Menu
Pilnā versija
Foto

Satversmes tiesas pliķis Latvijas sejā

Ervīns Jākobsons · 22.11.2020. · Komentāri (94)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

22.11.2020. 20:05

»

Normunds Šlitke

Baznīca gadsimtiem ilgi sievieti ir pakļāvusi vīrietim kā zemāku radību (no Ādama ribas veidotu). Baznīcas iespaidā vēl pavisam nesen sievietes nevarēja balsot. Pastāvēja liegumi ieņemt vairākus amatus, strādāt prestižās profesijās. Vēl aizvien viņas strādā vairāk, bet saņem par to mazāk...


Bez reliģiskām dogmām, bez neiecietības pret sievietēm, bez naida pret viendzimuma pāriem, jautājums par Satversmes 110. panta pārinterpretēšanu tomēr paliek.
Vai 2005. gadā grozot šo pantu ar mērķi stiprināt "tradicionālās vērtības" un precizēt kas ir laulība un ģimene, tika noteikts ka tikai laulība ir starp vīrieti un sievieti, bet ģimene, šī likuma izpratnē, ir pilnīgi viss ko cilvēki paši iedomājas, nevis tas kam pamatā ir laulība? Tas nebūtu loģiski.
Ja par apstrīdēto likumu, tad piekrītu raksta autoram, ka bērna māte varētu izvēlēties jebkuru personu, kam piešķirt atvaļinājumu un kas viņai palīdzēs aprūpēt bērnu, gan vīru, gan savu māti vai māsu vai draudzeni, tur problēmu nav.

Atbildēt

Puteklis

22.11.2020. 19:47

»

Normunds Šlitke

Baznīca gadsimtiem ilgi sievieti ir pakļāvusi vīrietim kā zemāku radību (no Ādama ribas veidotu). Baznīcas iespaidā vēl pavisam nesen sievietes nevarēja balsot. Pastāvēja liegumi ieņemt vairākus amatus, strādāt prestižās profesijās. Vēl aizvien viņas strādā vairāk, bet saņem par to mazāk...


Pierakstīji kaudzi ar teikumos savērtiem vārdiem, bet argumentus ielikt aizmirsi. Tāds tev darbs un tāda arī būtība. Tu "argumentē" ar to pašu, ko citos saskati kā muļķību un ar to sev padari kaunu.

Atbildēt

reptilis

22.11.2020. 19:37

»

fakts

Pirms WW2 Zviedrijā pedarastus sterilizēja. Un visi bija priecīgi


Nu,re - vai palīdzēja?!:))) Jo ,homoseksuālisms ir lielā mērā sociāls konstrukts. Īstu homoseksuālistu ar medicīnisku pataloģiju ir maz. Lielākoties tā ir sociāli iegūta...cilvēkam smadzenes lielas un viņam var iedvest,ka viņš ir ne tikai homoseksuālists,bet arī marsietis:)))

Atbildēt

Pederasts

22.11.2020. 19:18

Esmu drāzis Levitu, Kariņu....uzprasiet par cik viņi atļāvās!

Atbildēt

par to

22.11.2020. 19:17

Par to "tēva atvaļinājumu". Nesen lasīju portālos, ka "pazīstamais sportists (uzvārdu neatceros, un nav nozīmes, šeit par tipveida frāzēm rakstot), vārdu sakot, tāds pa pusei apsveikuma rakstiņš "pazīstamais sportists abcd nesen kļuvis par tēvu". Bet kaut kā līdz šim nav ticis lasīts par tām "aktīvajām savas taisnības prasītājām", ka būtu kur bijis tāds " pazīstamā/nepazīstamā abcd nesen kļuvusi par tēvu" . (Bet varbūt viss vēl priekšā, un mūsu jaunajā pasaulē ar sapolitizētajiem ģimenes jēdzieniem tā būs jau norma ?

Atbildēt

Žulis

22.11.2020. 19:16

»

Tik tālu mēs esam jeb, precīzāk, neesam aizgājuši no PSRS diktatūras un tautu cietuma jeb policejiskas valsts. “Anniņa no laukiem izkļuva, lauki no Anniņas - nē...


Kā jau īstu demagogu, jūs apklusināt var tikai kaps. Jūs nebeigsiet te fantazēt, izdomāt visādas muļķības tipa "un kā noteikt tēvu bērnam, kurš piedzimis diviem kosmonautiem, kas lido uz Marsu?" Jūs turpināsiet muldēt par bērniem, kurus dzemdē "drošās vietās" un reģistrē "valstu reģistros, kuros cilvēks ir pamatvērtība"(Kuras tad ir tās drošās vietas uz kurieni Latvijas iedzīvotāji brauc dzemdēt un reģistrēt savus bērnus?) U.t.t. Tāda vāvuļošanam man jau sen ir pazīstama. To dialogu ar jums paturpināju tikai laiku īsinot ar domu - ka jūsu priekšnesumā būs kaut kas jauns, kāda interesanta doma, bet nekā. Tā pati ierastā prakse. Vēl tikai lidz atklātām ķengām un lamām neesiet nonācis. Tā, ka variet neturpināt.

Atbildēt

Sen pamanīju, ka Šlitke “tēlo juristu”

22.11.2020. 19:10

»

viedais

Normund tu it kā esot jurists. Pie tam slikts, jo aplaupi vājos un neaizsargātos no denacionalizētajiem namiem. Bet, es redzu, ka vispārīgi tu esi ļoti vājš tieši juridiski. Es pat nerunāju par politiski. Aizej uz pamatskolu un izej elementāras valsts mācības nodarbības. Kā tiek dibinātas valstis, kas...


ar bezsakara vāvuļošanu. Tas no vienas puses.

No ebreju impērijas standartu puses, N. Šlitke ir ebrejs un E. Levita sabiedrotais, Šlitkes “argumentācija” ir perfekta.

Treškārt, var sarakstīt un izsludināt kā spēkā esošu likumu, E. Levits ebreju impērijas stadartos to var neievērot - algu celšana mediķiem. Cionistu ideoloģijā likumi un Satversmes tiesa, kā redzat, var nestrādāt. Vara nepieder tautai, kaut tas ir rakstīts Satversmē un atbalstīts dažos likumos! Pēc būtības visi likumi ir iebiedēšanai ar sodu, tā tam būtu jābūt, lai visi ievērotu likumus. Bet cionistu ideoloģijas, ebreju impērijas standartu likumi, Latvijā darbojas tā, ka varaspārstāvjus un tiesnešus var nesodīt! Tad kāpēc gan tiem būtu jāievēro likumi un Satversmes burts un gars?

Tad vēl tā nelikumīgā, SAB mafijas Saeimas koalīcija, kura tēlo, ka strādā latviskuma interesēs!

Atbildēt

viedais

22.11.2020. 18:48

»

Normunds Šlitke

Baznīca gadsimtiem ilgi sievieti ir pakļāvusi vīrietim kā zemāku radību (no Ādama ribas veidotu). Baznīcas iespaidā vēl pavisam nesen sievietes nevarēja balsot. Pastāvēja liegumi ieņemt vairākus amatus, strādāt prestižās profesijās. Vēl aizvien viņas strādā vairāk, bet saņem par to mazāk...


Normund tu it kā esot jurists. Pie tam slikts, jo aplaupi vājos un neaizsargātos no denacionalizētajiem namiem. Bet, es redzu, ka vispārīgi tu esi ļoti vājš tieši juridiski. Es pat nerunāju par politiski. Aizej uz pamatskolu un izej elementāras valsts mācības nodarbības. Kā tiek dibinātas valstis, kas ir suverēns, kam pieder vara. īsumā - valstis dibina cilvēki, dibinot valsti tie pauž savu kopējo politisko gribu un raksta valsts pamatlikumu ar pamata vērtībām. Tajā skaitā raksta kā šo pamatlikumu var mainīt. NEKAM nav augstāka spēka par šo tautas politisko gribu. Nekam! Ne teorijā, ne praksē. Pašā Satversmē ir rakstīts - suverēnā vara pieder tautai. Nevis satversmes tiesai vai pseidoliberāļiem. Konkrētais raksts ir perekti juridiski argumentēts. Tik labi, ka tu biji spiests sākt muldēt kaut kādu bezsakaru par baznīcām un sievietēm. Neviena juridiska argumenta no tavas puses! Neviena paša! Ek, normund, vājš un dumjš tu esi. Bet gribi izkalpoties meļiem ar savu stulbumu.

Atbildēt

Satversmes tiesa sen nepilda savas funkcijas

22.11.2020. 18:38

»

Vienīgi vairs der “etniskā demokrātija”

Pareizi būtu nodrošināt 1000 € ienākumus uz katru personu Latvijā, kas ir etniskie pilsoņi, vienlaikus nomainot visu valdošo 4. maija valsts finanšu korporācijas politiku un valdošās personālijas. Lai to izdarītu, jāgroza vismaz desmit straptautisko konvenciju un līgumu un mazākais simts likumu. Liberāldemokrātija...


Covid-19 afēra ir Pasaules Bankas un tās kreditēto centrālo banku un privātbanku stratēģija, lai ekonomikas krīzes apstākļos bankas atsavinātu tajās ieķīlātos īpašumus. ASV valdība ir nacionalizējusi FRS un ar sadrukāto naudu atbalsta savu ekonomiku. Ja patiesībā būtu pandēmija, tad juridiski tas ir “nepārvaramas varas stāvoklis” un pārskatāmi visi kredītlīgumi ar bankām. Bet tā nenotiek. Un tas pilnīgi loģiski pierāda, ka “pandēmija” ar publisku psihozi, ko veicina masveida testēšana ar jauniem inficēto antirekordiem, ir “taktisks banku solis” - pasliktināt kopējo ekonomikas stāvokli, kas pasliktina kredītu atdošanas iespējas.

Maskējoties ar “Masku šovu” bankas parādos iedzen valstis, plānojot jebkurā brīdī atsavināt valstu kapitālsabiedrības - kā HESi, lidostas utt.

Vienlaikus, lai sabiedrība nespētu pretoties, to obligāti vakcinēs, ieviešot un pieprasot apliecināt imunitāti ar digitālo e-veselības platformu “Veselības pasi”, lai ekonomika “atgūtos”, varētu ceļot, nelietot maskas utt.

Tā ir žīdu banku afēra! ASV ortodoksālie ebreji Ņujorkas ebreju rajonos maskas nelieto vispār!!!! Nav arī izsludināts ar likumu policijas terors starp pircējiem un pārdevējiem, ja nelieto maskas, kā tas ir Latvijā.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Vienīgi vairs der “etniskā demokrātija”

22.11.2020. 18:33

»

apgriezta demokrātija jeb demagoģija

demokrātija tā kā būtu vairākuma vara, es saprotu, ir cilvēki ar īpašām vajadzībām, bet visi nevar būt ar īpašām vajadzībām, vajag arī veselos


Pareizi būtu nodrošināt 1000 € ienākumus uz katru personu Latvijā, kas ir etniskie pilsoņi, vienlaikus nomainot visu valdošo 4. maija valsts finanšu korporācijas politiku un valdošās personālijas. Lai to izdarītu, jāgroza vismaz desmit straptautisko konvenciju un līgumu un mazākais simts likumu. Liberāldemokrātija jāaizstāj ar “etnisko demokrātiju”, lēmumus ļaujot pieņemt tikai etniskajiem pilsoņiem un viņu pēctečiem (ar nosacījumu, ja nav krustojušies ar PSRS okupantiem). Deportācijai pakļaujami visi PSRS palikušie okupanti un viņu etniskie pēcteči. Uz pirmo deportāciju attiecas visi ebreji un viņu pēcteči bez izņēmuma, nacionalizējot viņu banku un citus aktīvus, uzņēmumu, akciju sabiedrību daļas un NĪ.


Vēlāk ar likumu nomainot uz 1000 LVL.

Etniskā demokrātija atbilstu “atjaunotās 18. Novembra Latvijas” statusam.

Liberāldemokrātija attbilst 4. maija valsts finanšu korporācijas, kuru algo Pasaules Banka, statusam. 4. maija valsts finanšu korporācija ar Pasaules Bankas un Eiropas Komisijas atbalstu palielina valsts parādu mākslīgi radītas Covid-19 “pandēmijas” apstākļos, ar likumu izludinātu policijas teroru starp pārdevēju un pircēju, liekot izmantot maskas, kas padziļina inficēšanos, maskā uzkrājoties baciļiem un vīrusiem, kas sagrauj imunitāti. Lietojot maskas, organisms saņem par 25 procentiem mazāk skābekļa, kas provocē visāda veida saslimšanas

Atbildēt

apgriezta demokrātija jeb demagoģija

22.11.2020. 18:19

demokrātija tā kā būtu vairākuma vara, es saprotu, ir cilvēki ar īpašām vajadzībām, bet visi nevar būt ar īpašām vajadzībām, vajag arī veselos

Atbildēt

22.11.2020. 18:17

»

Žulis

Mēģināšu vēlreiz paskaidrot kļūdas jūsu domu gaitā. Jūs jautājat: Kāpēc "jebkurš subjekts ar dzimumlocekli, kurš pats sievieti nav pat apaugļojis, oficiāli var tikt nosaukts jeb uzdots par “tēvu”? Pašā jautājumā jau ir iekļauta kļūda. JEBKURŠ subjekts nevar tikt tēva godā, bet tikai tas, kuru sieviete...


Tik tālu mēs esam jeb, precīzāk, neesam aizgājuši no PSRS diktatūras un tautu cietuma jeb policejiskas valsts. “Anniņa no laukiem izkļuva, lauki no Anniņas - nē”.
Bērni nedzimst dzimtsarakstu nodaļās. Tos parsti dzemdē vietās, kura ir drošas. Un reģistrē tos to valstu reģistros, kuros cilvēks ir pamatvērtība, un kur valsts ir pakārtota cilvēkam, nevis cilvēks jau no dzimšanas pieder valstij.
Citēt LR noteikumus par bērna pirmreizējo reģistrāciju LR ir, mazākais, provinciāli. Vai arī uz citās valstīs rezidējošiem LR pilsoņiem tos mēģināsi attiecibāt, Žuli! Un kā tēvu noteikt diviem, piemēram, taizemiešu tūristiem, kuriem bērns piedzimis ceļojuma laikā uz kuģa, ceļā uz Rīgu, un kuriem pat dzimums nav zināms?

Atbildēt

Baložu Marija no LGBT kopienas

22.11.2020. 18:14

- Edgar, tava sieva ir "Attīstībai/Par" transvestīts!
- Zinu, a kas?
- Brīdināt vajag, vot kas!

Atbildēt

Žulis

22.11.2020. 17:55

»

Smadzenes ir orgāns, kuru tā uzreiz ar neapbruņotu aci saskatīt nevar. Taču to neesamību vai vājo attīstību saskatam uzreiz, Žuli. Tas tāds zināms paradokss...


Mēģināšu vēlreiz paskaidrot kļūdas jūsu domu gaitā. Jūs jautājat: Kāpēc "jebkurš subjekts ar dzimumlocekli, kurš pats sievieti nav pat apaugļojis, oficiāli var tikt nosaukts jeb uzdots par “tēvu”? Pašā jautājumā jau ir iekļauta kļūda. JEBKURŠ subjekts nevar tikt tēva godā, bet tikai tas, kuru sieviete atzīst par sava bērna tēvu. Neviens vīrietis, kurš dzimtsarakstu nodaļā pateiks: "es neesmu šī bērna tēvs, bet piereģistrējiet mani par tādu", netiks ierakstīts dzimšanas apliecībā. Vienīgais izņēmums, kad par bērna tēvu var oficiāli (pat pret savu gribu) kļūt cits vīrietis ir gadījums, kad precēta sieviete palikusi stāvoklī ārpus laulības sakaros. Tad, ievērojot bērna intereses, par bērna tēvu tiek reģistrēts sievietes laulātais vīrs. Nevajag dzīt demagoģiju. Visas bērna-mātes-tēva attiecības ir ļoti precīzi atspoguļotas pastāvošajā likumdošanā.

Atbildēt

Nav jāpilda šads Satversmes tiesas lēmums

22.11.2020. 17:48

Arī armijā, kaut jāpilda katra komandiera pavēle, ja pavēle ir acīmredzami kļūdaina vai noziedzīga- šāda komanda nav jāpilda. Satversmes tiesā sēž kriminālnoziedznieki, kuri lemj acīmredzami kaitnieciski valstij un pretēji Satversmei. Šādi lēmumi ir nelikumīgi un nav jāpilda. Vēl vairāk - šādi "tiesneši" ir nekavējoties jāatceļ no amata, jāarestē un jātiesā. Par kompetenci te visspār nav ko runāt. Jāanulē viņu juristu diplomi. Un Satversmes tiesa ir jālikvidē vispār, jo acīmredzams ir vēl kas- caur to daži noziedzīgi ļautiņi var noorganizēt valsts apvērsumu. SAB arī jālikvidē, jo viņu loma Satversmes aizsardzībā nav nekāda, tikai pieprasa miljonus un taisa savas rebes.Ja Saeimas deputāti to nesaprot un nevirza attiecīgus likumu grozījumus, nelikvidē SAB un Satversmes tiesu, tātad arī tie ir kriminālnoziedznieki un nekas vairāk. Tie, kas neatbalsta Satversmes tiesas intitūcijas likvidēšanu, ir valsts un tautas ienaidnieki.

Atbildēt

Valdis

22.11.2020. 17:32

»

aivarsz

Ervīn Jēkabson! tu neesi gudrs,lai neteiktu,ka esi MUĻĶIS,teiksim -esi NEGUDRS


Homoseksuāli AivarZ, nevajag lamāties, ja citu argumentu Tev nav. Veselīgo ģimeņu uzskatus ne Tu, ne Satversmes tiesas Osipova, ne “progresīvie” pediņu aizstāvji neizmainīs.

Atbildēt

aivarsz

22.11.2020. 17:24

Ervīn Jēkabson! tu neesi gudrs,lai neteiktu,ka esi MUĻĶIS,teiksim -esi NEGUDRS

Atbildēt

22.11.2020. 16:54

»

Žulis

Ja šajā komentārā ir atspoguļota homoseksuāli orientēta cilvēka domu gaita, tad jāsecina, ka homoseksuālisms tiešām ir briesmīga slimība, kas cilvēkam maina ne tikai seksuālo orientāciju, bet arī laupa sakarīgas domāšanas un spriešanas spējas. Nu padomājiet, vai viens garīgi vesels cilvēks varētu izteikt...


Smadzenes ir orgāns, kuru tā uzreiz ar neapbruņotu aci saskatīt nevar. Taču to neesamību vai vājo attīstību saskatam uzreiz, Žuli. Tas tāds zināms paradokss.
Daba nav apveltījusi cilvēkus ar spēju pašiem mainīt dzimumu, kā tas ir daudzām citām dzīvnieku un augu sugām. Taču tas nav ne akmenī, ne arī svētajos rakstos “iecirsts”.
Ļoti iespējams, ka nākotnē sievietes izvēlēsies vai vienkārši varēs dzemdēt bērnus bez vīrieša klātbūtnes. Ar vai bez sasaldētiem un klonētiem spermatzoīdiem. Taču ne jau par to iet runa - kāpēc jebkurš subjekts ar dzimumlocekli, kurš pats sievieti nav pat apaugļojis, oficiāli var tikt nosaukts jeb uzdots par “tēvu” un var saņemt pabalstu par neko, taču indivīds, kuram nav dzimumlocekļa (pēc pases datiem) - nē?
Kā īsti ir ar Tevi, Žuli, esi tu tēvs? Vismaz pabalstu par uzdošanos par tādu saņēmi?

Atbildēt

kaut kā tā:

22.11.2020. 16:37

https://orakuls.forumotion.com/t116p225-darbibas-kas-latvijas-attistibu-gremde-un-pazemo#311500

Atbildēt

Žulis

22.11.2020. 16:28

»

Normunds Šlitke

Baznīca gadsimtiem ilgi sievieti ir pakļāvusi vīrietim kā zemāku radību (no Ādama ribas veidotu). Baznīcas iespaidā vēl pavisam nesen sievietes nevarēja balsot. Pastāvēja liegumi ieņemt vairākus amatus, strādāt prestižās profesijās. Vēl aizvien viņas strādā vairāk, bet saņem par to mazāk...


Ja šajā komentārā ir atspoguļota homoseksuāli orientēta cilvēka domu gaita, tad jāsecina, ka homoseksuālisms tiešām ir briesmīga slimība, kas cilvēkam maina ne tikai seksuālo orientāciju, bet arī laupa sakarīgas domāšanas un spriešanas spējas. Nu padomājiet, vai viens garīgi vesels cilvēks varētu izteikt šādu absurdu domu: "Ja vīrietis var būt bērna tēvs, tad kādēļ sieviete nevar būt bērna tēvs?" Varbūt paturpināsim viņa domu? Ja sieviete var būt bērna māte, tad kādēļ vīrietis nevar būt bērna māte? Ja vista var būt olu dējēja, tad kādēļ par vistu nosaukts gailis nevar dēt olas? Ja mēs zupu ēdam ar karoti, kādēļ gan mēs zupu nevarētu ēst ar dakšiņu, kas nosaukta par karoti? Citādi kā par slima suņa murgiem to nevar nosaukt.

Atbildēt

Raksts pilnībā izskaidro situāciju ar Satversmes t spriedumu

22.11.2020. 16:11

Nav pat, ko komentēt.

ST sevi ir diskvalificējusi pati. Kā E. Levits, kas uzspļāva likumam par algu celšanu mediķiem!

SAB ir arī ir svešu specdienestu varas apkalpojoša aģentūra.


Sāciet ieraudzīt patieso 4. maija valsts finanšu korporāciju visā tās būtībā!

Atbildēt

nū ja

22.11.2020. 16:10

»

biedrs

Tagad daudzi Saskaņas biedri un draugi par viņiem nebalsos. Vajag normālu kreiso partiju, jo visas labējās ir apzagušās


Kāpēc pēkšņi vairs nebalsos, kas tad ir mainījies? Visi taču sen zināja, ka Ušakovam ir tāda pat seksuālā orientācija kā Putinam un Gunģjajevam un pusei Saskaņas mātes partijas, "Bļjaģinaja rossija", darboņu un tas arī bija svarīgākais iemesls, kāpēc tas tika ievēlēts EP.
Priecājies pediņi, tagad būsiet arī Eiropā pārstāvēti!

Atbildēt

jurista māceklis

22.11.2020. 16:03

" sociālajā realitātē ciešas personiskas saites rodas arī citos veidos, piemēram, faktiskas kopdzīves rezultātā. Satversmes 110. pants nosaka valsts pienākumu aizsargāt un atbalstīt ikvienu ģimeni, tostarp arī faktisku ģimeni."Tatad arī heteroseksuāļi var nelaulāties,neslēgt laulības līgumu,tik vien kā jāpierāda "faktiskā ģimene".Ja tiesas ceļā,tad varētu labi nopelnīt.Biznesa ideja!

Atbildēt

biedrs

22.11.2020. 15:43

»

smaids

Kāds te sakars Ušakovam, pie vainas ES un Latvijas pederastu apvienība, kas atļaujas ņirgāties par visu latviešu tautu


Tagad daudzi Saskaņas biedri un draugi par viņiem nebalsos. Vajag normālu kreiso partiju, jo visas labējās ir apzagušās.

Atbildēt

fakts

22.11.2020. 15:39

Pirms WW2 Zviedrijā pedarastus sterilizēja. Un visi bija priecīgi.

Atbildēt

cik man zināms

22.11.2020. 15:19

»

fakts

Atļausiet iebilst,Latvijas pederastu līderis ir Rinkevičs,pārējie līdera vietnieki ir Saeimā un partijās.Ušakovs arī ir pederasts,bet viņā rit žīda asinis


Visi krievu pederasti pulcējas ap Ušakovu un balso par Saskaņu. Lai kāda nebūtu Ušakova vai tava izcelšanās, jūs esiet krievi ar visām no tā izejošām sekām. Vai tad melnādainis Ai Jobeness nav krievs?

Atbildēt

fakts

22.11.2020. 15:16

»

smaids

Kāds te sakars Ušakovam, pie vainas ES un Latvijas pederastu apvienība, kas atļaujas ņirgāties par visu latviešu tautu


Vienīgais sakars ir tāds ka Briselei deģenerāti un nelieši galēji nepieciešami,vēlams,ar žīdu asinīm.

Atbildēt

smaids

22.11.2020. 15:13

»

prieks

Latvijas krievu pederastu līderis, Nils Ušakovs, beidzot ir pievienojies ES pederastu mafijai


Kāds te sakars Ušakovam, pie vainas ES un Latvijas pederastu apvienība, kas atļaujas ņirgāties par visu latviešu tautu!

Atbildēt

fakts

22.11.2020. 15:13

»

prieks

Latvijas krievu pederastu līderis, Nils Ušakovs, beidzot ir pievienojies ES pederastu mafijai


Atļausiet iebilst,Latvijas pederastu līderis ir Rinkevičs,pārējie līdera vietnieki ir Saeimā un partijās.Ušakovs arī ir pederasts,bet viņā rit žīda asinis.

Atbildēt

prieks

22.11.2020. 15:06

Latvijas krievu pederastu līderis, Nils Ušakovs, beidzot ir pievienojies ES pederastu mafijai.
"Ušakovs pievienojas ietekmīgajai eiroparlamentāriešu LGBTI starpgrupai" /delfi.lv/

Atbildēt

Normunds Šlitke

22.11.2020. 15:03

Baznīca gadsimtiem ilgi sievieti ir pakļāvusi vīrietim kā zemāku radību (no Ādama ribas veidotu). Baznīcas iespaidā vēl pavisam nesen sievietes nevarēja balsot. Pastāvēja liegumi ieņemt vairākus amatus, strādāt prestižās profesijās. Vēl aizvien viņas strādā vairāk, bet saņem par to mazāk.
Vairums Latvijas kristīgo draudžu turpina sieviešu diskrimināciju, liedzot sievieti ordinēt par mācītāju. Tai pat laikā aizvien biežāk uzzinām par sieviešu paverdzināšanu vai pat seksa skandāliem (tostarp - pedofīliju) dažādās baznīcās un draudzēs.
Arī tagad dažas par demokrātiskām līdz šim uzskatītās valstis aizvien pārmērīgi iejaucas sieviešu privātajā dzīvē, neļaujot viņām būt noteicējām pār savu ķermeni, piemēram, nesamērīgi aizliedzot abortus.
Vīrietis var būt bērna oficiālais tēvs pat tad, ja ir neauglīgs, bez dzimumlocekļa vai pat bez sēkliniekiem, vai arī ja nekad ar sievieti. kura “viņam” ir dzemdējusi bērnu, nav pat pārgulējis vai citādi viņu apaugļojis. Sieviete - nē. Kāpēc? Jo viņai nav attiecīgs ieraksts pasē? Un kāpēc vispār valsts šādus ierakstus pasē veic?
Un kā baznīcas, kuras par mācītājiem neordinē sievietes, noskaidro pretendenta dzimumu? Prasa pasi? Dzimšanas apliecību? Vai liek uzrādīt dzimumorgānus (tādi precedenti, ja ticēt vēsturniekiem, ir notikuši senākos laikos, kad pasu nebija)?
Ģimene ir ģimene. Tāpat kā pornogrāfija ir pornogrāfija. Pamatjēdzienus nevar definēt, proti, “es to zinu, kad to redzu” (tik pat labi vai slikti kāds varētu definēt jēdzienus “punkts”, “taisne”, “līnija”).
Cita starp, privātajās tiesībās neeksistē valsts likumu sistēma (jo brīvas personas pašas izvēlas nepavēlošas un neaizliedzošas normas). Tāpat privātpersonas nekādi neaprobežo pati likumdošana, bet gan vien pavēloši un aizliedzoši likumi.
Ģinene ir ģimene. Kas augstāks pat par Satversmi. Ģimene var būt nekad savā mūžā Latvijā nebijuši Latvijas pilsoņi. Latviju homofobijas vai citu iemeslu dēļ pametuši Latvijas pilsoņi. Un tikai ģimenes locekļi paši zina to, ka ir ģimene.
Cita starp, faktiski tajā pašā dienā, kad rakstā neargumentēti kritizēto spriedumu pieņēma Satversmes tiesa, ar līdzīgu iniciatīvu startēja Eiropas Padome.
Pietiek liekuļot! Ne jau dzimumloceklis ir tas, kas piešķir tiesības sabiedrības loceklim civilizētā, tiesiskā un demokrātiskā valstī. Tostarp, uz pabalstu dzemdētājas norādītajam ģimenes loceklim, bērna dzimšanas gadījumā.
Lai pirmais akmeni met tas, kurš..... Varbūt pietiek akmeņus mest un skabargas savu brāļu un māsu acīs meklēt?

Atbildēt

reptilis

22.11.2020. 15:02

Likumus tulkojam ar revolucionāru pārliecību...un,ko jūs mums padarīsiet?! ...un,tikai nevajag te naida runas publicēt ...uz pāraudzināšanas nometni atpakaļrāpuļi!

Atbildēt

pensija 100€

22.11.2020. 14:59

»

Renģēdājs

Man nav saprotama pēdējā laika tendence pietiekkomā par kreisajiem, kreisajiem radikāļiem saukās tos kuros no "kreisuma" nav ne smakas. Iespējams tas tāpēc ,ka pēc Saskaņas demontēšanas vairs nav polikusi neviena kaut cik vērā ņemama partija, kurai varētu kauč minimālu kreisumu piedēvēt... Un tas nu...


Jā, līdz šim valdošās labējās partijas, pie kurām sevi pieskaitīja arī Vienotība, nav rūpējušās par tautas vairākumu, bet gan par turīgo mazākumu. Bet Saskaņa... Ja kreisie dzīvo pilīs...
Šķiet, Progresīvie sevi sauc par kreisajiem, bet tur atkal tāds novirziens, kas tā kā neatbilst tautas vairākumam. Sevišķi, ja šis novirziens kļūst agresīvs un kaitē tautas pastāvēšanai nākotnē...

Atbildēt

vulgariais banalis

22.11.2020. 14:39

Pilnīgi atbalstu referenduma rīkošanu. Demokrātiskā valstī likumus izdot VĒLĒTS parlaments vai tauta, nevis daži cilvēki, kaut saucās viņi ST.
Referendumā reizi pār visām reizēm jāliek punkts tieksmēm paplašināt laulību un ģimenes jēdzienu tvērumu un jāatlaiž šis ST sastāvs.
Vienlaicīgi jaunajai vientuļajai mātei vai tādai, kuras bērna tēvs , piemērām, ārzemēs, atbalstu nevarēs snigt viņas labākā draudzene, kaimiņiene, darba koleģe, jo viņas nav TĀDAS, katrai sava ģimene, bet atbalstīt būtu gatavas.
Par 'ģimenēm' varēs saukt dažādus sociālus projektus, kas tiek īstenoti finansu ekonomijas sakarā. Radinieks vairāk kā desmit gadus strādā ārzemēs kopā ar citiem večiem. Arī dzīvo vienā vietā. Daži sastāv laulībās, citi nē. Un kas viņi visi kopā tur ārzemēs skaitās? Ģimene?

Atbildēt

Renģēdājs

22.11.2020. 14:28

Man nav saprotama pēdējā laika tendence pietiekkomā par kreisajiem, kreisajiem radikāļiem saukās tos kuros no "kreisuma" nav ne smakas. Iespējams tas tāpēc ,ka pēc Saskaņas demontēšanas vairs nav polikusi neviena kaut cik vērā ņemama partija, kurai varētu kauč minimālu kreisumu piedēvēt... Un tas nu galīgi neģeld kopā ar viena otra mērķi Latvijai kļūt "skandināviskai.....

Atbildēt

Tālavas taurētājs

22.11.2020. 14:18

Satversme jau kopš 90tajiem ir komunistu kājslauķis, ko var ignorēt un pārlabot pēc savām vajadzībām, okupantus par piltiesīgiem Latvijas pilsoņiem uztaisīt un valsti izzagt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: