Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristīne

31.03.2021. 20:00

Kasparam Pudnikam covid laikam nograuzis smadzenes. Pats gaida ārlaulības bērnu + vairākus gadus nav reģistrējis attiecības + atbalsta daudzsievību (stāstīja vienā intervijā). Tikumības kalngals! Un tāds citiem mācīs tikumību un pareizes ģimenes vērtības! Iesniedzis sūdzības pret Samantu visur kur var, manabalss 2 reizes, policijā, bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā un vēl kaut kur...kāds naids, skaudība, negācijas šādā cilvēkā valda, lai kaut ko tādu darītu otram, vēl pie tam savi "amata" māsai. Kaspar, atslēdziet un iesūdziet tiesā arī radio, TV, internetu un sociālos tīklus, visur rāda kaut ko erotisku, perversu, lezbisku vai gejisku ...

Atbildēt

Tīre rebe

23.03.2021. 19:54

Ko tikai poļakova neizdarīs par naudu! Pirms dažiem gadiem viņa Rīgā 9.maijā dziedāja pie okupantu staba krieviski, tagad taisās Latviju prezentēt kā varavīksnes paradīzi (zinot eirovīzijas pamatklientūru)
man ir viņas vietā kauns!

Atbildēt

Atbilde In

23.03.2021. 17:01

»

In

Nu cerams , ka Tev ģimene nebūs neviens ar nedradicionalu orientāciju ( bet noteikti, ja būs, tad Tev to neteiks...


Cilvēki ir ļoti aprobežoti. Pilnīgi piekrītu. Nejau no reklāmām cilvēks tāds paliks. Cilvēks apzināsies, ka tāds viņš ir. Tur absolūti neko nevar darīt. Tik pat labi es vainošu kādu, kuram ir zaļas acis vai raksta ar kreiso roku.. tagad ej uz nomaini acis, sāc rakstīt ar labo roku. Absurds. Ar reklāmām un filmām bērns apzināsies, ka tādi cilvēki arī pastāv, būs tolerants, iekļaujošs. Bet, ja bērnus audzina šitādi(es atvainojos) aprobežoti pāķi- tad šeit ir arī sekas. Briesmīgi uz šo skatīties.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.03.2021. 11:13

Mute kā seksa lellei

Atbildēt

Prece

21.03.2021. 15:02

»

kas par muti!!!

Burvigi,seksigi


Trula, merkantīla emma!

Atbildēt

ne tu pirmais

21.03.2021. 04:45

»

kas par muti!!!

Burvigi,seksigi


tava mute tevi nobeigs pirms laika.

Atbildēt

kas par muti!!!

20.03.2021. 23:57

Burvigi,seksigi!

Atbildēt

Tautas dziesma / The Moon Is Rising

20.03.2021. 15:43

Samanta Tīna ir vienīgā dziedātāja, kura spēja izdziedāt
tautas nakotnes virzienu.
Moderni un Covida laikam atbilstoši.

Atbildēt

Hff

20.03.2021. 12:19

Man patik krievija variants ko dar ar krasainiem pertikiem , bet citadi dzivoju pats par sevi trubaa sai valsti

Atbildēt

smiekls

19.03.2021. 22:59

»

pārdomas

...


Varbūt Tukuma Poļakova kaut ko uzpīpējusi?? Un tad sevi iedomājās kā tīnu:))

Atbildēt

Bija

19.03.2021. 22:44

»

pārdomas

...


90 tajos,tuvu pusnaktij,tāda veca reklāma, šķiet, apmierinājums pa telefonu jeb kkas tmldz.-Tu esi mans vergs:):):):):)To arī nozīmē..

Atbildēt

pārdomas

19.03.2021. 19:18


Balta nāca tautu meita... nu, tūlīt tai gejropai parādīs, padomāju.Tad jau laikam arī dziedās kaut ko par pašas tikumību vai par dzimtās zemes skaistumu, nu vismaz par darba tikumu... lai tak tā gejropa visumaz beidzot pamana, ka mums tomēr pašiem savas tradicionālās vērtības un viņējās mēs ne vienmēr saprotam. Mūsējā tak dziedone, kā nekā, savējā! Par cik ar angļu mēli pats tā kā nedaudz uz jūs, iemetu ponta pēc Google Translate, un lūk ko tur izmeta...

Nāk nakts karaliene Asins mēness pieaug Kad es šādi ieeju Ar un attieksmi Jums jāzina, ka es nāku pēc jums. Jūs varat palaist, jūs varat paslēpties, bet jūs esat apburts Domās es jau esmu elkots Spēlē netīri - tas nav mans gadījums! Atmetot cerības - tas nav mans gadījums! Skaudība - tas nav mans gadījums! Ja tev ir kas sakāms, saki to man sejā! Nāk nakts karaliene Asins mēness aug (Gatavojieties a) Pa ra ra Pa ra ra Pa ra ra pa Pa ra ra pa pa-rade Es kvēlošu, es sadedzināšu Apgaismot Ievediet kaisli iekšā, Ļaujiet man pieskaries tavam liktenim, kuru es vadīšu, es tevi vadīšu. Ceļā es esmu šeit, lai atgādinātu, ka tu esi īstajā vietā Mani noteikumi, tavi noteikumi Es esmu sieviete, es esmu valdnieks Mani noteikumi, tavi noteikumi Es esmu pieņemu tikai patiesu mīlestību Mani likumi, tavi noteikumi Es esmu sieviete, es esmu valdnieks Tev ir kas sakāms, Saki man sejā Mani likumi, tavi noteikumi Gatavošanās parādei Mani noteikumi, tavi noteikumi Nav attaisnojumu, ja ir par vēlu Mani noteikumi, tavi noteikumi Visi ievēro manu ceļu. Tev ir kas sakāms: Saki to man sejā! Nāk nakts karaliene Asins mēness aug

Kas tā vel par nakts karalieni un ko viņa grib, kāds var paskaidrot?! Un kādu vēsti ar šo sū... tas ir, dziesmu, Eiropai mēģinās nodot Samanta???

Atbildēt

Bet

19.03.2021. 16:29

vai tad šo dziesmu izvēlējās LV skatītāji? Ja ne, tad dziedātājai nevajadzētu pārstāvēt LV, bet sevi. Bez LV karoga plivināšanas, jo balsojis ta neviens nav. Manis pēc lai izpilda Eirovīzijā kaut 10 tādas dziesmas, bet bez valsts pārstāvniecības.

Atbildēt

Unkas

19.03.2021. 12:55

Ko var cepties par tiem LGBTQ?
Tāda sajūta, ka šim raksta autoram ir kaut kāda neizsāpēta jaunības mīlestība pret sava dzimuma cilvēku.
Katrs mākslinieks savu mākslu, dziesmu un darbu pasniedz kā viņš to uzskata par labu.
Ja kādam nepatīk, tad tā ir viņa paša problēma. Ir daļa personības (arī plašākai publikai zināmas), ka viņiem ir cita dzīves uzskati un viņi no tā nekaunās.
Par kādu LGBTQ propagandu šeit var runāt?!
Tas, ka klipā piedalās dažādi cilvēki un personība, klipa kvalitāti un izpildījumu nemaina - tikai paspilgtina. Pats šo klipu esmu noskatījies un man liekas, ka ir ok. Katrs pats var izvēlēties ko skatīties un kam sekot, ticēt utt.
P.S.
Ja var ticēt, ka šī raksta autors ir Kaspars Pudniks, kurš sevi reklamē kā pasākumu vadītāju, tad viņa raksts izraisa izbrīnu un šaubas par viņa profesionālo darbību. Tāda sajūta, ka viņš nekad nav ar LGBTQ cilvēkiem ticies un runājis.

Atbildēt

gf

19.03.2021. 12:21

Piekrītu : dziesma tizla.
Bet tas nemaina faktu, ka aizvainotais klausītājs ir pāķis.

Atbildēt

In

18.03.2021. 22:13

»

Vilks

Tas viss ir kā sērga, kā slimība ko sabiedrībai uz katra soļa tagad mēģina iestumt smadzenēs. Žurnāli un TV nepārtraukti popularizē šos slimos cilvēkus. Tādi kašeri, amunadevisi, un vel virkne slimi cilvēku sakropļo mūsu bērnu psihi un uztveri par ģimeni un tās vērtībām. Kāda velna pēc atverot delfi...


Nu cerams , ka Tev ģimene nebūs neviens ar nedradicionalu orientāciju ( bet noteikti, ja būs, tad Tev to neteiks ) .
Jo nevis no reklāmām un filma sākas visa šī būtība, bet kaut kur dziļāk ( Tev var būt tradicionāla ģimene ,un Tu vari radīt savas ģimenes vērtības , bet tas nenozīmē, ka tavam bērnam būs tādas pašas). Un būtu skumīgi ,ja Tavu bērnu nepieņemtu tikai tāpēc , ka cilvēki neinteresējas par šo tematu un ir aprobežoti savos uzskatos un nespēj pieņemt citu viedokli.

Atbildēt

Fakts

17.03.2021. 14:53

»

Ivars

Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs


Ja homoseksuāļu sabiedrība nebūtu sākusi uzbrukumu ar ārkārtīgi klaji bezgaumīgajiem, vulgārajiem praidiem, ar savu uzstājīgo tiesāšanos ar valsti, tad, manuprāt, nebūtu nekādu konfliktu sabiedrībā. Pazīstu gejus - gudri un inteliģenti cilvēki (droši vien - ne visi geji ir tādi). Esmu absolūti konservatīvu uzskatu piekritējs, bet man nekas nav pret maniem draugiem - gejiem. Esmu pret agresīvu savu vērtību uzspiešanu no jebkuras puses!!!!

Atbildēt

Kuivižu Televīzija

17.03.2021. 13:42

»

par performanci

Visiem iespējamiem līdzekļiem jānovērš uzmanību no dziedāšanas


kaidrojumā, kuru parakstījis kongregācijas galva kardināls Luiss F. Ladaria, teikts, ka Katoļu baznīca nevar svētīt viendzimuma laulības, jo Dievs nevar svētīt grēku. Homoseksuālu savienību nevar uzskatīt par likumīgu [baznīcas izpratnē] tāpēc, ka “tā būtu netieša svētība vīrieša un sievietes Laulības liturģijas imitācijai, kaut gan nav pilnīgi nekāda pamata uzskatīt homoseksuālās savienības par kaut ko līdzīgu vai pat attāli līdzīgu Dieva plānam attiecībā uz laulību un ģimeni”.

Atbildēt

Viedais Manels

17.03.2021. 12:52

Pričom te čekistu pēcteči, drīzāk jau čekisti savulaik ņedogļiģeļi. 🤣 Autors izliekas vai nesaprot, ka Latvija atrodas ES, kur LGBT ir valdošā reliģija, tāpēc sūkstīties par Samantas dziesmu, kuru mūsu valsts prezentē atklātā sodomītu (IMHO) konkursā Eirovīzijā ir naivi. Manuprāt, paldies Dievam, ka tautai vairs neliek līdzākstīties šajā perversajā pasākumā. Problēmu jāravē saknē un tā nav derdzīgajā "The Moon Is Rising" videoklipā. Turklāt jāsāk ar sevi, ar sīkumu - izsvītrojot tādus pasākumus kā Eirovīzija no savu vērtību skalas.

Atbildēt

Jūs,Ivar

17.03.2021. 12:20

»

Ivars

Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs


dzīvojat kaut kādā sev vien zināmā citā realitātē.Papīkstēt neiedrošinās žurnālists Streips,"mākslinieks" Blūms Blūmanis,viņa partneris Miņins,"mācītājs "Sants un daudzi citi,kuri to vien dara,kā pikst katru mīļu dienu portālos un tv pārraidē,nemaz nerunājot par Ārlietu ministru,kurš lepojas,ka ir gejs un regulārajiem "praidiem"Rīgas centrā.Ko dara saeimas deputāte,prezidija locekle Golubeva sieviešu žurnālos?Latvijas televīzija katru nedēlū rāda filmas par transseksuāļiem,gejiem,lezbietēm,arī seriāli čum un mudž.Par kādu pagrīdi jūs muldat?Nolaižieties uz grēcīgās zemes!Bet varbūt jūs dzīvojat ārzemēs,tālu no Latvijas?

Atbildēt

pelēkā vadmalas svārkā

17.03.2021. 11:53

Manu dvēselī tādi izpilditāji nekad nesasniegs.

Atbildēt

pensionāre

17.03.2021. 11:07

»

fakts

Ne dē dē dēē.Padomju laikos bija pants par pederastiju.Neviens pederasts neuzdrošinājās ar savu ideoloģiju uzbāzties cilvēkiem.Toties tagad gan visi šie deģenerāti agresīvi uzbāžas ar savu ideoloģiju uz katra stūra


Nemaz tik traki viņus nevajāja. Ir gadījies kādus pāris redzēt sabiedrībā, viņi gan izskatījās psihiski nenosvērti un izturējās agresīvi pret apkārtējiem, viens visu laiku aizvainoja sievietes, otrs mēģināja iestāstīt, ka tepat citi ir tādi paši kā viņš. Tas otrs reizēm bija redzams ar zilu aci, laikam pārāk uzbāzās.
Toties toreiz tā būšana netika slavēta medijos.

Atbildēt

TuMa

17.03.2021. 10:46

Nus ko Jūs - Šis ir globālistu projekts ar samērā spēcīgu ideju apakšā, kas strādā uz cilvēku zemapziņu.
Nakts karaliene ir "hierarhijā" daudz augstāka nekā piemēram bandītu karalieni ko simbolizē "bite".
Nakts karalienes sākums ir parādīts šeit un tas ir tā teikt "Trojas Helēnas turpinājums"
Nakts karaliene filmā:
Te ir vēl viens video kur parādīts kā "Strādā" karaliene:
https://www.youtube.com/watch?v QtEES0PThEo

Bite ir parādīta šeit:
https://www.youtube.com/watch?v AVYGCjwjUXg

Akiro Kurosava "Bites principu" parādīja šajā filmā:
https://www.youtube.com/watch?v R3iQE3M4LFs

Vai lielie naudīgie puiši "Pēta šo tēmu" - Jap.
https://www.youtube.com/watch?v u54ENX6kw8U

Atbildēt

Satīra

17.03.2021. 10:35

"Es jau neesmu pret gejime. BET NEDOD DIEVS ES KĀDU GEJU REDZĒŠU!" *vicinu dūri*

Atbildēt

fakts

17.03.2021. 09:31

»

pensionāre

tv visvairāk skatās vecas tantes, pensionāres. Laikam jau viņas ir jāpāraudzina, lai nestāsta mazbērniem, ka "mūsu laikā gan tā nebija


Ne dē dē dēē.Padomju laikos bija pants par pederastiju.Neviens pederasts neuzdrošinājās ar savu ideoloģiju uzbāzties cilvēkiem.Toties tagad gan visi šie deģenerāti agresīvi uzbāžas ar savu ideoloģiju uz katra stūra.

Atbildēt

varbūt

17.03.2021. 09:23

»

Ivars

Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības


jums vajadzētu padzert hormonu preparātus, tad nebūtu tādas tieksmes.
Nesen tv gāja filma, kur kāda būtne ar krāniņu gribēja kļūt par meiteni, un viņai ārsti parakstīja sieviešu hormonus un solīja izdarīt dzimuma maiņas operāciju (filma Meitene). Nezin kāpēc viņiem neienāca prātā dot šim jaunietim vīriešu hormonus, nebūtu viņu jākropļo.
Man pašai ir nācies lietot hormonu zāles sakarā ar kādu slimību, tāpēc varu atļauties rakstīt tādu "ķecerību".

Atbildēt

Bet

17.03.2021. 09:15

»

Ivars

Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības


vai tad kāds liedz?Mīliet.Nesen bija publicēts mūsu geju top 10.Nu un?Viņu dzīvē diez vai kas ir mainījies.Ja kāds apsaukā,tad palasiet,kādos tik vārdos netiek saukti mūsu prezidenti,ministri,u.c. personības.Cik novērots dzīvē,ikdienišķā saskarsmē dominē nevis orietācijas vērtējums,bet personība, cilvēka būtība.Problēma ir uzspiesta kulta radīšanā,attieksme pret bērniem, tas arī izraisa milzu pretestību pat tik tolerantai tautai kā latviešiem:):)Ģimene ir māte,tēvs,bērns/bērni.Divu vīriešu,sieviešu savienības tiesības juridiski gan jau var atrisināt tādā pat līmenī.

Atbildēt

pensionāre

17.03.2021. 09:14

»

tv un eirovīziju

sen skatās tikai pūlis, nu tas, kurš vakcīnu naudu nozog


tv visvairāk skatās vecas tantes, pensionāres. Laikam jau viņas ir jāpāraudzina, lai nestāsta mazbērniem, ka "mūsu laikā gan tā nebija".

Atbildēt

Vilks

17.03.2021. 07:33

Tas viss ir kā sērga, kā slimība ko sabiedrībai uz katra soļa tagad mēģina iestumt smadzenēs. Žurnāli un TV nepārtraukti popularizē šos slimos cilvēkus. Tādi kašeri, amunadevisi, un vel virkne slimi cilvēku sakropļo mūsu bērnu psihi un uztveri par ģimeni un tās vērtībām. Kāda velna pēc atverot delfi ziņas internetā man un citiem jāredz informācija par šiem slimajiem, kuri nevar izvēlēties kāzu kleitu un vispār kurš būs vīrs vai sieva. Kāpēc kaut ko tādu vispār publicē. Vienīgais manā uztverē pozitīvais ir tas ka šie slimie nevar radīt pēcnācējus. Kāpēc cilvèkus kas uzskata sevi par napaleonu vai vai vēl ko citu liek slimnicās ārstēties bet šitos kas uzskata sevi par sievieti aizstāv un popularizē. Cilvēki ar veselo saprātu un ģimenes vērtībām esat vienoti un stipri!

Atbildēt

tv un eirovīziju

17.03.2021. 06:52

sen skatās tikai pūlis, nu tas, kurš vakcīnu naudu nozog

Atbildēt

...

17.03.2021. 06:39

»

Ivars

Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības


Laikam jau pederastiem patīk vīrieši,bet,neviens vīrietis ar pederastu pat runāt nesāks.Pederastiem ir perversa izpratne par vīrieša būtību un sūtību.

Atbildēt

cilveks444

17.03.2021. 04:41

»

Barba

Par Latvijas Televīziju nav jābrīnās. Kā pirms kāda laika izteicās Ruduša, "sabiedrība tiek pamazām radināta", neviens neesot protestējis pret geju pāri seriālā "Mīlas viesulis" un šī "radināšana" ar svētdienu vakaru seriāliem TV1 un specifiskām mākslas fllmām TV 7 jau uzņēmusi apgriezienus...


Ruduša izteicās vēl derdzīgāk - ka Latvijas sabiedrību "gatavina". Maskas krīt, un jāsaka, ka pēc tik masīva uzbrukuma tradicionālas ģimenes vērtībām, kuras grauj jau par Satversmes tiesa, ir skaidrs, ka tas no LGBT ir kara gājiens pret Latvijas sabiedrību, pret latviešu tautu.

Atbildēt

cilveks444

17.03.2021. 04:34

»

uzvar mīlestība

Ko cepaties? Jūs kāds gejs vai lezbiete izvarojis ,vai kā? Viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs, tikai mīl citādāk. Bet mīl!!!! Lieciet viņiem mieru! Pēc tādiem komentāŗiem un naida, domājiet, viņi izkūpēs gaisā? Tie ir mūsu cilvēki, viņi dzīvo un dzīvos mūsu vidū, ja vien neaizbrauks prom - no naida, no...


Iespējams, esat jauns (jauna) gados. Daudz ko nezināt, daudz ko nesaprotat. Ziniet, Latvijā ne gejus, ne lezbietes neviens nevajā un nav vajājis pat PSRS laikos, ja neskaita čeku, kas viņus izmantoja kā stukačus. Cilvēki nav bijuši naidpilni. Jā, ir bijuši tādi, kas nicina, bet vairākums pret viņiem neizturējās agresīvi. Ir un ir. Pēc PSRS sabrukuma pret viņiem sāka izturēties vēl tolerantāk, vēl draudzīgāk. Kamēr netradicionālās orientācijas aktīvisti nesāka ar milzīgu propagandas spiedienu popularizēt to, ko viņi dara guļamistabās. Kamēr arī mediji nesāka "nogatavināt" sabiedrību. Vai maz apjēdzat, kā skan šis "nogatavināt" Kas ar to tiek domāts, kas zem tā slēpjas? Tā ir smadzeņu skalošana. Saka iedod velnam mazo pirkstiņu, tas paņems visu roku. Un Latvijas sabiedrība, esot viena no tolerantākajām sabiedrībām, iedeva pat ne mazo pirkstiņu LGBT sabiedrībai, tā padeva pat roku. Bet šiem ar to bija par maz. Šiem nepietika, jo šie vēlas brutāli aprīt Latvijas sabiedrību, pataisīt to pēc LGBT sejas un līdzības. Viņi lien iekšā skolās, degradē jauno paaudzi, drīz līdīs iekšā bērnu dārzos. Arī ģimenes šiem neliek mieru, tradicionālās ģimenes. Ziniet, daudzi no tiem, kas sākumā pret netradicionālās seksuālās orientācijas īpatņiem attiecās ar sapratni, tagad saprot, ka tiek izmantota viņu labvēlība, ka izrādās vismaz skaļākie LGBT pārstāvji jau paģērē sev atļaut laulāties. Nē, laulība ir kas cits. Lai viņi kārto partnerattiecības citā formātā, bet lai neķeras klāt laulībai un ģimenēm, lai nelien skolās un pie bērniem ar savu "bībeli".

Atbildēt

Ivars

17.03.2021. 01:13

»

Džeks uzšķērdējs jāamnestē

Varbūt nekrofīliem un zoofīliem arī likt mieru, lai tak cilvēki rotaļājas parkos, skvēros, kapos, ganībās un TV ekrānos


Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības?

Atbildēt

nu tak

17.03.2021. 00:39

»

Ivars

Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs


informācijas telpā, televīzijā kādas filmas rāda, gandrīz katrā ir kādi ļoti pozitīvi netradicionāļi, nesen bija filma pat par sado - mazo jaukajām attiecībām, viņu klubiņu. Tas viss modernajā kultūrā ir tik uzbāzīgi, ka atliek gaidīt kādas pārmaiņas, ja nu mēs paši netiekam ar to galā. Zināmā mērā kovids jau ienes pārmaiņas, "kultūristi" vairs nevar tusēties kā agrāk.
Ļoti moderni jau ir tie mūsdienu švauksti - kašeri, bet neaizmirstiet, ka mode mēdz mainīties.

Atbildēt

Ivars

17.03.2021. 00:04

»

vairākums

Mēs liktu viņiem mieru, ja viņi liktu mums mieru un negrozītos visur pa priekšu, un liktu mieru mūsu bērniem


Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs.

Atbildēt

uzvar mīlestība

16.03.2021. 22:26

Ko cepaties? Jūs kāds gejs vai lezbiete izvarojis ,vai kā? Viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs, tikai mīl citādāk. Bet mīl!!!! Lieciet viņiem mieru! Pēc tādiem komentāŗiem un naida, domājiet, viņi izkūpēs gaisā? Tie ir mūsu cilvēki, viņi dzīvo un dzīvos mūsu vidū, ja vien neaizbrauks prom - no naida, no ļaunuma bēgdami.Un tad? Jums būs labāka dzīve? Es vienmēr viņus aizstāvēšu, daudzi no viņiem ir talantīgi, gudri, jauki un sirsnīgi cilvēki.Man arī nepatīk praida gājieni, bet mani tie netraucē, es neeju un nepazemoju sevi ar neķītrībām un mēslu maisiņiem.Es labāk sarunājos ar geju, nekā ar kādu no šiem komentētājiem, kuri bez kauna un sirdsapziņas pārmetumiem sauc citus par perversiem radījumiem. Un, ja jums dēls vai meita viendien pateiktu, ka mīl sava dzimuma cilvēku, ko tad? Sistu nost? Vajag ļoti padomāt, ko saki par citiem cilvēkiem, viss atgriežas atpakaļ.Viss!

Atbildēt

par performanci

16.03.2021. 22:20

Visiem iespējamiem līdzekļiem jānovērš uzmanību no dziedāšanas.

Atbildēt

to Ivars 16.03.2021. 20:18

16.03.2021. 21:09

šķiet, ka nevienu vairs neuztrauc 2 sieviešu, vai 2 vīriešu attiecības, vēl mazāk, kuru orgānu nu kurš izmanto savu vajadzību apmierināšanai. Problēma ir tajā, ka to mēģina padarīt par kultu. Vēl lielāka problēma ir nenobrieduša bērna psihi mēģināt ietekmēt pirms viņa pieaugšanas un dzimumnobriešanas, lai viņam iestātos dzimumapjukums. Vēl tik pat liela, ja ne lielāka problēma ir adoptējot, nerēķināties ar bērna, kurš piedzimis dabiskā ģimenē, tiesībām tādā arī uzaugt. Pasaulē ir milzum daudz bezbērnu hetero seksuālu pāru, kuri vēlas adoptēt bērnus.

Atbildēt

to eee.. 16.03.2021. 18:39

16.03.2021. 20:57

ne tikai, kā zināms, tam ir arī cita dabiska funkcija, tāpat sievietei. Ne vienā, ne otrā gadījumā veselībai no tā kaitējuma nav. Vēl vairāk, vienīgais veids, kā pasaulē nāk bērni.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 20:18

»

Ivars

Vai Jūs esat kristietis


Kāda gan var būt cilvēka sūtība? Man liekas, ka atbilde ir tikai viena - būt laimīgam. Kādam vairāk paveicas, jo viņš ir piedzimis sabiedrības acīs "pareizs", un kādam mazāk. Par to, kuram mazāk paveicies, vairākumam ir nospļauties. Tā ir neērtā tēma, kas visu laiku ir tikusi atbīdīta malā. Tomēr mūžīgi atbīdīt malā to nevar.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: