Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilnis

30.04.2022. 08:18

Latvijai Otrā Pasaules kara laikā bija divas izvēles, iet karot kopā ar Hitleru vai Staļinu vai aizmukt uz Rietumiem un tagad atgriezties kā uzvarētājiem un pamācīt kā mums tagad izdzīvot, kā klanīties ASV un Rietumu lielvalstīm. Cienīsim savu vēsturi, jo mēs liela daļa Latviešu esam tās sastāvdaļa. Piemineklis traucē kolaborantiem, kuriem patreizējā situācijā ir izdevīgi iegūt apmuļkotās tautas daļas balsis pirms vēlēšanām. Piemineklis nav vainīgs, ka esam viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā, ka Latvieši mūk no savas dzimtenes un meklē pasaulē labāku vietu dzīvošanai. Atbildība ir jāprasa backām, kas Saeimā sēž 15-30 gadus, labi iekātojušies un saņēmuši labu naudu un ne par ko neuzņemas atbildību. Parex banka, OIK afēra, Liepājas metalurgs, tagad vakcīnu iepirkums 6 miljoni devu, pazaudējot 50 miljonus eiro, kaut Latvijā esam tikai 1,8 miljoni iedzīvotāju. No "labas" cilvēku dzīves mirstība Latvijā 2021 gadā pārsniedz 34 142 iedzīvotāji, kas ir lielākais reģistrētais mirušo skaits pēdējo 20 gadu laikā. Tāpat statistikas pārvaldes dati liecina, ka 2021 gadā dzimstība bija viena no zemākajām pēdējo 100 gadu laikā, proti, Latvijā reģistrēti 17 115 jaundzimušie. Bet mūsu valdība bruņosies, karos, cīnīsies par ASV "demokrātiju", par Austrumu valstu partnerību un gatava 3,8% no IKP atdot pasaules kārtības pārvaldīšanai pēc ASV prasībām.

Atbildēt

Nesatraucies

25.04.2022. 13:49

»

juhops

Par ziedojumiem- tieši tā! Kad dzīves dārdzības dēļ drīz nebūs ko rīt, tad varēs redzēt cik svarīgs tas piemineklis būs


Nesatraucies, ne jau visiem latviešiem primāri dzīvē jūsu vārdiem ir "rīšana", latvieši saziedos okupācijas pieminekļa nojaukšanai un tas ir svarīgi vienmēr un tas notiks...

Atbildēt

Nesatraucies

25.04.2022. 13:33

»

controlled demolition

Lai jau jauc nost...Aber KURSH maksaas? Laikam jau nodoklju maksaataaji, vai ne? Un kaada tad buus taame? Es ieteiktu labaak par ziedojumiem, kaapeec ne? Tad jau redzees, cik stipra taa veelme. Manupraat, taisniigi


Nesatraucies, saziedos okupācijas pieminekļa nojaukšanai un arī pabalstu, katra Latvijai nelojāla "pieminekļa apmeklētāja" izbraukšanai no Valsts...un kā vēl saziedos ...

Atbildēt

Latgola

21.04.2022. 11:52

Nez vai tie 25% Latvijas iedzīvotāju pēc pieminekļa nojaukšanas un Krievu partijas arestēšanas sāks karsti mīlēt Kolu, Rinkēviču un Dombravu. Drīzāk noies pagrīdē un dibinās Al kaidai līdzīgas šūniņas ar Al kaidas darbības metodēm. Vai mums to vajag, ņemot vērā robežas garumu ar Krieviju?

Atbildēt

ha-ha

20.04.2022. 17:43

»

Es

Ja tā uzmanīgi paskatās, kā nra grupē rakstus, kā izvēlas tematus, kādu saturu rada, tad diemžēl jāpiekrīt tiem, kas jau pirms laika nra nevērtēja diez ko augstu. Vismaz Facebook skatā nra.lv ir kļuvis par kaut ko nebaudāmu...


Citas žļurgas ta nav.Šodien klausījos satšķīvīšu medniekus,kuri pavisam nesen atbalstīja un finansēja Krievijas propogandas vistrakākos melu un šovinisma plūdus valstiskā līmenī ar bijušo okupantpartijas biedru un čekas aģentu vistiešāko dalību.Tagad viņi nav ar mieru likvidēt okupācijas laiku piemiņas vietas okupantiem.Toties tagad vēršot ciet latviešiem skatu uz pasauli caur satelitiem un internetiem,kā okupācijas gados,kad lai klausītos rietumu balsis,līda zem segām,ar segām nosedza logus,sūtīja āra bērnus lai tie ziņotu par apkārtložņām.Taču pie varas esot 4.maija okupantpartijas biedriem ar visu čekistu varzu un viņu svītu citāda lietu kārtība nav iespējam,jo par to iestājas arī visa oficiālā brīvības cīnitāju-čekas aģentu komanda,kura tagad nekautrējoties lec polku ar saviem represātajiem.

Atbildēt

Es

20.04.2022. 08:18

Ja tā uzmanīgi paskatās, kā nra grupē rakstus, kā izvēlas tematus, kādu saturu rada, tad diemžēl jāpiekrīt tiem, kas jau pirms laika nra nevērtēja diez ko augstu. Vismaz Facebook skatā nra.lv ir kļuvis par kaut ko nebaudāmu.

No vienas puses ir daži analītiskie žurnālisti, nodalīti no redakcijas slejas, kas raksta to, ko domā, taču mērce autoriem vienmēr ir viena un tā pati. Kā saka, lai par ko utainais domātu un runātu, tas vienmēr būs par utīm.

Un tad ir nra.lv paralēlā dzīve - zivjusievas sipenieces atklāsmes, mūsu bijušās lindas atklāsmes par dzīvi un uzšāvējiem, un tās Twitter kovidraganas pravietojumi. Kaut kas ārprātīgi sekls. Un šajā žļurgā kājas kustina Bens.

Atbildēt

ss

20.04.2022. 07:04

"1944.-1945. gadā tika atkārtoti okupēta un šī okupācija Latvijas tautai nesusi milzu ciešanas."
Eu Beni, kas Tev vainas bija Pārdaugavā smukā mājelē dzīvot tajos laikos, Tavi senči arī bija neslikti iekārtojušies dzīvē, pēc cietējiem neizskatījāties.

Atbildēt

pampelmūzis

20.04.2022. 00:47

Acīmredzot Kaprānam ir neveiksmes personīgā dzīvē, varbūt impotence.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2022. 23:18

Izskatās, ka Kaprāns paklupis un, krītot par dzimteni, nosmērējis ne tikai rokas, bet arī purnu!

Atbildēt

Apmierinātais

19.04.2022. 22:19

Kārtējais zaglis Bens, brēc pakaļ zaglim Kaprānam, "redz kur mūk, ķeriet zagli", Kaprāns aizskrējis aiz stūra, rāda uz Benu, "redz kur zaglis, ķeriet viņu".
Komunistu korpļi, jūs varat mēģināt jāt smadzenes cilvēkiem un stāsīt cik jūs "Beni", "Veidemanes", "Kaprāni" un citi Sorosa stipendiāti esat "balti un pūkaini", bet jūs bijāt, esat, aiz vien būsiet komunisti, un ne jau kaut kādi, jūs esat "zvērināti" komunisti, jūsu vadonis komunists Baidens un jūs no sava "kommunisma" celšanas ceļa nespējat noiet, jo komunists baidens jūs ir piekukuļojis, un pie vienas nepareizas jūsu kustības viņš jūs vienkārši "denaturēs", jūs to zinat, un jums tagad no tā ir visvairāk bail !!!!!!!

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

19.04.2022. 21:44

Izrādās, ka nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu lumpenpropagandas zombējumam.

Atbildēt

ha-ha

19.04.2022. 19:55

Ukraiņi lej asinis lai aizstāvētu savu valsti,bet mūsu vara nevar izlemt 30 gadus okupantu uzvaras pieminekļa likteni,kurš patreizejos apstākļos,kad okupanta asiņainā roka ceļās klauvēšanai atkal pie mūsu durvīm,ir sevišķi nepieciešams ienaidnieku un līdzjutēju morālajam balstam.Tad nu šie līdzjutēji lec no biksēm ārā, lai glābtu sava svētuma un tautas gļēvuma apliecinājumu,diemžėl daudzi to dara skaidrā latviešu valodā un ar publiskas personas statusu.Mūsu galvenajam Spiegu Jānim atliek nervozi pīpēt stūrīti redzot tik publiskas Kremļa ietekmes aģentu nesodamas izdarības.

Atbildēt

MI

19.04.2022. 19:50

Oi,oi,oi.

Ej tu nost, tādi nu ir tie cilvēklopiņi, nepilnības kalngals. Uztici viņam Brīvo vārdu augstā godā turēt, bet iedod tik iespēju, un nožmiegs kā nemetās.

Tagad jau var vālēt uz aklo, ko sirds vien kāro. Padarot plašsaziņu propagondonā, jeb vienvirziena muldēšanā. Vienīgajā patiesība
Tagad plašsaziņa ir bez atgriezeniakās saites. Komentāri liegti.

Filigrāni, neticami, bet noticis fakts. Savā ziņā neticēju ka NRA uz to parakstīsies.

Būtu interesanti izlasīt šī paša kunga viedokli/ rakstu, kas notika ka NRA ir aizklapējusi ciet komentāru daļu?
1. Kauns no savas Tautas?
2. Nespēja ieviest reģistrētu komentēšanu?
3. Kas?

Reizēm raksts ir tikai raksts, bet komentāru daļā ar sava doma.

Sausais atlikums.
Man šis viss atgādina okupācijas laikā bloķenēs, virtuvē pie sienas propogandonu pļerkšķi.

Nja, lieki būtu atgādināt rakstniekiem. Pirms klabini taustiņus par citiem, paskaties pats uz sevi.

Jap! Savukārt attiecībā uz Pietiek.com šajā adpektā, kā teikt, noņemu cepuri Jūsu priekšā.

Atbildēt

controlled demolition

19.04.2022. 18:46

Lai jau jauc nost...Aber KURSH maksaas? Laikam jau nodoklju maksaataaji, vai ne? Un kaada tad buus taame? Es ieteiktu labaak par ziedojumiem, kaapeec ne? Tad jau redzees, cik stipra taa veelme. Manupraat, taisniigi.

Atbildēt

profesors

19.04.2022. 18:17

Lūdzu nesākiet zākāt Latvijas Zinātņu Akadēmiju! Mēs neesam sarkani!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: