Menu
Pilnā versija
Foto

Sapnis Jaungada naktī

Juris P. · 02.01.2022. · Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CatherineHall

04.01.2022. 18:44

Mana alga ir vismaz 300 USD dienā. Mans kolēģis man saka! Esmu patiešām pārsteigts, jo jūs patiešām palīdzat cilvēkiem iegūt idejas, kā nopelnīt naudu. Paldies par jūsu idejām, un es ceru, ka jūs sasniegsit vairāk un saņemsiet vairāk blessings.ggt Es apbrīnoju jūsu vietni Ceru, ka jūs mani pamanīsit, un es ceru, ka varēšu laimēt arī jūsu paypal dāvanu.

Tagad …………..👉 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Stulbums

04.01.2022. 14:15

»

Par atjautību žetons

Šitais reāli labs


...un pretīgi...

Atbildēt

Šausmas...

03.01.2022. 21:45

Lasu komentārus. Un saprotu, ka tas viss, kas padomju laikos bija aizliegts, tagad pārpārēm nāk laukā no maniem tautiešiem: bez cenzūras un bez paškritikas gāžam laukā visu, kas nāk prātā. Baigie drosminieki! Nožēlojami. Kas jūs tādi esat, ka varat tā atļauties? Rakstītprasme un prātiņš sākumskolas līmenī.

Atbildēt

Bet zēniem, par muļķi maksā...

03.01.2022. 20:19

Mīļie, nebrīnieties, ka mūsu vadoņi no emigrācijas ir tik vāji. No tām zemēm, uz tēvzemi dodas tikai neveiksminieki,sliņķi un plānā galdiņa urbēji, kuri šeit var uzdoties par knābja cēlējiem. Tur ar tukšu muldēšanu tālāk par sabiedriskām biedrībām netiksi. Toties šeit pat nelgas tiek augstos amatos, jo viņi tak ir mācījušies(neiemācījušies) augstās skolās, ar dažādiem falšiem diplomiem padusē! Vai nebūtu laiks atteikties, no šo zēnu pakalpojumiem?

Atbildēt

PVO (WHO) ir teroristiska organizācija

03.01.2022. 13:17

»

Maza neprecizitāte sapnī

kļūdas labojums - karātavu vietā visi ar prieku saņem nesāpīgu injekciju


Pasaules Veselības organizācija (PVO) ir specializēta Apvienoto Nāciju Organizācijas aģentūra, kas ir atbildīga par starptautisko sabiedrības veselību. PVO konstitūcijā ir noteikts, ka tās galvenais mērķis ir "visām tautām sasniegt visaugstāko iespējamo veselības līmeni”. Galvenā mītne atrodas Ženēvā, Šveicē, un tai ir seši reģionālie biroji un 150 vietējā biroji visā pasaulē.

Laima Bauvare ir PVO (WHO) Latvijas valsts biroja vadītāja. PVO biroja adrese Rīgā, Pils iela 21, t. 67503619

Intervija ar viņu angļu valodā atrodama PVO mājaslapā. Šeit:

https://www.euro.who.int/en/health-topics/health-policy/european-programme-of-work/faces-of-who

Laima Bauvare strādā par administratīvo asistenti PVO Latvijas birojā. Tā kā biroja darbinieku skaits ir mazs, viņas uzdevums atbalstīt visus PVO darba aspektus, sākot no administrācijas un saziņas līdz tālruņa zvaniem un tīmekļa semināriem.

Vēloties strādāt organizācijā ar augstāku mērķi, viņa pievienojās PVO 2019. gadā. Šajā īsajā intervijā Laima stāsta par to, kas viņu iedvesmo un dalās ar padomiem, kā saglabāt veselību.

Kas tevi, Laima, atveda uz PVO (WHO)?

Es sāku strādāt Pasaules Veselības organizācijā 2019. gada janvārī. Ir daudz iemeslu, kas lika man vēlēties strādāt PVO, taču, manuprāt, galvenais ir tas, ka tā šķita iespēja strādāt “augstākam mērķim” organizācijā, kuru virza ar mērķi padarīt pasauli mazliet labāku, nekā tā ir. Galu galā veselība ir svarīga ikvienā dzīves jomā! Ilgus gadus strādājot privātajā sektorā, sapratu, ka šis ceļš mani vairs neinteresē. Esot kopā ar PVO un strādājot pie labākas veselības aprūpes visiem valsts līmenī, es katru dienu redzu mūsu centienu ietekmi.

Jūs Laima saņemat tūlītēju atgriezenisko saiti no ieinteresētajām personām; redzat īstenotas pozitīvas pārmaiņas; un jūs jūtaties labi, zinot, ka esat daļa no šīm pozitīvajām pārmaiņām.
Padalies ar kaut ko unikālu par savu darbu PVO birojā!

Es esmu persona, kas atbild uz tālruņa zvaniem valsts birojā, un mēs saņemam daudz tālruņa zvanu ar pretrunīgiem jautājumiem. Tas ir lieliski, ka Latvijā cilvēki vēršas tieši pie mums ar saviem konkrētajiem jautājumiem, taču ne visi valstī precīzi zina, ar ko PVO nodarbojas – daudzi par mūsu darbu vēl aizvien tikai uzzin, bet interese ir strauji pieaugusi.

Protams, tas ir nedaudz mainījies COVID-19 pandēmijas dēļ, taču pirms pandēmijas bieži bija neskaidrības par to, kur tieši sākas un beidzas PVO darbs Latvijā.

Daži zvana pēc medicīniskās palīdzības, un tādā gadījumā mēs viņus nosūtām tālāk pie ģimenes ārsta vai tālāk šeit esošajām veselības iestādēm. Reiz saņēmu zvanu no kāda kuģa ar Latvijas pasažieriem starptautiskajos ūdeņos. Viens no pasažieriem bija saslimis ar Covid-19, un viņi domāja, ko darīt. Tas neapšaubāmi bija viens no negaidītākajiem tālruņa zvaniem, ko esmu saņēmusi.

Ko tieši tev nozīmē veselība un ko dari, lai saglabātu veselību?

Šī ir liela tēma ar daudzām šķautnēm. Ir veselības fiziskā puse: esmu sākusi staigāt daudz vairāk – tagad eju mājās no biroja, pat ja tas ir tālu. Man tas aizņem apmēram stundu un divdesmit minūtes, un, ejot atpakaļ, rodas jauka pāreja starp darbu un mājām. Vēl viena puse ir pārtika. Es ļoti ticu veseliem pārtikas produktiem un augu izcelsmes uzturam. Es neteiktu, ka ievēroju to perfekti, bet tas ir kaut kas, ko es vienmēr paturu prātā. Un tad ir garīgās veselības aspekts. Es cenšos palikt piezemēta, modra un centrēta. Visbeidzot, vide ir svarīga arī manai personīgajai veselībai, tāpēc es cenšos izdarīt ilgtspējīgas un videi draudzīgas izvēles.

Sniedziet, lūdzu, mums, Laima, savu labāko veselības padomu!

Ēdiet vairāk dārzeņu!

Pēdējie 16 mēneši ir bijuši smagi miljardiem cilvēku visā pasaulē. Kas jūs ir izaicinājis šīs pandēmijas laikā un darbā PVO birojā Rīgā?

Šie ir bijuši grūti laiki visiem un visur, bet es domāju, ka esmu bijusi viena no laimīgākajām, daļēji savas personības dēļ. Man jebkurā gadījumā patīk daudz laika pavadīt mājās, un fiziskās aktivitātes, kuras man patīk, ir solo sporta veidi, piemēram, pārgājieni vai joga. Tomēr nav bijis iespējams tikties ar savu plašo ģimeni. Man ir ļoti tuvas attiecības ar māsu un viņas ģimeni. Viņiem ir mazi bērni, kuru man ļoti pietrūkst. Nespēja tos redzēt ir bijusi sāpīga. Iedomājieties vēl vienu ekonomikas un socializācijas, atsvešināšanās bloķēšanas gadu.

Ja viena gada laikā jums jums būtu jāizlasa tikai viena grāmata. Kas tā būtu?

Tas ir grūts jautājums grāmatu tārpam! Es domāju, ka es izvēlētos vienu, kuru būtu jautri pārlasīt vairākas reizes gada laikā. Tā būtu Kurta Vonnegūta Slaughterhouse-Five. Grāmata palīdz mums samierināties ar faktu, ka mēs visi piedzīvojam grūtus laikus. Tas, kā grāmata ir uzrakstīta, ir veids, kā tā ceļo laikā dažādās cilvēka dzīves daļās... pamatā ir piekrišana, ka tas viss ir tikai mirklis laikā – un tas pāries.
…un pēc ekonomikas bloķēšanas gadiem varat uzaicināt uz vakariņām ikvienu.

Kuru tu, Laima, uzaicinātu?

Es uz vakariņām uzaicinātu Mišelu Obamu. Es nesen izlasīju viņas grāmatu un domāju, ka viņa ir ļoti interesanta persona.

PVO Latvijas birojs
* Darbinieku skaits: 2
* Darbojas kopš: 1992
* Galvenās darbības jomas: garīgā veselība, digitālā veselība, veselības finansēšana un veselības sistēmas, integrētā veselības aprūpe, ārkārtas situācijas veselības jomā (COVID-19).

Atbildēt

Kaža

03.01.2022. 13:09

Nav ko brīnīties par dāsnumu okupāciju upuru kompensācijām,jo pie varas joprojam ir atbildìgie par okupantu noziegumiem,kuri valsts neatkarību izmanto savu noziegumu-aktīvu sadarbību ar okupantiem,viņu ideoloģiskajiem un represīvajiem dienestiem-slēpšanai,savu veterānu dāsnai apgādei.Pat represēto statuss ar atbilstošiem labumiem tiek piešķirts aktīviem okupantu pakalpiņiem,ārzemju izlūkdienestu darboņiem.Tā ka arī pašvaldības joprojam atrodās okupācijas aktīvistu rokäs,tad arī atbilstoši tiek dalītā sociālā palīdzība-galvenokārt okupantu atbalsta veterāniem,civilokupantiem.Ar negantu,ilgstošu naidu notiek anti okupantu un kolaborantu vajāšana ar šo pašu sociālās un veselības aprūpes dienestu aktīvu iesaisti.

Atbildēt

jaa jaa

03.01.2022. 13:05

»

Maza neprecizitāte sapnī

kļūdas labojums - karātavu vietā visi ar prieku saņem nesāpīgu injekciju


Un paši vispirms parakstās, ka:

“piekrīt, ir izpratuši injekcijas nekaitīgumu. Pieņem injekciju bez viltus, maldiem un spaidiem sabiedrības imunitātes veselīas iteresēs. Paši uzņemas atbildību par injekcijas sekām”.

Atbildēt

Maza neprecizitāte sapnī

03.01.2022. 12:37

kļūdas labojums - karātavu vietā visi ar prieku saņem nesāpīgu injekciju...

Atbildēt

Teroristiskā cionistu organizācija PVO (WHO)

03.01.2022. 11:18

PVO aģentūra Latvijā ir viena no PVO 150 aģentūrām visā pasaulē, arī Krievijā, kas attodas zem ANO pārraudzības, ar “PVO aģentūru” un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību plānojot izveidot pasaules pārvaldības struktūras Jaunajā pasaules kārtībā.

Tas jau notiek kovidpandēmijas PVO vadības stratēģijā, veicot ES valstu valdību pārbaudes un pēcpārbaužu vizītes.

PVO Latvijas birojs, Rīga, Pils iela 21
* Darbinieku skaits: 2
* Darbojas kopš: 1992
* Galvenās darbības jomas: garīgā veselība, digitālā veselība, veselības finansēšana un veselības sistēmas, integrētā veselības aprūpe, ārkārtas situācijas veselības jomā (COVID-19).

Savukārt PVO patiesie aģentūru aģenti ar COVID-19 veselības sistēmas reaģēšanas monitoru (HSRM), ko vada tālāk norādīto valstu atbalstītāji Latvijā sadarbībā ar PVO (WHO), ir Jānis Misiņš un Daiga Behmane, Rīga, Stradiņa Universitāte.

https://apps.who.int/iris/rest/bitstreams/1390564/retrieve


ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress

Aktīvi PVO aģentūras kā pasaules pārvaldības galvenās struktūras nostiprināšanā, izmantojot ar pandēmiju novājināto valstu vadības, “pandēmiju” kā ieroci izmanto cita ANO globālistu struktūra - “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress”. Ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība tiek pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos, veicinot:
* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums ir “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Ielaušanās bez ieročiem un dialogs ar valdībām. Valdību darbu pārbaudes un pēcpārbaudes

Uzraugot reģionālo demokrātiju Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un informācijas ar valstu valdībām, jo ​​īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Visas Latvijas pašvaldību un reģionu reformas tiek strikti saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.

https://www.google.lv/search?q “+The+Congress+of+Local+and+Regional+Authorities”&ie UTF-8&oe UTF-8&hl en-lv&client safari

Atbildēt

Holokaustu uzrīkoja ebreju cionisti

03.01.2022. 11:14

»

vietejais

un samaksāt ebrejiem 40 miljonus, nezinu tikai par ko. Manuprāt Latvija neizraisīja otro pasaules karu, Latvija neiebruka Izrēlā un tur neko nenopostīja, kadēļ gan tai būtu jāmaksā par cita grēkiem


Hilteriskās Vācijas laikā cionistu birojs Vācijā bija atvērts. Organizācijas B’ nai B’ rith birojs. Šīs organizācijas birojs ir arī mūsdienu Latvijā.

Ja grib gūt uzvaru pret cionismu, kura vēstures priekšmets globāli ir aizliegts nejūdiem, var un vajag Latvijā dibināt Cionistu partiju.

Cionistu partija jau faktiski ir - tās ir visas 13.Saeimas partijas - koalīcija un opozīcija, jo realizē cionistu politiku.

Atsevišķas cionistu partijas panākumi ir garantēti, ja tā iefiltrētos cionistu politikas realizētāju Latvijā žīdu biedrībās un grupās, birojos, it kā tās atbalstitu, bet faktiski graujot un panākot pretējo efektu.

Šodien cionistu Pasaules bankas, ANO PVO un ANO “Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātāšu izstrādātā 2021.-2026. gadu plānā pret valstīm un tautām ir teroristiskas.

Visas Latvijas pašvaldību un citu ministriju veicamās reformas ir jāsaskaņo ar ANO “Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad Latvija iestājās šajā organizācijā. Tas nozīmē, ka centrālajai valdībai un tās ministrijām visas reformas jāsaskaņo ar cionistu pārvaldīto Pasaules banku un ANO “Vietējo un reģionālo pašvaldību kontesa” EP asambleju.

Atbildēt

vietejais

03.01.2022. 04:59

»

Jāzeps Poškus

Šīs lietas izvesšanai aizņemties vēl vienu miljardu


un samaksāt ebrejiem 40 miljonus, nezinu tikai par ko. Manuprāt Latvija neizraisīja otro pasaules karu, Latvija neiebruka Izrēlā un tur neko nenopostīja, kadēļ gan tai būtu jāmaksā par cita grēkiem.

Atbildēt

Smail

03.01.2022. 00:05

Viņus vienkārši nedrīkt klausīties! Sistēmiskais mobings, kas tagad no viņu puses tiek realizēts jau trešo garu, sagraus jebkuru mūri, lai cik tas būtu ciets. Ne alkohos, ne cigaretes tā nesagrauj veselību, kā viņu runas un lēmumi, tā ir ātra nāve, viņus redzēt un klausīties!

Atbildēt

bet manā istabā

02.01.2022. 21:03

»

Ludis

Kaimiņu ģimenē notika īsts brīnums! Levita uzrunas laikā piecēlās paralizētais vectēvs un izslēdza televizoru


Suni sacēlās spalva uz šis sāka neganti riet uz ekrānu Levita purnu ieraugot, bija grūti novaldīt...

Atbildēt

kļimoviča aita

02.01.2022. 18:45

»

Ludis

Kaimiņu ģimenē notika īsts brīnums! Levita uzrunas laikā piecēlās paralizētais vectēvs un izslēdza televizoru


Gara uzvara pār Matēriju!

Gaismas uzvara pār Tumsu!

Atbildēt

Būtība slēpjas niansēs

02.01.2022. 17:39

Viss pareizi, tikai kā jau vienmēr apgriezts ar kājām gaisā. Dollāra $ vietā ieliekot ru.buļus iegūstam patieso ainu.

Atbildēt

Ludis

02.01.2022. 17:23

Kaimiņu ģimenē notika īsts brīnums! Levita uzrunas laikā piecēlās paralizētais vectēvs un izslēdza televizoru!

Atbildēt

Pilsonis

02.01.2022. 15:32

Smieklīgi, bet reāli baisi. Kad jāizpļeckā 4 miljardi bezjēdzīgām vakcīnām tā vietā lai iegādātos efektīvus medikamentus 100 miljonu vērtībā top skaidrs ka vakardienas murgi ir šīs dienas realitāte.

Atbildēt

Jāzeps Poškus

02.01.2022. 15:26

Šīs lietas izvesšanai aizņemties vēl vienu miljardu !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: