Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:14


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Kakis119

07.07.2011. 17:41

Saprotu SC ,kaut kā jau jāpateicās savu sadarbības biedru vietā par atdoto Abreni!!

Atbildēt

Purva velns

08.06.2011. 20:47

Virsrakstā Šķēle, bet pēc raksta iznāk, ka galvenais apdāvinātais, vēl vairāk par Šķēli, būs JL biedrs. Kaut kā neloģisks tas virsraksts. Un ko nozīmē netieši pieder Šķēles ģimenei? Kam tad tieši tas pieder?

Atbildēt

nu ja

08.06.2011. 17:28

Vienīgais, kas traucē BAO un Ekodoktrīnai Saskaņas centra nodrošināto dāvanu paņemt divatā, ir konkursa nosacījums, kas tajā ļauj kvalificēties tikai uzņēmumiem, kuri jau ir uzbūvējuši vismaz piecas līdzīgas rūpnīcas. Latvijā šādu uzņēmumu nav, tāpēc nozarē valda pārliecība, ka abas faktiski jau pirms konkursa uzvarējušās kompānijas piesaistīs tāpat pašlaik skaidri zināmu ārvalstu uzņēmumu.
---------
Kārtējā RD shēma kā ielaist krievus biznesos LV

Atbildēt

duraks

08.06.2011. 16:51

Vai Lato negrasās par šo klajo zagšanas gadījumu kādu iesniegumu prokuratūrai un KNAB uzrakstīt? Citādi jau viņi nemaz nepamanīs, ka kaut kas tāds notiek. Te bu gan derētu viens iesniegumiņš.

Atbildēt

DD1

08.06.2011. 16:43

PIETIEK, Jūs darāt svētīgu darbu. Lai Jums veicas un lai "viņiem" tāpēc neveicas.

Atbildēt

to Lato Lapsam

08.06.2011. 14:13

Tik daudz rakstu par iespējamiem noziegumiem, bet, kā teica, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers "viņam viss ir pie kājas". Jautājums, kā šajā situācijā rīkoties godīgiem cilvēkiem? Kā panākt valsts zagļu notiesāšanu un nopriHvatizētā nacionalizāciju? Piemēram, Rīgas Krematorija ir 100% atdodama Ugunsapbedīšanas biedrībai, bet tie kas veikuši pretlikumības ir tiesājami, piemērojot mantas konfiskāciju.

Atbildēt

tante B

08.06.2011. 13:11

Jā, interesantas tās Ušakova biznesa lietas ar Šķēli un Šleseru. SC dabū draugus gan no Krievijas gan vietējiem oligarhiem

Atbildēt

Inta

08.06.2011. 12:29

Nu ko jūs mīlīši domājat,ŠĪ SAUCAMĀ vIENOTĪBA IR SAGRĀBUSI SAVĀS ĶETNĀS VISU TIESU SISTĒMU,visas tiesībsargājošās instances,lai varētu rīkoties,lai zeltu korupcija,nevis otrādi,tie ļautiņi var tikai pabļaustīties un noplātīt savas bezspēcīgās roķeles,tas neko nemaina.

Atbildēt

večiņa

08.06.2011. 12:23

Bet kā jūs domājat,kaut esmu veca,taču tam nevaru piekrist,ko saka virsraksts,jo redziet,vai tad Šķēle būtu tas pamuļķis,ja būtu saņēmis tādu dāvanu,vai arī citādi nosaucamus līdzekļus,vai tiešām viņš ņemtu un kādam skaļi par to izbazūnētu,neticu un cauri.

Atbildēt

latvietis

08.06.2011. 11:55

No vienas puses Latvijā veidojas valsts nozadzēju aristokrātija, bet, no otras puses, veidojas mafiozā tiesu sistēma, kas iedzīvojās uz kukuļu rēķina. Vai par tādu Latviju cilvēki stāvēja Baltijas ceļā? Diez vai.
Šodien ir pasludināti Oligarhu kapu svētki. Lai tie ir Kapu svētki arī korumpētajai un mafiozajai tiesu sistēmai.

Atbildēt

atkrituma urnai

08.06.2011. 11:40

Bija gan. Ja papētītu uzmanīgāk, tad šis virs vispirms izbīdīja sev izdevīgus MK noteikumus un tikai tad sāka būvēt savu biznesu. Latvijā ierasta prakse - sakārtot likumdošanu TIKAI sava biznesa vajadzībām. Kādam spēcīgam (bezbailīgam) žurnālistam šī ZJ būtu izcils pētijuma piemērs, kā tiek pieņemti visdažadākie MK noteikumi kāda noteikta biznesa virzībai!

Atbildēt

renars

08.06.2011. 11:37

un taa to Riigu izlaupa

Atbildēt

ttt

08.06.2011. 11:28

ārprāts, atī mēslu projektos Andris zog???!!! un neviens neko nevar padarīt??

Atbildēt

atkrituma urna

08.06.2011. 11:23

Vai tas Vilgerts nav tas pats, kurš bija Vides ministrijas parlamentārais sekretārs un Vējoņa labā roka?

Atbildēt

sandis

08.06.2011. 11:19

ir informācija, ka ofšora kompānijas daļas smuki sadalītas starp sc, lpp un bārdu'! skumji.. un par to maksājam mēs, rīdzinieki

Atbildēt

Humuss

08.06.2011. 10:23

Varb'ut Vilgrtrs ar'i ir atkritumu oligarhs ?

Atbildēt

Kur

08.06.2011. 09:11

skatās KNAB? Jau politiski bankrotējis, bet vēl Šķēle grib kādu mazumiņu pagrābt... Ekodoktrīna b....

Atbildēt

pensionātā prokurore Biruta Loze

08.06.2011. 09:06

Gluži tāpat Jaunā Laika Kariņa cilvēks Greste, Tautas partijas cilvēks Videnieks un Tēvzemes un Brīvības cilvēks Ozols ieguva negodīgi Ugunsapbedīšanas biedrības uztaisīto Rīgas Krematoriju.

Problēma ir tā, ka Latvijā nav institūcijas un amatpersonas, kas izmeklētu šādus gadījumus, kuru ir daudz.

LATVIJAS UGUNSAPBEDĪŠANAS ASOCIĀCIJA
VAROŅU IELA 3, RĪGA, LV – 1005; TĀLRUNIS 7367062, FAKSS: 7367062; MOB. 6553166; REĢ.NR. 000 804 954


Vairai-Vīķei Freibergas kundzei, Latvijas Republikas prezidentei,
Pils laukums 3, Rīga, LV-1900; telefons: 7092106; fakss: 7092157; e-pasts: [email protected]

Rīgā, 2003.gada 6.novembrī.

Par "galma apvērsumu" krematorijā...

Piektdien, 2003. gada 31. oktobrī, laikraksta "Rīgas Balss" 6. lappusē bija publicēta Elmāra Barkāna informācija Krematorijā "galma apvērsums".
Izlasot šo publikāciju, var konstatēt, ka "krematorijā slepus nomainīta vadība, un pastāv aizdomas, ka kāds to grib privatizēt par sviestmaizi. Krematorijas darbinieki un Rīgas domes amatpersonas rausta plecus neziņā par notikušo".
Publikācijas autors pasvītro, ka krematorijai jeb uzņēmumam "Sēru nams" ir divi saimnieki: Rīgas dome un Latvijā dibināts vāciešu uzņēmums "Rico GMbH". Pašvaldībai pieder 51% "Sēru nama" akciju, un tā arī ir noteicēja par tur notiekošo, bet tagad acīmredzot domei kontrole izslīdot no rokām. Pirms divām nedēļām negaidīti esot notikusi "Sēru nama" dibinātāju sapulce, kurā krematorijas direktorei Inesei Kārkliņai esot likts parakstīt atlūgumu, jo viņa, lūk, nemākot vadīt saimniecību un ir "nevēlama persona". Direktores atlaišana esot notikusi domes Komunālo un dzīvokļu jautājumu komitejas priekšsēdētāja Jāņa Karpoviča slimības laikā, un pašvaldībai par to neesot ziņots. J.Karpovičam dibinātāju rīcība esot pilnīgi neizprotama, un viņš esot solījis, ka pēc atgriešanās no slimības gultas "situāciju noskaidrošot". Viņš uzskata, ka I.Kārkliņas atlaišanu esot inspirējusi vācu puse, jo pašvaldība ar I.Kārkliņas darbu bija apmierināta. Pastāvot aizdomas, ka krematoriju kāds grib privatizēt, un, lai to vieglāk varētu izdarīt, nomainīta tās vadība.
Domes Uzņēmējdarbības pārvaldes galvenā ekonomiste Zanda Ola ir citās domās: I.Kārkliņas vadītā krematorija esot strādājusi ar zaudējumiem un pēdējā pusgada laikā situācija nav uzlabojusies. Pašlaik zaudējumi sastādot 19 400 latu, tādēļ arī pieprasīta direktores atlaišana. Pati I.Kārkliņa uzskata, ka apvainojumi esot nepatiesi.
Fakti. Uzņēmums "Rico GMbH" pie 49% akciju esot ticis tādēļ, ka krematorijā ieguldījis mantu, piemēram, biroja tehniku, tepiķus un automašīnu. Neoficiāla informācija liecinot, ka pēdējos gadus "Rico GMbH" par krematoriju nav interesējies. Uzņēmuma vadība atrodas Vācijā, un tās pārstāvji Rīgā ierodoties ļoti reti.
Jaunajā krematorijas valdē esot ievēlēti trīs cilvēki, kuri nekomentējot "Sēru namā" notiekošo. Valdes priekšsēdētājs, uzņēmējs Daniels Stankevičs tikko sācis darbu, tāpēc izpausties esot solījis pēc mēneša. Savukārt valdes loceklis, bijušais Centrāltirgus direktors Aivars Ozols pašlaik esot kā "tumšā mežā". Viņš par valdes locekli esot piekritis būt tāpēc, ka to esot piedāvājusi domes Uzņēmējdarbības pārvalde, bet divu nedēļu laikā viņu tā arī neviens neesot iepazīstinājis ar dokumentiem un situāciju krematorijā.
Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācijas prezidents Vilors Atlāvins esot pārliecināts, ka mistiskās darbības ap "Sēru namu" notiek tikai tādēļ, lai "veikli zēni" to iegūtu savā īpašumā. "To nedrīkst pieļaut, jo krematorija taču nav kaut kāda fabrika", esot teicis V.Atlāvins. Viņš esot nobažījies, ka pašlaik slepeni tiek samazināta krematorijas bilances vērtība – no pusotra miljona latu uz 400 tūkstošiem, tomēr dokumentāru pierādījumu nav. Krematorijas darbība nākotnē būšot ienesīgs bizness, jo Latvijā aizvien populārāka kļūstot ugunsapbedīšana, piemēram, pašlaik domē izstrādā projektus kolumbārija ierīkošanai. Rīgas krematorijas pakalpojumus izmantojot arī lietuvieši, jo tur neesot savas krematorijas.
Ar notiekošo neapmierināti esot krematorijas darbinieki. Jaunā vadība esot ieslēgusies savos kabinetos un nevēlas runāt, tiekot aizkavētas un samazinātas algas. "Likumdošana netiek ievērota. Nezinoši cilvēki tagad dara, kas ienāk prātā", esot sacījis "Sēru nama" darbinieks Andris Andžāns. Santa Baure esot atzinusies, ka viņai darbs krematorijā nu nav "patīkams un jauks".


Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācija lūdz Jūsu palīdzību un atbalstu cīņā pret slepenībā turēto un mīklaino SIA "Rīgas krematorija" "prihvatizāciju", kas varētu būt pretrunā ar Latvijas tautas interesēm.
Rūpīgi izstudējot augstāk minēto publikāciju, es Vilors Atlavins kā Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācijas prezidents, uzskatu par nepieciešamu precizēt atsevišķas būtiskas nianses, kuras būtu vēlams ņemt vērā sakarā ar SIA "Rīgas Krematorija" privatizācijas mēģinājumu.
Nesaprotams, kādēļ gan "Rīgas Krematorijai", gan "Sēru namam" ir pazudusi uzņēmējdarbības forma un dienas gaismā parādījusies akciju sabiedrība. Vismaz es neesmu saklausījis, ka SIA "Rīgas Krematorija" un "Sēru nams", kas ir SIA "Rīgas Krematorija" struktūrvienība, būtu izmainījuši savu statusu. SIA "Rīgas Krematorija" līdz šim nav bijusi akciju sabiedrība, bet gan SIA ar atbilstošu daļu skaitu Rīgas Domei un Vācijas uzņēmumam "Rico GMbH", kas esot dibināts Latvijā.
Tiešām, loģiski būtu bijis pārreģistrēt šo sabiedrību vai abas sabiedrības ar ierobežotu atbildību, atbilstoši Latvijas Republikas Komerclikumam, un tikai tad ievēlēt jauno valdi un atklāta konkursa kārtībā pieņemt darbā rīkotājdirektoru, kā arī veikt pārējās izmaiņas atbilstoši Komerclikuma prasībām. Izskatās, ka "bīdītāji" to slēpjot no sabiedrības, it kā būtu veikuši, bet varbūt arī, ka nē. Uzskatu, ka gluži loģiski būtu saglabāt agrāk izmantoto Rīgas Krematorijas un Brāļu Kapu pakļautību Rīgas domes Kapu pārvaldei un domes Komunālo un dzīvokļu jautājumu komisijai. Ja nepieciešama valde, tad to ierosinām veidot pie Kapu pārvaldes, kas koordinē darbību gan Rīga kapsētās, gan Brāļu Kapos, gan Rīgas Krematorijā un tās Sēru namā.
Otrkārt, ne mazāk svarīga nianse, ka "galma apvērsuma bīdītāji" nav ņēmuši vērā, ka SIA "Rīgas Krematorija" jau vairākus gadus ir Starptautiskās Kremācijas Federācijas biedrs, pilda šīs biedrības Ētikas kodeksu un veic savu darbību atbilstoši Federācijas prasībām, sistemātiski maksā biedru naudas Federācijai, kas atrodas Londonā.
Trešā nianse slēpjas tur, ka "bīdītāji" pilnīgi necaurspīdīgi risinājuši jautājumu par krematorijas statūtu kapitālu, to it kā patvarīgi samazinot. Nav ņemts vērā, ka vēsturiski Rīgas krematorijai piešķirtā zeme brīvvalsts gados netika atdalīta no Brāļu kapiem un atradās uz municipalitātes zemes. Arī zemes vērtība šai Rīgas kapu rajonā it kā nevarētu būt strauji kritusies. Pēc manām domām, Rīgas domei piederošās zemes kadastrālā vērtība arī pa pēdējiem desmit gadiem it kā būtu palielinājusies. Sakarā ar zemes kadastrālās vērtības palielināšanos Rīgas domes daļu vērtība arī domājams, ka būtu pieaugusi.
Nav dzirdēts, ka domes Uzņēmējdarbības pārvalde galvenās ekonomistes Zandas Olas vadībā būtu veikusi finansu un ekonomiskās darbības auditu SIA "Rīgas Krematorija".
Nepārliecinoša ir arī trīs cilvēku lielas valdes izveidošana Rīgas Krematorijā ar atalgojumu 300 Ls mēnesī. Valdes sastāvā nav ietverts neviens speciālists ugunsapbedīšanas jautājumos vai apbedīšanas jomā vispār. Ar Ugunsapbedīšanas asociāciju par šiem jautājumiem nav konsultējušies ne jaunais valdes priekšsēdis Daniels Stankēvičs, ne Kapu pārvaldes jaunais direktors Gunārs Ēniņš, kurš nostrādāto laiku tā arī nav iepazinies ar Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācijas darbības pamatprincipiem un paveikto, bet saņēmis pieņemamu atalgojumu.
Vēlos atgādināt, ka Latvijas Ugunsapbedīšanas biedrība ir dibināta 1925. gada 27. maijā pēc Augstākās tiesas Senatora Augusta Lēbera (Loeber) ierosinājuma. Viņš bija tās priekšsēdis līdz pat 1940. gadam. Biedrības atjaunošanā aktīvu dalību ņēma Hamburgas Universitātes profesors Dītrihs Andrejs Lēbers (Loeber) – senatora Augusta Lēbera dēls, Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācijas goda biedrs, Trīszvaigžņu ordeņa kavalieris. Latvijas pirmās brīvvalsts laikā organizācija ne tikai popularizēja ugunsapbedīšanu, bet senators Augusts Lēbers izstrādāja likumprojektu Par ugunsapbedīšanu (tā saucamo fakultatīvo apbedīšanu).
Liela loma Rīgas Krematorijas organizācijā, celtniecībā un atjaunošanā visos laikos ir bijusi Valsts kancelejai, Ministru Kabinetam, Rīgas Domei un Latvijas Ugunsapbedīšanas biedrībai. Tādēļ Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācija, kā Latvijas Ugunsapbedīšanas biedrības mantiniece, uzskata, ka krematorija ir paturama Latvijas pavalstnieku īpašumā (Rīgas Domes īpašumā).
Starp citu, Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācija divus gadus atpakaļ Saeimā ir iesniegusi likumprojektu "Par kapiem un mirušiem" (Apbedīšanas likumprojektu). Nosauktā normatīvā akta izstrādāšanā piedalījās sekojoši kungi: Vilors Atlavins, Pēteris Lauva, Kārlis Ēriks Arons, Dītrihs Andrejs Lēbers (Loeber), Konstantīns Žiharevs, Juris Reihlers, Ivars Redisons, Aivars Garda, Mareks Justs un daudzi citi asociācijas biedri un goda biedri. Bet par likumprojekta virzību Saeimā asociācija nav informēta līdz pat šai dienai, neraugoties pat uz to apstākli, ka Latvijas Ugunapbedīšanas asociācija par likumprojekta tūļīgo virzības gaitu ir informējusi Latvijas Republikas prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu.Ar dziļu cieņu un pietāti,

Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācijas prezidents Vilors Atlavins

Atbildēt

vilis

08.06.2011. 08:47

Kas vienam sūdi,otram zelts.

Atbildēt

SS

08.06.2011. 08:45

Arzemju blezi un to parstavji ka Eko Baltija un LT nav tikusi pie karota piraga un nu nemas. Protams, ka labak, ja sis lietas parrauga LV kompanijas.

Atbildēt

qq

08.06.2011. 08:35

Kurā partijā īsti darbojās Vilgrts?
Tad JL, tad ZZS, tad pie Šķēles. Klusi, mierīgi, klausīgi, izpalīdzīgi kļuvis par atkarīgo no visiem. Kāda starpiba kā degradējās, kā alkoholiķis, narkomāns vai varas un naudas peļķē?

Atbildēt

HR

08.06.2011. 07:31

Tas, ka konkurss ir sastellēts tā, lai vinnētu jaunlaicēna firma – tas ir neapšaubāmi.

Tas, ka tur kaut kur būs klāt arī Šķēle, ir tikai minējumi.

Virsraksts ir klaji maldinošs.

Atbildēt

PPP

08.06.2011. 05:58

Reāli jau atkritumi jāšķiro un otrreiz jāizmanto. Savākt, aizvest un reģistrēt kaut kādā tur žurnālā nav nekāda lielā māka.

Atbildēt

šakālis

08.06.2011. 05:20

Šķēles bizness, bez varas resursa nekur, būdami Latvijā pie varas TP un biedrs Šķēle konkursus pārvērtuši par cirka izrādi!

Atbildēt

tante Bauskā

08.06.2011. 00:00

Starptautiskā oligarhu mīla

Atbildēt

.

07.06.2011. 23:28

Vai tad kāds normāls cilvēks domā, ka Saskaņas centrs būtu labāks par citiem?

Atbildēt

toms

07.06.2011. 23:25

Atkal skele njemas pa atkritumiem

Atbildēt

Jura

07.06.2011. 22:41

Apglabaasim oligarhu kapusveetkos ari Getlinu projektu! Nozelojama izzagsana!!

Atbildēt

Valdis

07.06.2011. 22:40

Šī to tēmu vajag parakt dziļāk! Domāju, ka atradīsies vēl šis tas VK un prokuratūrai interesants.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: