Menu
Pilnā versija
Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Mārcis Bendiks · 25.11.2019. · Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a411

30.11.2019. 13:47

Līdztautiešiem ir spēks rokās, kā tie nolems, tā būs...

Atbildēt

Zeze

29.11.2019. 02:34

Šoreiz nepiekrītu caur un caur. Pirmkārt, referendumi nav pūļa psihoze un "ļaunā" Vācija nebūt nav tajos izcilniece - Šveice gandrīz visus jautājumus risina ar referendumiem. Otrkārt, tiesa,ka ir lielas problēmas ar valdību veidošanu sadrumstalotības dēļ, bet tas tikai tāpēc, ka demokrātiskā sistēma kā tāda ir sapuvusi. Nav vairs neviena spēka, no kura prasīt atbildību, tā vietā tiek sastutētas visdīvainākās koalīcijas, kuras var apsolīt, parakstīt, nobalsot vienalga par ko, lai tikai izdotos novilkt sev paredzētos četrus gadus, un tad jau redzēs, vobšem, kaut vai ūdens plūdi. Tas tikai nozīmē, ka Bendiktam līdz šom pazīstamajai demokrātijai tik un tā būs jāmeklē alternatīva. Īstenībā nekas nebūs jāmeklē, tā pati atradīsies, kad pienāks laiks. Treškārt, doma jau laba - pavazāt pa tiesām. Tikai kas būs šīs tiesas mūsu mazajā, smirdošajā valstelē, kur roka roku mazgā. Tāpēc es par saeimas atlaišanu un, ja vajadzēs - par vēl vienu atlaišanu.

Atbildēt

Bendiks ņirgājas

27.11.2019. 18:31

atkal, snobiski dračījot tekstus.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.11.2019. 13:00

Tā arī neviens nav spējis paskaidrot, kurš palaidis tautās šo saukļa transkripciju - Atlai(J)st Saei(J)mu. Kurš ? Tiešām ļoti vēlos zināt.

Atbildēt

Atlaist Saeimu!

27.11.2019. 12:46

Par nozīmīgu ieguldījumu meža nozares attīstībā Valsts meža dienesta ģenerāldirektoram Andim Krēsliņam piešķirts Ministru kabineta Atzinības raksts, šo apbalvojumu viņam pasniedza zemkopības ministrs Kaspars Gerhards

Atbildēt

Belamorkanal TV

26.11.2019. 18:08

»

kaķa smiekli

Bendik, nu varbūt vismaz Jūs varat izskaidrot - no kurienes aug kājas šai padebilajai saukļa *Atlaist Saeimu* transkripcijai. Ja jau Jūs to lietojat savā tekstā, gan jau ka zinat.Jeb aī tas ir tāds veikls paņēmiens, kā diskreditēt šo demokrātisko akciju, ko Jūs esat nosaucis par pūļa psihozi...


Sveika, valsts! Ziema klāt. Uz ielas sūdi jau sasaluši. Visa valsts, aizturējusi elpu, vēro kā mūsu valsts prezidenta kancelejā ielaužas sals. Dažai viņa ekselences padomniecei saziņai ar sabiedrību pat pārstāja darboties skats uz dzīvi. Logi, piebāzti ar sāli, atteicās atvērties. Žo pa piesala pie krēsla, bet neraizējaties! Viņa augstība kolgotkas spēj novilkt ar zobiem. Tikmēr jaunatne, atstājusi slidotavas, metusies uz bitkoiniem. Tas ir tas pats, kas ononēt, tikai bez rokām. Sexystaile veikali negaidīti izziņoja akciju, ka pēdējos parastos hu jus izdala bez maksas, uz ko valsts savos koridoros izsludināja īpašu kluso stundu un ar pāreju uz ziemas laiku. Ja, tev bļed ka, ir rozā, parādi viņiem to! Bet jums rīt uz darbu! Belamorkanal TV.

Atbildēt

kaķa smiekli

26.11.2019. 14:17

Bendik, nu varbūt vismaz Jūs varat izskaidrot - no kurienes aug kājas šai padebilajai saukļa *Atlaist Saeimu* transkripcijai. Ja jau Jūs to lietojat savā tekstā, gan jau ka zinat.Jeb aī tas ir tāds veikls paņēmiens, kā diskreditēt šo demokrātisko akciju, ko Jūs esat nosaucis par pūļa psihozi ?

Atbildēt

lauķis

26.11.2019. 08:22

»

švamme

Kad jūs domājat, ka sasniegts ir absolūtais dibens (dziļumā) un tad dzirdat, ka no apakšas kāds klauvē... odziņas vēl uzpeldēs, jo SISTĒMAI it nekas nedraud


Tur jau tā lielākā nelaime,ļaudis problēmas saista ar partijām vai atsevišķiem partiju darboņiem,nevis ar noziedzīgo sistēmu.Atlaižot vai pārvēlot partijniekus sistēma NEMAINĀS.

Atbildēt

Ak, mī un žē,

26.11.2019. 01:55

»

jurisx

So komentāru vajadzētu publicēt ,,neatkarīgās ,, preses laikrakstu pirmajās lappusēs , interneta portālu galvenajās sadaļās.Ai , kā valdošā kliķe sāktu spirināties


kāds latvānisks naivums, kas vairāk līdzinās lumpeniskam stulbumam.
Vnk totāls jurisx-isms un pilnīgs bezceris.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

25.11.2019. 23:17

Lūk, kas mūs sagaida un uz ko cer Saeimas atlaidēji :--------https://tautastribunals.eu/?p 53971

Atbildēt

Asiirietis

25.11.2019. 21:07

Ar okupantu balsīm nav iespējams ievēlēt leģitīmu varu Latvijā.
Tādā gadījumā arī okupācijas varu līdz 1991.gadam jāuzskata par leģitīmu, kas ir noziegums pat pašas varas izdotajos likumos !!!

Atbildēt

...

25.11.2019. 21:04

Nu, tā algu paaugstināšana ir tāda gaistoša parādība, jo mēs jau varam ievēlēt citus algas saņēmējus, vai nu tādus, kuri strādātu par mazāk, vai tādus, kuri būtu pelnījuši jaunās palielinātās algas. Vai kāds pat pats varētu mēģināt pretendēt uz šīm algām. Ak, cik brīnišķas un plašas ir demokrātijas iespējas! He, he.

Atbildēt

runcis.

25.11.2019. 20:58

Tad tik guli un lai tevi drātē uz nebēdu,nav ko te putroties un prātu jaukt

Atbildēt

Pareizi, sistēmai pret tautu nekas nedraud, kamēr tauta neķersies pie īsta terorisma

25.11.2019. 18:59

»

švamme

Kad jūs domājat, ka sasniegts ir absolūtais dibens (dziļumā) un tad dzirdat, ka no apakšas kāds klauvē... odziņas vēl uzpeldēs, jo SISTĒMAI it nekas nedraud


Vispirms tādēļ ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

lauķis

25.11.2019. 18:59

Vecie partijnieku atbalstītāji lien no ierakumiem.Laikam partijniekiem sākusies panika.

Atbildēt

Tante

25.11.2019. 18:45

Es neparakstišos, bet pats aicina parakstīties. Saputrojis Un tomēr ir svarīgi kas šai kustībai ir priekšgalā.

Atbildēt

švamme

25.11.2019. 18:36

Kad jūs domājat, ka sasniegts ir absolūtais dibens (dziļumā) un tad dzirdat, ka no apakšas kāds klauvē... odziņas vēl uzpeldēs, jo SISTĒMAI it nekas nedraud.

Atbildēt

SIG

25.11.2019. 18:09

MĀRCI.NEVIENS TAČU NELIEDZ ŠIM SASTĀVAM AIZIET
PAŠIEM.LAI NĀK NĀKOŠIE PĒC SARAKSTA .
JA KĀDAM NO PARTIJNIEKIEM IR IDEOLOĢIJA,DA JEBKĀDA,
VARĒS SAGLABĀT.
VARĒS ARĪ PARĀDĪT ,KA PIE KRĒSLIEM NETURĀS,
NAUDU ARĪ TĒRĒT NEVAJADZĒS.

Atbildēt

Jozis

25.11.2019. 18:08

Es gan parakstīšos gan par Saeimas, gan Levita atkāpšanos. Kas nu ir, tas ir, bet pagājušās vēlēšanas, kā protesta balsojums, nav Latvijai nākušas par labu. Un tāpēc padarītais brāķa darbs ir jālabo.

Atbildēt

Aicinājums E. Levitam labprātīgi pašam atkāpties no VP amata!

25.11.2019. 18:04

13. Saeima pretēji likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ignorēja sociāli atbildīgas valsts principus, ar kuriem lielās VP E. Levits. E. Levits TV raidījumā Panorāma aicinājis noregulēt pretrunas starp likumu par mediķu algu palielināšanu un apstiprinātā 2020. gada budžeta likumu. Bet tam vairs absolūtā izteiksmē nav nekādas nozīmes, tās ir pilnīgi neadekvātas tukšas runas. Smagās sekas, tūkstošiem mediķu protestu pie Saeimas ēkas 2019. gada 7. novembrī un vēlāk darbvietās, materiālie un morālie mediķu zaudējumi, protestējot, visas sabiedrības, pilsoņu kopuma, zaudējumi protestu laikā, nesaņemot medicīnas aprūpi, mediķu aizbraukšana, kas sekos, nesaņemot ar likumu plānoto algas pielikumu, visas sabiedrības zaudējumi, aizbraucot mediķiem uz valstīm, kur atalgojums adekvāts, ir jau iestājušās, jo E. Levits paziņojis, ka neplāno atgriezt 2020. gada budžetu atpakaļ 13. Saeimai pārskatīšanai, lai to veidotu saskaņā ar likumu par mediķu algu palielināšanu. Minētās sekas ar E. Levita bezdarbību, neatgriežot 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, pielīdzināmas smaga kriminālnozieguma sekām, E. Levitam "vienvērtīgi" pašam uzņemoties pilnu atbildību par minētajām sekām, kas pielīdzināmas smaga kriminālnozieguma sekām par valsts nodevību VP amatā.

Mediķiem pēdējais laiks organizēt protestus pie VP E. Levita prezidenta rezidences vietas Rīgā ar prasību VP E. Levitam mainīt savu nodomu neatgriezt 13. Saeimai 2020. g. valsts budžetu otrreizējai caurskatīšanai, vai atkāpties no VP amata. Ja mediķu arodbiedrība neorganizēs protestus ar aiccinājumubVPbE. Levitam atkāpties no VP amata, tā viennozīmīgi strādā pret tautas un mediķu interesēm un tiesībām.

Atbildēt

Zinošais

25.11.2019. 17:14

Dīvaini, ka autors (Un arī visādas delnas un providusi) tikai tagad pamanījis interešu konfliktu !?!?!?
Tāds taču ir faktiski par ikvienu likumu, jo tie taču attiecas uz visiem arī deputātiem ! Protams ir situācijas kad tas notiek netiešā veidā, taču sen jau tiek pieņemti arī likumi kas deputātus un viņu partiju biedrus valdībā u.c. ietekmē tieši, kaut vai nosakot sev atalgojumu, tiesības uz kompensācijām u.t.l.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: