Menu
Pilnā versija
Foto

Saucēja balss tuksnesī

Valdis Kalnozols · 01.10.2020. · Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

05.10.2020. 12:13

»

Žulis

Kalnozola kungs, lūdzu paskaidrojiet, kā “plašām iedzīvotāju masām iesaistīties sava un valsts likteņa lemšanā”, ja valstī valda ar likumu noteikta totāla partiju varas diktatūra? (Ar likumu partijām piešķirtas monopoltiesības deputātu kandidātu izvirzīšanā.) Savukārt partijas mums ir sevi par partijām...


Ir vēl paliela palāta ar visādiem kalnozoliem, ozolkalniem utml. šiziķiem (šizofrēnijas pamatiezīme - realitātes sajūtas trūkums), kas murgo par tautas spēju atņemt varu (reālo) Mafijai un tās marionetēm (visādiem prezidentiem, deputātiem, "tiesībsargātājiem", kam skaitās oficiālā vara), ko aizstāv tūkstoši sīkāki, pagaldē pie pabirām pielaisti sūkātāji.

Atbildēt

Andris

04.10.2020. 09:12

Kalnozola kungs lūdzu pastāstiet ,kā jūs nopelnījāt savu pirmo miljonu latu. bet tikai absolūti godīgi.

Un jūs taču atceraties kā briesmīgais Kaimiņš, jūs kā Saeimas deputātu, nofilmēja krēslā gulošu, plenārsēdes laikā.

Atbildēt

L

02.10.2020. 14:05

»

pensija 100€

Liela tautas daļa "panesās" uz KPV un JKP solījumiem tāpēc, ka bija pamatīgi vīlušies iepriekšējās partijās un viņu izvirzītajos varas vīros


Latvijas tautai desu ar banti pienesīsi un tā aizskries balsot vajadzīgajā virzienā. Vēl sliktāk, pēc 30 neatkarības gadiem ar Optima divlitreni pilnībā pietiek viņu laimei. Visādi bordāni, dzintariņi, kampari, pūces, godmaņi & šleseri (a.k.a Gobzems), šie maitasputni to vien gaida, kā uzbrukt novārdzinātajai tautai un izdzert pēdējās tās asinis. Žēl, ka deģenerātu pietiek, kuri ļaujas par aluspudeli nekad nemodernizētā hrusčovkā izlemt pār savu likteni un skrāpēt acis visiem, kuri nedara to pašu ar viņiem.

Atbildēt

Izskatās

02.10.2020. 12:10

»

Jā, bet

Pieņemsim, ka tie cilvēki nebūtu "panesušies" uz tiem KPV un JKP solījumiem. Par ko tad viņiem vajadzēja balsot? Vai tu vari nosaukt to pareizo partiju, kura strādātu tautas labā, nezagtu un neshēmotu? TĀDAS NAV


Tas tāds viltīgs triks, salikt kopā KPV un JKP un tad taisīt secinājumus. Bet par to ka tiešām nav neviena par ko balsot, vari pateikties neveiktajai deokupācijai un pie varas palikušajam krievu okupācijas režīmam ar visu okupantu ordu Latvijā.

Atbildēt

Jā, bet

02.10.2020. 11:05

»

pensija 100€

Liela tautas daļa "panesās" uz KPV un JKP solījumiem tāpēc, ka bija pamatīgi vīlušies iepriekšējās partijās un viņu izvirzītajos varas vīros


Pieņemsim, ka tie cilvēki nebūtu "panesušies" uz tiem KPV un JKP solījumiem. Par ko tad viņiem vajadzēja balsot? Vai tu vari nosaukt to pareizo partiju, kura strādātu tautas labā, nezagtu un neshēmotu? TĀDAS NAV!

Atbildēt

pensija 100€

02.10.2020. 09:15

Liela tautas daļa "panesās" uz KPV un JKP solījumiem tāpēc, ka bija pamatīgi vīlušies iepriekšējās partijās un viņu izvirzītajos varas vīros.
Bet manipulācijas ar cilvēkiem notiek, iejaucoties viņu personīgajās dzīvēs, var pat piespēlēt dzīvesbiedru...

Atbildēt

Yes

02.10.2020. 09:02

Kalnozolu par LKatvijas prezidentu, dzīvosim zaļi! Viņš varētu laturēt iepriekšèjā prezidenta sievu arī, ko iekaustīt

Atbildēt

dakteris

02.10.2020. 08:58

»

Valdim

Pats tu Saeimā un visur citur esi bijis viens pamatīgs muldoņa, un vēl sievu esot sitis


Sieviņu esot pēris pamatīgi! Arī nelīdzsvarots ir, jo nodarbojies ar kaut kādu šsrlatānismu.

Atbildēt

cilvēkiem visiem 9 kl izglītība

02.10.2020. 07:05

nu ja pēc tam vēl debili un tic tam, kas nevar būt... kā tādiem palīdzēt??????????????????????
Velti rijuši valsts dotas pusdienas.

Atbildēt

nosita

02.10.2020. 06:50

Jau gandriz nosita balto rasi , ko gan vairs kliedz jefins……….

Atbildēt

Žulis

01.10.2020. 23:29

Kalnozola kungs, lūdzu paskaidrojiet, kā “plašām iedzīvotāju masām iesaistīties sava un valsts likteņa lemšanā”, ja valstī valda ar likumu noteikta totāla partiju varas diktatūra? (Ar likumu partijām piešķirtas monopoltiesības deputātu kandidātu izvirzīšanā.) Savukārt partijas mums ir sevi par partijām nodēvējuši mafiozi ekonomiski grupējumi, kuru vienīgais mērķis, kā to rāda līdzšinējā notikumu attīstība, ir maksimāli iedzīvoties uz valsts rēķina.
Uz kāda pamata jūs šos partiju ielikteņus, kas iekļuvuši deputātu godā, dēvējat par “tautas priekšstāvjiem”, kuri jāaizsargā, bet viņu veiktos noziegumus pret tautu un valsti dēvējat par darbu, kas jāciena? Tātad jūsuprāt, piemēram deputātu pieņemtais OIK, kas nesis valsts ekonomikai miljardiem lielus zaudējumus ir cienījams darbs? Valsts iedzīšana neatmaksājamu ārējo parādu jūgā ir cienījams darbs? Tas, ka mums valstī 30 gadus pēc formālās neatkarības atjaunošanas vēl joprojām nav normālas medicīnas aprūpes ir cienījams darbs? Un visu to neskaitāmo valsts mēroga shēmošanas, nesaimnieciskuma, naudas izšķērdēšanas gadījumu nodošana atklātībai, jūsuprāt, ir mēlnesība? Tad jau arī tās metodes, ko jūs esiet izjutis uz savas ādas no šajā valstī valdošajām mafiozajām struktūrām ir tautas priekšstāvju cienījamā darba rezultāts, bet jūsu šajā rakstā paustā kritika par pastāvošo režīmu vistiešākā mēlnesība.
Jūs aicināt mainīt sistēmu, bet šīs sistēmas balstus pasludināt par “svētajām govīm”, kuras jāaizsargā un kuru “darbs” jāciena. Nespēju saskatīt loģiku šādā apcerējumā. Tāpat nespēju saskatīt loģiku jūsu aicinājumā “ dārgajiem VDD, SAB darbiniekiem, pakalpīgajiem aģentiem, politiķiem, deputātiem, žurnālistiem, valsts un pašvaldību amatpersonām vērsties pret valsts izzagšanu un izsaimniekošanu, no kuras viņi visus šos gadus ir barojušies.

Atbildēt

Tieši šodien ar Covid -19

01.10.2020. 23:24

»

No bļodas rija daudzi

Sarakstu varētu turpināt tam pievienojot vēl vairākus desmitus tūkstošu valsts nodevēju, bet varu saderēt, ka tūdaļ sāksies vaimanas par staļina laiku atgriešanos


un ar PB un Romas kluba programu notiek “pasaules varas” veidošana, iznīcinot cilvēktiesības un pašus cilvēkus. Protams, no 1991. gada tas notiek mērķtiecīgi un secīgi. Step by step!

Atbildēt

Traktors

01.10.2020. 23:23

Paldies, Valdi! Īpaši par konkrētiem uzvārdiem..

Atbildēt

No bļodas rija daudzi

01.10.2020. 23:14

»

Kalnozola kungs! Valsts neiet uz iznīcību!

To mērķtiecīgi ved iznīcībā! Es saprotu, ka ar veselo saprātu to grūti pieņemt! Bet skatieties patiesībai acīs...


Sarakstu varētu turpināt tam pievienojot vēl vairākus desmitus tūkstošu valsts nodevēju, bet varu saderēt, ka tūdaļ sāksies vaimanas par staļina laiku atgriešanos.

Atbildēt

Nekaitiniet mani!

01.10.2020. 20:23

»

Lāsmiņa

Jūs mūs muļķojat,jo piesaucat pavisam maznozīmīgus dokumentus.Kauns!Īstā patiesība jums nepieejama


Tāpat nerakstīšu priekš Pietiek!

Starp citu - lai Pietiek iztulko PB dokumentu un apbruņo ar zināšanām lasītājus!

Cik ilgi Pietiek maldinās savos rakstos privāto tiesību juridisko personu viedokļus uzdodot par publisko tiesību juridisko personu viedokļiem? Nu ja! Nevar iesūdzēt tiesā! Jo, piem., Ilžu Šteinbuku ir daudz arī tāda, kura ir valsts amatpersona kā fiziska persona. Bet fiziska persona neatbild par Pietiek rakstos minētām nebūšanām, atbild tikai ŠTEINBUKA ILZE kā valsts amatpersona un tāda ir tikai viena.

Atbildēt

ZZ$ mēsls Valdis

01.10.2020. 20:14

Kalnozols grib sev pierādīt ka nav mēsls, nožēlojams centiens.

Atbildēt

Valdim

01.10.2020. 20:10

Pats tu Saeimā un visur citur esi bijis viens pamatīgs muldoņa, un vēl sievu esot sitis!

Atbildēt

Lāsmiņa

01.10.2020. 20:02

»

Kalnozola kungs! Valsts neiet uz iznīcību!

To mērķtiecīgi ved iznīcībā! Es saprotu, ka ar veselo saprātu to grūti pieņemt! Bet skatieties patiesībai acīs...


Jūs mūs muļķojat,jo piesaucat pavisam maznozīmīgus dokumentus.Kauns!Īstā patiesība jums nepieejama.

Atbildēt

škasīklis

01.10.2020. 19:58

Valdiņ,ciema muļķītis šeit ir Aldiņš.Tik garus palagus vairāķ nerakstiet.Ne vairāk kā Zewa lapiņas apjomā,bez pleķiem,protams.

Atbildēt

Kalnozola kungs! Valsts neiet uz iznīcību!

01.10.2020. 17:21

To mērķtiecīgi ved iznīcībā! Es saprotu, ka ar veselo saprātu to grūti pieņemt! Bet skatieties patiesībai acīs!

Notiek regulāras diversijas pret valsti. Šodien tiem diversantiem ir vārdi un uzvārdi! Un tā nav nekāda “sazvērestības teorija”.

Diversantiem pret valsts ekonomiku, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības pat izsludināt karastāvokli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: