Menu
Pilnā versija
Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Jānis Miezītis · 19.07.2020. · Komentāri (91)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aizej pie tiem lopiem

19.07.2020. 20:12

un paskaties, ka viņi audzina bērnus, nākošos lopus, ko tu ar visiem runā un dievgovi tēlo. Tiec galā ar vienu ģimeni, ja vari, arī būs daudz

Atbildēt

tv36

19.07.2020. 18:37

»

lauķis

Arī tas tiesa,verga gēns dziļi sēž aitās un kāmīšos,bet ne tikai,tā verdziskā domāšana tiek iebarota jau bērnudārzā,skola,dzīvē


Iebarot jau var jebko, tomēr skolas ēdiens reti kuram kļūst par iecienītāko visa mūža garumā.

Atbildēt

to...

19.07.2020. 18:29

»

...

Vikingi nebija tautība,vikingi bija nodarbošanās.Pēteris pirmais bija no Gotorpas Goldsteinu klana,ar viņu aizsākās rusu paverdzināšana.Goldšteinu klans ir valdošais arī tagad


Krievijas vēsture ir neparedzama. Veseli institūti strāda 24/7 un vēl virsstundas, lai tai izdomātu aizvien jaunas varoņsāgas un vergiem nebūtu par to jākaunas. Neviens nezin, kādas jaunas zojkas kosmodenjanskas un panfilovieši atklāsies rīt. Kurš teica, ka vikingi(russi) ir tauta, vikingi bija Skandināvijā mītoši sirotāji.

Atbildēt

nu, nu...

19.07.2020. 18:24

»


Vai, cik tu gudrs! Un cik daiļi māki izteikties! Un galvenais, ka tev ir fenomenāla atmiņa, jo māki vienu un to pašu daiļo runu atkārtot gandrīz pie katra raksta. Jūs laikam esiet radinieki ar to dzejnieku Maspusānu un pārējiem inteliģentiem kakuēdājiem. Žēl, ka tā tumšā tauta nemāk novērtēt jūsu dižo ieguldījumu vispārējā progresā.

Atbildēt

kolega

19.07.2020. 18:19

Sveiciens visiem cirvjiem.

Atbildēt

...

19.07.2020. 16:44

»

to ...

Russi bija vikingi, kas paverdzināja tagadējos krievus: русский, чей? - russu īpašums. Tikai krievu valodā vārdiem: работа, рабенок, рабеть, ir sakne раб(vergs). Mums un vispār zināmā krievu valoda ir mākslīgi radīta, lai piespiestu dažādu etnosu vergus sarunāties vienā valodā. Slāviem ir 1500 gadus...


Vikingi nebija tautība,vikingi bija nodarbošanās.Pēteris pirmais bija no Gotorpas Goldsteinu klana,ar viņu aizsākās rusu paverdzināšana.Goldšteinu klans ir valdošais arī tagad.
Krievijas vēsturi izdomāja trīs žīdi,Millers,Šlosers un Baijers.

Atbildēt

man patīk

19.07.2020. 16:30

»

Q

Latvieši pateicoties tam ,ka varu sagrābuši partiju deģenerāti ir zaudējuši patiesās dzīves vērtības Dzimtenes mīlestību , ģimeni, bērnus tagad toni nosaka pederasti, zagļi, meļi un kukuļņēmēji, par vienīgo pielūgsmes objektu kļuvusi nauda! Latvija ir nožēlojams valstisks veidojums un nekas nemainīsies...


Viszemākais radījums, mūžīgais vergs, negatīvā selekcija, kam 1000 verdzības gados gēniem uzradusies liekā hromosoma, lapķja, partjanka un pufaika, atļaujas kritizēt Cilvēkus. Pat pigmeju un papuasu spļāviena vērti jūs neesiet.

Atbildēt

to ...

19.07.2020. 16:23

»

...

Tikai krievu valodā vārdi izsaka darbības jēgu vai lietas pielietojumu un nozīmi.Nevienai citai valodai tādas opcijas nav.Te es domāju vairāk seno rusu valoda,mums zināmā krievu valoda ir stipri pārveidota un apgraizīta


Russi bija vikingi, kas paverdzināja tagadējos krievus: русский, чей? - russu īpašums. Tikai krievu valodā vārdiem: работа, рабенок, рабеть, ir sakne раб(vergs). Mums un vispār zināmā krievu valoda ir mākslīgi radīta, lai piespiestu dažādu etnosu vergus sarunāties vienā valodā. Slāviem ir 1500 gadus sena vēsture, bet krievus izdomāja tikai Pēteris I un faktiski ar viņu aizsākās Krievijas valsts.

Atbildēt

lauķis

19.07.2020. 15:23

»

tv36

Varbūt verdziska domāšana ir problēmas pamatā? “Izbijis vergs sapņo par savu vergu” (neatceros, kurš ir teiciena autors


Arī tas tiesa,verga gēns dziļi sēž aitās un kāmīšos,bet ne tikai,tā verdziskā domāšana tiek iebarota jau bērnudārzā,skola,dzīvē.

Atbildēt

tv36

19.07.2020. 15:09

»

lauķis

Viss pareizi,verdzībā cilvēka vērtību mēra naudā


Varbūt verdziska domāšana ir problēmas pamatā? “Izbijis vergs sapņo par savu vergu” (neatceros, kurš ir teiciena autors).

Atbildēt

tā arī domāju par autoru

19.07.2020. 14:52

katrs par sevi..................

Atbildēt

Q

19.07.2020. 14:41

Latvieši pateicoties tam ,ka varu sagrābuši partiju deģenerāti ir zaudējuši patiesās dzīves vērtības Dzimtenes mīlestību , ģimeni, bērnus tagad toni nosaka pederasti, zagļi, meļi un kukuļņēmēji, par vienīgo pielūgsmes objektu kļuvusi nauda! Latvija ir nožēlojams valstisks veidojums un nekas nemainīsies ,kamēr tie kas izveidojuši šo pārpratumu netiks tiesāti un sodīti!

Atbildēt

Karma vergot

19.07.2020. 14:31

Vergturis savam vergam gādāja pajumti,apģērbu un ēdienu.Vergs bija no nodokļiem brīvs.Feodālās klaušas bija desmitā tiesa,10%.Saki,cik lieli ir Tevis maksātie ,,brīvā tirgus,, nodokļi;ienākumu,pievienotās vērtības,akcīzes preču,transporta,zemes,mājokļa,elektrības,ūdens,uzņēmuma,banku?Nodokļiem ir tendence augt.
 Pirmie divi paņem pusi no Tavas algas.Nez ka un pa kuru laiku Tev iegalvoja,ka nodokļu verdzība ir brīvība.Nez kāpēc to sauc par ,,brīvību,, , ,,progresu,, un augstāku dzīves līmeni?Ja vēlies verga dzīvi,domā vergu domas un skaties TV,tur ik vakaru rāda briesmas,kas apdraud vergu dvēseles.Bailes ir bizness.Tu esi vergs ,sava izskalotā prāta vergs.

Atbildēt

nožēlas necienīgi

19.07.2020. 14:30

Muļķības liela apjomā.Domāt vajag,un rakstīt-nevajag.Tikai tad,ja grib izgāzties,tad čiekurs .rsā.

Atbildēt

tv36

19.07.2020. 14:30

»

lauķis

Vai tad cilvēka būtība un sūtība nav radīt un pilnveidoties?Ja cilvēks nav vergs viņam ir tiesības pašam noteikt savu vērtību,nevis kaut kādam darba devējam


Vai mēs runājam par darba atalgojumu vai cilvēka vērtību filozofiskā kontekstā? Ja par pirmo, tad ir pieprasījums un piedāvājums. Ja par filozofiju- tad komentāru sadaļa būs par šauru. :)
Par pilnveidošanos pilnībā piekrītu. Un arī šo katrs interpretē pa savam.

Atbildēt

lauķis

19.07.2020. 14:19

»

tv36

Samērā labs orientieris algu apmēra ziņā ir šis- https://www.algas.lv/salaryinfo


Vai tad cilvēka būtība un sūtība nav radīt un pilnveidoties?Ja cilvēks nav vergs viņam ir tiesības pašam noteikt savu vērtību,nevis kaut kādam darba devējam.

Atbildēt

...

19.07.2020. 14:17

»

bet man

visvairāk krīt uz nerviem tā krievu dēvēšana par krievu tautības cilvēkiem,dziesmu izpildīšana nevis dziedāšana/no krievu ispolņjaet/un pilnīgā epidēmija ar "šiem te,šajos te,šī te".Tā tagad runā gandrīz visi žurnālisti,politiķi u.c.Nevis šī mērkaķošanās,bet šī te mērkaķošanās...


Tikai krievu valodā vārdi izsaka darbības jēgu vai lietas pielietojumu un nozīmi.Nevienai citai valodai tādas opcijas nav.Te es domāju vairāk seno rusu valoda,mums zināmā krievu valoda ir stipri pārveidota un apgraizīta.

Atbildēt

tv36

19.07.2020. 14:13

»

lauķis

Nav pienākums slēgt šādu līgumu,bet nav arī alternatīvas,ēst ta gribās,visur tie līgumi tipveida


Samērā labs orientieris algu apmēra ziņā ir šis- https://www.algas.lv/salaryinfo

Atkarībā no zināšanām, pieredzes, iemaņu kvalitātes utt. var puslīdz objektīvi izvērtēt darba piedāvājumus, manuprāt.Atbildēt

Jā, bet

19.07.2020. 14:07

»

si-si-dra

autora lopa pašprezentācija ir priekšzīmīgi lopīga


Izskatās, ka tu tajā rakstā kā spogulī esi ieraudzījis sevi un redzētais tev nav paticis. Tad nu atliek tikai kaut kā mēģināt ieņirgt par raksta autoru.

Atbildēt

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

19.07.2020. 14:05

sīklops ar nosaukumu Jaņis Mīzītis.

Atbildēt

bet man

19.07.2020. 14:01

visvairāk krīt uz nerviem tā krievu dēvēšana par krievu tautības cilvēkiem,dziesmu izpildīšana nevis dziedāšana/no krievu ispolņjaet/un pilnīgā epidēmija ar "šiem te,šajos te,šī te".Tā tagad runā gandrīz visi žurnālisti,politiķi u.c.Nevis šī mērkaķošanās,bet šī te mērkaķošanās.

Atbildēt

lauķis

19.07.2020. 13:59

»

tv36

Tik radikāli tas nebija domāts


Nav pienākums slēgt šādu līgumu,bet nav arī alternatīvas,ēst ta gribās,visur tie līgumi tipveida.
Vai cilvēks pats ir tiesīgs noteikt sava darba cenu?

Atbildēt

tv36

19.07.2020. 13:52

»

lauķis

Zelta vārdi!Tikai muļķim vajadzīgi priekšnieki, vagari,parazīti un vergturi,brīvam cilvēkam ne


Tik radikāli tas nebija domāts.
Pirms stāšanās darbā kādā uzņēmumā, abas puses paraksta līgumu. Ja darba nosacījumi neatbilst darbinieka vēlmēm, nav pienākums slēgt šādu līgumu, vai ne?

Atbildēt

lauķis

19.07.2020. 13:44

»

tv36

Ja jāizjūt tāds pazemojums, esot darba ņēmēja lomā, kas traucē kļūt par pašnodarbināto


Zelta vārdi!Tikai muļķim vajadzīgi priekšnieki, vagari,parazīti un vergturi,brīvam cilvēkam ne.

Atbildēt

si-si-dra

19.07.2020. 13:38

autora lopa pašprezentācija ir priekšzīmīgi lopīga.

Atbildēt

Vai dots devējam atdodas?

19.07.2020. 13:13

»

Ciklops

Redzēsim, ck aktīvi sarosīsis lopi komentāros


Es atdodu savu darbu, veselību un visu nopelnīto tam, ko piesavinājušies varenie uzņēmumu īpašnieki, iz;nemot verga algu. Un šie varenie saucas -DARBA DEV:ĒJI", es atdodu savu darbu, zināšanas - esmu lūdzējs - darba ņēmējs. Vai kaut ko saprati, kā sagroza būtību un kāda tam nozīme, kur "darba devējs"- tas varenais, bez manis tu nomirtu badā ..., tu - darba ņēmējs - lupata, niecība, ubags, lūdzējs ...

Vai saprati - viss apgriezts otrādi un pamēģini to mainīt - ko tu, nejēga- darba ņēmeējs, saproti no uzņēmēja rūpes un varenības, tu komunists, gribi visu pārdalīt, atņemt man. varenajam. Ja kas, palasi Vikipēdijā, kas ir darbs. Dots darbs īstajam "darba devējam" atdodas ar verga algu. Princips "dots devējam atdodas" nedarbojas, parezāk - ir samainīts vietām. Īstie vardi - VARENO konfederācija un NABAGO (vergu) konfederācija - nevis darba devēju un darba ņēmēju konfederācijas.

Tā var turpināt.

Atbildēt

Dzidra, kas sniedz pakalpojumus

19.07.2020. 12:59

Kādreiz bija prostitūcija -meieteņu PAKALPOJUMI, ir un palik pakalpojumi. BIJA - medicīniskā aprūpe, TAGAD - pakalpojumi. Bija "sadzīves apkalpošanas kombināti- bitovoje obsluživanije, TAGAD - sasdzīves pakalpojumi. BIJA - matu griešana, TAGAD - friziera pakalpojumi. BIJA zobārstniecība, TAGAD zobārsta pakalpojumi. AGRĀD koris dziedāja - TAGAD sniedz dziedāšanas pakalpojumus. BIJA teātra izrāde, TAGAD - aktieru teātra pakalpojumi.
Vakar Latvijas Radio saka, ka BIJA vācu okupācijas laiki un padomju okupācijas laiki - te nu bija, saukt īstajos vārdos vaču un krievu, nu ni. ni. KRIEVUS pieminēt ir "netoleranti", bet vāciešus, zviedrus, poļus utt., var pieminēt kā okupantus.

Te ir tikai daži piemēri. Latvijas Radio ūrnālisti un intervējamie muld vienā muldēšanā - viss ir PAKALPOJUMI, Tev deputāti pakalp, minisri pakalpo, valdība pakalpo, ārsti pakalpo, sporta treneri pakalpo, skolotāji pakalpo, nomenklatūra pakalpo tev. Nu ko, tu kungs un dievs - bet VERGS vēl gribi, ka šodien VERGIEM vai visi, visa sabiedrība TEV vergam pakalpo, kā parazītam.

Atbildēt

Ciklops

19.07.2020. 12:56

Redzēsim, ck aktīvi sarosīsis lopi komentāros...

Atbildēt

Asiirietis

19.07.2020. 12:35

Ļoti precīzi viss pateikts. Paldies autoram par skaidru domu un drosmi to pateikt acīs visiem tiem, kuri nav cilvēka statusa cienīgi un savā lopiskajā aprobežotībā kalpo vienīgi naudai un mantai.

Atbildēt

Mirdza

19.07.2020. 12:34

Sapratu. Paldies! Visa šeit izlasītā vārdā ir tikai viena iespēja - pilnīga LV izglītības sistēmas revīzija. Mūsu jaunatne tiek debilizēta jau no bērna kājas un apzināti pataisīta par lopiem. Kā vārdā? Visticamāk - naudas vārdā.
Bet par to "cīņu par mieru" teica Armēņu radio, nevis čigāns.

Atbildēt

Gudrais muļķis

19.07.2020. 12:28

Te atkal raksta gudrais muļķis. Viņš neko nesaprot un nezina, ka cilvēks gadu tūkstošos ir tas pats, ka ir bijis, nepaliek ne gudrāks, ne muļķīgāks uz savām iekārēm, alkatību vai uz "savu ādu". Viss mainās tikai ar informācijas lauku, bet kas neietekmē cilvēka dabu.

Cilvēks ir tāds pat dzīvnieks, kā vsas radības - nodzīvo viņam iedoto laiku un aiziet nebūtībā, kā puputeklis - bez jēgas un satura nodzīvo savu laiku.

Bert lai cilvķs kaut cik atšķirtos ar savu pr';atu no dzīvnieka, viņu jāmāca no bērnības labestību pret līdzcilvēkiem, kas dzīvniekiem jau ielikts dabā un to viņš nemaina. Kādas muļķības mēs iemācam bērniem, kādas iepotējam caur visstulbāko partiju - reliģiju, arī pieaugušajiem, tādi arī esam. Cilvēks ir dzīvnieks PLUS necilvēcīga, ar neprātu organizēta attieksme pret otru cilvēku.

Padomju (nevis okupantu ar savām zvērībām) ideoloģija bija pasaulē vishumānākā, pareizākā un vistiesiskākā, ja vēl būtu varējis atmest okupantu privilēģijas, zagšanu, koupciju ...

Atbildēt

Secinājums

19.07.2020. 12:21

Tagad tikai atliek sākt visus dalīt: Lops un nav Lops. Un kas no tā mainīsies. Pateikšu priekšā - Manējais, tātad nav lops; Nepiekrīt man, tātad ir lops!

Atbildēt

jaajaa

19.07.2020. 12:12

...un ?...:D...tā ir mūsdienu attīstītā homo sapiens definīcija - "uz veikalu" un "lielīties"...un attiecas tas uz visu pasaules populāciju...un vairākuma demokrātija ir pamats tam, ka pašā būtībā strauji kaut ko izmainīt nav iespējams...pilnīgs "bezcers" ir homo sapiens nākotne uz šīs planētas...un vairs nav vērts iespringt...:)

Atbildēt

tv36

19.07.2020. 11:52

Orvels tomēr uzrunā vairāk.

http://gramataselektroniski.blogspot.com/2010/07/dzivnieku-ferma-dzordzs-orvels.html

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: