Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zane

02.02.2018. 12:48

»

Lība

Nav runa par izlikšanos va nē! Vienkārši miniet faktus, pašiem būs vairāk par ko diskutēt :-D


nu velciet ārā taču tās avīzes, portālus, kur pat to meža gaļas kontrabandu rakstīja un diskutējiet savā medību konferencē zaļi palikdami! Jums trūkst preses materiālu? Ja pārkopēšu te visu Medniekiem.lv saturu, tad, galviņas medniekiem neviens neglāstīs, un 16.februāra konferencē vienīgā ņemšanās būs, ko pasākt ar meža gaļas biznesmeņa Zariņa un VMD medību daļas referenta Zihmaņa kopīgo portālu.

Atbildēt

Lībiņai trūkst piemēru?

02.02.2018. 11:50

Meža dienesta ziņa.Valsts meža dienests,veicot iekšēju izmeklēšanu,atklājis lielu krāpšanos Rīgas reģionālajā virsmezniecībā(RRVM)un VMD centrālajā aparātā,kā rezultātā tiek apšaubīta no 2005.līdz 2009.gadam izdotu vismaz 76 mednieku apliecību likumība.Iespējams,ka viens no "apšaubītajiem ieguvējiem" ir ekspremjers Aigars Kalvītis.

Atbildēt

:)

02.02.2018. 11:48

»

Fakts

Vācijā tikko notiesāta policiste, par mednieka apvainošanu


varbūt tas biji tu? no Lejassaksijas ciemata? :)

Atbildēt

Fakts

02.02.2018. 11:41

Vācijā tikko notiesāta policiste, par mednieka apvainošanu.

Atbildēt

Ministrijā bīda kažokādu un medījuma gaļas pārstrādi kā medību papildnozari

02.02.2018. 11:30

Tagad nav atļautas plēsēju dzinējmedības, jo Eiropas Savienībā vilks un lūsis ir gluži vai svēto kārtā. Tomēr mums ir Silavas zinātnieka Jāņa Ozoliņa pētījums, kas ar zinātniskiem datiem pierāda, ka meža dzīvnieku populācija valstī ir pārmērīga, un tas palīdz argumentēt medību prasības.
Ministrijā esam domājuši par problēmu, kā panākt medību saimniecības attīstību, proti, lai gan lauksaimnieks, gan mednieks būtu ieinteresēts, lai medījums kļūtu ienesīgs (!!)Tā būtu kažokādu un medījuma gaļas pārstrāde kā līdzvērtīga medību papildnozare. Par pirmo soli var uzskatīt viena miljona eiro atbalstu saldētavu iegādei. Kaut arī tas ir piliens jūrā, sākums ir. Rīkojam arī seminārus, lai mācītu medniekiem, ko iesākt ar medījumu, jo pašpatēriņš vien nerisina medību saimniecības attīstību valstiskā mērogā.
Jānis Bārs, referents, Zemkopības ministrija/ LA, 08.2015

Atbildēt

Zane

02.02.2018. 11:27

»

Lība

Kas, Jūsuprāt, šajā sistēmā tieši ir necaurspīdīgs? Fakti, piemēri


Neizliecieties par vientiesi. Visa nozare kopumā. Kaut vai medījuma gaļas aprite. Tie 2 mednieki, kas tika pieķerti un sodīti par nelegālu iesaisti gaļas apritē, ir tikai maza, niecīga daļiņa no tās nosegtās un nopogātās "bedres", kas vispār Latvijā medību biznesā notiek. Parunājiet vairāk ar pašiem medniekiem. Tas gadījums ar 1200 izņemtajām meža gaļas kārbām Cēsu ražotnē, utt.

Atbildēt

Lība

02.02.2018. 11:17

»

Ēriks

Es tajos aptaujas jautājumos ieliktu vēl vienu


Kā tieši mednieki apdraud sabiedrību?

Atbildēt

Attopieties, beidzot!

02.02.2018. 10:52

Uz 26.janvāri medību izklaides cienītāji bija nošāvuši jau 77 LATVIJAS LŪŠUS!
Uz 1.februāri bija nošāvuši jau 84 LATVIJAS LŪŠI!

Izšauj Latvijā retu, saudzējamu un skaistu savvaļas dzīvnieku, kas nevienam nekādu apdraudējumu nedara! VĪRI, vai jums ir prāts ?!!

Atbildēt

piekrītu Jutai

02.02.2018. 10:34

“Es nebrīnītos, ka idejiski šāds lēmums par (oligarhu) lietas izbeigšānu ir dzimis kādās medībās”, Juta Strīķe, bijusī KNAB priekšnieka vietniece (LNT, 24.02.2017).

Atbildēt

Moše

02.02.2018. 10:29

»

Icaks.

Muļķis vai liekulis? Kautuvē iekšpusē kaut reizi esi bijis


īpaši ,kur liellopu košerē ...

Atbildēt

Zane

02.02.2018. 10:26

Sabiedrība jau pagājušajā gadā, pēc skandāla ar Alūksnes lūsenes nošaušanu, pieprasīja nozares uzraugu atbildību. Atbildību par situāciju medību jomā kopumā kā ilgstoši pilnīgi necaurspīdīgā veidā uzturētu sistēmu. Par ko atbildīga Zemkopības ministrija.
Jau pagājušajā gadā tika teikts, ka ir pamats sistēmā veikt nopietnas izmaiņas. Normālā, attīstītā Eiropas valstī sabiedrībai ir jābūt iespējai šo procesu kontrolēt. Sabiedrība vairs nevar atļauties maksāt ar saviem vērtīgajiem dabas resursiem par nesakārtotu nozari. Nevaram vairs turpināt medības atstāt „katra sevis cienoša mednieka ziņā”.

Atbildēt

Toms

02.02.2018. 10:10

Dodiet šurp tās Turības anketas, gribu aizpildīt. Sabiedrības viedoklim jābūt reālam nevis nopirktam. Kur tās anketas var dabūt? Kas tās izplata?

Atbildēt

Vaira3000

02.02.2018. 10:07

»

Anubiss

Nē kautuvē ļauts lops nav nekas barbarisks,jo tas tiek darīts visas sabiedrības labā,bet mednieki slepkavot tikai savu interešu vadīti


tev ir dubulto standartu problema. Miljoniem slepkavibu ir pienemamas, ja tas notiek "sabiedribas labaa"- iemesls, kuru var staipiit kaa neilona zekjubikses.
Genociidi pret cilvekiem, tautaam ari notiek "sabiedribas labaa". Tada pati logika.

Atbildēt

Lūsis

02.02.2018. 09:54

SLEPKAVAS

УБИЙЦЫ

Atbildēt

Vairis

02.02.2018. 09:36

Malači! Beidzot TAS ir noticis!

Atbildēt

Latvijas vilki un lūši

02.02.2018. 08:44

»

:)

Ja pārstāvējāt Latvijas vilkus un lūšus :), vairāk sēdējāt uns skatījāties uz cilvēkiem par kuriem uzrakstīt pēc tam pretīgāku rakstu, nevis iedziļinājaties diskusijā ssrunā


Kur sēdēju? Sēž cietumā.
Neko neesmu rakstījusi.
Pirmo Latvijas Republikas tiesvedības procesu, pret VMD generāldirektora rīkojumu un lēmumu, uzsākusi gan.

Atbildēt

Latvijas vilki un lūši

02.02.2018. 08:39

»

ko var muldēt

Lūšiem vairāk par četriem mazuļiem nedzimst


Latvijā tika novērota lūšu mamma ar 5 mazułiem, un ārzemēs ar 7. Ir pat video uzñemts, un fotosesija fotogrāfēta.

Atbildēt

ko var muldēt

02.02.2018. 08:35

»

zinošais

Tā ir veca bilde. Tante lielījās ar nošautu lūšu mammu, kurai bija 6 mazuļi


Lūšiem vairāk par četriem mazuļiem nedzimst.

Atbildēt

:)

02.02.2018. 08:03

»

Latvijas vilki un lūši

Łoti labs raksturojums...


Ja pārstāvējāt Latvijas vilkus un lūšus :), vairāk sēdējāt uns skatījāties uz cilvēkiem par kuriem uzrakstīt pēc tam pretīgāku rakstu, nevis iedziļinājaties diskusijā ssrunā.

Atbildēt

Jorēns

02.02.2018. 08:00

Visa Oltes kompānija tagad varēs slaktēt dzīvniekus uz nebēdu, Olte, kā deputāts, atļaus šaut arī Rīgā

Atbildēt

nofotografēties ar mirušu dzīvnieku

02.02.2018. 00:37

Skatoties uz to bildi ar nošauto lūseni un sievieti, nāk prātā kādas režisores teiktais pēc Ulriha Zeidla filmas "Safari" noskatīšanās:

Vai jūs zinājāt, ka nofotografēties ar mirušu dzīvnieku, iespējams, ir vissarežģītākais medību posms? Ja dzīvnieka ķermeņa masa daudzkārt pārsniedz jūsējo – tā var izrādīties tiešām titāniska cīņa..

Šajā gadījumā meža darbiniecei noteikti nebija milzīga cīņa ar beigtās lūsenes ķermeni, kura bija iznākusi pretī sievietei, lai aizstāvētu savus bērnus.

Atbildēt

he

02.02.2018. 00:19

»

Vilks

Galvenais aizsargāt zilos un medniekus aizsūtīt uz Sibīriju kā Staļinalaikā


Staļin laikā vilkus likvidēja 100%, pat prēmijas maksāja. A tādus dīkdieņus...

Atbildēt

Ģirts

02.02.2018. 00:02

»

aliments

Šonedēļ, varētu būt trešdiena Viļķenes pagastā Limbažu novads, tika nomedīti 5 vilki. Neviens tur pagastā neraudāja par nomedītajiem vilkiem, vismaz to neizrādija, bet tie paši ogotāji un sēņotāji bija pozitīvi noskaņoti, sakot, ka varēs droši iet mežā.Tas ne kas, ka vilki pēc dienas varēja būt jau ...


Nav tādas lietas kā prevencijas neesamība lauksaimniecībā drošībai pret aizsargājamām dzīvnieku sugām Eiropas Savienības valstīs. Žogi, speciāli apmācīti suņi, lasi Silavas plānu. Beidzot jākāpj ārā no tiem „bērnu autiņiem”. Nevar uz vienas saimniecības nozares rēķina slaktēt visai sabiedrībai piederošu dabas resursu. Tās nav sabiedrības intereses. Ne par kādu ražošanu vai neražošanu te nav runas. Nokavēta atpalicība, kas beidzot jālikvidē.

Atbildēt

Ēriks

01.02.2018. 23:36

Es tajos aptaujas jautājumos ieliktu vēl vienu:

- Mednieki ir drauds sabiedrībai

Atbildēt

aliments

01.02.2018. 23:14

Šonedēļ, varētu būt trešdiena Viļķenes pagastā Limbažu novads, tika nomedīti 5 vilki. Neviens tur pagastā neraudāja par nomedītajiem vilkiem, vismaz to neizrādija, bet tie paši ogotāji un sēņotāji bija pozitīvi noskaņoti, sakot, ka varēs droši iet mežā.Tas ne kas, ka vilki pēc dienas varēja būt jau citā vietā, piemēram Saulkrastu apkārtnē, kur nolasītu no vasarnīcām nepieskatītus mājdzīvniekus.

Atbildēt

mednieku brīvā laika nodarbes - nekādi čiki briki

01.02.2018. 23:05

Visticamāk, ka Latvijas uzņēmums “D Dupleks” ražos munīciju CVR (T) bruņumašīnām, kuras ir Nacionālo bruņoto spēku (NBS) rīcībā. Pēc “Latvijas Avīzes” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, šim uzņēmumam, ir atbilstošās spējas, lai spētu izpildīt potenciālo Aizsardzības ministrijas pasūtījumu...varot uzsist uz pleca Latvijas uzņēmumiem, kas darbojas aizsardzība industrijā, jo gribētāji uz piegādi esot bijuši vairāki un var redzēt, ka šī nozare attīstoties

Raksturojot biznesa īpatnības drošības un aizsardzības uzņēmumu jomā, E. Egle uzsvēra, ka šos uzņēmumus var saukt par maratonistiem. “Projekti šiem uzņēmumiem ir apjomīgi, to realizācija prasa vairāk laika nekā citās jomās. Tas nav nekāds čiki-briki, jo ir liels skaits procedūru, tostarp nepieciešams iziet stingru militāro sertifikāciju,” skaidroja E. Egle.
LA, 12.2017

Atbildēt

biznesa attiecības ar nozares pārvaldniekiem

01.02.2018. 22:37

»

Alias

Tā "it kā" anketa - tā tik tiešām ir augstskolas anketa??? Tādu varētu sastādīt specskolas absolvents,bet ne jau augstskolas students - lai gan,kas nu tā par augstskolu,paredzēta tupešiem,kuri tikai par naudu tādas infantilas anketas spēj sastādīt. Bet nu,ja attiecīgs līmenis ir arī auditorijai,tad ...


Tas jau vēl nebūtu nekas, ja kāds students ar tādu anketu ampelētos, bet šāda aptauja jau tiek izdalītas mūsu brašajiem medniekiem, izplatītas kolektīvos pa visu Latviju. Un pēc tam tas sviesta izstrādājums tiks prezentēts kā visas sabiedrības viedoklis pret medniekiem un savvaļas dzīvniekiem! Ar gudrie ģīmjiem tiks paziņots konferencē, pēc tam ielikts zinātniskajā pētījumā, kā reāli veikts pētījums ar visām atsaucēm. Vai tad kāds tur vēlāk cels augšā un pētīs tās anketas saturu? Svarīgi, ka priekšgalā būs bijis kāds Dr... un papīrs pacieš visu!

Atbildēt

Alias

01.02.2018. 22:02

Tā "it kā" anketa - tā tik tiešām ir augstskolas anketa??? Tādu varētu sastādīt specskolas absolvents,bet ne jau augstskolas students - lai gan,kas nu tā par augstskolu,paredzēta tupešiem,kuri tikai par naudu tādas infantilas anketas spēj sastādīt. Bet nu,ja attiecīgs līmenis ir arī auditorijai,tad jau vispār nav,ko brīnīties - pilnīgākā muļķu māja. Sievišķi attēlā gan labprāt nokniebtu...

Atbildēt

bet Līcītis joko tālāk

01.02.2018. 21:54

Bergmanis nav atklājis visus kara noslēpumus. Nākamais ķēdes posms ir malu mednieku iesaistīšana aizsardzības nostiprināšanā. Brakonjēru arī esot tūkstošiem, un visi izveicīgāki un nenotveramāki par ņinzjām.

Atbildēt

operācija "marmelāde

01.02.2018. 21:51

patīk Jāņa Baumaņa, Haralda Barvika, Valtera Lūša, Anda Krēsliņa, Jāņa Bāra, Lindas Dombrovskas marmelāde

Atbildēt

turpin. Līcīša iesmējiens

01.02.2018. 21:45

Mednieku klubos ir Volhovā dienējušie ar pieredzi un izturīga jaunatne labā fiziskajā, un visi kā viens – ar ārkārtējām izdzīvošanas prasmēm mežā. Laužot pa maizes gabalam, uzdzerot strauta ūdeni, pārtiekot tikai no mellenēm un brūklenēm, aļņa gaļas konserviem un mežacūkas dūmu desām, vīri var pavadīt biezoknī un ienaidnieka aizmugurē nedēļām, mēnešiem ilgi. Draņķīgi, bet vienīgais, uz ko mednieki nav uztrenēti un pieraduši, ka viņiem šauj pretī.

Atbildēt

Latvijas vilki un lūši

01.02.2018. 21:40

»

900 bises NATO / LA iesmej

Stiprinot pagaidām šķirbaino, maza dzīvā spēka balstīto noturēšanas līniju, 9000 bises būs labi palīgi, kamēr ierodas sabiedrotie amerikāņi un angļi. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās...


Łoti labs raksturojums!
Tikai mednieki esot 25 000. Ja 9 000 bises, pārējie ar iesmiem stāv ap ugunskuru, un mutē pievilināšanas svilpēm? Interesanti, svilps ienaidniekiem ar tām pašām, ar kurām lapsas pievilina, vai baurus?
Ieroči gan šiem varētu būt labāki, nekā NBS. Nu tiem, kuriem vēl rudzu bises aizkērušās, gan Aizsardzības Ministrija pieškirs līdzekłus- labāku iegādei. Kā nekā, pirmie Tēvijas sargi būs.
Šo jautājumu Aizsardzības Ministram noteikti pēc laika " atdzīvināsim ".

Atbildēt

900 bises NATO / LA iesmej

01.02.2018. 21:31

Stiprinot pagaidām šķirbaino, maza dzīvā spēka balstīto noturēšanas līniju, 9000 bises būs labi palīgi, kamēr ierodas sabiedrotie amerikāņi un angļi. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei. Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. Mednieki teicami pazīst mežu, izseko un slapstās kā indiāņi, kaujas taktikā pretinieku ņem uz grauda no slēpņa, no torņa un uz gaidi. Prot likt cilpas, maskēt lamatas un rakt vilku bedres, kur gūstā iekristu ne tikai zaldāti un oficieri.. /LA

Atbildēt

pa kameru sitas un

01.02.2018. 21:06

»

Vai ko dara?

Aldis Baumanis Dr.paed., rektors un valdes priekšsēdētājs


cik zinu Rostovskim pieder vegānu restorāns

Atbildēt

Vai ko dara?

01.02.2018. 20:59

»

brīnums

Vadība guļ? Vai ko dara


Aldis Baumanis Dr.paed., rektors un valdes priekšsēdētājs

Aigars Rostovskis, D.M.Soc, Attīstības padomes priekšsēdētājs

Atbildēt

Latvijas vilki un lūši

01.02.2018. 20:57

»

brīnums

Vadība guļ? Vai ko dara


Visticamāk vēl sponsorē šo " profesionālismu ".

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

01.02.2018. 20:43

»

Latvijas vilki un lūši

Par cik medniekiem tagad sadarbība ar Aizsardzības Ministriju, ne tikai Zemkopības, no kurienes līdzekłus iegūst mednieku vajadzībām, tad pēc laika būs jāpainteresējas: cik mednieku būs iestājušies brīvprātīgo aizsargu rindās, kā pirmie kareivji blakus NBS? Un kādas apmācības izgājuši? Jo dzīvniekus...


Šis (un visi pārējie prodžekti) ir tikai naudas apgūšana. No militārā viedokļa, mednieku (un kājnieku) ieročiem sen vairs nav nekādas militārās nozīmes (tikpat labi var trenēties zobenu cīņās, šaušanā ar kaķeni un loku). Tikpat labi var visas mājsaimnieces, kas virtuvē ar nazi griež desu, ieskaitīt profesionālo killeru rezrvē, kuri ar nazi sliktajiem puišiem rīkles griež :D Medībās vīri ar šaujamieiem iegūs gaļu. Karā galvenais ir slēpšnās no pretinieka, tur ir pilnīgi cita stratēģija un taktika...

Atbildēt

Nogalināšana prieka pēc

01.02.2018. 20:42

Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātē.

Atbildēt

Latvijas vilki un lūši

01.02.2018. 20:41

»

Čiekurs Egles dēls

Mums pērnie alņi staigā kā tramvaji pa Barona ielu, nobarojušies, spīd un laistās, bet... šaut nevar, limits nav iedalīts! Bet kolektīva vadītāju par postījumiem regulāri sauc uz sanāksmēm, visas platības par postījumiem sarkanas sazīmētas...


Esmu ne tikai lauksaimnieks, bet arī dzīvoju pie meža. Un vēl, ne tikai kopju mežus, bet arī braucu pa pasauli. Apcełoju Ameriku. Un te jautājums: Biju rajonā, kur dzīvo Grizli lāči. Tur dēł atstāta ēdiena mašīnā, lāči izdemulē 150 mašīnas gadā. Kad vēroju uzñemto video ar slēpto kameru, vai miru no smiekliem par šo aktivitātēm. Tur visur tiek audzināta sabiedrība, pašiem pasargāt savus īpašumus. Kas pie mums būtu, ja lāči izdemulētu kaut 5 mašīnas?
Mums vienīgais veids ir izšaušana! Mazā Valstī, ar mazu dzīvnieku un resursu skaitu!
Kāpēc Jūs aizslēdziet savas mājas, dzīvokłus, mašīnas? Kāpēc neatstājiet visu vałā, kā uz lauka?
Es tikko pārbraucu no Itālijas. Ieraudzīju aitu ganāmpulku apelsīnu laukos, kāri ēdot apelsīna lapas no koka. Aizskrēju fotogrāfēt.
Pēc pāris foto knipšiem, pie manas kājas jau atradās gana suñi. Pēc pāris minūtēm uzradās gans. Mums, vasaras sezonā, aitas arī 7 dienas netiek pieskatītas.
Tā kā ir pie mums, nav nekur. Nu varbūt Krievijā! Jo šīs " mednieku tradīcijas " un " stils ", nav mainījies, ne par %.
Mēs visu risinam- izšaujot!

Atbildēt

Latvijas vilki un lūši

01.02.2018. 20:28

»

džast ze vei jū laik it!

Barviks ar Baumani sēž katrs savā grāvī un sten:), tā kā nekāda mīla vairs abus nesaista


Par cik medniekiem tagad sadarbība ar Aizsardzības Ministriju, ne tikai Zemkopības, no kurienes līdzekłus iegūst mednieku vajadzībām, tad pēc laika būs jāpainteresējas: cik mednieku būs iestājušies brīvprātīgo aizsargu rindās, kā pirmie kareivji blakus NBS? Un kādas apmācības izgājuši? Jo dzīvniekus viñi gan sakropło, tā ka, ar šaušanu ir so-so. Šad un tad arī savam kolēgim kādu lodi sānos vai galvā ielaiž.
Vai arī tagad tikai bērniem geogrāfiju pasniegšot ( tagad to darīs mednieki, skolotāji ir devalvējami ). Un sañems par to naudiñu arī no Aizsardzības Ministrijas.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

01.02.2018. 20:27

»

Latvijas vilki un lūši

To Čiekurs Egles dēls...


Mums pērnie alņi staigā kā tramvaji pa Barona ielu, nobarojušies, spīd un laistās, bet... šaut nevar, limits nav iedalīts! Bet kolektīva vadītāju par postījumiem regulāri sauc uz sanāksmēm, visas platības par postījumiem sarkanas sazīmētas.
Tie, kuri kabinetos lemj, mežā nav bijuši tādā attālumā, kā Rīga lidz mežam... Bet viņiem, nabadziņiem, jau arī "sabiedrības" viedoklis jāņem vērā, citādi nākamjās vēlēšanās nenobalsos. Un, par vēlētājiem runājot, instagrammā tup vairāk ļaužu, nekā mežā... :(

Atbildēt

džast ze vei jū laik it!

01.02.2018. 20:13

Barviks ar Baumani sēž katrs savā grāvī un sten:), tā kā nekāda mīla vairs abus nesaista:)))

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: