Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

austrumu mēris ar lieko hromosomu

15.12.2021. 15:47

»

?!

mazas šucmanīšu-kolobarantu ĒNIŅAS palaikām UZPELD


Kā redzams pats esi no tiem, kas tiesiskumu sauc par naida kurināšanu starp pamatiedzīvotājiem un iebrucējiem, marodieriem, slepkavām ?

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

15.12.2021. 13:42

»

Sarkanais mēris jāizdedzina ar uguni

Malači, sen bija laiks iznīcināt šos valsts bezpeļņas monstrus, kas baroja komunistu un krievu okupantu izveidoto sistēmu...


sorosisti 30 gados Latvijā labi "pastrādāja",tautsaimniecību sagrāva,tādu Atlantijas zvejas un sauskravas kuģu floti padirsa?!Bet Latvijā it kā ir viens no krābju lomu oligarkiem--interesanti!

Atbildēt

Bordāns un sorositi

15.12.2021. 11:37

darbojas kopā, pildot koloniālās administrācijas rīkojumus par LV finansu un tranzita sistēmu iznīcināšanu, lai izolētu savu ģeopolitisko ienaidnieku-Krieviju. Klasika, tas saucas izdedzinātās zemes taktika . Žēl, ka tā ir mūsu zeme, ko izvaro šie nodevēji. Bordāns un ko ir pelnījis lēnu un mokošu nāvi par uzdarīto.Tad , kad amerikāņi izvāksies, viņi nešaubīgi tiks nogalināti

Atbildēt

Q

15.12.2021. 10:38

»

fakts

Lemberga izsaimniekotā Ventspils osta ir novesta līdz kliņķim. Pat viņa līdzdalībnieki spiesti atzīt, ka ostai nav pat ko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu


Lembergs šeit ir pilnīgi bez vainas, tikai aklais var neredzēt, ka Latvijas ostu apgrozījumu visvairāk ietekmēja rietumu sankcijas, un arī latviešu tautas nodevēji Bordāns un Jurašs kopā ar sorosītu bandu pastiprināja Latvijas ostu un dzelzceļa ātrāku likvidāciju!

Atbildēt

Žīdu cionistu globālusti Levits & Bordāns & Mūrniece

15.12.2021. 08:30

sāka ar Lemberga ieslodzīšanu cietumā? Nē, ar žīdiem uzdāvināto Citadeles banku. Kovidafēra ar Levita & Kariņa darbībām sagraus ekonomiku, nošpricējot un likvidējot lieko cilvēkkapitālu, atsavinot ar Ekonomikas lietu tiesu ieķīlātos NĪ. Zem āmura nonāks arī kovidafērā ieķīlātie valsts īpašumi, bet ar sankcijām pret Krieviju novājinātās ostas pārdos žīdiem no Izraēlas un ASV.

Pēc tam sāksies Davosas ekonomikas foruma - kluba solītais ceturtais lielais industrializācijas uzrāviens.

Tomēr viena no visdziļākajām briesmām, kas draud pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Atbildēt

Хм

14.12.2021. 23:49

»

Sarkanais mēris jāizdedzina ar uguni

Malači, sen bija laiks iznīcināt šos valsts bezpeļņas monstrus, kas baroja komunistu un krievu okupantu izveidoto sistēmu...


Классная отговорка - оккупанты мешают строить заводы)) а как именно мешают? По ночам разбирают оборудование? Странно, а вот эстонцам не мешают... А может, дело не в оккупантах? А пора к зеркалу подойти? Хотя зачем.. Это сложно.. Лучше про оккупантов. Пока свои самые толковые, которым эти стоны порядком надоели, уже уехали за границу. Да, кстати, с Эстонии-то так не уезжают! Но вы не расслабляйтесь, впереди деоккупация, потом ещё Россия выплатит толи 150 млрд, то от 300, ух можно будет помечтать, куда их потратить!

Atbildēt

Apriebušās reklāmas

14.12.2021. 19:57

»

fakts

Lemberga izsaimniekotā Ventspils osta ir novesta līdz kliņķim. Pat viņa līdzdalībnieki spiesti atzīt, ka ostai nav pat ko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu


Toties uz trūkumā novesto rēķina var labi nopelnīt ar ātrajiem kreditiem, kas saradušies kā suņu sēnes pēc lietus un būtu pakarināmi pirmajā līkajā zarā.

Atbildēt

Sarkanais mēris jāizdedzina ar uguni

14.12.2021. 19:51

Malači, sen bija laiks iznīcināt šos valsts bezpeļņas monstrus, kas baroja komunistu un krievu okupantu izveidoto sistēmu.
Labāk protams būtu veiksmīgi pelnoši Latvijas uzņēmumi, bet pie tik milzīgas krievu okupantu koncentrācijas un čekistu varas, kāda ir Latvijā, tas vienkārši nav iespējams bez pilnīgas demontāžas.

Atbildēt

Kur tautsaimniecības ieguvums no ostas

14.12.2021. 19:46

Pēc ievērojamā kravu apjoma krituma Ventspils un Rīgas ostās vajadzētu būt kopprodukta kritumam, bet tas nekrīt. Toties valsts investīcijas tranzīta infrastruktūrā bija milzīgas. Kur tad bija daudzie uzņēmēji ar lielo peļņu un daudzie nodarbinātie ar lielām algām. Varbūt no tā visa labumu guva daži offshore sēdošie starpnieki un lobētās/korumpētās struktūras. Ja 2014-2020 investīcijas būtu novirzītas citās nozarēs, kopprodukta pieaugums varētu būt straujāks.

Atbildēt

ErinWatson

14.12.2021. 18:40

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

fakts

14.12.2021. 18:08

Lemberga izsaimniekotā Ventspils osta ir novesta līdz kliņķim. Pat viņa līdzdalībnieki spiesti atzīt, ka ostai nav pat ko ieķīlāt, lai saņemtu kredītu.

Atbildēt

mo

14.12.2021. 17:39

Ja valsts pārņems ostu pamatkapitāla vairākumu, tad zaudētājos būs ne tikai pati valsts, bet lielākā mērā pašvaldības, kuru teikšana šajās ostās vairs nebūs noteicošā. Saliks priekšnieciņos valsts pārvaldes dēlus, meitas, sievas-vīramātes, to šoferus, mājsaimnieces utt....

Atbildēt

33

14.12.2021. 17:37

Varbūt kāds lasīja, Ķīna ieviesa sankcijas pret Lietuvu, izslēdzot to no savas muitas sistēmas (neizrādīja cieņu k-kādam Ķīnas ierēdnim, kā to izdarīja LV un EE + atverot Taivānas vēstniecību (neskaitot Vatikānu, vienīgo Eiropā)). Viss Lietuvas imports no Ķīnas tika vests caur Klaipēdas ostu. Lietuvai ir 2 varianti, Polija vai Latvija. Izskatās ka izvēlēsies Rīgas ostu. Tas nozīmē ka visas Lietuvas kravas ies caur Latviju + atvērs savas pārstāvniecības.

Atbildēt

jā, bet...

14.12.2021. 17:24

Kāpēc gan lai valdību interesētu ostas? Naudu taču var aizņemties. Un "naudas ir tik daudz, kā vēl nekad!"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: