Menu
Pilnā versija
Foto

Saucēja balss tuksnesī

Valdis Kalnozols · 01.10.2020. · Komentāri (28)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta, to ir daudzums. Ir tāda arī Štokņa (Kalna) sekta, kur gudra, labi izglītota, simpātiska sieviete strādā Gernsijā, lai sektas vadītājs varētu ikdienā pārvietoties ar Mercedes Benz apvidnieku. Un tie nav mazizglītoti cilvēki, bet gudri, saprātīgi cilvēki, ar kuriem kā ar lupatām manipulē prāta manipulētāji.

Kāpēc to stāstu? Pieminētais nav tikai mazas sabiedrības daļas problēma, bet mūsu visas valsts problēma. Ar šīm pašām psiholoģisko manipulāciju metodēm, ko izmanto Jencītis, Štoknis utt., tiek manipulēts arī ar lielu sabiedrības Latvijas tautas daļu. To parādīja arī 13. Saeimas vēlēšanas, kad liela dala vēlētāju desmitiem tūkstoši sakodēti balsoja par KPV LV un JKP, visus pārējos lamājot kā neliešus, un, kad centās dažiem KPV LV faniem teikt - atveriet acis, jūsu elki Artuss Kaimiņš un Aldis Gobzems taču par jums ņirgājas, tie tāpat devās atbalstīt šo politisko spēku. Identiski tam, kā tas notiek sektās. Un nepatīkamākais, ka visam tam klāt ir drošības dienesti. Piemēram, tāda Štokņa darbības piesedz Ēvalds Saušs, kurš pat nekautrējas popularizēt, ka ir drošības dienestu pārstāvis un viņa specializācija ir ezotēriķi.

Pēc tā, kā mēs apātiski, vienaldzīgi, neticīgi un bailīgi rīkoties noskatāmies, kā iznīkst mūsu valsts un tauta, tā arī ir globāla Latvijas un tās tautas problēma.

Arī es uz “savas ādas” esmu izjutis un izjūtu šīs metodes. Kad, lai sodītu un izspiestu konkurentu, kurš nevēlējās iekļauties būvnieku karteļa shēmu noteikumos, prāta manipulētāji iejaucās privātā dzīvē un manipulēja ar tuvākajiem maniem ģimenes locekļiem Ingunu Grinerti, Kristapu Kalnozolu, Katrinu Kalnozolu (Grinerti), turot tos KPV LV fanu prāta aptumsumā. Ātrāk vai vēlāk aizkars atveras un parāda konkrētas personas, kuras aiz tā noslēpušās.

Pēc valstī valdošā netaisnīguma galvenais, lai atbilst likumu interpretācijām, - rodas domas, ka, lai sabiedrībā būtu taisnīgums un nevaldītu nelieši, ir jāatgriežas senatnē, kad, lai savaldītu neliešus, atriebība bija pienākums. Kas noved pie tā, ka tauta ar zināmu prieku uztver dažu NAUDAS VARAS vērtību pavadā aizgājušo slepkavības.

Un pats valstiski bēdīgākais, ja vēlamies atbildi, kā būvnieku kartelis desmitgadēm izsaimnieko valsti, rodas jautājums par mūsu drošības dienestiem - vai tie neredz apdraudējumu valsts ekonomikai un simtos miljonu mērāmos zaudējumus (ārzemju speciālisti saka, ka tie ir 5 miljardi, kurus valsts zaudē korupcijas shēmās). Jautājums - vai drošības dienesti ir nezinoši, neredzoši, nekompetenti vai arī speciāli neredz, nedzird un piesedz šis shēmas? Un no šajās shēmās gūtiem līdzekļiem apmaksā padomijas VDK līdzīgu aģentu tīklu.

Mūsdienās šo aģentu ir ne mazāk nekā padomijā. Ja aktīvi sāc iesaistīties sabiedriskā un politiskā dzīvē, tad tevi vienkārši aplipina ar šiem kodētajiem cilvēkiem. Kuri uzcītīgi cenšas vai nu tevi nomelnot, vai izjaukt sabiedriskās aktivitātes, kuras var nepatikt koordinatoriem. Kā stāsta, katrā sabiedriski aktīvu cilvēku grupā tiek iefiltrēti vismaz divi tādi novērotāji – ietekmes aģenti.

VDD (DP) dibināja VDK virsnieki, kuri padomijā specializējušies padomju tautas kontrolē, tās uzturēšanā apātijā, vienaldzībā, neticībā un bailēs rīkoties pret netaisnību. Kas novedis pie tā, ka Latvijā ir tālu no patiesas demokrātijas, drīzāk tā tāda pati demokrātija kā padomijā. Un bēdīgākais, ka mēs saprotam, ka LPSR Augstākā padome bija butaforija, bet to, ka mūsu LR Saeima NAUDAS VARAS sistēmā ir līdzvērtīga butaforija, nesaprotam.

Valsts drošības aģentu tīkls nevis atbalsta demokrātiju, sekmē, lai plašas iedzīvotāju masas iesaistās sava un valsts likteņa lemšanā, bet tieši pretēji, cilvēkus zombē, kodē nicināt deputātu – tautas priekšstāvju darbu. Izplata mēlnesību par silēm, sekmē ņirgāšanos par tautas priekšstāvjiem. Kad tāds tips draudēja nogalināt deputātus (pēc LR likuma kriminālnoziegums), VDD pat neierosināja krimināllietu, nerunājot par sodīšanu. Un, spriežot pēc šī tipa rīcības vairāku gadu garumā, var izdarīt secinājumu, ka viņa darbību koordinē VDD darbinieki. Bēdīgi, ka šo aģentu ir tikpat kā seriālā “Sarkanais mežs”: kur tik apgriezies tur pakalpīgs NAUDAS VARAS sistēmas uzturētājs. Pie kam daudzi no šiem tāpat kā padomijā ir inteliģenti, izglītoti cilvēki, kuri pēc sava psihotipa ir psiholoģiski viegli manipulējami.

Pašreizējā NAUDAS VARAS importētajā valsts pārvaldes sistēmā tautas priekšstāvji ir mazas skrūvītes. Bet mūs kodē ar 4 gadu regularitāti apsēsti slimīgi mainīt vecos neliešus vēžus uz jauniem balti pūkainiem – zaļiem, nepieredzējušiem, viegli manipulējamiem. Dieva dēļ, lai mums neienāk prāta izmainīt sistēmu, kur mēs savā valstī esam tikai kalpi, nevis labi saimnieki savā zemē. Sistēmu, kura ir pretrunā ar Satversmes 2. punktu par tautas varu. Sistēmu, kurā, sajaucot politisko varu ar izpildvaru, tiek sekmēta valsts izsaimniekošana visos līmeņos.

Dārgie VDD, SAB darbinieki, pakalpīgie aģenti, politiķi, deputāti, žurnālisti, valsts un pašvaldību amatpersonas, Latvijas tauta, vai patiesi neredzat, nesaprotat, ka mūsu valsts iet uz iznīcību, samazinās tautsaimniecībā strādājošie, izmirst iedzīvotāji, pieaug valsts parāds? Vai neredzat, ka karteļu shēmās tiek izsaimniekota mūsu valsts un mēs vienaldzīgi uz to noskatāmies un, spriežot pēc bezdarbības no drošības dienestu puses, pat piesedzam valsts izzagšanu.

 Jā, varbūt es to uztveru personiski asi, jo esmu viens no tiem, kuri izjūt uz “savas ādas”, ko nozīmē neiekļauties koruptīvās shēmās. Kad būvnieku karteļa apmaksāti aģenti nomelno pazemina tevi sabiedrībā, apmaksāti manipulējami žurnālisti organizē plašsaziņas medijos tavas reputācijas nomelnošanu noniecināšanu, tuviniekiem tiek piesūtīti prāta manipulētāji, izpostot bērnu un viņu vecāku dzīves, naidojot tuvākos. Faktiski ar tām pašām metodēm, kā padomijā “lika pie vietas” citādi domājošos. Tiek veikta pretdarbība jebkurai tavai sabiedriskai, politiskai un uzņēmējdarbībai. Pat tik tālu, ka aģenti tiks atsūtīti uz tavu darbavietu un pēc tam centīsies, lai darba devēji pārtrauc darba attiecības ar tevi.

Sistēmas maiņu uztveru kā personisku pienākumu, jo, ja neizmainīsies sistēma, ne iztiku ļaus gūt, ne būt sabiedriski un politiski aktīvam. Ir jāsaprot, ka būvnieku kartelis un aiz tā paslēpies Šķēle ar saviem oranžajiem punduriem nav vienīgais kartelis. Karteļi ar saviem koordinatoriem “sēž” uz Veselības ministrijas budžeta, ceļu būvē, kas ir krietni saliedētāks, “sēž” uz Satiksmes ministrijas budžeta utt. Un, ja vēlamies, lai valsts attīstās un kļūst labklājīga, nevis kā tagad labklājīgs kļūst šauru cilvēku loks no karteļu korupcijas shēmām, un lai valsts pēc kāda laika nebankrotē, šī valsts izsaimniekojošā sistēma ir jāmaina un jāpanāk patiesa Satversmē rakstītā tautas vara, jānodala politiskā vara no izpildvaras.

Un arī jautājums Satversmes aizsardzības birojam – SAB: jūs taču labi redzat, ka 2. Satversmes punkts netiek ievērots! Nav Latvijas tautai suverēnas varas, bet reālā vara ir šaurai ļaužu grupai, kuri paslēpušies aiz to veidotām partijām, būvnieku un citu karteļu koordinatoriem, ārvalstu vēstniecību darbiniekiem, specdienestu cilvēkiem arī citu valstu utt., - kāpēc jūs uz to vienaldzīgi noskatāties, Maizīša un citi SAB kungi?

Latvija mums ir viena, un no ikviena, arī no tevis ir atkarīga tās nākotne! Enerģiskie, aktīvie, sazināmies! Latvija un tās tauta NAUDAS VARAS ietekmē izmirst un iznīkst. Latvijā ir jāievēro Satversmes 2. punkts par tautas varu. Mums ir jābūt labiem saimniekiem savā zemē! Vienoti atbalstot viens otru, mūsu kopīgā rīcība apturēs postu un virzīs valsti attīstībai. Raksti, zvani mums, veidojam tautas kustību! Nesam gaismu un labklājību dzimtenē. Mēs esam gaismas tauta! Mēs varam atjaunot savu valsti, bet ir jābūt kopīgai rīcībai. Esi aktīvs! Palīdzi Latvijai!

Novērtē šo rakstu:

38
6