Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pietiek fabricēt!

11.02.2020. 14:11

Paceliet lietas ko "izmeklējusi" Veroņika Čuprika! Kaut vai Baložu lietu. No safabricējumu un viltojumu apjoma, prastuma un bezkaunības jums atkārsies žoklis... Galvenā pasūtīto lietu ražotāja tieslietu-iekšlietu sistēmā. Protams ka visās 3 dimensijās ap viņu ir labi organizēts noziedznieku grupējums kas kontrolē visu kas notiek valstī.

Atbildēt

čekas hierarhija

07.02.2020. 13:01

Vai jums neliekas ka viss ir relatīvi, pat triviāli vienkārši ???
1. smerdelis čekistelis putlers (okurok, belaja moļ), kurš visdrīzāk sen likvidēts, bet kautkāds aktieris tur viņa lomā rēgojas
2. viņa bijušais komandieris zavickis (kas zina kurš kuru tagad komandē?)
3. bandīts-kontrabandists resnais sazinovs
4. "izmeklētāja" čuprikadabra
5. utt.
Protams ka visur pastāv cieši sānu atzarojumi-sazarojumi uz tieslietu sistēmu, iekšlietu sistēmu, drošības sistēmu, SAB, KNAB, VID, robežsardzi, muitu, VVD, bankām, notāriem, ekspertiem, advokātiem utt.
Un vēl visādi speciāli iecelti, dziļi atkarīgi jefiņi deputātos, valdībā un pašvaldībās, kuriem liekas ka tiem ir kāda teikšana.
Viss augstākminētais ir pilns ar čekistiem un jefiņiem, un atrodas moskovijas absolūtā virskontrolē (par to kas kontrolē moskoviju, ES, ASV un bankas nerunāsim, bet paturēsim to prātā).
Varas sistēma ir pilnībā sapuvusi un bez tās totālas likvidācijas un čekistu masveida arestiem-izolācijas nekādas izmaiņas nevar sagaidīt.
Tikai K.Ulmaņa un/vai M.Sakašvili metodes var kautko mainīt šajā čekistu varas nebūt ne sausajā atejā.

Atbildēt

ohoa

16.02.2019. 01:23

Jāpiezīmē, apzinātu ieslodzītā noindēšanu, kurš atradās Rīgas Centrālcietumā...

Atbildēt

ohai

16.02.2019. 01:22

Interesanti, ka cilvēka noindēšanu, kuru veica Iekšlietu ministrijas darbinieks, tika iztiesāta, kā slepkavības mēģinājums... Vai Latvijas tiesu drīkst vispār saukt par tiesu? Apzinātu cilvēku noindēšanu paveiktu grupā nodēvēt par nevainīgu mēģinājumu?

Atbildēt

pepsikola

15.02.2019. 23:19

cik es zinu brasas policijas nodaļā jau 2017.gadā ,tika uzlikts arests Arēnai Rīga,tikko tas izskanēja publiski,lieta tika nodota Čuprikai,kura šo lietu "veiksmīgi" aizvēra!Vai šeit arī neprasas KNAB parbaude?

Atbildēt

ohooa!

15.02.2019. 22:44

Cik zinu šis ir pirmais gadījums ES ,kad cietuma administrācija pieņem naudu, lai nobendētu ieslodzīto!

Atbildēt

klusais

15.02.2019. 22:36

»

nu

Tieši tāpēc jau arī tādā veidā nopirka! Pēc tam Bondariks atnāca un iesniedza dokumentus, ka iegādājies pirms aresta uzlikšanas, bet Ivanovam pret to nebija nekādu iebildumu


Kā cietumā sēžot var zināt ,ka tevi apzog,ja vēl vairākas reizes mēģina tevi novākt! tikai idiots nesajēdz šīs lietas kopsakarības!Kādēļ, ja Ivanovam nebija pretenziju ,viņu pasūtīja cietumā,kādēļ pēc dp aģenta liecībām slēgtajā tiesas sēdē,kurās viņš skaidri norāda slepkavības pasūtītāju,nekas nenotiek!!! cilvēk ,neesi naivs!

Atbildēt

Kur ti neapdomīgi

15.02.2019. 17:36

Savickis vrodi gudrs vecis kā viņś varēja iekulties tādā kezā i naudas vrodi gana,moš divas dzīves gribēja dzīvot i ta diezvai iztērētu,

Atbildēt

opā

15.02.2019. 09:52

Vai minētā notāre nav piedalijusies virknē šadu mahināciju? Kas piesedz viņu? Kā iespējams, ka notāre izgatavo dokumentus, kad džeks sēž cietumā un par to neko nezin? Kāpēc nav apcietināts prokurors, kuŗš izbeidza šo lietu un iespējams ir iesaistits mafiozos darijumos? Kad Latvijā sāks tikpat naski sēdināt tiesnešus, prokurorus un notārus, kas piedalās noziedzīgu shēmu īstenošanā? Vai Latvijā ir jāiedarbina linča tiesa, kā tas bija ar kādu mērus pārkāpjošu tiesu izpildītāju? Latvijā likumu nav un tie nedarbojas? Lodei tik spēks?

Atbildēt

nu

14.02.2019. 19:52

»

klusais

ja bija arestētas,tad kā bondariks tās nopirka


Tieši tāpēc jau arī tādā veidā nopirka! Pēc tam Bondariks atnāca un iesniedza dokumentus, ka iegādājies pirms aresta uzlikšanas, bet Ivanovam pret to nebija nekādu iebildumu.

Atbildēt

forcemajeure

14.02.2019. 10:50

šis ir viens no bēdīgākajiem stāstiem "neatkarīgās" vēsturē, kas labi ilustrē šeit notiekošo. un visiem rokas par īsām

Atbildēt

vau!!!!!!!!!!!!!!

14.02.2019. 09:40

čekas 'medību likums' tomēr vairs nedarbojas, ...................hā hā hā, ko tad adlers?????????

Atbildēt

lauķis

14.02.2019. 09:11

»

klusais

nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi


Viņš sava dzīvē labi ja nopelnījis kabatas lakatiņam , pārējo viņš ir nozadzis vai noblēdījis , kas būtība ir viens un tas pats.

Atbildēt

fzss

14.02.2019. 09:06

visādi mērgļi taisa latviešiem uz galvas...

Atbildēt

Vecais

14.02.2019. 07:21

Laiks šaut......

Atbildēt

tu vairāk par virsrakstu izlasīji?

13.02.2019. 23:45

»

klusais

arestēja 3.datumā par draudiem grasmanim (nekādas saistības ar konfiskāciju),bet 4.datumā arēnu nozaga, kāda saistība ar konfiskāciju,pietiks melot!sorry


"laikā, kad viņš atradās apcietinājumā, un šīs vismaz sešus miljonus eiro vērtās kapitāldaļas bija arestētas kā ar kriminālprocesu saistīta manta, kas iegūta noziedzīgā ceļā."

Atbildēt

Litrs

13.02.2019. 23:24

»

klusais

nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi


https://tautaruna.nra.lv/kriminali/258676-bedigi-slavenais-uznemejs-caur-z-towers-un-arena-riga-atmazgajam-miljonus/

Intervijā ''Zem VDK jumta'' žurnālam ''Klubs'', Ivanovs atceras visu savu ''biogrāfiju'', sākot jau no 1980.-to gadu sākuma, kad strādāja par LPSRS milicijas darbinieku un tika notiesāts, izciešot vairāku gadu cietumsodu Sibīrijā.
Atgriezies Latvijā, viņš līdz Padomju Savienības sabrukumam darbojies nelegālos kontrabandas rūpalos, sadarbojoties ar tā laika LPSR iekšlietu ministru Vladimiru Demjanoviču Jegorovu. To viņš turpinājis arī 90.-to gadu pirmajā pusē.
''Piemēram, deviņdesmito gadu sākumā pirmos pāris miljonus Ventspilī nopelnīja Romāns Abramovičs,'' atklāj Ivanovs, kurš pats kontrabandu veica caur ostām Rīgā un Tallinā.
Sabiedrībā zināms Ivanovs kļuva ar tagadējā t/c ''Mols'', tolaik ''Europe Center'', projektu, kur vairums viņa biznesa partneru tika noslepkavoti vai bezvēsts pazuda. Pie šīs asinsizliešanas Ivanovs tagad vaino Igoru Condu un Mihailu Saifuļinu, kuri sākuši konfliktēt. Bet Ivanova nenostāšanās neviena pusē radījusi aizvainojumu, kā rezultātā ''uzspridzināts mersdess'': ''Toreiz visā kvartālā daudzdzīvokļu mājām izsita logus līdz pat pēdējam stāvam. Cilvēki nāca pie manis, sūdzējās, lūdza atmaksāt par izsistajiem logiem. Es to arī izdarīju visai ielai.''
Pēc tā perioda un laika, kuru pavadīja ārpus Latvijas, viņš iesaistījās joprojām nepabeigtajā ''Z-Towers'' projektā, kur pirmo reizi sadarbojās ar Genādiju Bondariku, kuru tagad viņš vaino savas sievas slepkavībā.
''Sākām strādāt ar Rietumu bankas vadītāju Leonīdu Esterkinu, kurš idejai piekrita, ja vien es varu visu noorganizēt Rīgas domē, kur man bija ļoti labas attiecības,'' atceras Ivanovs. ''Torņu vietā toreiz bija maza rūpnīciņa, kuru Rīgas bandīti bija par mazu naudu nopirkuši, praktiski atņēmuši iepriekšējiem īpašniekiem, lai tajā teritorijā jauktu Rīgas centrā nozagtas dārgas automašīnas - pārbauc pāri tiltam, iebrauc rūpnīcā, un nekāda policija tevi nevar atrast. (..) Bondariks bija Haritonova ''obščaka'' turētājs, viņam un viņa komandai arī piederēja tā rūpnīciņa. Viņš lūdzās, lai viņu paņem tajā projektā, lai varētu atmazgāt naudu, bet to zemi ar rūpnīciņu viņi mums par velti atdeva.''
Vēlāk, kad radās iecere arī par otru torni, Ivanovs piesaistījis ASV un Krievijas baņķierus: ''Krievijas uzņēmējs Boriss Mints pārstāvēja ASV intereses, es - Krievijas. (..) Bet tad ebreji, un Mints ir ebrejs, kas bija jau atraduši naudu visam projektam, uzzināja par Bondariku un izsauca mani pie sevis. Viņi visu nakti mani lamāja mātes vārdiem par to, ka projektā esmu iesaistījis kriminālu naudu, obščaku.''
Rezultātā tika izlemts projektu pārdot, to iegādājoties Krievijas miljardierim Jurijam Šefleram: ''32 miljonus viņš samaksāja oficiāli, bet divus skaidrā.''
Turpat blakus Ivanovs, kopā ar Esteriku, kā arī Rīgas domes piekrišanu, lūkoja veidot 25-30 stāvu ēku vietā, kur Balasta dambī ir jahtklubs, tomēr ''mazītiņu konfliktu ar kriminālu'' dēļ viss pajucis un īpašums pārdots.
Visbeidzot, Ivanovs kļuva par ''Arēnas Rīga'' īpašnieku, par 35 miljoniem tapušo ēku nopērkot par tikai 16,5 miljoniem. ''Arēna pati atnāca pie manis, man to nevajadzēja,'' stāsta Ivanovs, kurš piekritis to iegādāties, lai nebojātu attiecības ar Rīgas domi, kura ''paņēmusi savu'', atstājot viņam arēnu.
Tajā laikā par ''Arēna Rīga'' līdzīpašnieku kļuva arī Bondariks, tomēr Ivanovs piekritis, ''jo kādam to jāvada'': ''Mān bija jāizbrauc uz ilgāku laiku, tādēļ lēmumu pieņēmu ātri. Tā ir mana kārtējā muļķība, un viss.''
''Te vēlreiz apmānijām VID - Bondariks atkal atmazgāja naudu,'' atklāj Ivanovs, norādot, ka caur arēnu atmazgāti 8,5 miljoni. ''Arēnu nopirku es viens, bet ielaidu viņu, viņa sievu un atdevu 15% Ellai...''

Atbildēt

Litrs

13.02.2019. 23:07

»

klusais

nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi


Cik zinu - tā nu viss gan nebija,
2) dēļ noplukušas hrušovkas diez vai notāre muģītos ar viltotu pilnvaru un iespundēšanu..

Atbildēt

klusais

13.02.2019. 22:58

»

Litrs

Kā zināms - parastiem mirstīgiem mūždien kaukur parasti ir aizvāļājusies kāda arēna jeb divas pa 30 ljamiem!!! :D


nav svarigi cik,bet princips kāpēc? cik zinu viņš šo naudu nopelnīja ,nevis nozaga no budžeta kā citi!

Atbildēt

nesaprotams

13.02.2019. 22:33

Kamdēļ virsrakstā Savicka uzvārds? Vai viņš kaut ko zaga un muhļīja?

Atbildēt

Litrs

13.02.2019. 22:19

»

klusais

ja ivanova vietā būtu parasts mirstīgs cilvēks ,tad visi gali butu ūdenī un neviens gailis pakaļ nedziedatu!padomāsim kas notiktu ar jebkuru mirstīgo


Kā zināms - parastiem mirstīgiem mūždien kaukur parasti ir aizvāļājusies kāda arēna jeb divas pa 30 ljamiem!!! :D

Atbildēt

klusais

13.02.2019. 21:45

ja ivanova vietā būtu parasts mirstīgs cilvēks ,tad visi gali butu ūdenī un neviens gailis pakaļ nedziedatu!padomāsim kas notiktu ar jebkuru mirstīgo ?

Atbildēt

zaza

13.02.2019. 21:44

»

Smalakova atzisties

Ivanovu cietumā pasūtīja nogalinā, bet viņš izdzīvoja


Nomira kameras biedrs, kas visu degustēja

Atbildēt

zane`

13.02.2019. 21:43

Notāri vilto papīrus pa visiem gaņģiem. Un visi laimīgi

Atbildēt

elementāri, bērniņi!

13.02.2019. 20:56

Nekādas izkrāpšanas nebija! Acīmredzami, ka viss notika ar paša Ivanova ziņu, lai paglābtu mantu no iespējamas konfiskācijas, turklāt darījumaa laikā viņam nebija nekādu pretenziju, lai gan fakts par Arēnas pārdošanu bija publiski plaši zināms. Tas, kas notika vēlāk ir jau cits jautājums.

Atbildēt

q8d5r/90b

13.02.2019. 20:43

»

LPM

Baisāk ir ja nenopirka. Tad tiešām ir galīgā pakaļā


Izmeklētājai ir priekšnieki.

Atbildēt

LPM

13.02.2019. 20:08

»

:)

Cik maksā tā izmeklētāja


Baisāk ir ja nenopirka. Tad tiešām ir galīgā pakaļā.

Atbildēt

Asiirietis

13.02.2019. 20:05

Ar patiesību restorānā nenorēķināsies un džipu nenopirksi, tad kam tā nafig vajadzīga, vai ne.
Tik negaužaties, kad jūsējo patiesību neviens vairs neuzklausīs.

Atbildēt

Smalakova atzisties

13.02.2019. 18:45

Ivanovu cietumā pasūtīja nogalinā, bet viņš izdzīvoja.

Atbildēt

Čuprika no 1 biroja

13.02.2019. 18:44

»

xxx

vai viņai ir vārds un uzvārds? Un kā tas skan


Čuprika. Dzīvo kopā ar bijušā ekonomikas policijas darbinieka, kurš piesedza kontrabandu dēlu. Dēls uzaudzejis bārdu, ka dagestanietis lai liktos svarīgāks, bet patiesībā ir baltkrieva dēls.

Atbildēt

Dina

13.02.2019. 18:36

Grūti noticēt, ka tas viss notiek te - mūsu valstī!

Atbildēt

xxx

13.02.2019. 18:29

»

:)

Cik maksā tā izmeklētāja


vai viņai ir vārds un uzvārds? Un kā tas skan?

Atbildēt

Yes

13.02.2019. 18:24

Ne jau ivanovs novaļīja sievu, bet tie, kuriem vajadzēja šo dabūt cietumā

Atbildēt

Rublis

13.02.2019. 17:23

Vispār jau pilnīgs vāx, ja tas tiesa!!! :o

Atbildēt

...

13.02.2019. 16:29

nav tādu "bijušo VDK štata darbinieku"

Atbildēt

Primitīvisma kalngals

13.02.2019. 16:13

Lūdzu uz galda vārdus un uzvārdus izmeklētājiem, prokuroriem, tiesnešiem un visiem pārējiem juristiem kas palīdzēja to noorganizēt. Te jau zirgam skaidrs kas un kāpēc nogalināja Ivanova sievu. Un kas un kāpēc mēģināja viņu cietumā noindēt (sanāca greizi, bet vēl viena slepkavība vienalga). Īstenais pasūtītājs arī labi saskatāms.

Atbildēt

ļoti vēlams tik galā ar to

13.02.2019. 16:00

smirdošo čeku

Atbildēt

:)

13.02.2019. 15:10

Cik maksā tā izmeklētāja?
Pa cik viņa sevi pārdod?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: