Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

23.10.2019. 08:55

Vispirms koalīcijas partijām vajadzētu atzīties, kuri nelietīgie naudasmaisi, līdz šim, tās ir ar ziedojumiem šantažējuši, lai JKP, Jaunā Vienotība, Attīstībai Par, Nacionālā Apvienība, KPV.LV darbotos tikai viņu interesēs un tagad minētās partijas no šo nelietīgo naudasmaisu ietekmes tiktu vaļā. Konkrētos uzvārdus!

Atbildēt

K

21.10.2019. 22:19

»

Atpakaļrāpulis

Konstantīnam Čakstem ,Ludvigam Bolšteinam u.c.atdotu visu. Pašreizējiem ne kapeiku--izklakarēs


Čakstes radi, intervijā stāstīja par savu bērnību: Čakstem bija kaplone, virēja (mūsdienās sauktu par personīgo pavāru), aukle, šoferis, drēbju mazgātāja..... nez vai tu vispār zini, ka tieši šie čakstesveidīgie bija pašiedomātās ,,'poltiskās elites''pirmsācēji Latvijā, kas tieši tāpat kā tagad Latvijas pašiedomātā,,politelite'' dzīvoja atrauti no tautas??? Tai pat laika čakstveidīgo varas laikā ciematos bija pa 2 nabagmājas, pilnas ar valsts absolūti aizmirstiem cilvēkiem, kad čakstveidīgie frakās un viņu kundzes kažokādās ballējās pa operu, akurāt kā tagad ballējas varas elite''pa operu, Merķeļa ielas namu un Rundāles pili, teatriem. Tu to zini?

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

20.10.2019. 14:01

Za Rodinu ,za Stalina ,
Za Anjku ,za Vanjku!

Atbildēt

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana

20.10.2019. 11:49

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana
caur reklāmu kampaņām un reklāmu firmām pirmsvēlēšanu stadijā. Naudas plūsma sekojoša : valsts budžets- partiju kase- reklāmas birojs - partiju melnā kase (Kampara tumbočka).

Atbildēt

Siguldietis

19.10.2019. 17:06

»

lauķis

Partijas jāpārstāj finansēt no nodokļu maksātāju naudas,tikai biedru naudas,un nekādi ziedojumi


Pilnīgi pareizi, tikai no biedru naudas un nekā citādi. Es maksāju nodokļus un nevēlos, ka tos izkleķerē partiju bosi.

Atbildēt

Bordāns no cionistiem kopš Kluba 21 laikiem

19.10.2019. 16:27

»

bratka

Gods un slava Bordana partijai,vienīgā partija kura cīnās ar sarkaniem cekistiem


vecie komunisti, čekisti ir vienas sūdvaboles divi spārni. Tā visa operativņiku Duraša, Potapovas virzība, kritizējot varu, ir varas pašas imitācija, lai nezaudētu varu. Tāpat vara iespaido Navaļņiju Krievijā, lai laikus sagatavotu Putina varas oligarhiem cienīgu nomaiņu, nezaudējot varu. Navaļnijam ļauj kritizēt Putina režīmu. Tāpat izrēķinās ar cionistu Bordānu Latvijā, audzējot viņa politisko reitingu nākošajām vēlēšanām. Ari Durašam ierosina krimlietu formāli.

Nevar pati sistēma radīt sev pretiniekus, sistēma var radīt tikai sistēmu uzturošu - paliks, kas pārmainās. Rainis

Atbildēt

bratka

19.10.2019. 15:14

Gods un slava Bordana partijai,vienīgā partija kura cīnās ar sarkaniem cekistiem.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

18.10.2019. 23:15

Konstantīnam Čakstem ,Ludvigam Bolšteinam u.c.atdotu visu. Pašreizējiem ne kapeiku--izklakarēs!

Atbildēt

Skatss

18.10.2019. 19:23

»

Skats

Viss bija jàraksta ar diviem s,neuzmanības kļùda


Pareizi - skatss. Tagad zinu.

Atbildēt

Skats

18.10.2019. 15:15

Vis ir loğiski. Lielākie bļāvēji ir tie, kuri nepiedalijās vēlèšanãs. Neatpaliek opozīcija, jo līdzšim viņiem bijuši visdàsnākie sponsori.

Atbildēt

J. Bordāns

18.10.2019. 07:44

J. Bordāns no Balviem
ir Napoleona laiku iebrukuma cariskajā impērijā palieka. Nekaunīgs, izcili krāpniecisks melis. Ar smaidu tīrus melus uzdod par patiesību. Patiesību, ko visi zin, prot lieliski izmantot savām manipulāciju vajadzībām. Prot runāt "tautas valodā" līdz tik teicamai šķietamībai, ka tauta sāk viņu identificēt ar sevi, kā to dara trakais plānā galdiņa urbējs L. Grantiņš H86. Sastrādājas ar visiem slependienestiem, ir pielaide valsts noslēpumiem. Kluba 21 biedrs, klubu izveidoja ārvalstu cionisti, lai piemeklētu savām vajadzībām atbilstošus parazītus- politiķus- mutes bajārus. Slependienestu bruņinieks J. Bordāns rūpīgi izvēlas savus politiskos melus, stratēģiski plānojot savu melu sekas. 

Mēģinājums palielināt maksu partijām no budžeta ir apzināts solis - vilinot cionistu partokrātijā jaunus cilvēkus, jo centralizētie slependienesti VDD kā "valsts cionistu korporokrātija" redz, ka aizvien vājākas cionistiem noderīgas personas nonāk politikā.

Tomēr galvenais cionistu uzdevums VDD slependienestu bruņiniekam J. Bordānam ir cits - "ebreju tiesas saimnieciskajos strīdos" izveidošana rokrokā ar Valstsgribas Kluci.

Atbildēt

jkp

17.10.2019. 21:04

Bordāns ir lielākais vepris Saeimā, kurš iekāpis silē ar abām kājām. Latvijas ceļa vecblēdis, galviņā Napoleona komplekss.

Atbildēt

manupraat

17.10.2019. 18:37

Kas tad iisti ir taa partiju neatkariiba? Mees esam vairaaK kaa devi'ni miljardi (valsts bud'zets) atdevu'si partiju riiciibaa un tagad ceram, ka vareesim ar da'ziem miljoniem piekuku'lot partijas, lai taas priek's sevis neko nesheemotu un nezagtu no tiem vi'niem uzticeetajiem devi'niem miljardiem. Kaads naivums! Tas ir apmeeram tas pats kaa kad iedot zaglim un bleedim kaadu miljonu, lai vi'n's to izmanto Juusu labaa, par vi'na pakalpojumu maksaat 'sim kadus da'zus tuuksto'sus un cereet, ka vi'n's godpraatiigi riikosiees ar juusu naudu.

Atbildēt

manupraat

17.10.2019. 18:10

Latvijaa nav politisko partiju, bet ir tikai ekonomiskie grupeejumi, kas sevi deevee par politiskajaam partijaam. 'Siem grupeejumiem visiem ir viena "politika" - izmantot Latviju kaa savu baro'sanaas sili. Valsts finanseejums 'siem siles lopiem nekaadu neatkariibu neradiis. Piebaaro to cuuku kaut vai ar kaviaru, vi'na taapat nepaarveertiisies par lauvu vai tii'geri, kur's aizstaavees Latvijas valsts un tautas intereses. Sen jau bija laiks paarstaat finanseet partijas par nodok'lu maksaataaju naudu, nevis veel domat pie's'kirt taam papildus miljonus.

Atbildēt

Dullà Paulïna

17.10.2019. 16:48

Laime bija tuvu ,bet tà saucamais bordelàns
aizmiga .Partiju finanséjums aiziet gar degunu .

Atbildēt

ticiet man

17.10.2019. 16:37

taisnība ir tiem, kuri saprot ka skopais maksā vismaz divas reizes. Šeit tā ir vistīrākā patiesība. Laimīgi tie, kuri to nav pamanījuši.

Atbildēt

skaidrs

17.10.2019. 16:19

ka valda politika"klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem", visi solījumi vēlētājiem sen ir aizmirsušies, tagad Bordāna kliķe grābj ko var...bet skolotājiem un veselībai naudas nav.

Atbildēt

Eduards Lunis

17.10.2019. 15:51

---Jau 2009. g. pētījumā, Pasaulē pazīstamais un atzi'tais ekonomikas profesors M. Hadsons , savā pētījumā -LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA-ir norādījis, ka NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA9 (SAEIMAS) NOZIEGUMU IZMEKLĒŠABU UN SODĪŠANU...!?
---Partiju vara ir nodarījusi kaitējumu Latvijai jau triju karu apmērā...!?
Partiju vara neatbilst Satversmei. Par šo faktu man nav snieguši atbildes ne saeimā, ne Bordāns, ne Drošība policija...!?
Mūs var gla'bt tikai LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!

Atbildēt

lauķis

17.10.2019. 15:17

Partijas jāpārstāj finansēt no nodokļu maksātāju naudas,tikai biedru naudas,un nekādi ziedojumi.

Atbildēt

Sandra Briķe

17.10.2019. 14:58

Nu jau gandrīz 30 gadus ir pierādījies, ka šāda vēlēšanu sistēma nav attaisnojusi tautas cerības uz demokrātisku un labklājības valsti, tādēļ', pirmkārt, ir jāmaina vēlēšanu sistēma. Dot naudu vēl tiem, kas šīs kaitīgās sekas rada un , lai tie vēl vairāk nostabilizētu ietekmi ir pilnīgs absurds, jo tāda lielo partiju esamība, nav sevi attaisnojusi. Godīgākajiem un gudrākiem prātiem nav iespējams tikt pie valdīšanas, lai sakārtotu valsti.

Atbildēt

Q

17.10.2019. 14:54

Saeimas lopiņiem tādas jūtas kā kauns un sirdsapziņa pārstāj eksistēt, tikko tie kļūst par deputātiem, acis spīd kā badīgām žurkām un trīcošās roķeles stiepjas pēc kukuļiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: