Menu
Pilnā versija
Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Fanija Golda · 09.07.2019. · Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

10.07.2019. 12:03

Interesānti, cik viņam pilsonības? Un vai viņš cienā Herbertu Cukuru?

Atbildēt

hm

10.07.2019. 09:09

Kritēriji nebūs īstie. Prezidentam nav jābūt ievērojamam Baltijā vai Eiroparlamentā, vai Marokā, kā VVF, bet gan Latvijā. Latvijas tautā!
Un šeit slēpjas pretruna, ka prezi neievēl tauta, bet parlaments. Kas norāda uz to, ka viņš nav tautas, bet tikai Saeimas prezidents. Varas elites prezidents.
Rodas pamatots jautājums - kāds sakars tautai ar parlamentāro prezidentu par kuru pat formāli nav nodota neviena pati tautas balss?

Atbildēt

Kleptokrātiski ir sacīts ar humoru

10.07.2019. 08:50

»

Tonija

Zīlēt, kāds Levits būs prezidents, varētu tikai tad,ja šis kungs būtu kāds jaunpienācējs Latvijas politikā. Levits tieši otrādi, ir viens no vecākajiem Latvijas politiskās sistēmas veterāniem. Amatā to iecēluši paši vecākie oligarhu klani, kas grupējas ap lieloligarhijas mūžseno projektu Vienotība ar...


Ir valsts korporācija, kuru pārvalda no valsts ārpuses. Kas ir valsts korporācija? Tā ir sistēma, kad valsts oficiālā vara saaugusi ar korporokrātiju - korporāciiju - iekšējo un ārējo interesēs. To interesēs, sašaurinot tautas varu, kas noteikta Satversmes 2. pantā, līdz minimumam ar likumdošanu tieši korporokrātijas interesēs. Tiesu vara tikai pa laikam upurē kādu no korporokrātijas kā B. Broku, lai tautā uzturētu kādu jel ticību varas taisnīgumam. Pārējie bailēs trīc, lai netiktu upurēti un iztop aizvien vairāk.

Atbildēt

Jā, bet...

10.07.2019. 08:09

Latvietī nepārtraukti ir jāuztur sajūta, ka tūliņ, tūliņ kaut kas mainīsies uz labo pusi. Šis prezidents (premjers, partija, reformas, vēlēšanas, pārkārtojumi) noteikti būs tas īstais, kas ieviesīs pārmaiņas un dos to labumu. Un tā jau vairāk kā ceturtdaļgadsimtu. Un naivais latvietis cer, tic, un gaida.... Nāk prātā tā vecā anekdote par lapsu, kas ganībās staigājusi pakaļ bullim cerot un gaidot ka tas buļļa olu maisiņš, kas tur karājas, notrūks un tiks lapsai....

Atbildēt

Tonija

10.07.2019. 07:54

Zīlēt, kāds Levits būs prezidents, varētu tikai tad,ja šis kungs būtu kāds jaunpienācējs Latvijas politikā. Levits tieši otrādi, ir viens no vecākajiem Latvijas politiskās sistēmas veterāniem. Amatā to iecēluši paši vecākie oligarhu klani, kas grupējas ap lieloligarhijas mūžseno projektu Vienotība ar tās kloniem. Pat viesu saraksts inaugurācijā simbolisks. Tātad pilnīgi visas pazīmes, ka pilnīgi nekas no Latvijā gadiem ilgi valdošās, oligarhistiski kleptokrātiskās sistēmas nemainīsies. Skaisti vārdi? Viņi nemaksā neko.

Atbildēt

Asiirietis

09.07.2019. 23:14

»

Kurmis

Nav zināma pat viņa un vecāku biogrāfijas...


Esam spiesti tādēļ, ka 1940 mūs okupēja, bet deokupācija un dekolonizācija nav notikusi. Esam valsts - feiks vai kā moderni izsakās, hibrīdvalsts ar svešām bankām un svešu varu, kas maskēta zem Latvijas brīvvalsts karoga un okupantu izvarotās latviešu valsts Satversmes.

Atbildēt

Atmiņa

09.07.2019. 23:01

Skaidrs ka tikai pasolīja latviešiem, jo uzticību zvērējis citiem.

Atbildēt

janis

09.07.2019. 22:51

Faņja,vai bija salds,nu...tur?

Atbildēt

tiešām kurmis

09.07.2019. 22:50

»

Kurmis

Nav zināma pat viņa un vecāku biogrāfijas...


Interesanti, kā Levits žīdu emigrants būdams, tik veiksmīgi iefiltrējās Minsteres latviešu ģimnāzijā un letiņu-žīdu nemīlētāju vidē? Ko darīja tēvs Vācijā, ja Latvijas PSR bija labi sadarbojies ar okupantu iekārtu? Kas un kā viņu tur pieņēma? Skaidrs ir vienīgi tas, ka Latvijas ceļa laiki atdzīvojas un čomi lien ārā.

Atbildēt

Kurmis

09.07.2019. 19:34

Nav zināma pat viņa un vecāku biogrāfijas
Rodās jautājums,ka okupantu aktīva darboņa dēls,kura ģimene visai mīklainos apstākļos nokļuva Vācijā,drīkst kļūt par prezidentu,tāpat iepriekšējie okupantu armijas virsnieki,aktīvie kolaboranti.Kādēļlatvieši ir spiesti dzīvot šajā kolaborantu zaņķī?

Atbildēt

definīcija

09.07.2019. 18:35

Parazitāra sistēma par prezidentu var ievēlēt tikai,un vienīgi PARAZĪTU.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

09.07.2019. 17:07

Beidzot normāls, korekts viedoklis par jauno prezidentu, nevis kārtējā haotiskā bļaušana :)

Atbildēt

RB

09.07.2019. 16:57

Par to, kādi laiki sāksies Latvijā https://tautastribunals.eu/?p 51259

Atbildēt

E. Levits židmasonu marionete

09.07.2019. 16:45

Elmārs Barkāns (Jauns.lv)

Egila Levita saistība ar brīvmūrniecību ir noslēpumainības plīvurā tīta. LETA)


Brīvmūrnieku pārstāvis Skuja skaidro Levita saistību ar masonu ložām.

Amatā stājies jaunievēlētais Latvijas prezidents Egils Levits. "Sazvērestības teoriju" izplatītāji ik pa laikam ziņo, ka viņš ir masons (brīvmūrnieks) un Latvijas politiku nu gaida gauži laiki, jo viņš to vadīs nevis tautas, bet gan slepeno ložu interesēs.

Jauns.lv Latvijas masonu pārstāvim - liberālo brīvmūrnieku ložas pārstāvim, brīvmūrniecības pētniekam un, bijušajam Rīgas domniekam Jānim Mārtiņam Skujam jautāja, vai Levits tik tiešām ir masons. Skuja Jauns.lv teica: „Brīvmūrnieki nerunā par citiem dzīviem esošiem Brāļiem un Māsām, ja nav dota piekrišana vai viņš pats sevi nav publiski iezīmējis. Personīgi uzskatu, ka brīvmūrniecība tikai iegūtu, ja Egils Levits būtu Brīvmūrnieks, tomēr tas nenozīmē, ka E. Levits varētu nebūt masonu ložas biedrs.


Egils Levits un masonisms. Kāda saistība?

Jāatgādina, ka pirmās aizdomas, ka Levits varētu būt saistīts ar masonu slepenajām zintīm jau bija atjaunotās Latvijas pirmajā Saeimas sasaukumā (1993. gada jūlijā), kad viņš kā tieslietu ministrs parlamentam prezentēja atjaunojamā Ministru kabineta (MK) iekārtu. Toreiz, izanalizēdams jaunveidojamā MK shēmu, LNNK deputāts Aleksandrs Kiršteins no Saeimas tribīnes teica, ka „parādās arī kaut kāda mistiska slepenība, kas liek domāt, ka šis likumprojekts drīzāk atgādina kaut kādu masonu ložas instrukciju sakopojumu, jo (..) ļoti rūpīgi Levita kungs centās mums iestāstīt, cik labus normatīvos aktus izdos Ministru kabinets, kuri uzreiz būs Pēc tam norādes par Levita saistību ar masoniem radās 2007. gadā, kad viņš pirmo reizi tika virzīts Valsts prezidenta amatam, bet viņš savu kandidatūru atsauca, neredzot tai pietiekamu atbalstu Saeimas koalīcijā. Vēlāk kāds bijušais deputāts, kurš savulaik bija vervēts iestāties brīvmūrniekos, Jauns.lv izteicās: „Pēdējā cīņa par Valsts prezidenta krēslu bija latviskās ložas cīņa pret rietumu ložu – Valdis Zatlers pret Egilu Levitu. Savukārt Aivaru Endziņu izvirzīja prokrieviskā loža (oficiāli – „Saskaņas centrs”)”.
Tolaik Saeimā Valsts prezidenta vēlēšanu laikā bija manāms aktīvs mūsu valsts brīvmūrniecības atjaunotājs Latvijas Lielložas lielmeistara vietnieks, kurš par prezidentu vēlēšanu cīņu gan izteicās, ka tā nav „masonu cīņa”: „Tādas blēņas! Neviena loža nekad politikā neiejaucas”.
Levits uz Jauns.lv jautājumu, vai viņš kaut kādā veidā ir saistīts ar brīvmūrniecību, neatbildēja.

Tomēr "sazvērestības teoriju " piekritēji min piemērus, kas varētu liecināt par Levita saistību ar masoniem. Piemēram, reizēm masonims piedēvēts pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā politiķu veidotajam „Klubam 21”, no kura izauga partija „Latvijas ceļš”. Te jāteic, ka Levits bija gan „Kluba 21” biedrs, gan „Latvijas ceļa dibinātājs”.
Kāda ir masonu ideoloģija?
Masoni apgalvo, ka „nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās”.
Paši brīvmūrnieki iebilst, ka viņiem nav svarīgi ne amati, ne bagātība, bet garīgā izaugsme un brīvības, vienlīdzības, brālības princips. Ja viens brālis otram dod godavārdu, tas stingri jāpilda, citādi reputācija būs pagalam un vietas ložā nebūs.
Latvijas Lielložas mājaslapā uz jautājumus „Ar ko nodarbojas brīvmūrnieki?” ir atbilde: „Ir svarīgi apjaust brīvmūrnieku brālību kā idejas, biedrības un simbola apvienojumu. Šī daudzveidība ļauj izpausties dažādiem cilvēku centieniem. Vieniem vissvarīgākais ir garīgie kontakti, citiem vēl būtiskākas ir cilvēcīgās attiecības ložā, vēl citiem svarīgākais būs tradīcijas un simboli. Tomēr pilnībā brīvmūrniecība izpaužas vienīgi visu tās elementu mijiedarbībā”.

Visai miglaini formulēta masonu saistība ar politiku: „Brīvmūrnieku brālība atturas no politisku programmu formulēšanas un nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās. Ložām ir jābūt vietām, kur ar informācijas un kolektīvu pārdomu palīdzību tiek veidota apzināta individuāla rīcība. Savu svarīgo apgaismības uzdevumu Latvijas lielložas brīvmūrnieki veic, pārvarot aizspriedumus, sekojot laika garam un kopīgi cenšoties meklēt patiesību”.

Atbildēt

Par šito IKreituses ūdensgabalu

09.07.2019. 16:44

Pietiek lidz balsot ar mīnusa zīmi. Saprotams, ka arī Pietiek slejas jāaizpilda ar priedīšveida šizi gargabaliem.

Atbildēt

Aristotelis

09.07.2019. 16:31

»

fanijai - tukšs raksts

jūsu raksts ir tukšs, vispārīgu frāžu savārstījums , ar Levita vārda piesaukšanu jūsmaldīgi domājiet, ka spodrināsiet savu literāro pseidonīmu


tiesa gan, rakstā nav tādu intrigu, lai būtu iespēja palamāties,atliek mesties virsū autoram un viņa "līkajām kājām".

Atbildēt

fanijai - tukšs raksts

09.07.2019. 15:47

jūsu raksts ir tukšs, vispārīgu frāžu savārstījums , ar Levita vārda piesaukšanu jūsmaldīgi domājiet, ka spodrināsiet savu literāro pseidonīmu.

Atbildēt

Q

09.07.2019. 15:29

Sorosītu un NA zagļu ieliktenis nevar būt labs prezidents!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: