Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Īsākais ceļš uz morgu

02.12.2021. 15:36

ir caur slimnīcas palātu.

Atbildēt

Uz slimnīcu ved nomirt labos apstākļos pie pilna ēdiena

02.12.2021. 15:35

»

!

Bet tie slepkavas baltajos halātos, kas sevi dēvē par ģimenes ārstiem, tādas herņas arī iesaka lietot,kā viņš uzskaitījis, līdz ātrie aizved uz slimnīcu---nomirt


skābekļa maskām un tīrībā, nav jāved no mājām uz morgu. Īsākais ceļš uz oru ir caur slimnīcas palātu.

Atbildēt

Arī poliklīnikās ieeja tikai ar sertifikātu

02.12.2021. 15:33

»

Nav

Nav saprotmas par kādu veselības ministriju Latvijā ir runa, ja no šodienas Rēzeknes slimnīcā plānveida operācijas veic tikai ar sertifikātu - pārējie droši var nomirt, galvenais ka neinficējas ar Covid. Cilvēki mīļie - tā tiešām ir cīna par veselību un cilvēku dzīvībam? Attopieties...


Slimiem, kas nav nošpricēti, nav pieejamas pat laboratorijas un citi izmeklējumi, jo vakcinētiem rodas problēmas ar veselību un nevakcinētie ir lieka konkurence un zemākā kasta.

Atbildēt

hi-hi

02.12.2021. 13:51

»

parasts pensis no laukiem

Man kaut kāds siles brālis atsūtīja vēstuli , kurā pauž rūpes par manu veselību un aicina vaksinēties! :))) Nosmējos un iemetu miskastē , jo tas papīrs pat tualetes vajadzībām neder! Nupat draugos izlasīju šito :30 ноября 2021 в 07:51...


Tiesu darbi ir sākti, un Bils negrib palikt bez naudas.
Rainera Fullmiksa (Reiner Fullmich) advokātu birojs pret C19 afēru.
--- advokāts specilizējas -- patērētāju intereses, pret lielajām kompānijām (no Kalifoenijas, Vācijas).
Vinnēja lietā pret Deuch Bank un Wolksvagen. Summas miljardos, Wolksvāgim 32-moljardi.

Atbildēt

Alelūjā

02.12.2021. 13:32

»

parasts pensis no laukiem

Man kaut kāds siles brālis atsūtīja vēstuli , kurā pauž rūpes par manu veselību un aicina vaksinēties! :))) Nosmējos un iemetu miskastē , jo tas papīrs pat tualetes vajadzībām neder! Nupat draugos izlasīju šito :30 ноября 2021 в 07:51...


Ar dzīvniekiem nav iespējama diskusija tāpat kā lopiem neko nav iespējams pierādīt. Tie vadās vienīgi pēc refleksiem un saimnieka iedresētas PSKP CK programmas.

Atbildēt

parasts pensis no laukiem

02.12.2021. 11:46

Man kaut kāds siles brālis atsūtīja vēstuli , kurā pauž rūpes par manu veselību un aicina vaksinēties! :))) Nosmējos un iemetu miskastē , jo tas papīrs pat tualetes vajadzībām neder! Nupat draugos izlasīju šito :30 ноября 2021 в 07:51
Ну что, пропагандисты вакцинации? Когда вам говорили, что вирус не выделен, вы что нам отвечали? Что его уже давным-давно китайцы выделили, поэтому антиваксеры, типа, врут, чтобы вакцины дискредитировать? Тогда можете считать и Билла Гейтса антиваксером, который совместно со своей супругой Мелиндой заявил, что вирусологи занимаются демонологией.
Билл Гейтс: "Вирусологи сами определяют, что называть коронавирусом, ведь они не производят полноценного выделения коронавируса по науке". Собственно, вот и все. Проект "Коронавирус" можно закрывать. Вирус не выделен, поэтому пандемии нет и быть не может.
Тогда от чего же нас прививают? И что это за вакцины, и на чем они основаны, если нет выделенного вируса? Вы понимаете, что признание Билла Гейтса по факту означает, что вирусологи, которые создали т.н. "вакцины" на самом деле шарлатаны - и это как минимум. А по факту, это преступники, которых надо судить нюрнбергским трибуналом за геноцид.
Как вы думаете, почему вдруг самый ярый сторонник вакцинации всех людей на Земле, официально спонсирующий создание и внедрение вакцин по всему миру, вдруг сделал такое сенсационное признание по поводу вируса короны? Я полагаю, что они там, вся эта нежить, поняли, что проект "Коронавирус" проваливается, поэтому надо срочно "бежать с корабля". Но при этом надо кого-то оставить ответственного за весь этот беспредел вместо себя. Вот Билл Гейтс и сделал финт ушами: я тут ни при чем, я белый и пушистый, любите меня, хорошего, а во всем виноваты злые вирусологи.
Так или иначе, про это признание Билла и Мелинды Гейтс должно узнать как можно больше людей. Репостите этот материал, передавайте его всем, кому можно. Этот беспредел с принудительной вакцинацией и кукареку-кодами должен быть завершен.

Atbildēt

Nav

02.12.2021. 11:46

Nav saprotmas par kādu veselības ministriju Latvijā ir runa, ja no šodienas Rēzeknes slimnīcā plānveida operācijas veic tikai ar sertifikātu - pārējie droši var nomirt, galvenais ka neinficējas ar Covid. Cilvēki mīļie - tā tiešām ir cīna par veselību un cilvēku dzīvībam? Attopieties!

Atbildēt

Ja

02.12.2021. 11:24

»

rija rija

ibumetīnus, paracetamolus (nu vēl plus remdesivir )tazepmus antidepresantus...atnāk pie ārtsa- ko lietoji, neko


Ludzu nenirgajies! Sobrid katru dienu mirst desmitiem tavu lidzpilsonu, kuri nebija vainigi, ka uzticejas valsts medicinas sistemai, arstiem. Cilveks tacu, braucot uz slimnicu cer, ka vinam palidzes, vins, nabags, tacu nezin, ka tur vinu noarstes. Tikai tie, kuri nav sastapusies ar slimnicu arpratu, var vel smieties. Atbildigo daudzajas naves nav, ne gimenes arsti, ne slimnicas, ne VM, ne politiki- visi arsteja vai pienema lemumus pec pareiza algoritma. Papiri tiri. Tiesam? Gan jau naks atmaksa ari viniem.

Atbildēt

Veselības

02.12.2021. 10:22

Veselības ministrija ir uzdevumu augstumos un savu darbu pilda izcili. Tā kā vienīgais un galvenais šā brīža šīs ministrijas uzdevums ir saskaitīt novakcinētos, tad šobrīd tas tiek darīts tik izcili kā nekad agrāk. Katru rītu tā ir pirmā un katru vakaru pēdējā ziņa. Līdz ar to atzīstu ka šā brīža ministra un arī visas valdības darbs ir izcils. Tā kā šobrīd citu uzdevumu un pienākumu valdībai nav pēc būtības, tad varneši šobrīd šim uzdevumam ir ziedojušies pilnībā. Un jā, piekrītu ka vajadzētu vēl izveidot kādas papildus ministrijas, lai būtu pilnībā droši, ka neviens netiek palaists garām.

Atbildēt

lauķis

02.12.2021. 08:44

»

Vaacijas un Shveices modeli!

Farmas agentuura tik viegli nepadosies


Profilaksei pietiks ar ābolu etiķa un medus maisījumu,zāļu tēju inhalācijām un pirti.Nelietot hlora saturošus mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus un neēst pārtikas surogātus.Pilsētās gan tas ir sarežģīti vai pat neiespējami.

Atbildēt

Vaacijas un Shveices modeli!

02.12.2021. 08:13

Farmas agentuura tik viegli nepadosies.
Par kovidu-pastudeejiet indieshu kadha teeju.

Atbildēt

zināšanai

02.12.2021. 02:02

»

Ja

Piekritu par remdezevira blaknem. Taisniba, sis zales nav tas labakas. Tomer, tas ir atlautas musu nozelojama valsti. Jusu pieminetas, letas un labas, nedrikst, pvo nelauj. Bet, ir viens, bet. Tad, kad jusu milais cilveks noklust slimnica, tad ir ceriba, ka remdezevirs palidzes. Diemzel, vins tas nesanem...


pēc Remdesivira izdzīvo 15 % - tur kur to lieto rūpnieciskos kvantumos, statistiku ļoti viegli izskaitļot, neiesaku jums pēc tā dzīties, jo tā ir galvenā "nāves algoritma" sastāvdaļa.

Atbildēt

Ja

02.12.2021. 01:34

»

zināšanai

Tas jau ir pierādīts, ka Remdesivirs nevis palīdz, bet tieši pretēji - nobendē nieres (aknas arī), izraisa plaušu tūsku, bet pacientu pēc tam pieslēdz pie māksl.elpināšanas, tas ir forsē skābekli slīkstošajās plaušās. Viena maza nianse: Remdesivirs ir ļoti dārgs un patents pieder tiem pašiem vakcīnu...


Piekritu par remdezevira blaknem. Taisniba, sis zales nav tas labakas. Tomer, tas ir atlautas musu nozelojama valsti. Jusu pieminetas, letas un labas, nedrikst, pvo nelauj. Bet, ir viens, bet. Tad, kad jusu milais cilveks noklust slimnica, tad ir ceriba, ka remdezevirs palidzes. Diemzel, vins tas nesanem, jo arsts/Dievs uzskata, ka vinam nepienakas. Pacients sanem zeles pec izdegsanas algoritma un noklust reanimacija pie plausu ventilacijas aparata ari bez remdezevira un mirst. Pie mums pret naves algoritmu necinas, tuvinieki noraud, piedod arstiem, kuri erti iekartojusies algoritma azote. Daudzi pat nezin un nespej iedomaties, ka milo radinieku vienkarsi piebeidza. Jasak ari pie mums cina, citadi mirs vel simti.

Atbildēt

ROFLMAO

01.12.2021. 22:13

Visas reformas līdz šim bijušas vērstas uz pakalpojumu pieejamības samazināšanu.
Varbūt tomēr neradīsim mediķiem papildu stresu un ļausim vismaz atlikušajiem strādāt.

Atbildēt

valsts medicīnā vienmēr

01.12.2021. 21:46

zudīs nauda. Obama care ir bezcers. Un nekādu reformu nebūs, žeņkas grābj tik daudz, un dod 20 %, ka ne mūžam...

Atbildēt

zināšanai

01.12.2021. 21:40

»

Patiesība

Medikamentus pret kovid (remdesvīru, Trampa kokteili) slimnīcās tiešām saņem tikai daži. Ja nonāk tajās laicigi, kas te nav iespējams, jo ātrie taču neved uzreiz. Lielākā daļa nonāk nodaļā jau novēloti. Kaut gan, no pieredzes, pat, ja nonāc nedaudz vēlāk, pēc ārsta teiktā, lidz desmitajai dienai, varētu...


Tas jau ir pierādīts, ka Remdesivirs nevis palīdz, bet tieši pretēji - nobendē nieres (aknas arī), izraisa plaušu tūsku, bet pacientu pēc tam pieslēdz pie māksl.elpināšanas, tas ir forsē skābekli slīkstošajās plaušās. Viena maza nianse: Remdesivirs ir ļoti dārgs un patents pieder tiem pašiem vakcīnu saimniekiem. Bet vecas, pārbaudītas un lētas zāles, kas arī pozitīvi pierādījušas savu iedarbību uz šo slimību (vai sindromu, jo vīruss joprojām nav izdalīts no dzīva pacienta audiem) tiek aizliegtas ar to pašu Remdesivira saimnieku nopirktajiem regulējumiem.
ASV pašlaik iet milzu cīņas pret "nāves protokoliem" un izvēles tiesībām.
P.S. un Trampam jau nu nedeva šo indi.

Atbildēt

01.12.2021. 19:02

https://www.febspot.com/28550

Atbildēt

Raksta divi būtiskākie secinājumi, ka

01.12.2021. 18:46

1)"...acīmredzami brūkošajā veselības aprūpes sistēmā'';
2) Veselības ministrija ir "lieks posms valsts pārvaldē"

Atbildēt

Patiesība

01.12.2021. 18:40

»

Aprakstīts viss saprotami

Vienkāršiem vārdiem runājot, viss sākas no tā, ka pacients neizlasa veselības aprūpes līgumu un neiedziļinās tajā, bet paraksta. Līgumos ierakstīts juridiskos terminos noslēpts saturs, ka pacients piekrīt visa veida manipulācijām ar savu veselību un ķermeni, vnk tiesiski jāpaļaujas, kā padonju laikos...


Medikamentus pret kovid (remdesvīru, Trampa kokteili) slimnīcās tiešām saņem tikai daži. Ja nonāk tajās laicigi, kas te nav iespējams, jo ātrie taču neved uzreiz. Lielākā daļa nonāk nodaļā jau novēloti. Kaut gan, no pieredzes, pat, ja nonāc nedaudz vēlāk, pēc ārsta teiktā, lidz desmitajai dienai, varētu remdesvīru dot. Te sākas nākošā problēma. Ārstam ir pacients jāpiesaka īpašam konsilijam Rigā. Kas tie tādi, neviens nezin, bet viņi visi ir Dieva vietā, jo nolemj, dzīvot vai mirt. Starp citu, lieliskas iespējas varas korupcijai, par aploksnēm ārstiem taču visi zin. Tā nabagie pacienti netiek ārstēti ar remdesvīru un liela daļa nomirst. Prof. Viksna pazinoja, ka zāļu pietiek. Kuriem pietiek? Cik ir dabūjuši, lai slimnicas atklāti ziņo skaitu, un ari to, cik patiesībā nomirušo. Par tā saukto Trampa kokteili pat nav jēgas runāt, ja uz reģionālo slimnicu iedod kādu. Aptiekās nopirkt ar recepti nevar, dārgas esot. Dodiet taču iespēju glābt savus tuviniekus! Ārsti melo slimnicā, sakot, ka pacients visu saņem. Specifiskas zāles saņem, vismaz reģionā, daži izredzētie. Kāpēc ir augsta mirstiba slimnicā, neviens parbauditājs nejautā! Tiekot ārstēti pēc algoritma vai protokola, tātad pareizi. Mirst simtiem, kur problēma? Galvenais, ka varas elitei zāles pietiek. Šo noziegumu pret tautu neaizmirsīsim nekad! Reālas slepkavības, bija iespējas, kaut mēģināt glābt un ārstēt, bet- ne, nedos, lai mirst!

Tāpēc, jūs tur augšā, un atbildigie ārsti, jūs nogaliniet Latvijas pilsoņus, kuri jums ticēja, maksāja nodokļus un grūtā brīdīi gaidīja un paļāvās, ka palidzēsit. Jūs izvēlējāties pirkt visu ko, būvēt tuneļus, bet jūs nepirkāt zāles un ar tām neārstējat un neglābjat cilvēkus! Jūs esat slepkavas un NELIEŠI !!!

Atbildēt

Aprakstīts viss saprotami

01.12.2021. 18:38

Vienkāršiem vārdiem runājot, viss sākas no tā, ka pacients neizlasa veselības aprūpes līgumu un neiedziļinās tajā, bet paraksta. Līgumos ierakstīts juridiskos terminos noslēpts saturs, ka pacients piekrīt visa veida manipulācijām ar savu veselību un ķermeni, vnk tiesiski jāpaļaujas, kā padonju laikos, ka ārstēšanas protokols ir pati pilnība, bet ārsti profesori- profesionāļi.

Kad, piem., ieskaties izrakstā no slimnīcas, pacientam akli jātic, kādas manipulācijas veiktas, kādu medikamenti ordinēti, jo neviens to nevar izkontrolēt.

No citas puses juridiskie ārstu līgumi ar slimnīcām utt. ir līgumi ar ārstiem, kam ir arī privātprakses..

Visa sistēma strādā divos līmeņos - augstākajai sabiedrības varas kastai un totāli nabago un juridiski neizglītoto nabago kastai.

Autors velti cer, ka var ko mainīt, jo visa pamatā ir pacienta un valsts maksātspēja.

Atbildēt

Optimists

01.12.2021. 18:25

Būs vēl daudz sliktāk.
Kamēr varas banda nekarāsies kokos.

Atbildēt

tos abus

01.12.2021. 16:07

ar sūdainu koku ne tikai no amatie, bet no Latvijas jāpatriec... kādas vēl reformas prasīt starptautiskajiem noziedzniekiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: