Menu
Pilnā versija
Foto

Saprātīga izvēle

Leonards Inkins* · 14.06.2020. · Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AG

23.06.2020. 00:10

LEONARDS NU JAU LABU LAIKU KĻUVIS "SAPRĀTĪGS", NO NACIONĀLRADIKĀĻA PĀRVĒRŠOTIES PAR ESOŠĀS NOZIEDZĪGĀS SISTĒMAS BALSTU !!!

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 02:59

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Vova the Vagabond

19.06.2020. 12:27

Kas ir saprātīgs un kas – ne? Tas atkarīgs no vērtību sistēmas, saskaņā ar kuru cilvēks dzīvo. Piem., tam, kurš nolēmis kļūt par mācītu vīru ir saprātīgi kādu laiku deldēt bikses skolas solā. Bet tam, kurš dod priekšroku dzīvot no valsts pabalstiem, sapratīgāk būtu uzreiz praktīzēties sīknaudas diedelēsanā uz ielu stūriem! Nu, apmeram tā...

Atbildēt

visi muļķi zin ka ir muļķi

17.06.2020. 16:20

»

bet muļķis jau nezin

ka ir muļķis


tikai izliekas ka nezin

Atbildēt

pietirscomas deģenerātam

17.06.2020. 16:19

»

vai ne tu deģenerāt

Šeit uzradies, lai piesaistītu uzmanību savām psihiskām kaitēm


tevi atkal izlaida no muļķumājas vai izbēgi caur atejas bedri?
jācer ka tikai uz īsu brīdi kā parasti.

Atbildēt

bet muļķis jau nezin

17.06.2020. 07:02

ka ir muļķis

Atbildēt

6. palātas sanitārs

16.06.2020. 18:02

»

krievu plānprātiņam

Vakar biji Marija Kallas, aizvakar Josifs Džugašvili, bet šodien jau sanitārs! Haloperidols darbojas, pēc pāris gadiem varēs mīkstināt režīmu


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda slimības vēsture normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Olga

16.06.2020. 17:05

Kas vēlas atpūsties vakarā? Meitenes meklē seksu šeit getbadgirl.соm 💦

Atbildēt

krievu plānprātiņam

16.06.2020. 10:44

»

6. palātas sanitārs

tu atkal ar spoguli lamājies, blusainais plānprātiņ un utainais smerdeli


Vakar biji Marija Kallas, aizvakar Josifs Džugašvili, bet šodien jau sanitārs! Haloperidols darbojas, pēc pāris gadiem varēs mīkstināt režīmu.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

16.06.2020. 00:33

»

to krievu mēsls

Par bidlām (pol: bydło) jūs nosauca poļi, tāpat: partjanka, lapķja, pufaika, blusainie, utainie, smerdeļi utt. arī attiecināms uz jums


tu atkal ar spoguli lamājies, blusainais plānprātiņ un utainais smerdeli?

Atbildēt

izskatās

15.06.2020. 20:26

ka ļooti pieklājīgais autors uzprasījies uz negantiem komentāriem:))

Atbildēt

to krievu mēsls

15.06.2020. 20:24

»

Uldis

Priekš kam normāliem cilvēkiem būtu jālasa tas, ko lasi tu, naciķu mēsls - lai paliktu par tādiem pašiem bidļjaķinām kā tu un citi rasistu zombiji


Par bidlām (pol: bydło) jūs nosauca poļi, tāpat: partjanka, lapķja, pufaika, blusainie, utainie, smerdeļi utt. arī attiecināms uz jums

Atbildēt

Uldis

15.06.2020. 19:57

»

to krievu mēsls

Vai palasīji Агония РУ: Главная


Priekš kam normāliem cilvēkiem būtu jālasa tas, ko lasi tu, naciķu mēsls - lai paliktu par tādiem pašiem bidļjaķinām kā tu un citi rasistu zombiji?

Atbildēt

Uldis

15.06.2020. 18:14

»

to fakts

Negribi palikt par pilnīgi nozombētu plānprātiņu, kā 90% bidļjaķinas, reizēm palasi, Агония РУ: Главная


"bidļjaķina" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti un pilnīgo nozombēti plānprātiņi, kā tu.

Atbildēt

visticamāk

15.06.2020. 18:11

»

to Imants Gudrais

Pēc tevis, deģenerāta, spriežot, tu esi tipisks padumjo laiku produkts, kas steigā ieņemts, starplaikos starp rindās stāvēšanu. Acīmredzot, esi tik debils, ka nespēj pats sev darbu atrast, lai samaksātu par veselības apdrošināšanu...


tu arī esi inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā, debilais deģenerāt kas steigā ieņemts starplaikos starp rindā stāvēšanu pēc atkritumu konteineru satura un regulāru izkaušanos ar citiem tamlīdzīgiem pašreizējās "brīvvalsts" laiku biomasas subproduktiem?

Atbildēt

to Imants Gudrais

15.06.2020. 14:59

»

Imants Gudrais

Pakalpojumi (par tiem ir jāmaksā) ir "saprāītīgāki" par ārstniecību vai medicīnisko aprūpi, "pakalpojumi"- tas ir bizness, šmaukšana, izmērdēšana, ja runā par medicīnu, kam nav naudas. Tas pats tiesved'\ibā un citur - ja pakalpojumiem nav naudas - tu esi beigta zivs, sabraukts un apsmiets kā plukata...


Pēc tevis, deģenerāta, spriežot, tu esi tipisks padumjo laiku produkts, kas steigā ieņemts, starplaikos starp rindās stāvēšanu. Acīmredzot, esi tik debils, ka nespēj pats sev darbu atrast, lai samaksātu par veselības apdrošināšanu.
Lai visi tavi tuvinieki pie zobārsta saņem tādu anestēziju, kāda bija padumjās poliklīnikās un lai viņi zina, kam par to jāpateicas.

Atbildēt

Imants Gudrais

15.06.2020. 13:57

Pakalpojumi (par tiem ir jāmaksā) ir "saprāītīgāki" par ārstniecību vai medicīnisko aprūpi, "pakalpojumi"- tas ir bizness, šmaukšana, izmērdēšana, ja runā par medicīnu, kam nav naudas. Tas pats tiesved'\ibā un citur - ja pakalpojumiem nav naudas - tu esi beigta zivs, sabraukts un apsmiets kā plukata, vergs.

Saprātīgi spriedelējumi un domas ir smags darbs, ko iegūst vienīgi gadu gaitā ģimenē, skolā, darbā ar noteikumu: ja cilvēkam ir bioloģiskas spējas, tieksme uz mācītā uztveršanu un ... iegaumēšanu.
Mūsu laikos, lai cik tas nebūtu dīvaini, šīs tendences un spējas vairākumam ir stingri degradētas, zaudētas. Brīnies nu, bet krievu okupācijas laikā pēc režīma nostiprināšanās un satbilizācijas, "uzplaukuma", viss tika sakārtots un guva labus rezultātus ar domāšanu un tie "zeļli"un zeltenes, kuri noniecina tautas attiecības šajā režīmā (tauta dzīvi savu dzīvi neraugoties uz režīmu), ir muļķi vai tukšpauri, nesaprot šo postulātu, atkārtoju, lai iegaumētu - tauta kārto savu dzīvi neatkarīgi no režīma TOREIZ un TAGAD. Tāda bija mūsu "lēdija" Vaira, kura muldēja, ka "padomju"laika latviesī tika turēti mucā un pa spundi baroti"- tā apmēram un viņa nīda un nicināja savu tautu, kuri uzturēja latvietīvu tajā drūmajā vienas tautas blatu un privilēģiju okupācijā. Iegaumē, paskaties statistiku - bērni dzima kā truši, bija laba skola, bija laba veselības aprūpe un nebija veselības "PAKALPOJUMU" (lasi: cilvēku izmērdēšanas politijkas ar visas medicīnas pārv';eršanau par "pakalpojumiem". Ja tev vēl ir smadzenes, iegaumē šo kriminālo vārdu - "pakalpojumi'", tas ir briesmīgi, kas notiek medicīnā - pat ieviestas kvotas, lai pārējie izmirst, nesagaidījuši "pakalp[ojumu", jo medicīniskās ārtsniecības, aprūpes vairs nav - viss par maksu.

Atbildēt

to fakts

15.06.2020. 10:57

»

fakts

Jūsu vēstures zināšanas ir fenomenālas,tāpat kā spriestspējas


Negribi palikt par pilnīgi nozombētu plānprātiņu, kā 90% bidļjaķinas, reizēm palasi, Агония РУ: Главная

Atbildēt

to ha-ha

15.06.2020. 10:11

»

ha-ha

Saprātīgs lēmums


Gadsimtu gaitā ierastais racionālisms Krievijā, ēst savas sugas brāļa īpatņa gaļu, jau visai drīz būs atgriezies visā pilnībā. Tas tomēr būs mazāk kaitīgi, kā tehniskie palmu tauki, ko izmanto dzimtcilvēku barībā, ko pasaulē pat suņu barībai klāt neliek.

Atbildēt

ha-ha

15.06.2020. 08:32

Saprātīgs lēmums!!!
Kāpēc barot un audzēt liellopus, kāpēc iet uz mežu medīt, ja daudz vienkāršāk nogalināt un apēst kaimiņu!
Vissaprātīgākais taču ir kanibāls!
Inkin, tu esi muļķis vai demagogs?

Atbildēt

pareizais

15.06.2020. 04:27

https://jauns.lv/raksts/zinas/390738-simtiem-neparveleti-pasvaldibu-vaditaji-pec-amata-zaudesanas-tikusi-pie-ipasam-izdienas-pensijam

Atbildēt

Gatiņš

15.06.2020. 00:27

pats saprātīgākais ir nepieņemt nekādus lēmumus... ļoti izplatīts pašreizējā pagaidu valdībā, un neko citu jau nav pamats gaidīt

Atbildēt

ar vergu tirdzniecību

14.06.2020. 22:26

»

fakts

Ja nebūtu žīdi tad nebūtu reliģiju,korupcijas un visādu -ismu


Nodarbojās arābi un tā nav žīdu vaina, ka Krievija ir pasaules līderis slepkavību ziņā ar 40 uz 100 000 gadā, pirmā vietā heroīna patēriņā un WC tur ir tikpat, cik vidēji Āfrikā. 90% žīdu jau ir evakuējušies no Krievijas, tāpēc tur vairs nav uzņēmējdarbības, bet tā, kas atlikusi, balstās tikai uz korupciju.

Atbildēt

Teds

14.06.2020. 18:57

Latviešu tauta, tāpat arī neviena cita tauta, nav dzīvojuši un nedzīvos pēc cietuma likumiem, kur visu var nokārtot un atrast kompromisus. Tiesiskā valstī kompromisu nebūs un nekāda bandītu (čekistu) dzīve neturpināsies, bet katrs saņems pēc nopelniem un par paveiktajiem darbiem būs jāatbild.

Atbildēt

Rīcs Brunners no UK, akmeņkalis, brīvmūrnieks

14.06.2020. 18:38

Ir tikai viens veids, kā izdarīt saprātīgu izvēli un ir arī daudz citu veidu.

Atbildēt

Батут Рогозина

14.06.2020. 15:42

»

Jā, bet

Inkins, pret kuru Izraēlas vēstniece pāris gadu atpakaļ par PSRS ebreju katķisma pieminēšanu raidījumā "Tēvijas laikmets" lika Latvijas prokuratūrai ierosināt lietu par nacionālā naida kurināšanu pret ebrejiem ir ebrejs...


Ja nebūtu žīdu, Krievijā vairs nebūtu ne medicīnas, ne zinātnes, ne mākslas palieku. Krievi vienmēr zvēriski ir ienīduši tos, kas ir gudrāki un veiksmīgāki, tāpēc, tie mēsli ienīst arī pasaules varenāko lielvalsti, ASV. Vienīgie, ko tie vēl piecieš, ir čurkas abhāzi un mutācija osetīni, tāpēc, ka tiem ir līdzīgs attīstības līmenis

Atbildēt

Jā, bet

14.06.2020. 15:26

»

77

Šis ebreju tautas pārstāvis atkal pielieto veco paņēmienu - saduļķot udeni un tad pierunat citus tur lekt .... Citiem vārdiem - aicina latviešus būt padevīgiem lopiņiem. Ne velti citā ebreju sarakstito bībeli ar ebreju galvenajā lomā


Inkins, pret kuru Izraēlas vēstniece pāris gadu atpakaļ par PSRS ebreju katķisma pieminēšanu raidījumā "Tēvijas laikmets" lika Latvijas prokuratūrai ierosināt lietu par nacionālā naida kurināšanu pret ebrejiem ir ebrejs?!!!
LŪdzu pierādījums studijā!
Ja nē, tad tu esi tikai nelietīgs trollis, kurš te cenšas raksta autoru nomelnot un esi godam nopelnījis ar sūdainu mietu dabūt pa pieri.

Atbildēt

77

14.06.2020. 14:50

Šis ebreju tautas pārstāvis atkal pielieto veco paņēmienu - saduļķot udeni un tad pierunat citus tur lekt .... Citiem vārdiem - aicina latviešus būt padevīgiem lopiņiem. Ne velti citā ebreju sarakstito bībeli ar ebreju galvenajā lomā.

Atbildēt

Q

14.06.2020. 13:37

Inkina prāt saprātīgi ir alkatīgi melīgi un nodevīgi cilvēki, tīkai tādi bezprincipu blēži, kas maina partijas kā zeķes un nepārtraukti melo un liekuļo kā mūsu siles biedri ir saprātīgi cilvēki!

Atbildēt

tādi nerodas

14.06.2020. 13:18

Visu nicināmo krievu bidlomasu pālī sataisa krievu bidlas un gadās ka tā nāk pasaulē neprasmīgi veikta aborta rezultātā.

Atbildēt

ROFLMAO

14.06.2020. 13:09

Kur tādi dalbojobi rodas?
Ar saprātu viņam nav pa ceļam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: