Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu nu

13.03.2019. 15:58

»

A.P.

Ja Latvijā būtu saprātīgs un cilvēciski cienījams elektorāts, tad tas boikotētu EP vēlēšanas. Ideja boikotēt EP vēlēšanas ir laba ideja. Internetā šī ideja jau tiek apspriesta. Boikots parādītu tautas pašcieņas saglabāšanos. Parādītu, ka tautu neapmierina kriminālais kapitālisms. Tāpat parādītu, ka ...


Kārtējais kremļa trollis, kas latviešu portālos aģitē neiet uz vēlēšanām, bet krievu portālos - iet.
Un, protams, katrs kas iebilst ir nacfašists un interfrontiete Ždanoka un co ir balti un pūkaini.

Atbildēt

īsāk sakot

13.03.2019. 09:58

Bauri! Atkal krievi nāk. Aši uz vēlēšanām balsot par kangariem, zagļiem un meļiem - tā ir vienīgā izeja. Savādāk krievu tanki pagalmos stāvēs

Atbildēt

novērotājs

13.03.2019. 07:41

»

A.P.

Fobijas ir sastopamas katrā paaudzē. Latviešu katrā paaudzē noteikti būs cilvēki, piemēram, ar naidīgu izturēšanos pret Krieviju, krieviem. Latvijā pašlaik rusofobija visizteiktākā ir jaunākajā paaudzē, kas noteikti ir visstulbākā un visnelietīgākā paaudze latviešu antropoloģiskajā projektā. Tas uzskatāmi...


fobijas nerodas tukšā vietā no nekā. neliekas savādi, ka Latvijā nepastāv amerikofobija, bet tieši rusofobija? un labāk nesāc tik izteikti vilkt paralēles starp rusofobiski noskaņotiem jauniešiem un psihiska rakstura saslimšanām, jo tas jau tiešām ir kā 1:1 ar vecajiem, "labajiem" PSRS laikiem, kad MVD plaši izmantoja tā saukto "карательная психиатрия", un disidentus viegli un ērti sabāza trakomājā, pasludinot viņus par nenormāliem. starp citu, staļina laikā viņus vienkārši nošāva.

Atbildēt

Zeze

13.03.2019. 02:28

Ušakovam pat pirkstiņš nebūs jāpakustina, lai iekļūtu ES parlamentā. Par pārējiem gribulīšiem neesmu tik droša. Bet Pūpols, Rubesa, Ilvesa - tie ir vājprāta murgi.

Atbildēt

gunča

12.03.2019. 21:23

Uz šim pseidovēlēšanām neiešu, nepiedalīšos. Punkts.[

Atbildēt

Žulis

12.03.2019. 12:51

»

A.P.

Fobijas ir sastopamas katrā paaudzē. Latviešu katrā paaudzē noteikti būs cilvēki, piemēram, ar naidīgu izturēšanos pret Krieviju, krieviem. Latvijā pašlaik rusofobija visizteiktākā ir jaunākajā paaudzē, kas noteikti ir visstulbākā un visnelietīgākā paaudze latviešu antropoloģiskajā projektā. Tas uzskatāmi...


Tas uz mani neattiecas! Man ir valsts prezidenta Levita izziņa, ka esmu psihiski vesels. Es skaitos tikai latviešu nelietis. Grantiņam arī ir MOSSAD izziņa, ka viņš ir psihiski vesels, un ir tikai nelietis. Grantiņš ir parastais latviešu nelietis, bet es esmu izcilais latviešu nelietis. Tas tā ir tāpēc, ka Grantiņš visas nelietības dara ar savu uzvārdu, bet es visas nelietības daru kā Žulis/Felis/Lauķis utt. Es esmu izcils latviešu nelietis, kādi pat uz latviešu neliešu kuģa nav daudz. Taču psihiski es skaitos vesels, jo pats varu aizrāpot līdz podiņam zem gultas.

Atbildēt

Jā?

12.03.2019. 11:57

Otto Ozols ir rakstnieks, publicists? Nu gan!

Atbildēt

pareizi

12.03.2019. 11:01

»

lauķis

Deģenerātu parāde...


Un arī ušakovi,ameriki un ločmeles luņovas ir viņu tautieši,bet sauklis ķrievi nāk"stāv aiz tā autores matemātiķes biedrenes Ždanokas,kura pirms dažām dienām tv skatītājiem paziņoja,ka joprojām ir komūniste.

Atbildēt

Jāzeps

12.03.2019. 09:25

Man personīgi ir žēl tās jaunatnes,kas apzināti ir apzagti no valsts,par krievu valodas ignorēšanu un nemācīšanos skolas laikā,jo viņi ir analfabēti,no kuriem dzīvē uz priekšdienām tas būs Robs valodas neprasmē[kaut esam kaimiņi ar Krievzemi],jo kaut biznesa saskarsmē viņi nebūs spējīgi sazināties[uz šodienu šie bērni ir priecīgi,ja nav prasību skolā],bet nākotnē???

Atbildēt

A.P.

12.03.2019. 09:12

Fobijas ir sastopamas katrā paaudzē. Latviešu katrā paaudzē noteikti būs cilvēki, piemēram, ar naidīgu izturēšanos pret Krieviju, krieviem. Latvijā pašlaik rusofobija visizteiktākā ir jaunākajā paaudzē, kas noteikti ir visstulbākā un visnelietīgākā paaudze latviešu antropoloģiskajā projektā. Tas uzskatāmi atspoguļojas internetā sociālajos tīklos un komentāros. Rusofobijas apjoms ir milzīgs. Turklāt tas ir, tā teikt, intelektuāli un idejiski haotisks. Rusofobija nebalstās uz vairāk vai mazāk pamatotu priekšstatu, bet tajā valda kaut kāda murgaina un pilnīgi nesakarīga vervelēšana. Tā vien liekas, ka mūsu rusofobiem ir milzīgas problēmas ar psihisko veselību. Īpaši tas attiecas uz t.s. troļļiem. Tie noteikti nav garīgi veseli jaunieši. Gribas pat domāt, ka psihiski neveselos jauniešus apzināti ekpluatē portālu saimnieki. Citādāk tas viss nav izskaidrojams. Te varbūt ir darbs varenajam tiesībsargam, jo psihiski slimos cilvēkus aizsargā īpaša likumdošana, jo viņi paši var nebūt spējīgi aizstāvēt sevi attiecībās ar darba devēju. 2017.gadā Latvijā uzskaitē bija 89668 iedzīvotāji ar psihiskās saslimšanas un uzvedības traucējumiem – psihiskiem traucējumiem, šizofrēniju, garīgo atpalicību, šizotipiskiem traucējumiem. Turklāt ir briesmīga dinamika: 2009.-2014.g. psihiski slimo skaits palielinājies par 21%; skaits turpina augt arī pēc 2014.gada. Skaidrs, ka daudziem psihiskās veselības stāvoklis atļauj izmantot datoru. Viņi prot lasīt un rakstīt; prot arī sagatavot relatīvi sakarīgu tekstu. Viņu saprāta līmenis ļauj zināt, ka internetā nav jānorāda savs vārds, uzvārds. Kāda daļa no viņiem ir gājusi pamatskolā, smēlusies zināšanas no TV un pat no grāmatām.

Atbildēt

Q

12.03.2019. 07:13

Bet latviešiem taču ir pilnīgi vienalga, kas sēž EP!Neviens krievs Latvijas valstij nav nodarījis Latvijas valstij tik daudz ļauna, kā banku pakalpiņš Dombrovskis, iztīrījis valsti no pamatiedzīvotājiem un atlikušos pārdevis parādu verdzībā saviem banku saimniekiem!

Atbildēt

tā gan

12.03.2019. 06:27

Kā gan es kā pilsonis varu cīnīties pret šo viesstrādnieku iekļaušanu sarakstos?Nu saki ,kā?Kaut es visu saprotu cik tas tas ir nepareizi-Vienīgais neiešu uz šīm vēlēsanām un tā ignorēšu,cita varianta neredzu.Kaut nostājies Rīgas vidū un kliedz cik gribi,neviens nesadzirdēs.

Atbildēt

Janis

11.03.2019. 22:48

Fanijai nevajag kaukt,ja atstājis utis kažokā.Tāpat kā nelieši,kuru vadībā izzagta Latvija,izdzīti latvieši,un tagad kauc par Rīgas zagļiem.Viņu vietā atbildētu īsi;-Tas no jums,kolēģi-.

Atbildēt

Žulis

11.03.2019. 22:24

"Ja uz vēlēšanu iecirkņiem aizies maz cilvēku, ir iespējams, ka pusi no Latvijai atvēlētajām astoņām Eiropas Parlamenta deputātu vietām ieņems Kremlim lojāli deputāti.
-------------------
Man par kremli nospļauties, bet es zinu, ka uz vēlēšanām var aiziet pilnīgi visi vēlētāji un vienalga visas astoņas ES parlamenta vietas ieņems Latvijas valstij un latviešu tautai nelojāli cilvēki. Tas tā būs tā vienkāršā iemesla dēļ, ka starp izvirzītajiem kandidātiem nav NEVIENA cilvēka, kas ar saviem darbiem būtu apliecinājis ka viņam patiesi rūp Latvijas valsts un latviešu tauta. Secinājums vienkāršs - mums tajās vēlēšanās NAV KO MEKLĒT.

Atbildēt

Alexa

11.03.2019. 21:22

»

Fēlis

Nesaki vis! Bezdarbība tomēr ir labāka par destrukciju


Un ko tad , piemēram Kremļa orkas tur varēs sadestrukcēt? :DDDD Vācijas Merķeleni, vai kādas citas valsts kādu personu? Ha ha ha... Tāpat klusītēm, sēdēs un savu piķīti pelnīs :)))))) Vai klusītēm Putinu caur sētas durvīm ielaidīs :DDDDD

Atbildēt

Kaatad

11.03.2019. 19:33

Ja vietējās vēlēšanās ir vismaz prasmīgi uzpūsta ilūzija par "vēlētāja gribu", utt, tad ES ņemšanās vispār ir tukšs farss. Daži niekalbji tiek pie labas maizes, smukas pensijas, tas arī viss rezultāts. Ietekmes viņiem tur apaļa nulle , un gribēšanas kaut ko aizstāvēt -vēl mazāk. Stīvinātos ģīmjos gudri malt kaut kādas blēņas, jūtoties esam baisie valstsvīri, tas gan šiem vareni sanāk :)

Atbildēt

jbi RIO

11.03.2019. 18:20

»

cf

Par Nilu un Leonu - Ķīnā Nils Ušakovs un Leons Bemhens ( plus vēl 50 viņu draugi) būtu jau reāli nošauti un reāli aprakti


ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKAS parlamentā tavējie nekad 30 gadus nesēdētu un sev likumus nepieņemtu,tā ka nepļurksti.

Atbildēt

Fēlis

11.03.2019. 18:14

»

Fēlis

Tu tu gribētu gan, lai Latviju Briselē pārstāvētu tikai kremļa orki


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

cf

11.03.2019. 18:03

Par Nilu un Leonu - Ķīnā Nils Ušakovs un Leons Bemhens ( plus vēl 50 viņu draugi) būtu jau reāli nošauti un reāli aprakti !
Tas tā , pārdomām par ES deputātiem uc

Atbildēt

Alexa

11.03.2019. 17:39

»

Fēlis

Tu tu gribētu gan, lai Latviju Briselē pārstāvētu tikai kremļa orki


Un tie pašreizējie, kas tur sēž, piemēram Dombrovskis, ko viņš ir labu izdarījis tur esot? Tad kāda atsķirība, kas tur tupa atsēž tos gadus? Latvju tupais bāleliņs vai kremļa orka? Rezultāts būs precīzi viens un tas pats. Apaļa nulle!

Atbildēt

Alexa

11.03.2019. 17:36

»

jautaajums

Vai Ždanoka,Mitrofanovs,Mamikins ir Krievijai labvēlīgi tipiņi


Ir vai nav! Kāda tur atšķirība, tiks viņi vai netiks? Kaut viens tur sēžot ir kaut ko Latvijas labā izdarījis? Mainījies? Uzstājies, stāstījis, aģitējis, aizstāvējis savu valsti? Nosauc man kaut vienu! Tāpēc tērēt laiku , iet balsot?

Atbildēt

Fēlis

11.03.2019. 17:20

»

lauķis

Deģenerātu parāde...


Ģenētiski vai alegoriski?

Atbildēt

A.P.

11.03.2019. 17:08

Teksts ir meistarstiķis melošanā un nezināšanā. Tekstu ir gatavojis fundamentāli nekompetents cilvēks, kura galvenais un vienīgais mērķis bija izgāzt no sevis rusofobiskās samazgas tipiski latviskā veidā. Autors ir nelietis. Teksta informatīvā daļa ir klaji meli; Krievija nekad nav bijusi ieinteresēta sagraut ES; gluži pretēji - Putins u.c. jau gadu desmitiem atkārto tēzi, ka Krievija kādreiz noteikti pievienosies ES; Krievija principā grib pievienoties ES, bet nevis to sagraut. Krievija cer kopā ar ES padzīt no Eiropas amerikāņus. Par to sapņo arī rietumeiropiešu godīgākie cilvēki, Eiropas īstie patrioti. Bet no mūsu izdzimteņiem noteikti daudzi nespēj uztvert atšķirību; viņu mežonība saprot tikai vienu - nomelnot Krieviju. Krievija un tās klons Latvija ir pelnījusi nevis nomelnošanu, bet dziļu kritiku par kriminālā kapitālisma ieviešanu un tautas novešanu līdz sabrukumam. Bet to jau pie mums nekritizē, jo visi var zagt, ja apsola dalīties.

Atbildēt

Alexa

11.03.2019. 16:54

Un, ja pat tiktu tur Krievijai labvēlīgi tipiņi tai EP. Tak, lai sēž tur, var padomāt, ka EP tur viņus kāds ņems galvā, vai klausīs. Tiešām smieklīgi. Es personīgi, ne mana ģimene, ne radi, paziņas balsot neies. Tērēt laiku, degvielu utt, priekškam? Uz šīm vēlēšanām gājām ar cerību, ka tiks jaunas sejas, svaigi prāti, a te pie valdības ruļļiem vecie, korumpētie vēzīši. Pēc pēdējām vēlēšanām sapratām, ka mēs vairāk balsot neiesim, neredzam tam jēgu. Pat, lai ko tur arī tajā EP ievēlēs, kuru tas uztrauc.

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.03.2019. 16:51

zāra golberga,es saimā tiks ievēlēti:Ušakovs,Ameriks,vēl viens SC,Ždanoka,Mamikins,Mitrofanovs,viens no zs un viens sorosistu/naziku.Tā tas būs!Tas būs pareizi un tas nebūs slikti.SAULES MŪŽA LATVIJAI no sorosistiem/nazukiem nebija nekāda labuma---nopelns apriet Krieviju.NU JAU PIETIEK,ievēlētiem jādomā PAR ZEMI LATVIJU,TĀS DĒLIM un MEITĀM!

Atbildēt

A.P.

11.03.2019. 16:37

Ja Latvijā būtu saprātīgs un cilvēciski cienījams elektorāts, tad tas boikotētu EP vēlēšanas. Ideja boikotēt EP vēlēšanas ir laba ideja. Internetā šī ideja jau tiek apspriesta. Boikots parādītu tautas pašcieņas saglabāšanos. Parādītu, ka tautu neapmierina kriminālais kapitālisms. Tāpat parādītu, ka tauta neuzticas valdošajai kliķei un tās kabatas partijām. Boikots būtu apliecinājums ES/EP bezjēdzībai un bezatbildībai, stingri nevēršoties pret ES/EP sistēmā ietvertās LR nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko režīmu, izmantojot subsidiaritātes principu. Taču elektorāta kāda daļa jau tagad nepiekrīt boikotam. Galvenais arguments: ja latvieši nebalsos, tad EP iebalsos no Latvijas tikai Ždanoku, Mamikinu u.c. cittautiešus, kuri realizēs Kremļa politiku. Tāds arguments ir pilnīgi aplams. Nekādi nav aizmirstams, kas ir "otrā" LR. "Otrā" LR ir PSKP/VDK projekts, kā rezultātā PSKP/VDK nomenklatūras kadri ekspropriē PSRS sabiedriskos kopīpašumus un maskētā veidā saglabā visā bijušās PSRS teritorijā politisko varu. Tas viss notiek ar vietējo kompradoru un nacionālo nodevēju rokām un sirdi - vietējo valdošo kliķi. Ždanoka, Mamikins nekad nav LR bijuši pie varas. PSKP/VDK varas saglabāšanos realizē latvieši, kuri ir pie varas. Tādējādi baidīt tautu ar Ždanoku u.c. ir aplami. Nelietības, nodevības "Maskavas" labā pastrādā latviešu tautības “patrioti”, par kuru noziegumiem politiski, morāli un metafiziski ir atbildīgs elektorāts. Un tas ir zināms, ka latviešu tautas “patriotu” apjoms ir tik liels, ka nekāds boikots nav iespējams. Latviešu tautas “patriotiem” pat patīk, ka EP tiks izmantots kā organizētās noziedzības lielāko noziedznieku patversme. Latviešu “patrioti” pašlaik priecājas, ka “Petraviču [valsts apkrāpēju] sargā (!?) trauslais līdzsvars valdībā”. Drīz būs iespēja priecāties, ka Ameriku, Ušakovu un vēl kādu sargā EP deputāta imunitāte. Starp citu, arī krievu diasporai pieklātos boikotēt EP vēlēšanas, jo nevar būt atbildes uz jautājumu “Ko ir krieviem labu devusi Ždanoka kā EP deputāte?”. Tāpat nebūs atbilde uz jautājumu “Kā uzlabosies krievu dzīve Latvijā, ja Ždanoka atkal kļūs EP deputāte?”. Boikots ir izdevīgs visai Satversmes galvenajai varonei “Latvijas tautai”, ja tā vēl kaut nedaudz ir spējīga sevi cienīt.

Atbildēt

švamme

11.03.2019. 16:21

Pat simpatizēt kremļa līnijai rietumu neierobežotas informācijas telpā dzīvojošam indivīdam šodien ir sliktais tonis. Reāli dod priekšstatu par cilvēka aprobežotību un zināšanu nepilnību, kā arī rada šaubas par mentālo veselību, kas rada uztveres grūtības. Jebkurā pasaules malā dzīvojošie (pie interneta pieslēgtie, kremļa nenozombētie) uz tiem raugās, kā uz prātā, izglītībā un audzināšanā apdalītiem. Vienvārdsakot, jebkurā sabiedrībā kā melnās vārnas, vai kā mentāli neattīstīti dīvaiņi (man ir bijis tas gods salīdzināt ar neLatvijas kremļa melu "atbalstītājiem" - normāls cilvēks sarunā ar tādiem agri vai vēlu bet sajūtas neomulīgi un vainīgs, kā mēdz būt, kad ieraugi slimnieku, kuram vairs nevari palīdzēt; civilizēts indivīds neuzspiež nevienam savus politiskos un reliģiskos uzskatus, tas vienkārši ir sliktais tonis, bet kremļa adeptiem nav izpratnes par slikto toni, kopš viņus sāka laist ārā no aploka, ir daudz ko iemācījušies, kā piem.: lietot nazi un dakšiņu un nemest atkritumus durvju priekšā [ne visi un ne pilnīgi], noraut ūdeni WC, bet izpratne par civilizāciju vēl joprojām vairumam nav - tāpēc arī skatās uz viņiem kā dabas apdalītiem, kas reizēm arī rada distanci, jo kam gan patīk mērkaķis ar granātu)

Atbildēt

lauķis

11.03.2019. 15:53

Deģenerātu parāde.
Ja uz vēlēšanu iecirkņiem aizies maz cilvēku, ir iespējams, ka pusi no Latvijai atvēlētajām astoņām Eiropas Parlamenta deputātu vietām ieņems Kremlim lojāli deputāti.
Krievi nāk!Kaut kur dzirdēts teksts,tikai visi Mitrofanovi,Ždanokas,Mamikini ir Levita tautieši,tāpat kā Merkele,Junkers,Tusks,Dombrovskis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: