Menu
Pilnā versija
Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Rihards Kols · 14.04.2022. · Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis

19.04.2022. 18:18

»

Anna

Puika zvejo balsis Saeimas vēlēšanām. Saukļi gan tie paši labie -Krievi nāk! Ko viņš darītu, ja nebūtu krievu? Nevar jau kost rokā maizes tēviem aiz okeāna


Tagad krievu vietā ukraiņi atnakuši,kas esot pec viņu jaunajām vestures mācibam tie īstie krievi tie kas uz Austrumiem zemākas šķiras laudis kā savulaik nacisti sludinaja.Nez kā tagad tadi koli ieteiks šķirot labos no sliktajiem.

Atbildēt

to he, he 15.04.2022. 15:09

19.04.2022. 15:21

Diez vai nu pats būsi lasījis Ļeva Tolstoju "Ķaru un mieru".Ļ.Tolstojs ir tas, kurš teicis, ka kara atbalstītājs ir sliktāks par karavīru.

Atbildēt

Lohs

16.04.2022. 16:35

Tatad ir atskiriba un bus viemer parkapt likumu vai apiet.

Atbildēt

Aņkai

16.04.2022. 10:04

»

Anna

Puika zvejo balsis Saeimas vēlēšanām. Saukļi gan tie paši labie -Krievi nāk! Ko viņš darītu, ja nebūtu krievu? Nevar jau kost rokā maizes tēviem aiz okeāna


Ja nebūtu krievu sadistu un pederastu, daudzi labi un talantīgi cilvēki varētu atļauties nodarboties ar patīkamākām lietām, nekā politika, daudzi neietu armijā, daudz mazāk vajadzētu policistu, cietumsargu un psihiatru. Kad pēdējais krievu necilvēks būs saņēmis pelnīto, dzīvē būs nesalīdzināmi labāka.

Atbildēt

Anna

16.04.2022. 09:22

Puika zvejo balsis Saeimas vēlēšanām. Saukļi gan tie paši labie -Krievi nāk! Ko viņš darītu, ja nebūtu krievu? Nevar jau kost rokā maizes tēviem aiz okeāna.

Atbildēt

tik tiešām

15.04.2022. 19:34

Nāvi krievu okupantiem, kuri ir visnecilvēcīgākie cilvēku salašņas kādi nav redzēti pēdējos gadu desmitus.

Atbildēt

piļsoņis okupants

15.04.2022. 16:21

Tikai vājprātīgais var prasīt, lai krievu okupanti ar kremļa aģentiem novērstu krievu okupantu ieplūšanu Latvijā.

Atbildēt

Nacionālā atkrituma Riharda radītāji ir darba rūķi

15.04.2022. 16:13

Laulību līgumu par visas mantas šķirtību bijušais būvkompānijas «Latvijas Energoceltnieks» īpašnieks Jānis Kols un viņa dzīvesbiedre Mārīte Kola, kuri privāto dzīvi aprakstošajos medijos bieži tiek minēti kā paraugpāris ar lieliskām savstarpējām attiecībām, noslēguši pēc 27 gadu kopdzīves.

Pats uzņēmējs kategoriski atsakās komentēt laulību līguma noslēgšanas iemeslus, uz telefonzvanu lakoniski atbildot: «Nekādu komentāru nebūs.» Tikmēr līguma saturs uzskatāmi apliecina – miljonāra dzīvesbiedrei nu lieliski piemērojams miljonāres statuss, jo lielāko daļu savu īpašumu J. Kols ar šo līgumu nodod pilnīgā sievas īpašumā.

M. Kolai ar laulību līgumu atvēlēti kopumā 14 nekustamie īpašumi, - iepriekš uz viņas vārda bija reģistrēti tikai seši no tiem. Vērtīgākais no īpašumiem, kas nu nonākuši miljonāra kundzes īpašumā, ir 404 kvadrātmetrus liels zemesgabals ar četrstāvu dzīvojamo māju Vecrīgā, Grēcinieku ielā, kuru J. Kols 2006. gadā iegādājās par 2,108 miljoniem latu.

Diezgan vērtīgs ir arī 140 kvadrātmetrus liels dzīvoklis Balasta dambī, kuru ģimenes galva 2004. gadā iegādājies par 156 tūkstošiem latu. Tāpat zemē metams nav 1435 kvadrātmetrus liels zemesgabals ar dzīvojamo māju un divām palīgceltnēm Jūrmalā, Bangu ielā, kas 1998. gadā nopirkts par 28 900 latiem, bet tagad kļuvis ievērojami vērtīgāks.

Turpmāk atsevišķa M.Kolas manta būs arī nami Vestienas ielā 6B Rīgā, kurus viņas laulātais draugs 2007. gadā oficiāli nopirka par 45 tūkstošiem latu, kā arī divi īpašumi Ķegumā un viens Ogres rajona Birzgales pagastā. 8490 kvadrātmetrus liels zemesgabals ar pirts mājiņu Ķeguma lauku teritorijā iegādāts 2005. gadā par septiņiem tūkstošiem latu, bet 3886 kvadrātmetrus liels zemes gabals Ķegumā tajā pašā gadā pirkts par 480 latiem. Savukārt 7,57 hektārus lielie Birzgales pagasta «Straumēni» 2002. gadā nopirkti par sešiem tūkstošiem latu.

Turpmāk tikai M. Kola būs īpašniece arī tiem nekustamajiem īpašumiem, kuri viņai piederēja pirms laulības līguma noslēgšanas. Starp tiem ir 63 kvadrātmetrus liels dzīvoklis Vecrīgā, Skārņu ielā, 74 kvadrātmetrus liels dzīvoklis Rīgā, Etnas ielā, 40 kvadrātmetrus liels dzīvoklis Jūrmalā, Baznīcas ielā, 6687 kvadrātmetrus liels zemesgabals Alūksnē, Ezermalas ielā un 600 kvadrātmetrus liels zemesgabals ar dzīvojamo māju un palīgceltni Carnikavas novadā. Visi kundzes īpašumi pirkti pirms vairākiem gadiem un par salīdzinoši mazām summām. Dārgākais pirkums bijis Vecrīgas dzīvoklis, kas nopirkts, oficiāli par to maksājot 11,8 tūkstošus latu.

Ar laulību līgumu kundze tikusi arī pie virknes kapitāldaļu uzņēmumos. Turpmāk viņai piederēs 380 kapitāldaļas SIA «Viesnīca «Saules tilts"», 100 daļas SIA «LEC Sakaru Serviss» un desmit – SIA «Celtel». Visbeidzot, M. Kolas atsevišķa manta turpmāk būs arī divi spēkrati – «Mercedes Benz S 500», kuru rotā numura zīme ar viņas iniciāļiem «19 MK» un «Ferrari F430».

Tiesa, daži nekustamie īpašumi palikuši arī miljonāra īpašumā. Saskaņā ar zemesgrāmatu datiem viņam pieder 5000 kvadrātmetrus liels zemesgabals ar tirdzniecības un servisa centru Rīgā, Vestienas ielā, kas pērn par 284 tūkstošiem latu iegādāts no tā paša «Latvijas Energoceltnieka», kā arī gandrīz pusotrs desmits īpašumu Alūksnes rajona Mālkalnes pagastā un vēl trīs - Alūksnes rajonā: tie lielākoties sastāv no zemesgabaliem un iegādāti par salīdzinoši zemām cenām.

Atbildēt

he, he

15.04.2022. 15:09

»

vv

Kungs var neuztrauktie, drīz arī vietējo uzņēmēju biznesi aizies pa skuju taku, bišķu tik jāpaciešas, interesanti ar ko tie daudzie valsts kantori nodarbosies, tagad jau īsti nav ko darīt


Viņam to, ka nauda ir jānopelna, nesaprast. Sankcijas, sankcijas un pēc iespējas vairāk sankciju! Piedāvājumi: nojaukt dzelzceļa sliedes uz robežas ar Krieviju un Baltkrieviju, norakt visus ceļus, pārgriezt elektrības vadus. Aizliegt Krievijas un Baltkrievijas prežu tranzītu. Aizliegt iepirkt Krievijas gāzi, naftu, malku, graudus. Aizliegt krievu valodas lietošanu. Aizliegt krievu komponistu un rakstnieku darbus- Čaikovska Gulbju Ezeru un Riekstkodi, Tolstoja Karu un mieru, Čehova lugas un c. Visas esošās grāmatas krievu valodā sadedzināt publiski Doma laukumā. Sastādīt un nopublicēt Latvijas vēstnesī- aizlietās krievu grāmtas un aizliegtos krievu atorus, aizliegtos krievu TV un radio kanālus, aizliegtās krievu interneta vietnes. Pārsaukt Krievijas sieru un Krievu salu un t.t., un t.t. he, he

Atbildēt

vv

15.04.2022. 09:27

Kungs var neuztrauktie, drīz arī vietējo uzņēmēju biznesi aizies pa skuju taku, bišķu tik jāpaciešas, interesanti ar ko tie daudzie valsts kantori nodarbosies, tagad jau īsti nav ko darīt?

Atbildēt

Egils Levic

15.04.2022. 06:49

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntisti un anarhisti! Valstsgribji! Jaunie Davosas foruma Globālo līderu skolas kandidāti!

Man ir tas gods tagad paziņot: “Sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos eiro un dolārus” Ukraiņu tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Tādiem vārdiem Valsts prezidents uzrunājis Latvijas tautu.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” un mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina, trešdien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru sapulcē sacīja Valsts prezidents Egils Levitc.

Viņš pauda, ka Latvijas iedzīvotājiem turpmāk, ar ceturtdienu, šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” pauda Levitc.

Valsts prezidents norādīja, ka Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo agresoru un diversantu un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija savā naivumā vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

Tāpat viņš pauda pateicību tiem uzņēmumiem, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Viņš aicināja rūpīgi ikvienu kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir trīskāršota. Kamēr ir karš, viņš piebilda.

Levitc steidzīgi atzīmēja, ka jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti, viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.


https://www.la.lv/levits-sadarbibu-ar-krieviju-uznemeji-vares-turpinat-tikai-uz-sava-pasriska-rekina

Atbildēt

Līķu Vaira

15.04.2022. 06:47

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoni Zeļenski! Masoni! Klīniskie 13. Saeimas deputāti!

Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”


“Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā - baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam,” pauž leģendām apvītā politiķe.

“Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.”

Kā uzskata eksprezidente, tad tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas viņai tagad uzkurina pretestības garu.

“Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns!”, bilst Līķu Vaira, kas, varonīgi pretojoties valsts birokrātijai, jau laikus izkaroja sev un “saviem mīļajiem kapuvietas” ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Viņa klāsta :”Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!”

“Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas,” tā Līķu Vaira.

Ja vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pērt agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats!

Atbildēt

Krišjānis Kankars- Vanckars

15.04.2022. 06:43

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars- Vanckars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Vanckars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Vanckars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Vanckars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas “gudrību aptveres”.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Es

15.04.2022. 06:35

Sankcijas visvairāk ietekmēs tos, kas ir mazi un vērš tās pret lielvalsti.

Atbildēt

ROFLMAO

15.04.2022. 05:36

Nevajag pagarināt nekādas atļaujas. Krievijas pilsoņus, kas uzturas Latvijā, vajag nekavējoties izraidīt uz pastāvīgo dzīves vietu. Visus! Bez atrunām un izņēmumiem!

Atbildēt

Помоги Украине!

15.04.2022. 00:34

Выявляй дезертиров !Позорно сбежавших с Украины .Украине так же нужен Мед.персонал .Страна изранена ...не время прятаться в Еврапах ...Разве Настоящий Врач оставит больного?

Atbildēt

muļķuzemē

14.04.2022. 21:00

»

tu, analfabētiskais idiot!

neiespringsti gluži veltīgi - tevis nesaprastie "stulbie penteri" ir domāti normāliem cilvēkiem ar veselām, adekvāti funkcionēt spējīgām smadzenēm. Tātad - ne priekš tevis un taml. BEZsmadzeņu "apustuļiem


turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinošas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli aumež slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Atbildēt

nabadzības nebūs

14.04.2022. 20:47

»

hm

Kāpēc jāzāģē zars uz kura paši sēž? Demokrātijas vietā tiek radīta jauna ideoloģija - mazohisms. Bet pārticību aizstāj - nabadzība kas neizbēgami sekos šādi graujot valsts ekonomiku


bet arī krievu konclāģeris vai izvarošana nebūs latviešiem . Parazītiem nepatīk, pabalstus nedot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ukraiņi patreiz savu valsti sakārto

14.04.2022. 20:45

vai mums pielietot viņu metodes, teiksim pret ES naudas izzadzējiem u.c.

Atbildēt

Tā nauda ir par gāzi nomaksātā - mūsu nauda!

14.04.2022. 18:59

»

Nesapratu

Tas Asinsnaudas te atmazgā vai tikai tērē


Gāzi pret uzturēšanās atļaujām! Tikai barteru!

Atbildēt

tu, analfabētiskais idiot!

14.04.2022. 18:57

»

muļķuzemē

turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija


neiespringsti gluži veltīgi - tevis nesaprastie "stulbie penteri" ir domāti normāliem cilvēkiem ar veselām, adekvāti funkcionēt spējīgām smadzenēm. Tātad - ne priekš tevis un taml. BEZsmadzeņu "apustuļiem".

Atbildēt

hm

14.04.2022. 17:57

Kāpēc jāzāģē zars uz kura paši sēž? Demokrātijas vietā tiek radīta jauna ideoloģija - mazohisms. Bet pārticību aizstāj - nabadzība kas neizbēgami sekos šādi graujot valsts ekonomiku.
Par sekām neviens taču neieminās! Tabū!

Atbildēt

Nesapratu

14.04.2022. 17:54

Tas Asinsnaudas te atmazgā vai tikai tērē?

Atbildēt

muļķuzemē

14.04.2022. 16:46

turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: