Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Eiropas geju un lesbiešu atbalsta organizācijas „Rainbow Rose” mājaslapā esmu uzgājis visnotaļ interesantu informāciju. Izrādās, ka Latvijas sociāldemokrātiskā partija „Saskaņa”, nevienam nezinot, Rietumos sevi prezentē kā aktīvu seksuālo minoritāšu atbalstītāju.

„Rainbow Rose” mājaslapā ir norādīts, ka organizācija sastāv no trīs veidu locekļiem. Pirmie – dalībnieku struktūras. Otrie – nesaistītie dalībnieki. Trešie – „Rainbow Rose” aktīvisti.

Pirmajā un svarīgajā locekļu grupā starp dažādām kreisi liberālām Rietumeiropas partijām ir atrodams arī mūsu pašu „Saskaņas” vārds. Sarakstā norādīts, ka partijai „Saskaņa” ir sava LGBT (geju un lesbiešu) delegācija organizācijā „Rainbow Rose”.

Tā nu sanāk, ka, kamēr „Saskaņas” deputāti no Saeimas tribīnes lamā Stambulas konvenciju un sniedz skaistas runas par tradicionālo vērtību saglabāšanu, aizkulisēs partijas biedri (ar netradicionālu seksuālo organizāciju) atbalsta vienu Eiropas lielākajām LGBT organizācijām.

Līdz ar to man ir radušies divi pašsaprotami jautājumi – 1) kuri no partijas deputātiem ietilpst „Rainbow Rose” geju un lesbiešu delegācijā un 2) kādēļ viņi nepiedalās Rīgā notiekošajā Baltijas praidā?

"Rainbow Rose" mājaslapa - http://rainbowrose.eu/members/

Novērtē šo rakstu:

130
4