Menu
Pilnā versija
Foto

Servitūts

Leonards Inkins · 08.12.2018. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

12.12.2018. 00:56

Rakstītājam paliekošs prāta aptumsums vai tikai smaga pilnmēness ietekme?

Atbildēt

Viedais

11.12.2018. 03:14

teksta Palags ar Ukrainas nevainības traipiem ;)

Atbildēt

ha-ha

09.12.2018. 10:56

»

švamme P.S.

Par ASV. Pietiek paskatīties video no Argentīnas, kur Tramps paiet garām Putinam, nomēra to ar skatienu un roku nepadod spiedienam, bet mazliet pirms tam atceļ plānoto tikšanos ar Putinu...


Jautājums, vai rokas nepaspiešna ir stipruma vai vājuma pazīme. Parasti pēc ASV un Krievijas prezidentu sarunām seko preses konference. Ko Tramps atbildētu konferencē uz, piemēram, šādu jautājumu? Plkst, x un 28 minūtēs Ukrainas kuteri atradās Krievijas teritoriālajos ūdeņos, netālu no Kerčas tilta, kur caurbraukšanai rindā sastājušies gaida vairāk kā 60 kuģi.Ukraiņu kuteri no saviem kuģa ložmetējiem (nezinu, cik ātri tie šauj, bet līdzīgi amerikāņu šauj ar ātrumu 100! lodes SEKUNDĒ!) noņēmušu pārklājus, ielādējuši munīciju,pacēluši stobrus 45 ,grādos pieslēguši elektrību un neatbild uz krievu robežsargu prasībām.
Feiks, kuru nav iespējams atspēkot? Tāpēc jau Tramps nobijās. Viņam labā atmiņā joprojām palikusi tikšanās Helsinkos, kurā Putions viņu atstāja jaņos, Kaut vai runājot par Brauderu.

Atbildēt

švamme P.S.

09.12.2018. 06:43

Par ASV. Pietiek paskatīties video no Argentīnas, kur Tramps paiet garām Putinam, nomēra to ar skatienu un roku nepadod spiedienam, bet mazliet pirms tam atceļ plānoto tikšanos ar Putinu.
https://twitter.com/i/status/1068577202562838528?fbclid IwAR2FXURCYqVzUjoL-TIvsvQP7Mo8SY1P2xc_pynlMIEjjTIPoOT23G0ki4s
Arī izteikumi no Trump par konkrēto agresijas aktu izklausās kā pārāk neitrāli, pasaule gaidīja krasāku nostāju. Un Trampa popularite nevis krīt, bet aug, te nu autors ir iebraucis auzās. Vienīgā taisnība ir, ka, “ASV ekonomika aug, bezdarbs samazinās, un labklājība ceļas”. Bet par “migrantu” kolonnu uz ASV robežu – Tramps rīkojas pilnīgi pretēji eiropas welcomistiem (pat armija tika nosūtīta uz robežu) un tauta to ļoti augstu novērtē. Es nepieminu, “kas to plāno, rīko, apmaksā, organizē un kontrolē”, jo arī tam pienāks laiks. Viens ir skaidrs jau tagad, migrantu pūļi te neienāks tikpat brīvi, kā pie Obamas un Eiropā.
Un kas tas tāds “saglabāt Krievijas vadošo lomu pasaulē”? Kurā mirklī tas ir bijis vai iestājies? Krievijai vēsturiski ir bijusi tikai vadošā agresora un alkoholiķa loma.
«Народ, который блуждает по Европе, и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения.» Достоевский.

Atbildēt

švamme

09.12.2018. 05:43

Pārāk daudz jēgas tiek meklēts deģenerātu delīrija izpausmēs. Lūk ko krievi paši saka par krievijas politiku un Царь Пуй (no twitera komentāriem)

У России на протяжении веков существует тенденция все, что можно присвоить, она присвоит. А зачем это ей нужно, она сама не понимает. Нахапала себе территорию и сама не знает, что с ней делать. Думаю, что все началось с монголов, которые, будучи кочевниками не стремились обрабатывать захваченные земли и постоянно захватывали новые, обработанные.

Un par sankcijām, kas atkal nokļuvušas on bucket-list.

- Торговое Эмбарго
- Отключение Swift
- Блокировка СП-2
- Прекращение обслуживания доменов RU и РФ.
- И даже воиска вводить будет не нужно. Россияне дальше сами всё сделают

Atbildēt

Edge

08.12.2018. 21:38

»

ha-ha

Ja ir vēlēšanās, internetā var sameklēt un izlasīt par Kerčas konfliktsituācijas norisi ik pa minūtēm


Ja ir vēlēšanās, tad var aizbraukt uz Irāku, Afganistānu un Lībiju - tur amerikāņu "jaunā kārtība" vislabāk apskatāma. Inkina rakstā jālasa "starp rindām", tad jautājumus nebūs jāuzdod.

Atbildēt

ha-ha

08.12.2018. 20:58

Ja ir vēlēšanās, internetā var sameklēt un izlasīt par Kerčas konfliktsituācijas norisi ik pa minūtēm.
Bet šādos debīlos bezsakara krecelējumos rakstītos pēc Panorāmas noskatīšanās, meklēt kaut mazāko loģiku - neprāts.
Pat melojot, jābūt mēra sajūtai! Vai ne, autor?

Atbildēt

kļimoviča aita

08.12.2018. 20:20

Šis ir ĻOTI VĒRTĪGS raksts.

Vērtīgs gan tikai VIENAM CILVĒKAM - PAŠAM Inkinam.

Citi to var arī mierīgi nelasīt...

Atbildēt

agents

08.12.2018. 19:32

... un apmaksa ar...

Atbildēt

Nepatīk Petro Porošenko

08.12.2018. 17:48

»

Pirata valcman juras kauja

Pec pirata valcman slavenas juras kaujas Krievijas teritorialajos udenos ukrainas kara flote zaudeja tresdalu karakugu un 24 jurniekus provokatorus.3 ukrainas karakugi konfisceti,ukrainu robezparkapeji visi dzivi un Krievijas cietuma


Nedomāju, ka tie bija Krievijas teritoriālie ūdeņi. Ukrainai bija visas tiesības turp doties. Toties tas neizslēdz faktu, ka ta bija Petro Porošenko sarīkota provokācija personīgo politisko ambīciju realizēšanai.

Atbildēt

?

08.12.2018. 17:35

»

!

planpratins inkins atkal ,,rakstus,, raksta


sen nav sists chalis, ja? pa dullo galvu vajag, ja?

Atbildēt

Pirata valcman juras kauja

08.12.2018. 17:16

»

Nepatīk Petro Porošenko

Rakstam trūkst konsekvences. Petro Porošenko šobrīd aktīvi braukā pa visādām valsts augstskolām, atgādinot "pašcieņas" Maidana piecgadi, kas sākās ar studentiem. Katra šāda viņa uzstāšanās izskatās pēc šablonveida izrādes. Ja prezidenta vēlēšanas būtu reizi trijos gados, tad viņš atgādinātu "pašcieņas...


Pec pirata valcman slavenas juras kaujas Krievijas teritorialajos udenos ukrainas kara flote zaudeja tresdalu karakugu un 24 jurniekus provokatorus.3 ukrainas karakugi konfisceti,ukrainu robezparkapeji visi dzivi un Krievijas cietuma.

Atbildēt

!

08.12.2018. 17:12

planpratins inkins atkal ,,rakstus,, raksta.

Atbildēt

hm

08.12.2018. 16:47

Varbūt Krievija ar ASV sadarbojas.

Atbildēt

Nepatīk Petro Porošenko

08.12.2018. 16:28

Rakstam trūkst konsekvences. Petro Porošenko šobrīd aktīvi braukā pa visādām valsts augstskolām, atgādinot "pašcieņas" Maidana piecgadi, kas sākās ar studentiem. Katra šāda viņa uzstāšanās izskatās pēc šablonveida izrādes. Ja prezidenta vēlēšanas būtu reizi trijos gados, tad viņš atgādinātu "pašcieņas" Maidana trijgadi. Ja viņam neizdosies noraut vēlēšanas, tad izdosies noraut protestus, kuri tur briest dažādās pilsētās, kad viņš tur ierodas aģitēt.

Protams, ka Krievija uzvedas agresīvi un prettiesiski un šoreiz to savā labā ir nospēlējis Porošenko. Iesākumā Ukrainas kuģiem normālā veidā palūdza aizvākties, bet viņi tur palika gandrīz diennakti līdz konflikta eskalācijai. Krievijai nebija tiesību tur kaut ko darīt vispār, bet tik un tā Porošenko priekšvēlēšanu kampaņas elementi ir izdevušies. Uz Krievijas prettiesisko izdarību rēķina. Uz 24 jūrnieku pūšanas cietumā rēķina.

Porošenko ir viltīgs melis. Rietumos pat viņš nepatīk. Savās televīzijās Pramiy un TV5 izplata propogandu, melus, un nomelno visus, kuri nelaiza viņam. Viņš nav nekāds "proeiropeiskais" politiķis, bet parasts korumpants, kurš Ukrainu ved autokrātijas virzienā. Jūs domāsiet, ka esmu Krievijas trollis. Priekš jums varu atklāt - šo komentāru apmaksā Edinaya Rossiya.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: