Menu
Pilnā versija
Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Pilskalna burtnieks* · 20.09.2020. · Komentāri (75)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais Manels

22.09.2020. 22:45

»

Uldis

"opričņiks" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti...


Piedāvāju šo Ulda raksta cienīgo komentāru padarīt par etalonu visiem kasīkļiem, burtniekiem u.c. skribentiem, kas eksaltēti pauž lokālo nacionālismu. Pietiek otsjebjaķini, Uldis jau visu ir teicis.

Atbildēt

nu, redz

22.09.2020. 22:37

Baltkrievijas vāgnerieši tomēr kremļa projekts. ne Ukrainas, bijušas vairākas grupas, protams, molotova kokteiļus meta viņi un zvērības sastrādāja viņi, TAS TAČU VISIEM MUMS ZINĀMS 'ROKRAKSTS'

Atbildēt

putinososam

22.09.2020. 12:55

»

pilskalna trollim

putniknewslv.com/Latvia/20200919/14387428/latvijas-dzelzcela-vaditajs-pastastija-ko-tam-maksaja-kf-kravu-zaudesana.html


Ja Krievijas ekonomika ir zaudējusi pusi apjoma, tad stulbi būtu cerēt, ka no tās nāks kravas, kad tā nevar pat savas ostas aizpildīt.

Atbildēt

to slimais

22.09.2020. 12:35

»

Subjektīvs, neatkarīgs viedoklis...

Manuprāt, sliktāka par Coca-Cola var būt tikai bomžu piečurāta peļķe


Vissliktākie produkti ir tur, kur parasti nenodzīvo līdz pensijas vecumam, tā ir Krievija. Par bomžu piečurātām peļķēm neko nezinu, jo nekad nav gadījies tur iekrist.
Ar savu pieredzi vari nemaz nedalīties.

Atbildēt

pilskalna trollim

22.09.2020. 12:04

putniknewslv.com/Latvia/20200919/14387428/latvijas-dzelzcela-vaditajs-pastastija-ko-tam-maksaja-kf-kravu-zaudesana.html

Atbildēt

Subjektīvs, neatkarīgs viedoklis...

22.09.2020. 10:01

»

to !

Kokakolu nedzeru, bet tā tomēr būtu nesliktāk, nekā pankūkas, pēc kā bidlas plēšas, no lāpstas


Manuprāt, sliktāka par Coca-Cola var būt tikai bomžu piečurāta peļķe…

Atbildēt

no kurienes aug kājas

21.09.2020. 23:48

https://www.youtube.com/watch?v BJxaMKZDli8

Atbildēt

kroplim

21.09.2020. 23:22

»

labvelis

Autoram-nomaini "Krievija" uz asv un viss būs kārtībā


Ja Absolūto ļaunumu, Krievijas Pederastiju, nomainītu kaut uz Zimbabvi, Pugabe apvainotos, ja vien nebūtu nosprādzis.

Atbildēt

Uldis

21.09.2020. 21:28

»

saprotama lieta

Pederastu virsaitis pats mīž braukt, tāpēc sūta savu "opričņikus". Nedomāju, ka tiem izdevās kaut ko izlūgties


"opričņiks" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

!

21.09.2020. 20:35

»

to krievu smerdelis

Kad tev, civilizācijas atkritum, sāksies nostaļģija? Nedomāju, ka Krievijas Pederastijā kāds speciāli alkst tavu nāvi, kā Skripaļa gadījumā, drīzāk vari būt starp tiem 40 no 100 000 noslepkavotiem gadā, vismaz pagaidām, kamēr krievi vēl nav atgriezušies pie gadsimtos ierastā kanibālisma...


tas ,ka tu nedoma ir pozitivi,bet pat tev sizofrenikim ir tiesibas ceret uz sorosa grantiem,valsts departamenta finansialu atbalstu un bezmaksas picas skeliti un bezmaksas coca-cola skardeni 4 julija pie asv vestniecibas setas.ja vicinasi varaviksnes karogu ,tad tavas izredzes pieaugs uz bonusiem eksponenciali.

Atbildēt

labvelis

21.09.2020. 19:42

Autoram-nomaini "Krievija" uz asv un viss būs kārtībā!!!

Atbildēt

to Ex-seržants

21.09.2020. 19:14

»

Ex-seržants

Man pie kājas ir abas ASV partijas . Runa iet par Trampu- aprobežotu naudas maisu, kas kļūdas pēc kļuvis par prezidentu līdzīgi ka Putins nejaušības dēļ ( alkoholiķa Jeļcina marazms papildināts ar vienošanos par imunitāti) kļuva par to ka ir. Tas abus vieno, tāpēc arī savstarpējas simpātijas...


1000 demokrātu partijas piekritēju dzīvības nav vienas bērna asariņas vērtas, bet to izdzimteņu noorganizētos grautiņos ir nogalināti simtiem cilvēku, iznīcinātas materiālās vērtības daudzu miljardu apmērā, tikai tāpēc ka pederastiem, noziedzniekiem, parazītiem, nēģeriem un nelegāliem imigrantiem nepatīk Trampa kungs un piedevām viņš ir kremļa baisākis murgs. Tāpat, kā militāro operāciju, 9/11 diversiju, nevarēja izplānot bārdaini veči čalmās Afganistānas kalnos, tāpat vienlaicīgi noorganizēt masu grautiņus daudzās vietās, nevarēja nonarkojušies nēģeri un to neizglītotie baltie draudziņi.
Jau tikai par viena de Blasio sastrādāto pēc taisnības vajadzētu decimēt demokrātu atbalstītājus.
Vai neapgāžamo faktu minēšana par pēdējo neliešu sastrādāto, ko dara Wainšteina kungs, skaitās Trampa pa-kaļas laizīšana?
Varbūt tomēr labāk paskatīsies, kā uzvedas tava saprāta brāļi, Trampa kunga pretinieki: https://www.youtube.com/watch?v U04uATgoFz0

Atbildēt

teftelim

21.09.2020. 19:12

»

Gefüllte Frikadelle

Jā, vēl viena lieta krīt acīs – 4. maija kliķe ir galīgi degradējusi tautu. Tāpēc tik daudziem pastaljančiem prātiņi par un ap homoseksuālismu vien mežģījās. Bet ko nu es jum šeit stāstu – Jūs jau paši to ne sliktāk redziet lasot viņu «komentārus


Pederastu pie varas nemaz nav tik daudz: jūsējais Putins, Makrons, Trudo un, varbūt, vēl kāds.
Kāpēc jāpievērš uzmanība seksuālai orientācijai, jo tā veido(sakropļo) personību.
Kā liecina vēsture, pederasti: Kaligula, Nerons, Vladimirs Asinssaule, Ņevas Aleksandrs, Ivans Bargais, Pēteris I, Ļeņins un Staļins bija arī sadisti.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

21.09.2020. 18:59

»

saprotama lieta

Pederastu virsaitis pats mīž braukt, tāpēc sūta savu "opričņikus". Nedomāju, ka tiem izdevās kaut ko izlūgties


Jā, vēl viena lieta krīt acīs – 4. maija kliķe ir galīgi degradējusi tautu. Tāpēc tik daudziem pastaljančiem prātiņi par un ap homoseksuālismu vien mežģījās. Bet ko nu es jum šeit stāstu – Jūs jau paši to ne sliktāk redziet lasot viņu «komentārus!»

Atbildēt

Ex-seržants

21.09.2020. 18:02

»

jebreju nīdējam

Kā vari pielūgt visbīstamākā ASV ienaidnieka, žīda Sorosa un vissliktākā no visiem prezidentiem, žīda Rūzvelta, partiju


Man pie kājas ir abas ASV partijas . Runa iet par Trampu- aprobežotu naudas maisu, kas kļūdas pēc kļuvis par prezidentu līdzīgi ka Putins nejaušības dēļ ( alkoholiķa Jeļcina marazms papildināts ar vienošanos par imunitāti) kļuva par to ka ir. Tas abus vieno, tāpēc arī savstarpējas simpātijas.

Atbildēt

jebreju nīdējam

21.09.2020. 17:44

»

Ex-seržants

...ieklausīties arī saprātīgu cilvēku viedokļos, ka piemēram: Leon Weinstein youtube...


Kā vari pielūgt visbīstamākā ASV ienaidnieka, žīda Sorosa un vissliktākā no visiem prezidentiem, žīda Rūzvelta, partiju?

Atbildēt

to krievu smerdelis

21.09.2020. 17:38

»

?

skripals katru dienu solsberijas veikala nopirka 1 pudeli snabja un dzera nostalgija pec dzimtenes ,ko bija nodevis ,litvinenko noindeja berezovska rokaspuisi,jo sis prasija no bankrotejosa berezovska arvien lielaku naudu par klusesanu,kad demokratijas lielzaglim berezovskim nauda beidzas ,tad mi-6 ...


Kad tev, civilizācijas atkritum, sāksies nostaļģija? Nedomāju, ka Krievijas Pederastijā kāds speciāli alkst tavu nāvi, kā Skripaļa gadījumā, drīzāk vari būt starp tiem 40 no 100 000 noslepkavotiem gadā, vismaz pagaidām, kamēr krievi vēl nav atgriezušies pie gadsimtos ierastā kanibālisma.

Atbildēt

biski savadak !

21.09.2020. 16:50

»

Gefüllte Frikadelle

Šis portāls ir domāts pastaljančiem! Kāpēc? Nabagiem raustās čuriņa reālajā dzīvē tieši sejā kādam kaut ko pateikt, bet šeit – internetā (anonīmi slēpjoties aiz nika) viņi ir lielie «varoņi


asv kolonijas latvijas sorositmedijos opozicijai izteikties nelauj vispar,ka to pareizi pateica Lembergs.tad nu ir sis arpus latvijas registretais portals ar komentesanas iespejam.te lien pat valdosas klikes ministri ,kuri megina savas zaglu teorijas uzpiest ne sistemas opozicijai ,jo saprot ,ka vinu melus sorosit medijos mulku zeme si publikas dala boikote un ignore.Protams ,ka seit ari tiek publiceti garigi slimu sizofreniku ka sis kasiklis murgi,lai testetu ne sistemas opozicijas reakciju.protams ,ka jarekinas ari ar slimu sizofreniku rupjiem lamas vardiem komentaros,ka dermokratijas piedevu un neatnemamu sastavdalu.iespejams ,ka sos komentus raksta izcilnieku propogandisti un kudora sektanti.

Atbildēt

?

21.09.2020. 16:40

»

pamazām

visas čekas narkolietas-naudas plūsmas noskaidrojas. Navaļņijs jau arī sāk par tām runāt, Ļitviņenko, Skripals izmeklēja, un tagad Tramps un Trampa noindēšanas mēģinājums


skripals katru dienu solsberijas veikala nopirka 1 pudeli snabja un dzera nostalgija pec dzimtenes ,ko bija nodevis ,litvinenko noindeja berezovska rokaspuisi,jo sis prasija no bankrotejosa berezovska arvien lielaku naudu par klusesanu,kad demokratijas lielzaglim berezovskim nauda beidzas ,tad mi-6 vinu pakara vannas istaba,lai nedoma vairak Putinam nozelas vestules rakstit !sos kretinus zel nav,vieniga zelastiba ir pret skripalu kakiti ,ko dzivu sadedzinaja krematorija !

Atbildēt

Хм

21.09.2020. 14:20

а так, в целом-все почти как у нас. Точнее, у нас почти как у восточного соседа. Просто масштабы меньше. Но тоже есть свои и спонсоры и олигархи и заключения КНАБ "формально все правильно"

Atbildēt

Хм

21.09.2020. 14:18

Zīmīgi, ka īsi pirms tam ASV apmeklēja trīs Krievijas specdienestu vadītāji - Ārējā izlūkdienesta vadītājs Sergejs Nariškins, FDD vadītājs Aleksandrs Bortņikovs un Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītājs Igors Korobovs.

Кто знает, с чем они там приехали. Может, просто с небольшой (может, и большой) папочкой, в которой были наглядно зафиксированы все грешки западного мира? И просто большие люди посидели за столом и договорились о неких рубежах, которые не стОит переходить, иначе всплывут и более интересные и более полные досье, чем панамские?
Потому что в современном мире все так взаимозавязано и запутано, что с первого раза и не поймешь, кому и как хуже станет.

Atbildēt

Ex-seržants

21.09.2020. 13:58

»

to Ex-seržants

Kurā čekas vai komparķijas skolā biji demagoģijas teicamnieks? Javelin guļ noliktavā, tāpēc, ka krievi zinot, ka Ukrainai tie ir, nerīko tanku ofensīvu, jo labi zina, ka 100 Javelin un vairs nav 100 vairāku miljonu vērtu tanku, kopā ar visām apkalpēm...


....es labi atceros, ka vēl ilgi pirms Putina kašķa ar Saudi princi, ASV slānekļa gāze un nafta jau bija nogrāvušas cenas.
------------------------
Ja jau labi atceries, tad par šo lūdzu konkrētāk-
kad nogrāva un par cik. Vēlams arī atsauci uz infas avotu. Iespējams, ka būšu kaut ko palaidis garām. Un ņem vērā burbuļotāj, ka tava lamāšanās man ir vienaldzīga, tikai fakti.

Atbildēt

to Ex-seržants

21.09.2020. 13:41

»

Ex-seržants

Jā, Tramps iedeva Javelinus Ukrainai, tikai tie netika izmantoti un guļ noliktavās, tā kā aktīva karadarbības fāze Donbasā ir beigusies. Obama iedeva neletālus pretgaisa aizsardzības ieročus (radarus) tad, kad tie visvairāk bija vajadzīgi. Ja Tevi interesē, ko domā pasi ukraiņi pat Trampu, tad šeit ...


Kurā čekas vai komparķijas skolā biji demagoģijas teicamnieks? Javelin guļ noliktavā, tāpēc, ka krievi zinot, ka Ukrainai tie ir, nerīko tanku ofensīvu, jo labi zina, ka 100 Javelin un vairs nav 100 vairāku miljonu vērtu tanku, kopā ar visām apkalpēm.
Divas reizes esmu paklausījies melīgo kuces bērnu, Ukrainas ienaidnieku, komjaunieti Jakovinu, tiesa sen un vairs to nedaru.
Atšķirībā no vienšūnniekiem, es labi atceros, ka vēl ilgi pirms Putina kašķa ar Saudi princi, ASV slānekļa gāze un nafta jau bija nogrāvušas cenas.
Sašķelt sabiedrību? Man jāatkārtojas par mēļu izraušanu un svina ieliešanu rīklē. Krietnie amerikāņi bija iecietīgi pret melno izdzimteni, ko nevar teikt par pederastiem, komunistiem, nelegāļiem, noziedzniekiem, prātā jukušām bābām un citām padibenēm, attiecībā pret Trampa kungu.
Trampa elektorāts ir krietnie amerikāņi, bet Baidenu atbalsta ASV karogu dedzinātāji, laupītāji, policistu slepkavas, paderasti, nēģeri un izvarotji.
Krietnie amerikāņi, kas izgājuši demonstrācijā ar lozungu Blue Lives Matter pret jūsējiem nolādētiem vājprātīgiem izdzimteņiem Black Lazy Monkeys https://www.youtube.com/watch?v U04uATgoFz0

Atbildēt

Ex-seržants

21.09.2020. 13:37

»

to Ex-seržants

Pat ja man nebūtu zināms neviens fakts, man pilnīgi pietiktu ar mūsu, čeku apkalpojošo žurnaļjugu un latviešu valsti un tautu nīstošo politiķu - putinososu un pederastu, izkārnīšanos uz Trampa kungu, lai es būtu pilnīgi pārliecināts, ka šobrīd ASV vada viens no vislabākiem, vai pēc četrarpus gadiem ...


...ieklausīties arī saprātīgu cilvēku viedokļos, ka piemēram: Leon Weinstein youtube
------------------------
Esmu klausījies šo apskatnieku un viņa patstāvīgo Trampa slavēšanu. Pat pieņemot , ka šis no PSRS emigrējušais ebrejs nav FDD ietekmes aģents, tad pārliecināt par to, ka tik centīgi laiza Trampa pēcpusi par skaistajām Trampa acīm mani neizdosies. ASV mīt ievērojama krievu diaspora liela daļa no kuras ir Putina fani. Nerēķināties ar šo elektorāta daļu nevar, tāpēc arī nepieciešami šādi “propogandoni”.
Starp citu, spriežot pēc Taviem iepriekšējiem komentiem, Tev ir īpašs “sentiments” pret ebrejiem, tāpēc varētu būt interesanti uzzināt, ka Leonu Vainštainu ASV ebreju organizācija American Forum for Israel 2020. gadā izvirzīja kā kandidātu uz 38. Vispasaules cionistu kongresu.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

21.09.2020. 13:11

»

Lauku tante

Vispār jau šādi rakti nav domāti lauku tantēm, kuras tāpat šàdus rakstus nelasa. Pieļauju, ka autora mērķauditorija varētu būt attiecīgu valstu vēstniecības, naivi pieņemot, ka viņi apmeklē šo portālu


Šis portāls ir domāts pastaljančiem! Kāpēc? Nabagiem raustās čuriņa reālajā dzīvē tieši sejā kādam kaut ko pateikt, bet šeit – internetā (anonīmi slēpjoties aiz nika) viņi ir lielie «varoņi!»

Atbildēt

to pamazām

21.09.2020. 13:09

»

pamazām

visas čekas narkolietas-naudas plūsmas noskaidrojas. Navaļņijs jau arī sāk par tām runāt, Ļitviņenko, Skripals izmeklēja, un tagad Tramps un Trampa noindēšanas mēģinājums


Lai arī Krievijas specdienesti strauji degradē reizē ar bidlomasu, neticu, ka tie sūtīja Trampa kungam rīcīnu, jo droši zina, ka viņš pats nekad netaisīs vaļā aploksnes.
Tas varētu būt kāds nozombēts Trampa nīdējs, kā Ex-seržants, Streips, vai čekas kuce, Freiberga.

Atbildēt

Ex-seržants

21.09.2020. 12:52

»

to Ex-seržants

Ja esi dzīvu nodīrājis Putina melno makaku, nolādēto izdzimteni, kurš noslēdzot "restart", iedeva Carte Blanche Absolūtam launumam iebrukumam Ukrainā, vari nedaudz pakritizēt Trampa kungu...


Jā, Tramps iedeva Javelinus Ukrainai, tikai tie netika izmantoti un guļ noliktavās, tā kā aktīva karadarbības fāze Donbasā ir beigusies. Obama iedeva neletālus pretgaisa aizsardzības ieročus (radarus) tad, kad tie visvairāk bija vajadzīgi. Ja Tevi interesē, ko domā pasi ukraiņi pat Trampu, tad šeit būs viens no viņu pazīstamākajiem politiskajiem blogeriem, kuru apvainot patriotisma trūkumā nav pamata. Ieklausies uzmanīgi ko viņš runā-
https://youtu.be/UjEVJP9r2K4
Arī attiecība par naftas cenām Tavs apgalvojums ir garām. Kremlis pats sevi izčakarēja uzsākot karu ar Sauda Arābiju.
Bet viss tas ir pupu mizas salīdzinot ar to, kā tavam elkam Trampam izdevās sašķelt ASV sabiedrību. Jau ir notikušas apšaudes starp Trampa atbalstītājiem un pretiniekiem ar letālu iznākumu, kas pirms tam vispār nebija sastopams. Ņemot vērā to, cik daudz ieroču amerikāņiem ir uz rokām, tad Dievs zina, kā tas viss beigsies. Jāpiezīmē , ka Trampa galvenais elektorāts iz mazizglītota iedzīvotāju daļa no provinces. Un tagad mini, kas būs lielākais vinnētājs visā tajā bardakā. LV jau nu noteikti nē.

Atbildēt

pamazām

21.09.2020. 12:48

visas čekas narkolietas-naudas plūsmas noskaidrojas. Navaļņijs jau arī sāk par tām runāt, Ļitviņenko, Skripals izmeklēja, un tagad Tramps un Trampa noindēšanas mēģinājums.
Kāpēc tas sovaku šarikovu bars ir tik nekrietns???????????

Atbildēt

to Ex-seržants

21.09.2020. 12:43

»

Ex-seržants

Vispār jau Miilera izmeklēšana pamatā tika vērsta, lai noskaidrotu Krievijas iejaukšanos prezidenta velēšanas kas arī tika pierādīts un pats Tramps bija spiests apstiprināt attiecīgas sankcijas. Otrs izmeklēšanas uzdevums bija noskaidrot , vai Tramps bija mēģinājis ietekmet šīs izmeklēšanas gaitu, kas...


Pat ja man nebūtu zināms neviens fakts, man pilnīgi pietiktu ar mūsu, čeku apkalpojošo žurnaļjugu un latviešu valsti un tautu nīstošo politiķu - putinososu un pederastu, izkārnīšanos uz Trampa kungu, lai es būtu pilnīgi pārliecināts, ka šobrīd ASV vada viens no vislabākiem, vai pēc četrarpus gadiem atklāsies, vislabākais, Prezidents.
Mazāk vajag klausīties pederastus un čekas pakalpiņus, bet pārmaiņas pēc ieklausīties arī saprātīgu cilvēku viedokļos, ka piemēram: Leon Weinstein youtube

Atbildēt

to Ex-seržants

21.09.2020. 12:23

»

Ex-seržants

Vispār jau Miilera izmeklēšana pamatā tika vērsta, lai noskaidrotu Krievijas iejaukšanos prezidenta velēšanas kas arī tika pierādīts un pats Tramps bija spiests apstiprināt attiecīgas sankcijas. Otrs izmeklēšanas uzdevums bija noskaidrot , vai Tramps bija mēģinājis ietekmet šīs izmeklēšanas gaitu, kas...


Ja esi dzīvu nodīrājis Putina melno makaku, nolādēto izdzimteni, kurš noslēdzot "restart", iedeva Carte Blanche Absolūtam launumam iebrukumam Ukrainā, vari nedaudz pakritizēt Trampa kungu.
Varbūt par faktiem? Minēšu tikai dažus. ASV Pirmais Pederastu prezidents, Obama, atdeva Irānas fašistiskam režīmam iesaldētos 140 miljardus raķešu tehnoloģijām un atombumbas radīšanai, īsi pirms termiņa beigām tas pārskaitīja Hamas 120 miljonus dolāru terora aktu gatavošanai. Bez viņa koķetēšanas ar Asadu, pēc tam kad tas bija pielietojis MII pret valsts iedzīvotājiem, nebūtu nogalināti vairāki simti tūkstošu sīriešu. Viņa ASV armijas izvešana no Irākas un varas nodošana šīītu rokās, radīja augsni IGIL izveidošanai. ("IGIL" krievu abreviatūra, līdzīgi KGB vai NKVD). Pretīgais nēģeris Ukrainai piešķīra 7 miljardus dolāru, ko izvazāja Ukrainas kleptokrātija, kopā ar ASV demokrātu partiju. Lielākā daļa no summas atgriezās ASV un nonāca demokrātu kriminālā kasē caur visādām biedrībām, fondiem un uzņēmumiem. Plašāk zināmie ir gadījumi ar Baidena un Peloses dēliem un, protams, kur nu bez ienaidnieka, Sorosa?
Ar to vien jau vajadzētu būt gana, lai to melno mūdzi un vismaz simtu viņa tuvinieku izdotu sodīšanai Asada noindēto sīriešu ģimenēm, vai vismaz Ukrainas Labējam sektoram.
Tramps iedeva Ukrainai letālos ieročus, bez Javelin krievu tanki jau sen būtu Kijevā, Trampa politika enerģētikā nogrāva naftas cenas, kas krievu pasaulei garantē badu un dumpjus. Trīs gadu laikā Tramps atgrieza ASV 6 miljonus darba vietu, kas veicina ASV varenību, ne Krievijas, nolādēts, bet ASV.
Millers nemeklēja faktus par Krievijas iejaukšanos, jo tad būtu atklājies bezgala nesmukumu par Klintonu ģimenīti un Obamu, bet gan neesošas blusas Trampa kunga kažokā.
Tikai pēdējais idiots var noticēt kremļa "līksmošanai", drīzāk pēc tam, kad tur saprata, ka Restart II nebūs, tur visi pielika bikses

Atbildēt

Ex-seržants

21.09.2020. 11:03

»

to Ex-seržants

Tendenciozais Millers ar tik pat tendenciozu komandu divu gadu laikā iztērēja 30 miljonus ASV nodokļu maksātāju naudas, tomēr neatrada pat niecīgākās pēdas par Trampas saistību ar kremli. Kāpēc visi ASV komunistu un negrofīlo pederastu partijas atbalstītāji uzskata, ka izmantojami visnelietīgākie meli...


Vispār jau Miilera izmeklēšana pamatā tika vērsta, lai noskaidrotu Krievijas iejaukšanos prezidenta velēšanas kas arī tika pierādīts un pats Tramps bija spiests apstiprināt attiecīgas sankcijas. Otrs izmeklēšanas uzdevums bija noskaidrot , vai Tramps bija mēģinājis ietekmet šīs izmeklēšanas gaitu, kas it kā netika pierādīts, kaut gan virkne faktu runā par pretējo. Šeit vari palasīt par šo lietu-
https://www.svoboda.org/a/30074393.html
Tā kā runāt par lieki tērētu naudu šeit būtu lieki.
Attiecībā uz Trampa labvēlīgo attieksmi pret Kremli un konkrēti Putinu, varētu minēt veselu kaudzi piemēru, kam netērēšu laiku. Iesaku pašam atrast kaut vienu negatīvu atsauksmi attiecība uz Putinu no Trampa mutes. Šaubos , ka atradīsi. Pamatā tikai teksti par nepieciešamību sadarboties. Bez tam, kas vēl ļaunāk, ir Trampa vēršanās pret medijiem apvainojot tos apmelošanā un pat pret saviem drošības dienestiem, dodod priekšŗoku ticēt Kremlim un nevis saviem drošībniekiem kā gadījumā ar to Kremļa maksāšanu Talibiem par ASV karavīru līķiem. Tā kā Kremļa līksmošana sakarā ar Trampa ievēlēšanu nebija bez pamata.

Atbildēt

to Ex-seržants

21.09.2020. 10:25

»

Ex-seržants

Var nepiekrist atsevišķiem autora secinājumiem., tomēr visumā sniegtā infa atbilst citu kompetentu analītiķu paustajam. Pie tam, autors atsaucas un konkrētiem faktiem un dokumentiem. Pārbaudīju netā- tā tas ir. Labs analītisks raksts un cerams, ka tas nebūs vienīgais...


Tendenciozais Millers ar tik pat tendenciozu komandu divu gadu laikā iztērēja 30 miljonus ASV nodokļu maksātāju naudas, tomēr neatrada pat niecīgākās pēdas par Trampas saistību ar kremli. Kāpēc visi ASV komunistu un negrofīlo pederastu partijas atbalstītāji uzskata, ka izmantojami visnelietīgākie meli, lai tikai nomestu Trampa kungu?
Es uzskatu, ka meļi pelnījuši, lai tiem izrauj mēles un pielej rīkles ar svinu.

Atbildēt

Lauku tante

21.09.2020. 09:42

»

Viedais Manels

Pēdējā laikā itin bieži parādās kāda autora vai autoru kolektīva savoka cienīgi raksti zem dažādiem literāriem segvārdiem. Pīpls gremo un pieļauju kādam tie pat izsauc stojaku – kā mēs tos kremlinus drāžam. Lai gan globāli tas ir tikai pirdiens peļķē. Man reāli kremt, ka pat prastā aģitkā valda šāds...


Vispār jau šādi rakti nav domāti lauku tantēm, kuras tāpat šàdus rakstus nelasa. Pieļauju, ka autora mērķauditorija varētu būt attiecīgu valstu vēstniecības, naivi pieņemot, ka viņi apmeklē šo portālu.

Atbildēt

Vērotājs

21.09.2020. 09:23

Delfos nupat svaiga ziņa par pasaules lielāko banku darījumiem ar "netīro" naudu.

Atbildēt

Ex-seržants

21.09.2020. 09:12

Var nepiekrist atsevišķiem autora secinājumiem., tomēr visumā sniegtā infa atbilst citu kompetentu analītiķu paustajam. Pie tam, autors atsaucas un konkrētiem faktiem un dokumentiem. Pārbaudīju netā- tā tas ir. Labs analītisks raksts un cerams, ka tas nebūs vienīgais.
Galvenais secinājums- visu nosaka nauda un liela nauda. Aizkraukles bankas "melnā kase" bija pietiekoša , lai LV uzraugošas iestādes pievērtu acis tomēr bija stipri par īsu ASV mērogam. Tas , ka Tramps nobremzēs jebkuras nopietnas sankcijas pret Krieviju šaubas neraisa. Stipras aizdomas , ka arī ES aktivitātes beigsies ar retoriku. Niknākais kas var būt, tas ir Nordstream 2 nobremzēšana, kas tā pat ir līķis ASV sankciju dēļ.

Atbildēt

Viedais Manels

21.09.2020. 05:01

»

piskalna burlakam

nestāv senjau


Pēdējā laikā itin bieži parādās kāda autora vai autoru kolektīva savoka cienīgi raksti zem dažādiem literāriem segvārdiem. Pīpls gremo un pieļauju kādam tie pat izsauc stojaku – kā mēs tos kremlinus drāžam. Lai gan globāli tas ir tikai pirdiens peļķē. Man reāli kremt, ka pat prastā aģitkā valda šāds pagrimums. Bļin, jums taču par to naudu maksā, uzcepiet ko baudāmu. Pat exseržants no sevis spēja ko sakarīgāku uzrakstīt. Ļaudīm taču ir pieeja internetam, neskribelējat taču tikai lauku tantēm un onkām (lai piedod man cienījamās dāmas un seniori).

Atbildēt

6. palātas sanitārs

21.09.2020. 01:19

»

to hm

Krieviem zārki ne tikai lido, bet arī peld...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

piskalna burlakam

21.09.2020. 01:16

»

Viedais Manels

Alternatīvās realitātes burtnieks


nestāv senjau

Atbildēt

Mx

21.09.2020. 00:02

»

visa pasaule redz ka

Krievijā ekonomika iet uz augšu, bet ar ASV un Nato ir kirdik


Ja jau Krievijā ekonomika ir situsi tik augstu vilni, tad kāpēc tur Putina elektorāts pie atkritumu tvertnēm tik izmisīgi konkurē ar žurkām un klaiņojošiem suņiem?

Atbildēt

Viedais Manels

20.09.2020. 22:56

Alternatīvās realitātes burtnieks

Atbildēt

visa pasaule redz ka

20.09.2020. 21:59

Krievijā ekonomika iet uz augšu, bet ar ASV un Nato ir kirdik

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: