Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apmierinātais

01.08.2018. 08:04

»

Blondīne

Pareizāk būtu beidzot izanalizēt, KĀPĒC kopš 1991.gada līdz šim brīdim no Latvijas brauc projām cilvēki un KĀPĒC Latvijā VIDĒJĀ alga pirms nodoļiem ir ap 900 eiro (zemāka par Īrijas viszemāko algu)un nākamos KĀPĒC


Tāpēc ka - tu atdod komunistu un KGBešņiku bandas mākslīgā veidojuma "Neatkarīga Latvija" ņemtos kredītus, lai viņi labāk dzīvotu - (C)Šķēle.

Atbildēt

Apmierinātais

01.08.2018. 07:55

Māris Luste, globālists, kosmopolīts, "parists", īsāk sakot komunista bērns, tātad komunists, indivīds no indivīdu kopuma - Sandra Veinberga, Ilze Viņķele........
Priekš manis ar to ir pateikts viss...
Māris Luste ir kangaru kangars un savas sazvērestības teorijas var savā tualetē uz attejas nagliņas spraust, tieši tāpat kā manas sazvērestības teorijas par to ka Latviju pārvalda un Latvijas iznīcināšanu apaksā ASV masonāts.

Atbildēt

Es

28.07.2018. 14:36

»

Par SKDS, KPSS plēnumu lēmumu reitingiem

Par SAB un DP, CIP balsu skaitītājiem Cimdara vadībā


Par iestāšanās ES balsu skaitītājiem! Biļeteni bija iznīcināmi uz karstām pēdām. Ģeopolitika.

Atbildēt

Pupa

28.07.2018. 14:22

NA un SASkAŅA tās ir sarkanās buržuazijas partijas,Attistībai par ir vienalga kurai partijai pievienoties,jo viņus ne viena nepieņem,jo tur ir kangars pabriks,bondars,pūce,pavļuts,vīnķele..... vienotības piegarša....

Atbildēt

viesis

28.07.2018. 11:32

Viss kā parasti. Vienotībai priekš valsts un tās iedzīvotājiem nekā reāla ko piedāvāt nav, tad turpina biedēt ar krieviem ar domu, ka gan jau uz baiļu pamata 5% pārvarēs...…..

Atbildēt

Diemžēl,

28.07.2018. 10:34

»

Ko var pērties?

Komunisti-čekisti- cionisti algo SKDS, kurš uztur melīgus reitingus jau gadiem. SKRS par melīgā informāciju sods nav paredzams. CVK, kuras divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās" , viens pat ar divām lodēm, balsis saskaita saskaņā ar 4. maija republikas komunistu- čekistu valsts noslēpumu...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Moyartr

27.07.2018. 20:28

Tautas IQ līmenis lielā daļā ir tāds, kādu to nodrošina līdz šim valdījušo "diriģētā" LV izglītības sistēma. Nevajadzēja sačakarēt, tad tagad nebūtu jāžēlojas, ka vēlētāji augstdzimušajiem varas politiķiem esot ne šādi un ne tādi. Un vēl mazāk vajadzēja melot nepārtraukti visus šos gadus.

Atbildēt

nu ja,nu jau!

27.07.2018. 14:47

Lielās kā purkšķziņģis,jūt jau jūt,ka nevaldīs vairs Rīgā un tāpēc ķeras pie visnetīrākiem paņēmieniem.Vai tiešām puika domā,ka latviešu un normālo krievu rīdzinieki tam notic? Beidz,kaķu vecīt,spēlēties smiltiņās!

Atbildēt

Par SKDS, KPSS plēnumu lēmumu reitingiem

27.07.2018. 14:33

»

Es

Tikai par Saskaņu. Rīgā labi strādā


Par SAB un DP, CIP balsu skaitītājiem Cimdara vadībā!

Atbildēt

Tiesnesis

27.07.2018. 12:41

Kāpēc Saskaņai vai citām partijām būtu jāpiedēvē pagriešanās pret Krieviju? Ikviens kangars, kurš melo, nodod un apzog savu tautu un savu valsti darbojas mūsu valsts ienaidnieku interesēs, bet tā ir viņa personīgā, nevis partijas atbildība - partija kā juridiska persona nemelo, nenodod un nezog.
Tāpēc jātiesā ir nevis Saskaņa vispār, bet konkrēti melis andrejs klementjevs, nevis NA vispār, bet konkrēti nodevēji gaidis bērziņš vai kaspars gerhards, nevis vienotība vispār, bet māris luste.

Atbildēt

Jānis Rubikis

27.07.2018. 12:34

Debilizācija ir sasniegusi bīstamus apmērumus vai šie cilvēki spēj atškirt sociāldemokrātu kapitālismu no oligarhu kapitālisma.Kā nacionālisti atveda no ASV pagājušā gatsimta sākuma ganksteru ,oligarku kapitālismu tā moka tautu līdz pilnīgai iznīkšanai.Tas ir pāriets etaps uz mūžiegiem laikiem.

Atbildēt

:-(

27.07.2018. 10:45

Saskaņai jau piteikušies izpalīgi no Attīstībai
Par: " Mākslas akadēmijas profesors Aigars Bikše par 9.maiju: Vajadzētu atzīmēt to uzvaru. Jāsaka, ka tā ir laba diena.
Man liekas, ka Saskaņai ir jāiet valdībā."
Arī Kaimiņš savā dzērāja delīrijā var pievienoties.

Atbildēt

nu tad beidzot

27.07.2018. 10:15

»

Potapovs

Bauri ir ļoti dumji. Viņiem neeksistē iepriekšējo paaudžu pieredze. Tas ka SC n-tās reizes ir uzvarējusi un tik un tā nekad nav bijusi koalīcijā, tas bauriem nav rādītājs. Tas bauriem neveido milzīgu varbūtību, ka tā notiks atkal...


tu par sevi taisnību pateici. tādiem bauriem kā tu IQ ir tuvu 0, un tādu ir simtiem tūkstošu. tā ir galvenā problēma, reāli dumji bauri ar diplomiem un uzvalkos.

Atbildēt

Blondīne

27.07.2018. 10:00

Pareizāk būtu beidzot izanalizēt, KĀPĒC kopš 1991.gada līdz šim brīdim no Latvijas brauc projām cilvēki un KĀPĒC Latvijā VIDĒJĀ alga pirms nodoļiem ir ap 900 eiro (zemāka par Īrijas viszemāko algu)un nākamos KĀPĒC!
Un atbildes uz daudzajiem KĀPĒC būs īstās atbildes!

Atbildēt

Potapovs

27.07.2018. 08:17

Bauri ir ļoti dumji. Viņiem neeksistē iepriekšējo paaudžu pieredze. Tas ka SC n-tās reizes ir uzvarējusi un tik un tā nekad nav bijusi koalīcijā, tas bauriem nav rādītājs. Tas bauriem neveido milzīgu varbūtību, ka tā notiks atkal.
Līdz ar to bauri ir tik dumji, ka nemaz nespēj aizdomāties kāpēc tā notiek.
Baur, es tev paskaidrošu.
Kangaru bandas spēlē savas lomas. Tas ir teātris. SC nav nekāda sakara ar putinu, nekad nav bijis. SC ir tādi paši kā pārējās kangaru bandas. Vislielākā laime viņiem ir izkalpoties rietumu kaklakungiem.
Arī šoreiz SC kangaru banda netiks koalīcijā. Jo pārējām kangaru bandām ar katru gadu paliek arvien mazāk ko nozagt. konkurence
Un jā tev taisnība, tādiem kā tu IQ ir tuvu 0, un tādu ir simtiem tūkstošu. Tā ir galvenā mūsu problēma. Reāli dumji cilvēki ar diplomiem un uzvalkos

Atbildēt

Žulis

27.07.2018. 08:03

Ja tu esi astoņkāja varā, tad pilnīgi vienalga, kurš astoņkāja tausteklis tev spiež ciet to rīkli no priekšpuses (pozīcija), kurš no aizmugures (opozīcija). Taču pie mums ir iedibināta tāda demokrātija, ka upurim ir dotas tiesības balsot par to, kuru taustekli viņš vēlētos redzēt aizspiežam savu rīkli no priekšpuses. Un tad nu ļautiņi degsmes pilni strīdas un aģitē ar putām uz lūpām.
"Nav gan par ko vēlēt, bet vēlēt ir jāiet"
"Ja neiesi vēlēt par to labējo taustekli, tad aizies tie citi un nobalsos par to kreiso taustekli. Un tad, vaino pats sevi, kad tas kreisais tausteklis mums visiem to rīkli spiedīs ciet!"

Atbildēt

lauķis

27.07.2018. 07:46

Neredzu atšķirības starp nacioanālo jūdu apvienību un saskaņas jūdu apvienību.Arī pārējie klani pēc tādas pat šnites.
Nepiedalies noziegumā,neej ,nebalso ,atturi draugu no tā.

Atbildēt

Ko var pērties?

27.07.2018. 07:33

Komunisti-čekisti- cionisti algo SKDS, kurš uztur melīgus reitingus jau gadiem. SKRS par melīgā informāciju sods nav paredzams. CVK, kuras divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās" , viens pat ar divām lodēm, balsis saskaita saskaņā ar 4. maija republikas komunistu- čekistu valsts noslēpumu.

Neskatoties uz iedzīvotāju daudzuma sarukumu, valsts nonākšanu parādos, cilvēku aizbraukšanu, SKDS partiju reitingi pa lielam nemainās.

Saskaņā ar likumu SAB un DP ir tiesības veidot jaunas partijas par budžeta naudu, un tādas taisa - KPVLV, KKP utt. Neviena politiska kustība nenāk no tautas. Persons, kuras nav apmierinātas ar esošo politiku, nogalina, vai piejaucē esošām 4. maija republikas SAB un DP kontrolētajām. Komunisms- cionisms turpinās savā jaunajā formā - 4. maija republikas formā.

Atbildēt

Viedais

27.07.2018. 04:03

Paldies autoram par atklājumu, ka manās nelaimēs vainojams mans IQ. Tūlīt skriešu balsot par varas partijām... Ha-ha-hā! Obmanuļi durakā na 4 kulakā. Mana politiskā daunīša balss vēl ir brīvā peldējumā...

Atbildēt

atkal lapsubedres muļķe

26.07.2018. 23:37

»

:):):):):):)

Vairāk par Jums un Jūsu leksiku smirdēt šai pasaulē neviens nav spējīgs


ar soguli komunicē, kā parasti, leksiski smirdēdama :)

Atbildēt

:):):):):):)

26.07.2018. 23:24

»

nu tak

lai nu kurš būtu smirdējis, bet ne jau siles jenotsivēnu sugas sprāgoņa


Vairāk par Jums un Jūsu leksiku smirdēt šai pasaulē neviens nav spējīgs :)

Atbildēt

zaza

26.07.2018. 23:10

Un Eiropas Savienības pūslī ir caurums

Atbildēt

Abc

26.07.2018. 22:29

Sadeva visiem krieviem pilsoniibu un nu tik ciinas.Cirks.

Atbildēt

nu tak

26.07.2018. 22:24

lai nu kurš būtu smirdējis, bet ne jau siles jenotsivēnu sugas sprāgoņa.

Atbildēt

IQ

26.07.2018. 21:31

Interesanti cik BĻODAS IZLAIZĪJIS lustīgais luste un pie kādām silēm lakājis?!Kamradi padalieties par šo ptencu?

Atbildēt

Mārrutks ar Lusti

26.07.2018. 21:28

»

Džons Latvis

Kordziedonis Luste Māris vēl nav bijis skaidrā pēc dziesmu svētkiem


bet vismaz par vienu punktā x minēto zināms- Līkopu- vecāki komunisti. Dēls , redz arī ar sarkanajiem labs. Par pārējiem punktā minētajiem nezinu. Aplis noslēgsies?

Atbildēt

U.U.

26.07.2018. 21:11

Politiskā procesa debilizācija ir sistēmiska lieta. Reizē ar partiju kontingenta debilizāciju un partiju "programmu" debilizāciju virzās arī politiskā procesa apspriešanas debilizācija medijos, atsevišķu "stratēģu" prognozēs, reitingos. Piemēram, par politiskā procesa sistēmisko debilizāciju uzskatāmi liecina latviešu politiskajā vēsturē debilākās "par-politikas" rašanās, atsevišķu partiju nonākšana pederastu un noziedznieku rokās, apsargu partijas piedalīšanās vēlēšanās. Sistēmiskajā debilizācijā stabili iederas arī dotais teksts - debili nesakarīgā "prognoze".

Atbildēt

Džons Latvis

26.07.2018. 20:53

Kordziedonis Luste Māris vēl nav bijis skaidrā pēc dziesmu svētkiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: