Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

20.11.2022. 06:51

»

un ne tikai

'batarejas' ir vajadzīgas saražotā pārpalikuma uzglabāšanai prieks brīžiem, kad ir vēlme patērēt, bet nepūš vējš, nav diena un nebezd govs. Bet piemēroti akumulatori šķiet ir visai padārgi, ja vien neražojat ūdeņradi vai nepumpējat kalnā augšā ūdeni priekš sava maza HES...


Jā,enerģijas ieguves veidu ir cik tik uziet bet izmantotas tiek visnetīrākās un kaitīgākās tehnoloģijas un tās tiek nokristītas par zaļajām.
Ir daudzi enerģijas ieguves veidi par kuriem sen jau ir zināms tikai zināt/nieki kaut kadīgi negrib to redzēt,vai arī neļauj tiem neko redzēt.

Atbildēt

un ne tikai

20.11.2022. 06:35

»

Stulbenis

Nu uzliks tev nodokli par to, ka esi offgrid un maksāsi


'batarejas' ir vajadzīgas saražotā pārpalikuma uzglabāšanai prieks brīžiem, kad ir vēlme patērēt, bet nepūš vējš, nav diena un nebezd govs. Bet piemēroti akumulatori šķiet ir visai padārgi, ja vien neražojat ūdeņradi vai nepumpējat kalnā augšā ūdeni priekš sava maza HES....

Atbildēt

Vietējais

19.11.2022. 21:01

Sen bija laiks saprast, īpaši lauku māju un saimnie4cību īpašniekiem, ka jāatslēdzas no Sadales t6īklu un Latvenergo pakalpojumiem, ieviešot pašapkalpošanos ražojot elektrību tikai pašu vajadzībām izmantojot saules batarejas, vēja rotorus un, ja īslaicīgi nepieciešamas lielākas jaudas - tad savu benzīna vai dīzeļģeneratoru pieslēgumu. Tas būs ievērojami lētāk nekā visa šo darboņu piedāvātā putra.

Atbildēt

hihihi

19.11.2022. 18:51

agrāk teica -fuuu, tie sliktie komunisti te visu izzog in izsaimnieko , tikai par savām kabatām vien domā , vit nāks jaunā paaudze , godīgā un patriotiskā … Nu ir klāt tā tīrā un godīgā jaunā paaudze, šādu jefiņu un dažāda kalibra šoferu dēlu izskatā , pieticīgā ….))))

Atbildēt

2018-2022 nekas nav izdarīts

19.11.2022. 18:16

Lai gan akciju sabiedrības “Sadales tīkls” elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses, 2018.gadā secinājusi Valsts kontrole.

Apkopojot revīzijā gūtos secinājumus, Valsts kontrole “Sadales tīklam” sniegusi deviņus ieteikumus izmaksu ierobežošanai un aicina ņemt šos ieteikumus vērā, turpinot “Sadales tīklā” uzsākto izmaksu optimizēšanu un efektivitātes uzlabošanu.

“Sadales tīkla” ieņēmumus veido visu Latvijas iedzīvotāju maksājumi par elektroenerģijas sadales pakalpojumiem, un lietotājiem faktiski nav iespējas izvēlēties citu pakalpojuma sniedzēju.

Monopolstāvoklī esošam sabiedriskā pakalpojuma sniedzējam savā darbībā jābūt motivētam uzlabot iekšējos procesus un ierobežot izmaksas, jo tā ieņēmumi ir garantēti. Tomēr revīzijā secināts, ka kapitālsabiedrības iespējas šai ziņā vēl nav izsmeltas.

Atbildēt

Kārlis

19.11.2022. 12:34

»

Sveiciens Sandim Jansonam svētkos!

Vai iespējams vēl vairāk apzagt savas valsts iedzīvotĀJUS? Šim kungam ar tādu atalgojumu cēlās roka un mēle kaut ko tādu pavēstīt? Tā teikt, sveiciens svētkos, dārgie draugi no sadales tīkla. Nākamgad taču kunga alga palielināsies...


Kas šitam veprim nosaka algas lielumu? Ar kādiem 4000 būtu jau par daudz, nevis 13 000!!! Un vēl viss cits par brīvu, t.i. autiņš, apdrošināšanas, braucieni pa pasauli utt. Kariņš jau bļauj ka šim 8000 vajag un rīt gribēs 10000. Vai tā nav tautas apzagšana?

Atbildēt

HT

19.11.2022. 10:01

»

Savadi

Ir spēka esošs Ministru kabineta 1993.gada 30.decembra rīkojums Nr.274 “Par valsts uzņēmums “Latvenergo” pārveidošanu par valsts akciju sabiedrību”.Interesanti,kurš un kad ir privatizējis “Latvenergo”,jo Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas...


Privatizācijas aizliegums nav pārkāpts. Uzņēmumu pārveidot par akciju sabiedrību nav aizliegts.

Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā noteic akciju sabiedrību izveidi veicināšanu, finanšu (biržu) instrumentuem safraujot reālo ekonomiku.

Pragmatiski. Jo pretim tauta vairs nespēj stāvēt. Uzpērkamā Saeima ar amtiem un finansēm paklausīgi izpilda pavēles..

Atbildēt

HT

19.11.2022. 09:56

Kas šo mērgli iebīdīja amatā un kurai partijai caur trešām personām viņš par to ziedo, apzogot tautu?

Atbildēt

Guntis

19.11.2022. 04:25

Loģisks nobeigums šai figņai-jābrauc prom, reāli zb

Atbildēt

Savadi

18.11.2022. 23:33

Ir spēka esošs Ministru kabineta 1993.gada 30.decembra rīkojums Nr.274 “Par valsts uzņēmums “Latvenergo” pārveidošanu par valsts akciju sabiedrību”.Interesanti,kurš un kad ir privatizējis “Latvenergo”,jo Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma 17.pants aizliedz privatizēt valsts akciju sabiedrību “Latvenergo”.

Atbildēt

jautajums

18.11.2022. 22:58

Vai "Latvenergo" ir valsts akciju sabiedība? Komercreģistrā ir norādīts, ka tā ir akciju sabiedrība, kuras visasakcijas pieder valstij..

Atbildēt

piemēram

18.11.2022. 18:25

»

Gustavs

Samalt jau var, tikai tad jāmaļ miltos ap 80% LV lielo un vidējo firmu..kuras ir tieši tādas pašas..Un to viņi liekulīgi sauc par liberālo tirgus sistēmu


Lielā tirdzniecības tīkla ''ELVI'' vadītājs--ja ticēt publikācijam mass media-atmazgā Krievijas mafijas naudas...

Atbildēt

Gustavs

18.11.2022. 18:09

»

Kam jaunam būtu jābūt

1. Vismaz maģistram enerģētikas tiesībās vai elektroinženierim tur vajadzētu būt šā miltu spekulanta vietā


Samalt jau var, tikai tad jāmaļ miltos ap 80% LV lielo un vidējo firmu..kuras ir tieši tādas pašas..Un to viņi liekulīgi sauc par liberālo tirgus sistēmu...

Atbildēt

jautājums

18.11.2022. 18:07

»

AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors

Sandis Jansons, AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors: "Putras dienas jau ir kļuvušas par neatņemamu tradīciju oktobrī. Organizējot to aktivitātes, šogad vēlamies uzsvērt, cik svarīgi bērnu uzturā ir iekļaut graudaugu putras. Šobrīd lielākajā daļā ģimeņu putras ēšanas paradumi tikai veidojas. Tai...


Un kas Dobeles dzirnavnikā ir savādāk kā Sadales tīklos? Kā vienā tā otrā vietā darbu sameklē pa blatiem-vadītāju un specu līmenī, kā vienā tā otrā vietā vadība tik pat kā neko nesaprot no:
1.Modernas tirdzniecibas vadības konkurences apstākļos,
2. Personāla vadības,
3.Finanšu vadības...
Kāda var būt konkurēt spēja firmai, kuru vada diletanti un blatmaņi????

Atbildēt

AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors

18.11.2022. 18:02

»

Kam jaunam būtu jābūt

1. Vismaz maģistram enerģētikas tiesībās vai elektroinženierim tur vajadzētu būt šā miltu spekulanta vietā


Sandis Jansons, AS "Rīgas Dzirnavnieks" ģenerāldirektors: "Putras dienas jau ir kļuvušas par neatņemamu tradīciju oktobrī. Organizējot to aktivitātes, šogad vēlamies uzsvērt, cik svarīgi bērnu uzturā ir iekļaut graudaugu putras. Šobrīd lielākajā daļā ģimeņu putras ēšanas paradumi tikai veidojas. Tai pat laikā tieši ar graudaugu produktiem var uzņemt pusi no dienā nepieciešamās enerģijas. Tāpat graudaugi ir vērtīgs vitamīnu, minerālvielu un proteīnu avots, kā arī satur daudz šķiedrvielu, kas savukārt uzlabo gremošanas procesu. Tāpēc aicinām ģimenes, kas uzturā ir iecienījušas šo veselīgo graudaugu ēdienu, dalīties ar pozitīviem putras ēšanas stāstiem un kopīgi veicināt putras tradīciju stiprināšanu Latvijā."

Atbildēt

Lai pisās dirst

18.11.2022. 17:40

Vēl jau nav zināms kuros kāpis glabās

Atbildēt

Sveiciens Sandim Jansonam svētkos!

18.11.2022. 17:09

Vai iespējams vēl vairāk apzagt savas valsts iedzīvotĀJUS? Šim kungam ar tādu atalgojumu cēlās roka un mēle kaut ko tādu pavēstīt? Tā teikt, sveiciens svētkos, dārgie draugi no sadales tīkla. Nākamgad taču kunga alga palielināsies?
Kārtējo reizi tik daudzi tiks apkrāpti, kas ticēja saules paneļiem, ņēma kredītus utt. Vai tiešām nevienam vairs nevar ticēt?Laikam lieki jautāt.

Atbildēt

Kam jaunam būtu jābūt

18.11.2022. 16:50

»

Gustavs

Sandis jansons dara to ko viņam liek. Kas tur tāds jauns


1. Vismaz maģistram enerģētikas tiesībās vai elektroinženierim tur vajadzētu būt šā miltu spekulanta vietā;
2. Miltu spekulantu samalt miltos, jo pārāk dārgi izmaksā - ne vien alga, bet arī viņa 'darbības'.

Atbildēt

Gustavs

18.11.2022. 14:50

Sandis jansons dara to ko viņam liek. Kas tur tāds jauns?

Atbildēt

neskaitot bezmaksas "darba" auto

18.11.2022. 13:51

»

JZ

Domāju, ka ir pilnīgi pamatoti precīzi nosaukt raksta galvenā 'varoņa' algu. Pilnīgi nevietā jautāt, cik lielu atalgojumu šādas jaudas uzņēmuma vadītājs saņemtu citviet ES? To nevar salīdzināt. Izpratne un atbildība par energosistēmas darbību kopumā ir lieats, ko no regulējamo uzņēmumu vadības pieprasa...


AS “Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons pērn no kompānijas atalgojumā saņēmis 157 549 eiro, kas ir par 0,3% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina viņa iesniegtā amatpersonas deklarācija.

Atbildēt

pārdevām kā lopbarības produktu

18.11.2022. 13:46

Sandis Jansons, AS „Rīgas Dzirnavnieks” ģenerāldirektors: „Graudu pārstrādāšana ir pateicīga nozare, jo miltu ražošanas procesā atlikumus, kā piemēram, graudu apvalkus vai klijas, var pārstrādāt un tādā veidā nodrošināt gandrīz bez atlikumu ražošanu. Jau līdz šim graudaugu klijas pārdevām kā lopbarības produktu, tomēr negranulētas tās aizņem daudz vietas un ir grūti transportējamas. Granulēšanas iekārtas uzstādīšana ir solis modernizācijas virzienā un ļaus mums ražot klijas granulās, kas nozīmē ērtāku uzglabāšanu un transportēšanu. Šādu produktu var arī vieglāk eksportēt, un tā ir pieprasīta lopbarības izejviela Eiropā.”

Atbildēt

lauķis

18.11.2022. 08:34

»

Levitaans

Rodas pamatots jautaajums, Valsts ir radiita prieksh cilveeka, vai cilveeks ir prieksh Valsts.... Taa ieziimeejaas "modernaa verdziiba", bet mums vislaik skandee, ka taa ir demokraatija


Pašlaik personas/pilsoņi,nevis cilvēki,ir radītas komercfirmām "valstis".Ja nu kādam radušās šaubas lai uzmanīgi izlasa personas pasi,tur nekur nav rakstīts ka tā ir cilvēka pase.

Atbildēt

Levitaans

18.11.2022. 06:12

»

Haralds Kalns

Godātie un cienītās! Izlasiet, nošļukušo knābju sacēlāja,tovarišča Ļevita mūža darbu Preambulu un tie, kam vēl nav skaidrs, sapratīs- kāpēc dzimuši, kāpēc šeit (ne citur) atrodas un kam ir paredzēti


Rodas pamatots jautaajums, Valsts ir radiita prieksh cilveeka, vai cilveeks ir prieksh Valsts.... Taa ieziimeejaas "modernaa verdziiba", bet mums vislaik skandee, ka taa ir demokraatija!

Atbildēt

Haralds Kalns

17.11.2022. 23:16

Godātie un cienītās! Izlasiet, nošļukušo knābju sacēlāja,tovarišča Ļevita mūža darbu Preambulu un tie, kam vēl nav skaidrs, sapratīs- kāpēc dzimuši, kāpēc šeit (ne citur) atrodas un kam ir paredzēti!

Atbildēt

JZ

17.11.2022. 22:21

Domāju, ka ir pilnīgi pamatoti precīzi nosaukt raksta galvenā 'varoņa' algu. Pilnīgi nevietā jautāt, cik lielu atalgojumu šādas jaudas uzņēmuma vadītājs saņemtu citviet ES? To nevar salīdzināt. Izpratne un atbildība par energosistēmas darbību kopumā ir lieats, ko no regulējamo uzņēmumu vadības pieprasa enerģetikas pakalpojumu regulators civilizetās valstīs, bet diemžēl ne LV. Vairumā no Eiropas civilizētajām valstīm ir citas, augstākas prasības amatpersonu kvalifikācijai un darba nopietnībai, kā arī būtiski atšķiras ekonomiskā situācija - iedzīvotāju maksātspēja un pieejamais atbalsts rēķinu samaksai - LV zemais līmenis nav salīdzināms. Tātad priekš LV līmeņa lielā alga ir neproporcionāla ar Eiropu nesalīdzināmi mazajai pieredzei, lietpratībai, atbildībai, izpratnei veiktajam darbam un valsts ekonomiskajai situācijai. Bagātās Briseles iedzīvotājiem šā gada beigās valsts vairāku simtu eiro apjomā subsidē elektrības un gāzes rēķinus, kur ietilpst arī pārvades un sadales tarifi. Tas tā starp citu. Bez nopietnas analīzes pildīt mafijas norādījumus, nosmelt krējumu sev un saviem maizestēviem no budžeta un no klientiem, nenesot nekādu atbildību, tā ir greznība, ko pieļauj regulators Latvijā, bet ne Rietumeiropā. Acīs dzeļ nesamērīgums, kas redzams LV.

Atbildēt

Dievs

17.11.2022. 21:19

Gatis man vairàk atgàdina Riżu nevis Lazdu

Atbildēt

Taukainās cūkas slīkstiet taukos

17.11.2022. 20:48

Taukainās cūkas, noslīkstiet savos taukos, ka nepārrijaties uz Tautas rēķina!!!

Atbildēt

Tie kas citus par nacistiem sauc

17.11.2022. 20:31

Krāsnis sen nav kurinātas.

Atbildēt

ko te piebilst...

17.11.2022. 20:26

alkatībai nav robežu...tas attiecināms gan uz valsts monopolistu ST gan uz pseidozaļajiem grābaniem, kuri alkatībā cenšas sagrābt naudu visur kur iespējams un tad kad kāds neļauj, tad plosās ar putām uz lūpām... Uzliec tik paneļus, cik pašpatēriņam nepieciešams un nebūs jāsačakarē šī enerģijas piegādes nozare.

Atbildēt

Naftas lietotājs

17.11.2022. 20:25

Jaunās Baibas Rubesas naftas uzņēmuma “mantinieces” Guntas Jēkbsones slaids spļāviens virsū visādiem tur kariņiem un levitiem kā zaļajiem drisējiem par klimata ministrijām.

https://pietiek.com/raksti/augstsprieguma_tikls_kluse_par_jaunas_prieksnieces_frizieri_uz_elektribas_pateretaju_rekina_un_citiem_izskerdigiem_teriniem/

Atbildēt

jaajaa

17.11.2022. 19:16

...pieļauju, ka tas nebūs uz ilgu laiku...Eiropa piespiedīs atbalstīt saules enerģijas ražotājus...

Atbildēt

Edgars

17.11.2022. 18:16

Pozitivi, jo vairak latviesu bankrotu, jo labak, sen ES finansejumu vajag nogriezt.

Atbildēt

Pēters

17.11.2022. 17:54

Lazda nepriecīgs, ka jaudas sagrābies un par to jāsāk maksāt. Kliedz, jo laikam grib, lai es un citi lietotāji no savas kabatas samaksāju viņa daļu. Phe!

Atbildēt

Pagaidām

17.11.2022. 17:39

Latvija neizdevusies teritotija

Atbildēt

Gribulis

17.11.2022. 17:34

Negribu elektrību no krievu vai amīšu gāzes. Gribu elektrību no Olaines kūdras.

Atbildēt

HT

17.11.2022. 17:09

Nedrīkst nošaut apžēlot.

Atbildēt

viss notiek, jo šis mēsls

17.11.2022. 16:45

labi piezīdies pie Levit kunga klana!

Atbildēt

Dots devējam

17.11.2022. 16:33

atgriežas desmitkārtīgi. Nu iedeva valsts "subsīdijas" , cik tur 4000? Nu tad jāatdod ir 40 000...

Atbildēt

millers

17.11.2022. 16:15

par kādiem nopelniem šim mēslam tāda nauda ? viņš ko vērtīgu paveicis, vai vienkārši īstajā vietā un laikā ?šķērma dūša paliek, skatoties uz šiem mūļiem

Atbildēt

A/S Sadales tīkls

17.11.2022. 16:10

sveic visus saules paneļu uzstādītājus Valsts svētkos!
Urā, biedri!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: