Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnmēness

02.11.2020. 21:41

Atvainojiet, es daudz lasu, daudz zinu, bet kad pilnmēness, mans prāts nojūdzas, bet rakstīt es varētu pat deviņas dienas no vietas un vēl gudrāk, kā uzrakstīju šo rakstu. Es strādāju kā "aģentūra", kurā simtiem darbinieku vai kā aģentūra ar vienu darbinieku - es to varu, jo esmu gudrāks par visiem. Drīz es vadīšu valdību, tad jūs katrs uzjutīsiet, kāds gaišums iestāsies Latvijā - visi korumpanti būs cietumā, zagļi - domāju oligarhi, Eiropas un valsts naudas izlaupītāji. Saraksts jau ir gatavs, stājieties manā "plmeness" biedrībā.

Atbildēt

Eric

02.11.2020. 21:40

»

Tagad daudzi ir mutes bajāri

Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas...


Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk.

Atbildēt

Visu zemju internacionālists

02.11.2020. 21:40

Visas planētas goji aicināti uz politiskās arēnas masku balli. Ieeja bez maskas būs aizliegta un var beigties ar kaulu salaušanu un piespiedu pakļaušanu minoritāšu diktātam.

Atbildēt

Idiotisks raksts, anonīms

02.11.2020. 21:31

»

Nēsāties maskā

ir tas pats, kas staigāt ar cilpu kaklā, skābeklis samazināts par 25 proc. Vīrusi maskā uzkrājas. Viens vai divi nekaitēs, ja vesela imunsistēma, bet uzkrājoties (filtrējot tos ar masku), imunsistēmu iedragās un viens solis līdz inficējies


Šādu rakstu nav rakstījis un nerakstītu speciālists, jo tas idiotisks, musinošs, aplams un negodīgs un nevajadzīgi garš. Lasi šādu lekciju bioloģisko idiotu kongresā un pārliecini.
Raksta nevis "informācijas aģentūra"- kās tā tāda? - bet "idiotiskā aģentūra", to varētu attiecināt uz Aldi Gobzemu, jo cits, paredzu, tik gudri (patiesi) uzrakstīt nevarētu. Bet rakstā daudz loģisku grāvju, kur lasot rakstu, iekrīt tajos, kamēr izkāpj no grāvja, pazaudē loģisko sakarību. Tātad diagnoze. Lasītājam (visiem lasītājiem) vai autoram - ļauju minēt.

Atbildēt

Nēsāties maskā

02.11.2020. 21:13

»

polārlapsa

Autors sapinās palagā...


ir tas pats, kas staigāt ar cilpu kaklā, skābeklis samazināts par 25 proc. Vīrusi maskā uzkrājas. Viens vai divi nekaitēs, ja vesela imunsistēma, bet uzkrājoties (filtrējot tos ar masku), imunsistēmu iedragās un viens solis līdz inficējies!

Atbildēt

Tagad daudzi ir mutes bajāri

02.11.2020. 21:10

»

Piekrītu.

PVo atzina masku valkāšanu par nelietderīgu. Kas grib, lai nēsā, bet normālus cilvēkus liekat mierā


Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas?

Šodien Depo ieprkos. Īpašnieki ir sapratuši, ka labāk neuzbrukt pircējiem, jo drīz var aizklapēt visu ciet. Rīt ASV pilsonis Kariņš izlēmis sasaukt apspriedi- gatavojas ieviest ārkārtas situāciju, kad atvērti būs tikai pirmss nepieciešamības preču veikali. Ekonomiku sagraus pavisam.

Es, protams, nestaigāju maskā, vēl daži. Mūs uzlūko kā baltos zvirbuļus. Bet neuzbrūk. Nēsāt masku ir zem cilvēka pašcieņas. Cik ir to, kam vēl saglabājusies pašcieņa? Vai visas brīvības jau konvertētas komfortā?

Atbildēt

polārlapsa

02.11.2020. 21:03

Autors sapinās palagā.

Maska traucējot elpot jeb traucē gaisa gāzu molekulu kustību, bet nu nekādi netrauvējot par kārtu lielāko vīrusu un vēl leilāko nanopilienu kustību.

Nenomainot masku caur to ieelpošot kaitīgās bioloģiskās vides elementus, tikai bez maskas tie jau sen būtu ieelpoti pa tiešo, jo maska jau nav putekļusūcējs un filtrē tikai caur to plūstošo gaisu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.11.2020. 21:03

Sakarīgi.
Manuprāt, vienīgā vieta, kur ir cik necik lietderīgi valkāt maskas, ir pilsētu sabiedriskais transports. Citur tas ir gluži bezjēdzīgs pasākums.

Atbildēt

GEO

02.11.2020. 21:02

Vispār jau interesants viedoklis,redzams,ka autors drusku pasēdējis un šo to paanalizējis,salīdzīnajis,palasījis,lai paustu savu viedokli.Protams,placebo ir ļoti ietekmīgs,tas ir daudz palīdzējis ari man.
Baltkrievija ietekme tādā kontekstā uz Covid Latvijā izraisīja neviltotu smaidu :)).

Atbildēt

Piekrītu.

02.11.2020. 20:50

PVo atzina masku valkāšanu par nelietderīgu. Kas grib, lai nēsā, bet normālus cilvēkus liekat mierā

Atbildēt

Ferdinands

02.11.2020. 20:42

Autor , Tev vieta ir valsts pārvaldes spicē !

Atbildēt

Kremļa liberālisma krahs

02.11.2020. 20:41

»

.

Kariņš: pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 16...


Protams protams, jo mafiozajam Baidenklim uzvarēt vēlēšanās nav izredžu, bet varu pār pasauli un savu nesodāmību ta gribas kaut kā noturēt.

Atbildēt

Kurš kontrolēs nočipotās avis ?

02.11.2020. 20:36

Ir nekorekti salīdzināt eiropeiskās vērtības ar aziātiskām, jo sabiedrībā iesakņojušās dogmas sen vairs nav spēkā. Vairāk kā 30 gadus atpakaļ, eiropeiskās vērtības beidza pastāvēt un eiropu pārņēma vēl neredzēta korupcija, bet aziātiskās vērtības par tradicionālo ģimeni un nostāja pret banku augļotājiem, bija kā nepārvarams šķērslis liberālfašisma tālākai izplatībai.

Atbildēt

hm

02.11.2020. 20:06

Vīruss ķermenī nonāk caur gļotādu. Rakstā tas nebija minēts. Tas tomēr ir būtiski, jo var ificēties ar acu gļotādas starpniecību.
Un maskām šai gadījumā vispār nav nekāds sakars.

Atbildēt

.

02.11.2020. 20:06

»

citāts

Ty,što,sovsem durak?"Piebistu, opisalja


Kariņš: pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 16
SABIEDRĪBA Šodien, 2020. gada 2. novembrī 17:57
  Jauns.lv / LETA

Ņemot vērā Covid-19 izplatīšanos, ir pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš šodien pēc tikšanās ar koalīcijas pārstāvjiem žurnālistiem atzina, ka rīt, 3.novembrī, viņš ir sasaucis valdības un Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdi, kur uzklausīs ekspertus no Veselības ministrijas un nozares, kā arī plānots lemt par turpmākajiem soļiem.

Atbildēt

E. Levita, K. Kariņa, I. Viņķeles diversijas?

02.11.2020. 20:02

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


Visā pasaulē ar C-19 inficētajiem un stacionētiem pacientiem ierīko atsevišķus hospitāļus, atsevišķas slimnīcas, mēs inficētos izvietojam esošo stacionāru nodaļās. Ārstiem, medmāsām, sanitāriem grūtāk izsargāties no kontakta. Kur un kā tiek mazgāti un transportēti ēdiens, netīrie trauki, netīrā veļa. Visa pārējā pasaule, sākot ar ĶTR, Krieviju un Taivānu laikam ir pamuļķi un viņi būvē C-19 hospitāļus. Latvija nevar kādu no savām slēgtajām slimnīcām, vai pansionātiem pārveidot par C-19 hospitāli. Nožēlojamas 250, vai pat 500 gultas vietas spēj ietekmēt plānveida medicīniskās palīdzības sniegšanu ambulatoros stacionāros. Vēl ir jautājums kāpēc tik daudz mediķu ir inficējušies, vai arī atrodas karantīnā. Varbūt viņi neseko Viņķeles rekomendācijām, vai arī tās ir aplamas, vai izvēlēti nepareizie algoritmi. Kariņam, lai nepieļautu stāvokļa pasliktināšanos, jo tagad jau vismaz 35% inficēto nevarēja norādīt kādu kontaktu ar citu infekcijas slimnieku, kas, pēc Jurija Perevoščikova vārdiem, liecina, ka Covid-19 zināmā mērā Latvijā izplatās nekontrolēti un pastāv risks infekcijas avotu sastapt sabiedriskās vietās, iespējams ka labāk būtu nomainīt Veselības ministri Ilzi Viņķeli. Vēl jau mums priekšā ir gripas laiks, slapjie, augstie un tumšie ziemas mēneši. Paldies arī I.Viņķelei par slepenībā veikto vakcināciju pret gripu. Esmu riska grupā un izlasījis ziņu portālos par pretgripas vakcinācijas pieejamību senioriem, zvanīju Veselības centra Vakcinācijas dienestam, bet.... velti, pretgripas vakcīnu ne aptiekās, ne kabinetos nav. Tātad valsts par senioriem nerūpējas un iespējams ka vakcināciju veic tikai izredzētiem. Varbūt arī, ja nu es nokļūstu stacionārā ar C–19 un man nepietiks mākslīgās elpināšanas iekārtas, tad vismaz ātri mani aizkops uz “labākiem medību laukiem” ar plaušu ventilācijas aparātu vai saņemot nāvējošu injekciju “C-19 vakcīnas” veidā, un ar cieņu atstāt šo zemiSenioriem veselību, izturību pārziemojot šo ziemu un sagaidīt 2021. gada maija ceriņu ziedēšanas laiku! Es neticu šai valstij!

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.11.2020. 20:01

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties.

Atbildēt

Rīt, 3. novembrī K. Kariņš izsludinās ārkārtas situāciju

02.11.2020. 19:43

Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana
Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana.

Šīs masveida uz Covid 19 testēšanas mērķi ir konstatēt, atrast cik iespējams vairāk inficēto - nav nozīmes vai iesnu vai plaušu karsoņa līmenī, vai vispār bez simptomiem. Jo vairāk testēs, jo vairāk atklās inficētos - loģiski.

Jo vairāk inficēto, jo lielāks valsts terors un cilvēktiesību ierobežojumu.

Jo vairāk visādu prasību, ierobežojumu, sodu, jo vājāka ekonomika un lielāka panika un naids starp divām sabiedrības daļām - tiem, kas piedalās ekonomikas sagraušanā un to veicina, un tiem, kas tam pretojas. Vienaldzīgo nav, jo tiek grauti pašas sabiedrības drošības un labklājības pamati.


Paātrinātā nāve ar nedrošām vakcinām pret Covid-19

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5
PASAULĒ Šodien, 2020. gada 1. novembrī, 08:26
  LETA

“Eiropas Zāļu aģentūrā (EZA) patlaban ir iesniegti divi pieteikumi vakcīnas pret Covid-19 apstiprināšanai Eiropas Savienībā (ES), informēja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) pārstāve Dita Okmane.

Viņa skaidroja, ka šie pieteikumi tiek vērtēti paātrinātā reģistrēšanas procedūrā, ņemot vērā koronavīrusa izraisītās infekcijas slimības Covid-19 straujo izplatību.”

Paātrinātā un bezatbildīgā vakcīnu reģistrācija nodrošinās paātrinātu vakcinēto nāvi ar nedrošām vakcīnām mākslīgi radītas panikas un “pandēmijas” laikā ar bezjēdzīgi lieliem iedzīvotāju testēšanas izdevumiem, testējot nejēdzi lielas iedzīvotāju masas. Tas pilnā mērā var sagraut visus iedzīvotāju veselības aizsardzības pasākumus, kādi bijuši līdz Covid-19 izplatīšanai un Covid-19 bīstamības globālā šova PVO izpildījumā. Vakcīnas drošuma pārbaude tradicionāli bijusi divus līdz trīs gadus pirms ieviešanas. Ikviena vakcinēšana ir saistīta ar eksperimentu ar vakcinētā veselību.

Ķīnā šodien jau divās pilsētās notiek vakcinēšana pret Covid-19, bet labprātīgi un par saviem līdzekļiem, rekomendējot pirms vakcinācijas apdrošināt savu veselību.

Ir pamatotas aizdomas, ka zem dažādu nosaukumu vakcīnām pret C19 tiek slēpta ASV vakcīnu firmas Astrogen cilvēka genomu izmainošā vakcīna, kas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, pilnibā sagraujot cilvēka imūnsistēmu uz visiem laikiem. Cita veida vakcīnu vispār nav iespējams izveidot mutējošam vīrusam C19- arī Latvijas laboratorijās jau iegūti desmitiem C19 paveidu. Tas nozīmē, ka šodien nav iespējams izveidot vakcīnu rītdienas C19 jaunajam mutantam. Tas nozīmē tikai vienu - derīga var būt tikai patentētā ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna, kas iejaucas cilvēka genomā.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nenodrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un izmantošanā, piemērojot piespiedu obligāto vakcināciju, kas jau atrunāta Latvijas likumdošanā.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā. Sākas manipulācijas ar sabiedrisko globālo apziņu.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas
PASAULĒ 2020. gada 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV
PASAULĒ 2020. gada 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv


Kariņš: pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 16
SABIEDRĪBA Šodien, 2020. gada 2. novembrī 17:57
  Jauns.lv / LETA

Ņemot vērā Covid-19 izplatīšanos, ir pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš šodien pēc tikšanās ar koalīcijas pārstāvjiem žurnālistiem atzina, ka rīt, 3.novembrī, viņš ir sasaucis valdības un Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdi, kur uzklausīs ekspertus no Veselības ministrijas un nozares, kā arī plānots lemt par turpmākajiem soļiem.
"Viņš staigājot pa slimnīcām un vērojot, ka slimnīcu kapacitāte lēnām un pakāpeniski nodilstot. Ja situācija nemainīsies, tad mums varot draudēt tas, ka veselības aprūpes sistēmas pakalpojumi var tikt traucēti “pandēmijas” dēļ.”

Atbildēt

Nē maskām, obligātajai vakcinācijai ar ilvēka genomu izmainošo Astrogen vakcīnu!

02.11.2020. 19:33

Protestā pret obligātu sejas masku nēsāšanu, vakcināciju un "čipizāciju" piedalījās aptuveni 80 cilvēki
SABIEDRĪBA Šodien, 2020. gada 2. novembrī, 15:15
Jauns.lv / LETA
Šodien gājienā no Rātslaukuma uz Ministru kabinetu, lai protestētu pret obligātu masku nēsāšanu, obligātu vakcināciju un "čipizāciju" piedalījās aptuveni 80 cilvēki.

130 FOTO

Protestē pret obligātu sejas masku nēsāšanu, vakcināciju un "čipizāciju"
Protesta gājiena dalībnieki nesa vairākus plakātus uz kuriem bija rakstīts "Maskas nekad nedrīkst būt obligātas; Obligāta masku valkāšana ir krimināls medicīnisks eksperiments; Negribu obligāto šprici tamdēļ nevelku obligāto masku!", kā arī bija plakāts ar uzrakstu "Policejiskai valstij - nē!!!" zem kura bija karikatūra, kurā redzams, kā cilvēkam ar varu tur uzvilktu masku.

Atbildēt

Kā masku lietošana veicina Covid-19 izplatīšanu

02.11.2020. 19:25

Informācija krievu valodā. Krievijas medicīnas zinātņu doktors, profesors. Pēdējo mēnešu pētījumi, kādēļ palielinājusies mirstība mediķu vidū.

https://youtu.be/EUkxrIDRFPY

Atbildēt

kārtējais

02.11.2020. 19:22

pilnmēnesss.........

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: