Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

19.05.2019. 06:13

Vai tad nils ir pederasts ? Pēc tāda neizskatās.Pēc komjaunieša gan Un tie jau visi pederē un zog

Atbildēt

Juris

10.06.2018. 22:10

Pederastu pederasti, jo pederasti. Pederastijas pederastija pederē pedarasti nonpederastu pederastijas. Pederesti padirasti pidarasti piederasti padrasti piedrujas piedarasti. Jopeļ popeļ pederisti.

Atbildēt

expert

10.06.2018. 16:22

»

Uldis pret Latvijas Radio

Kā jums patīk, ka Latvijas Radio visu diennakti par mūsu, nodokļu maksātāju naudu popularuzē PRAIDU, stāsta un runā, komentē kā pirmo ziņu, kā VISSVARĪGĀKO latvijas valsts notikumu, kur pārējās ziņas nobāl...


Latvijas Radio un LSM/LTV ir pilns are gejiem un lezbem. Nezinu kapec zurnalisms vinus piesaista, vai ari vienkarsi savejie salaidusi savejos ieksa. Nozelojami ka tie degenerati izplata savu propagandu par musu naudu. Tas valsts apmaksatais medijs reprezente Latvijas idejas LV iedzivotajiem... Kuras acimredzot ir ieklauta homoseksualisma propaganda..

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 12:27

»

!

Saskaņa nobāl Vienotības Sorosa pederastu atbalstītāju pulciņa priekšā


SC nenobāl, vienkārši, tāpat, kā tās mātes partija, "Jeģinaja rossia" neafišē savas perversijas, ka to dara Vienotība, Par, vai "progresīvie".

Atbildēt

!

10.06.2018. 11:02

Saskaņa nobāl Vienotības Sorosa pederastu atbalstītāju pulciņa priekšā!

Atbildēt

Uldis pret Latvijas Radio

09.06.2018. 22:46

Kā jums patīk, ka Latvijas Radio visu diennakti par mūsu, nodokļu maksātāju naudu popularuzē PRAIDU, stāsta un runā, komentē kā pirmo ziņu, kā VISSVARĪGĀKO latvijas valsts notikumu, kur pārējās ziņas nobāl.

Katru pusstundu stāsta un kladzina, kā par pasaules dārgumu.
Kas - Latvijas Radio ir geju un lesbiešu atbalsts orgnizācija?

Neaizskariet manu naudu šim sociālā pagrimuma notikumam! Tas ir pretrunā ar Satversmi. - kā Latvijas |Radio rīcība, tā PRAIDA šovs. Dievs lai viņiem stāv klāt - ja radās viņiem šada samaitātība, šada slimība, šāda atkarība.

Narkomāniem arī ir tiesības? Alkoholiķiem arī?

Dzīvnieku seksofīliem arī ir tiesības?

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 20:12

Praida gājiens pieteikts no pulksten 12 līdz 15. Tas sāksies Vērmanes dārzā un virzīsies pa maršrutu Elizabetes iela - Brīvības iela - Bruņinieku iela - Tērbatas iela, no kuras tālāk noslēgsies sākuma punktā Vērmanes dārzā. Gājiena organizatori LGBT un viņu draugu apvienība "Mozaīka" sagaida, ka tajā piedalīsies aptuveni 2000 dalībnieku. Kopumā "Mozaīka" dažādus publiskus pasākumus parka teritorijā organizēja līdz pat pulksten 18.
Jau ziņots, ka pirmo reizi gājienā ar savu logo un savu darba kolektīvu dosies arī kāds uzņēmums. Tāpat pirmo reizi gājienā kā organizēta grupa piedalīsies politiskās partijas - "Attīstībai/ Par!", "Progresīvie" un "Vienotības" jaunatnes nodaļa. Savu atbalstu LBGT kopienai ar savu klātbūtni paudīs interneta žurnāls "satori.lv" un virkne citu kultūras organizāciju un pārstāvju.

Atbildēt

expert

09.06.2018. 17:06

Re ko vel atradu

Saskaņa gan te nav minēta, laikam nobijās :D

Baltijas sociāldemokrāti vienojas atbalstā «Baltijas praidam 2018»
https://www.progresivie.lv/baltijas-socialdemokratiskas-partijas-vienojas-atbalsta-baltijas-praidam-2018/

"Lietuvas Sociāldemokrātiskās partijas (LSDP) un Igaunijas sociāldemokrātu LGBT+ organizācijas Vikerroos pārstāvji pievienosies partijas PROGRESĪVIE grupai Baltijas praida gājienā 9. jūnijā. Sociāldemokrātu grupu gājienā papildinās arī Baltijas jūras reģiona sociāldemokrātisko partiju jaunatnes organizāciju tikšanās dalībnieki, pārstāvot Vācijas, Polijas, Dānijas un Zviedrijas sociāldemokrātu partijas.

PROGRESĪVO izvēlētais grupas moto ar sociāldemokrātiskajām pamatvērtībām — vienlīdzība un solidaritāte — papildina šī gada Baltijas praida saukli «Saskati dažādību! Saskati brīvību». Baltijas sociāldemokrātu gājiena moto ir: «Saskati dažādību! Saskati brīvību, solidaritāti un vienlīdzību!»

"

Atbildēt

expert

09.06.2018. 16:35

Arī Saskaņa un Nils Ušakovs to atbalsta, tikai dēļ konservatīvajiem krievu vēlētājiem to nevar publiski atzīt Latvijā. Ušakova Socialdemokrātu draugu partija SPD Vācijā pagāšgad legalizēja geju laulības.

Atbildēt

Ķīna uzdāvināja Vācijai

09.06.2018. 16:28

Marksam pieminekli Berlīnē. Mūs gaida slikti laiki.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 13:25

Krievijā šī sērga pirms 1000 gadiem tika ievazāta kopā ar Bizantijas sātanismu, uz Latviju pēc Pētera I karapūļu iebrukuma, to atnesa krievu popi: alkaši, sadisti un pederasti.

Atbildēt

Viedais

09.06.2018. 13:12

Lai ES valstiņā iesēstos valdnieka krēslā jābūt gatavam ziedot dupsi ;) Sociāldemokrātus Rietumeiropā tam gatavo no silītes. Latvijā Oda priekam pacels varas augstumos tikai visnaigāk pasviestās pēcpuses.

Atbildēt

elektorāts

09.06.2018. 13:00

»

???

Nu tur gan vajadzētu novilkt tākā sarkanās līnijas. Vai nu tu esi neitrāls, tas ir tev vienalga, ko viņi dara savā starpā, vai nu tu esi aktīvs viņu atbalstītājs un atļauj to uzspiest, t.i. izrādīties ielās. Pēdējais variants Saskaņas elektorātam ir kā sirpis pa pautiem, lai arī slēpti, bet Kremļa elektorāts...


Piekrītu tam, ka vajadzētu novilkt sarkano līniju.
Referendums nebūtu slikta ideja. Bet vai kāds to rīkos?- Diez vai! Jo referendumu nerīkoja pat tad, kad latu nomainīja uz euro.
Tautas viedoklis 4. maija klikei nav svarīgs.

Atbildēt

Žīds

09.06.2018. 12:55

»

NUNU

Telavivā Praida gājienā piedalās 250000 cilvēku , un viss norit mierīgi. Manuprāt, tie, kuri skrien vērot šo pasākumu Rīgā, apmierina savas perversās fantāzijas


Tie ir MELI!!!
Telavivā tādu nepielautu!
Briseles žīdi uzpirktajām valdībām uzspiež geju atbalstīšanu.
Žīdu nodoms ir visu pasaules varu, naudu sagrābt savās rokās un citas tautas pārvērst par lopiem.

Atbildēt

tam tur

09.06.2018. 12:45

»

tam 7.52

Ušakovs ir precējies trīs reizes.Pirmā sieva bija žurnāliste Marija U


ceturto reiz precēsies ar šleseru.

Atbildēt

latvietis

09.06.2018. 12:43

»

latvietis

Tieši tā, žīdiem esam tikai lopi un, praids nav nekas vairāk kā Briseles žīdu veids pārvērst citas tautas par netīriem, stulbiem radījumiem, lai varētu tos kontrolēt un apzagt


Žīdu bankas ir valdības iedzinušas parādos, bet Briseles žīdi diktē savus noteikumus, tajā skaitā, iecietību pret perversiju, tās izplatīšanu skolās utt utt.

Atbildēt

latvietis

09.06.2018. 12:40

»

Tie ir reàli meli

par geju daudzumu Tela ivà, par gàjiena cilvèku skaitu. Cionistu žîdu meli, lai normàlas tautas nepievèrstu uzmanîbu, ka praidisms ir viens no cionisma ieročiem gojus nosaukt par lopiem un saķildot savā starpā


Tieši tā, žīdiem esam tikai lopi un, praids nav nekas vairāk kā Briseles žīdu veids pārvērst citas tautas par netīriem, stulbiem radījumiem, lai varētu tos kontrolēt un apzagt.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 12:33

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Kārtīgs tēvs uzmeklētu vainīgo, viņa acu priekšā izbeigtu viņa tuviniekus un pēc tam arī pašu, ņemot talkā visu iespējamo fantāziju. Kā rāda daudzie kriminālmateriāli, pederasti parasti visi kādreiz ir bijuši pedofīlu upuri. Ārkārtīgi reti gadījumi, kad kāds ar to kroplību būtu piedzimis. Lai pasargātu mūsu jauniešus, sodomītu preventīvā ķirurģiskā kastrācija, būtu tikai apsveicama lieta.
Vēlēšanu likumā obligāti vajadzētu būt norādītai kandidāta orientācijai, lai neatkārtotos, kā bija ar organismu, ar īpaši īpašām vajadzībām, Rinkēviču, kad tas tikai pēc vēlēšanām izlīda no skapja.

Atbildēt

ušakovs

09.06.2018. 12:29

»

Koļa


Nedarīju to karjeras pēc, man tas bija patīkami.
Tagad jāprecas ar ko pagadās, tā teikt, acu aizmālēšanai!

Atbildēt

Koļa

09.06.2018. 12:01


Ušaks karjeru sāka kā zilais žurnālistiņš, kuŗš Maskavā apkalpoja savus saimniekus.

Atbildēt

ar necieńu

09.06.2018. 11:35

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Pret savām iedzimtajām vai iegūtajām perversijām ir jācīnās, nevis ar tām jālepojas!
Nav svarīgi ko mēs viens otram sakam, svarīgi ir tas, ko šie lielīgie perversie tipi teiks Dievam.
Bet Dievam atskaite būs jādod visiem, arī Jums!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

09.06.2018. 11:06

»

Marksisti,

sociāldemokrāti, sociālisti, komunisti ir žīdu cionistu bērni, oktobrēni un pionieri


Tieši tā ! Kāds secinājums ? SASKAŅA ir Putina atbalstītāji ! Tātad, aiz visa tā stāv arī KF ar Izraēlu priekšgalā !!!

Atbildēt

Vaira3000

09.06.2018. 10:40

»

Fēlis

Būtu pretīgi viņam pieskarties, zinot ka viņu ņem pakaļā un pēc tam uz zoba, un velns zin kā vēl


A ka tu zini ka vinu nem? varbut vins nem citus. Pakalaa, uz zoba un velns zin ka vel. Uzmanies, kad majaas ziepes uz gridas nokriit.

Atbildēt

tam 7.52

09.06.2018. 10:15

Ušakovs ir precējies trīs reizes.Pirmā sieva bija žurnāliste Marija U.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 09:47

Nebūs nekāds brīnums, ja atklāsies, ka SC un Vienotības politiķi kopā rīko orģijas. Līdz šim valdīja uzskats, ka vismaz fekāliju stumdīšanas ziņā abas partijas atšķirās, bet nē, izrādās valda pilnīga Vienotība & Saskaņa.

Atbildēt

nē sodomijai!

09.06.2018. 09:38

Tas ir tikai normāli, jo SC mātes partija "Jeģinaja Rossia" lielā mērā sastāv no pederastiem:
Pietiek ieguglēt: "в Единой России сплошные геи! россией правят геи!", "Алексеев о геях в российской власти", "ПУТИН ГОМОСЕКСУАЛИСТ", vai simtiem citu avotu, lai par to pārliecinātos.
Lai arī Ušakovs ir sazadzies miljonus, sievietes no viņa laižās prom, jo nespēj klausīties viņa pacilājošos stāstus par to, kā viņš kopā ar savu pieredzējušāko sugas brāli, Šleseru, nedēļas nogalēs inspicēja Vecrīgas gej - klubus.

Atbildēt

...

09.06.2018. 08:26

Nekas pārsteidzošs attiecībā uz to, ka tieši Rietumu sociāldemokrāti iestājas par LGTB tiesībām ...bet SASKAŅAS gadījumā tas varētu izmanots pret šo partiju Latvijā. Dudzas tantes un pendžas atkristu kā potenciālais elektorāts!!! Vajag to vairāk pareklāmet. Piebildīši, ka tas bija arī tas, kas SASKAŅAI bija jāziedo, lai nokrāsotu sevi sociāldemokrātu krāsās arbilstoši PES prasībai.

Atbildēt

Vai

09.06.2018. 08:19

tā ir taisnība, ka šlosers izdupsēja ušakovu?

Atbildēt

Piem.,

09.06.2018. 07:04

Vovas Putina, Pēterburgas bandīta, māte bija žīdiete, savukārt, pats Putins līdz ar to ir pusžīds, ko uzņem masonu organizācijā cionisma realizācijai.

Cionisti sakūda visas goju tautas, lai tās izkauj cita citu. Pašlai LV vietējie latvieši , brīvmūrnieki, jo nav ne žīdi, ne pusžīdi, bet ir vadāms muļķu bars savā pašapzinībā sakūta latviešus ar krivvalodīgiem skolu jautājumā par valodu.

Jautājums ir mākslīgs naida un ķildu kurināšanai, bet jautājums par mācībām no 6 g. v. Iir mākslīgs, sašķeļot sabiedrību, lai tā sevi nodarbina ar bezjēdzīgu saturu.

Neviens neliedz LV akreditēt privātskolas, kurās inspektoriem maza teikšana, kā arī bērnu sūtīt skolā no 6 g.v. ja viņš tam ir gatavs. Citi pat 8.g.v. tam nav gatavi.

Atbildēt

Ušakova

09.06.2018. 06:52

vectēvs bija žīds no Ļeņingradas laikiek, Pētrogradas laikiem., savukārt vina māte draudzējās un bija tuvās attiecibās ar divām lezbietēm.Dažreiz viņas tikās trijatā. Jūs taču varat iedomāties, ko viņas darīja. Vienmēr bijušas kaislīgas teātra apmeklētājas. Nils Ušakovs otrreiz precējies ar latvieti Krievijas FSB uzdevumā.

Atbildēt

Stambulas konvencija

09.06.2018. 06:47

praidisms, Eirovīzija.. Cionistu iroši goju lopu pūļa nodarbināšanai.

Atbildēt

!

09.06.2018. 06:38

Par Saskaņu pirmā dzirdēšana, līdz šim visaktīvākie pederastu atbalstītāji bija no Vienotības sorosītu žurku bandas!

Atbildēt

lauķis

09.06.2018. 06:35

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Dr.Zālītis šo slimību definēja kā personības degradāciju un sekmīgi ārstēja šos slimniekus.Un vēl , homoseksuāļiem ir četras reizes lielāka hipofīze kā normāliem cilvēkiem.Diez vai cilvēks ar šādu hormonu vētru var būt adekvāts.

Atbildēt

Fēlis

09.06.2018. 06:11

»

ar cieņu

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs...


Būtu pretīgi viņam pieskarties, zinot ka viņu ņem pakaļā un pēc tam uz zoba, un velns zin kā vēl.

Atbildēt

Tie ir reàli meli

09.06.2018. 05:09

par geju daudzumu Tela ivà, par gàjiena cilvèku skaitu. Cionistu žîdu meli, lai normàlas tautas nepievèrstu uzmanîbu, ka praidisms ir viens no cionisma ieročiem gojus nosaukt par lopiem un saķildot savā starpā.

Atbildēt

he he

08.06.2018. 20:35

»

NUNU

Telavivā Praida gājienā piedalās 250000 cilvēku , un viss norit mierīgi. Manuprāt, tie, kuri skrien vērot šo pasākumu Rīgā, apmierina savas perversās fantāzijas


Visticamāk, šo varavīksni mēs vērojam vien pateicoties ZELTA LIETUM, ko Telavivas gudrie laiž mums acīs ...

Atbildēt

starp citu

08.06.2018. 20:18

Heteroseksuāļi ir tie, kas rada un laiž pasaulē 99,99% homoseksuāļu.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

08.06.2018. 20:12

Man riebjas pederasti !!!

Atbildēt

ar cieņu

08.06.2018. 20:10

Šoreiz komentāri ir zemiski. Iedomājieties, ko sacītu un darītu, ja jūsu pieaugušais bērns paziņotu, ka ir gejs?
Es pazīstu daudzus gejus un lezbietes - brīnumjaukus,inteliģentus un gudrus cilvēkus un man neceltos roka uzrakstīt, ka viņi ir deģenerāti. Drīzāk tā jādomā par šo pretīgo komentāru rakstītājiem...

Atbildēt

Fēlim

08.06.2018. 19:46

No ausaiņa aizlaidās divas sievas.Otrā tiek dāsni sponsorēta un trešā arī.Lai tur mutes.Un varavīksnes roze tiek atbalstīta pa kluso,cerībā,ka Rīgas elektorāts neuzzinās,bet viss nāk gaismā.Bet babuļas,kas viņu dievina nemūžam neticēs,kad dzirdēs patiesību,bet domās.ka"labākais mērs"tiek nekrietni apmelots pirms vēlēšanām.

Atbildēt

circenis

08.06.2018. 19:46

Urbanovičs ar Ušakovu guļ ??? Kurš tad ir tās latviešu piegulētājas bērna tēvs ? Abi geji ?

Atbildēt

autoram

08.06.2018. 19:38

tās skaistās runas no tribīnes nāk vienīgi no J.Stepaņenko,kura ir no partijas Gods kalpot nevis saskaņiete.Cilēvičs un Urbanovičs īpaši neslēpj savu atbalstu,kaut atzīst,ka viņu partijā esot dažādi viedokļi.Un kālab gan lai viņi lektu acīs savam fīreram,kuru Rīgas tantiņas dievina,jo nezin un nemaz negrib zināt patiesību?

Atbildēt

NUNU

08.06.2018. 19:32

Telavivā Praida gājienā piedalās 250000 cilvēku , un viss norit mierīgi. Manuprāt, tie, kuri skrien vērot šo pasākumu Rīgā, apmierina savas perversās fantāzijas.

Atbildēt

Fēlis

08.06.2018. 19:22

Man jau bija aizdomas par Ausaini, kurš apprecēja veceni (laikam orientācijas slēpšanai, jo jaunaļa aizlaidās(seksu ta gribas)) un Urbi, viņa resnās zelta ķēdes dēļ. Arī dupši abiem tādi patrekni.

Atbildēt

lauķis

08.06.2018. 18:01

»

Marksisti,

sociāldemokrāti, sociālisti, komunisti ir žīdu cionistu bērni, oktobrēni un pionieri


Un visas partijas atbalsta šos deģenerātus , bez izņēmuma.

Atbildēt

Koroche

08.06.2018. 17:53

Sodoma un Gomora, a spriidiishi tik norij to kumosu!

Atbildēt

tak

08.06.2018. 17:14

Pederastu partijai tas ir atļauts...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: