Krievija piedraud Latvijai ar iebrukumu (spēku samēri ir līdzīgi kā 1940.gadā), ja Latvija labprātīgi nepiekāpsies un miemīlīgā ceļā neatļaus izvietot savā teritorijā ierobežotu Krievijas militāro kontingentu kā arī veiks dažas Krievijai noderīgas reformas politiskajā jomā. Nekāds NATO nepastāv (K. Ulamņa laikā Latvija bija pati par sevi) Tad nu man tagad jautājums, kā jūs rīkotos valsts prezidenta vietā, zinot, ka Krievijas militāra iebrukuma gadījumām šeit visa Latvijas armija tiks bez žēlastības iznīcināta un šī karadarbība nesīs arī milzīgus civiliedzīvotāju upurus un materiālos zaudējumus sagrautu rūpniecības, lauksaimniecības, kultūras un citu valstij svarīgu objektu veidā? Stipri šaubos, vai jums gribētos tēlot varoņus un vienatnē karot ar Krieviju kā tas būtu bijis jādara Kārlim Ulmanim u.c. Baltijas valstu prezidentiem...

Atbildēt

to Starp citu

19.06.2020. 16:12

»

Starp citu

Komunisti izstādīja ultimātu gan Somiem, gan Latvijai, Igaunijai un Lietuvai. Somi pasūtīja un izvēlējās karu. Mēs padevāmies un komunisti šeit izveidoja kara bāzi. Ar to tā neatkarība bija zaudēta. Varam apbižoties vai ne, bet iespēja pacīnīties un izveidot citādu nākotni bija. Baltijas valstis parādīja...


Ja tev būtu pieticis saprāta izlasīt Vladimira Rezuna grāmatu "Akvārijs", ko krievu valodā var noklausīties arī audioversijā, zinātu, kādas bija Somijas iespējas ar tās reljefu, kur krievu aiz katra cinīša gaidīja nāve, karot pret krievu fašistiskiem interventiem.

Atbildēt

lieliski vārdi

19.06.2020. 16:06

»

Starp citu

Komunisti izstādīja ultimātu gan Somiem, gan Latvijai, Igaunijai un Lietuvai. Somi pasūtīja un izvēlējās karu. Mēs padevāmies un komunisti šeit izveidoja kara bāzi. Ar to tā neatkarība bija zaudēta. Varam apbižoties vai ne, bet iespēja pacīnīties un izveidot citādu nākotni bija. Baltijas valstis parādīja...


"Čērčils kādreiz esot teicis, ka, ja kāda valsts izvēlē starp apkaunojumu un karu, izvēlēsies apkaunojumu, tad rezultātā dabūs gan apkaunojumu, gan karu."
---------------
Pēc krievu iebrukuma Spānijā 1936. gadā, Eiropa kopīgiem spēkiem varēja ātri izbeigt visnecilvēciskāko režīmu cilvēces vēsturē, kas jau bija nogalinājis vairāk kā 20 miljonus savu pilsoņu un tā bidlomasu, jo tad Rūzvelts vēl nebija tā apbruņojis savu kremļa saimnieku, bet tā vietā izvēlējās negodu, kā rezultātā tika nogalināti desmitiem miljonu eiropiešu.
Čerčilam pēc kara vienā no tām retajām reizēm, kad tas nebija piemāvies lopā, arī izdevās normāls teiciens "We Killed the Wrong Pig"

Atbildēt

Starp citu

19.06.2020. 15:59

»

Žulis

Nu varens karotājs gan tu esi! Zini, ir tāds teiciens:"Pēc kara visi gudri." Tāpēc tagad var tā gudri spriedelēt par to, ko vajadzēja un ko nevajadzēja un kā būtu, ja būtu...


Ko tad cepies? Tam kurš nav gatavs cīnīties par neatkarību, vai zaudē karā, tā arī nepienākas. Tā tas ir bijis no sākta gala un būs arī turpmāk. Viss dabiski. Uzvar stiprākais.
Visvairāk zaudē elite. To var teikt, ka vienmēr, represē. Atņem īpašumus un atdod uzvarētāju elitei. Pašus nokauj, nošauj vai izsūta. Lai nesarežģītu dzīvi sev nākotnē. No vietējiem izraugās kangarus, kuri jaunos kungus cieņā tur. Nekad citādi nav bijis.

Atbildēt

arī Rūzvelts

19.06.2020. 15:54

»

hm

Kas tev liek domāt, ka 2. p. karu sarīkoja Staļins? Varbūt zini, kad sākās karš? Un ko teica Māss, Vācijas ārlietu ministrs 75. gadskārtas sakarā, gadījumā nezini...


Bija fiziskais un morālais kropls, bez viņa aktīvā atbalsta ne tikai nebūtu bijis netaisnīgs WWII iznākums, bet karš būtu beidzies vēlākais 1943. gadā ar daudz mazākiem cilvēku upuriem un šodien Krievija nerīkotu karus un terora aktus. Krievijas nebūtu.
Ja būtu laika mašīna, es aizlidotu, kad nolādētais cionists bija maziņš un pirms iemestu to ugunskurā, viņa klātbūtnē nobeigtu viņa vecākus un viņam pašam norautu roķeles un kājeles.

Atbildēt

Ulmaņlaiki nav atraujami no pasaules politikas konteksta

19.06.2020. 15:49

»

Starp citu

Ja vēl nebūtu stāstījis par palikšanu katram savā vietā un nebūtu parakstījis to ko nevajag, tad varētu pretendēt uz VADOŅA titulu. Tad kad vajadzēja parādīt drosmi, tad nobijās


Tad bija cita politika, uzskati un vērtības. Ar “personas kulta” politiku, ko izmantoja pasaules naudas turētāji savās interesēs. Cirks sen jau aizbraucis, bet klauni palikuši.

Šodien C19 ekstāzi kā uzvarētāji svin “destruktīvisma politiķi” ar īpašu “iejaukšanās stratēģiju”, radot diversijas pret globālo ekonomiku, gūstot no tā baudu un saņemot apbalvojumus no globālās finansu elites “par izdomu.”

Atbildēt

Žulis

19.06.2020. 15:47

»

Starp citu

Komunisti izstādīja ultimātu gan Somiem, gan Latvijai, Igaunijai un Lietuvai. Somi pasūtīja un izvēlējās karu. Mēs padevāmies un komunisti šeit izveidoja kara bāzi. Ar to tā neatkarība bija zaudēta. Varam apbižoties vai ne, bet iespēja pacīnīties un izveidot citādu nākotni bija. Baltijas valstis parādīja...


Nu varens karotājs gan tu esi! Zini, ir tāds teiciens:"Pēc kara visi gudri." Tāpēc tagad var tā gudri spriedelēt par to, ko vajadzēja un ko nevajadzēja un kā būtu, ja būtu.
Domāju, ka toreiz ne jau Ulmanis viens pieņēma lēmumu par to palikšanu savā vietā - tas pirmkārt. Otrkārt, PSRS militārais pārspēks bija milzīgs un arī valsts reljefs'(atšķirībā no Somijas) nebija tāds, lai mums būtu kaut mazākās izredzes noturēties šī pārspēka priekšā. Visbeidzot, kas gan varēja iedomāties, ka sarkano komunistu režīms sarīkos tādu Baigā gada asinspirti Latvijā. Droši vien Ulmaņa valdībai toreiz tika no Staļina puses bagātīgi sniegti arī visādi solījumi un garantijas.
Arī mūsdienās, piemēram, pirms iestāšanās Eiropas savienībā tika solīts varens uzplaukums Latvijai un nemaz nevajadzēja piedraudēt ar militāru iebrukumu, lai tauta naivi skreitu pie urnām un nobalsotu par iestāšanos. Tad ko mēs te varam kritizēt to laiku valdības rīcību?!

Atbildēt

reptilis

19.06.2020. 15:31

Labs raksts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: